Jump to content

Lorens_Hydras

Narys
 • Pranešimai

  24
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Apie Lorens_Hydras

 • Rangas
  Narys

Serverio Informacija

 • Patirtis
  25000
 • Pinigai
  100000
 • VIP
  Nėra
 • Admin
  Nėra
 • Darbas
  apsauginis
 • Gyvenvietė
  butas
 • Tr. Priemonė
  sultaniukas

Profilio Informacija

 • Lytis
  Vyras
 1. Emigruoju Lorens_Andreas

  ANKETOS ŠABLONAS 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Lorens_Andreas. 2. Kodėl renkatės šį Serverį?: Nes lmg yra geriauses serverys pagal mane. 3. Bendrosios patirties (XP) nuotrauka (per „TAB“): 4. Bendrosios informacijos nuotrauka (per /info): 5. Nuotrauka su emigravimosi tekstu:
 2. [ieskau] ratu modo

  ačiu tau už moda patiko labiausei 3 gali rakinti tema
 3. [ieskau] ratu modo

  ačiu bet kokia yra problema kad man kai instalina krc iisinstalina ir raso atsisiuntimas nutrauktas ar kaškas panašaus gal žinai problema?
 4. [ieskau] ratu modo

  Ieškant modifikacijos: 1. Kokia, tai modifikacija [transportas, uniforma, ENB ir kt.]?:Ratu modas kuris pragražina ratus iš default i gražius 2. Vaizdinė medžiaga (nebūtina): 3. Komentaras (trumpas aprašymas apie modifikaciją):Ratu modas kuri gražina ratus ir default i gražius
 5. Atsiblokavimai nuo sistemos

  ANKETOS ŠABLONAS: 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Lorens_Kasiak. 2. Užblokavimo priežastis: neleistinu ginklu naudojimas. 3. Užblokavimo priežastis (ką darėte prieš užblokavimą): žaidžiau dažasvaidi su bendradarbiais apsaugineis. 4. Įrodymai (vaizdo įrašas/nuotrauka):
 6. Emigruoju Lorens_Kasiak

  ANKETOS ŠABLONAS 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Lorens_Kasiak. 2. Kodėl renkatės šį Serverį?: Nes šitas srv yra geras,įdomus ir norėčiau būti emigruotas nes čia geras srv. 3. Bendrosios patirties (XP) nuotrauka (per „TAB“): 4. Bendrosios informacijos nuotrauka (per /info): 5. Nuotrauka su emigravimosi tekstu:
 7. Emigruoju Lorens_Kasiak

  ANKETOS ŠABLONAS 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė):Lorens_Kasiak. 2. Kodėl renkatės šį Serverį?: Nes šitas serverys yra geriauses (man) ir tikrai čia yra įdomu. 3. Bendrosios patirties (XP) nuotrauka (per „TAB“): 4. Bendrosios informacijos nuotrauka (per /info): 5. Nuotrauka su emigravimosi tekstu:
 8. [Ieškau] Taikinuko

  kas per nesamone noreciau gauti pagalba nes pvz nezinau kur nukelti ta taikinuko faila nes man ten tik foto atsiuncia taikynuko
 9. [Ieškau] Taikinuko

  Ieškant modifikacijos: 1. Kokia, tai modifikacija [transportas, uniforma, ENB ir kt.]?: taikynuko modifikacija. 2. Vaizdinė medžiaga (nebūtina): 3. Komentaras (trumpas aprašymas apie modifikaciją): tai modas kuris pagrazina taikynuka noriu grazaus o ne tasko.
 10. [Ieškau] Weapon pack

  sveikas labiausei patko nitro gun packas noreciau paklausti kaip ji susiinstaliuoti kur nukelti ar I modloider ar kitur?
 11. [Ieškau] Weapon pack

  Ieškant modifikacijos: 1. Kokia, tai modifikacija [transportas, uniforma, ENB ir kt.]?: ginklai grazesni 2. Vaizdinė medžiaga (nebūtina): 3. Komentaras (trumpas aprašymas apie modifikaciją): tai modas kaip ginklai graziau atrodo.
 12. Atsiblokavimai nuo sistemos

  ANKETOS ŠABLONAS: 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Lorens_Hydras. 2. Užblokavimo priežastis: vel uz netikra speed hack 3. Užblokavimo priežastis (ką darėte prieš užblokavimą): kaip matote megstu vazineti nuo everesto tai ir vel gavau speed hack bana. 4. Įrodymai (vaizdo įrašas/nuotrauka):
 13. Unban Arminas_Safaz [Admin Cactus_Germis]

  nera irodimu nera unbano
 14. [Ieskau] srifto modo

  Ieškant modifikacijos: 1. Kokia, tai modifikacija [transportas, uniforma, ENB ir kt.]?:modas kuris pakeicia srifta. 2. Vaizdinė medžiaga (nebūtina): 3. Komentaras (trumpas aprašymas apie modifikaciją modas pakeiciantis srifta I grazesni
 15. Atsiblokavimai nuo sistemos

  ANKETOS ŠABLONAS: 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Lorens_Hydras. 2. Užblokavimo priežastis: speed hack (netikras) 3. Užblokavimo priežastis (ką darėte prieš užblokavimą): gaudziau bendradarbi ir vaziavau nuo everesto ir gavau ban. 4. Įrodymai (vaizdo įrašas/nuotrauka):
×