Jump to content

Lorens_Hydras

Narys
 • Pranešimai

  27
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Apie Lorens_Hydras

 • Rangas
  Narys

Profilio Informacija

 • Lytis
  Vyras
 1. [ieskau] skin

  Ieškant modifikacijos: 1. Kokia, tai modifikacija [transportas, uniforma, ENB ir kt.]?: Apsaugos skin modas. 2. Vaizdinė medžiaga (nebūtina): 3. Komentaras (trumpas aprašymas apie modifikaciją):Tai modas kuris man pagražintu skina
 2. Emigruoju Lorens_Andreas

  ANKETOS ŠABLONAS 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Lorens_Andreas. 2. Kodėl renkatės šį Serverį?: Nes lmg yra geriauses serverys pagal mane. 3. Bendrosios patirties (XP) nuotrauka (per „TAB“): 4. Bendrosios informacijos nuotrauka (per /info): 5. Nuotrauka su emigravimosi tekstu:
 3. Emigruoju Lorens_Kasiak

  ANKETOS ŠABLONAS 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Lorens_Kasiak. 2. Kodėl renkatės šį Serverį?: Nes šitas srv yra geras,įdomus ir norėčiau būti emigruotas nes čia geras srv. 3. Bendrosios patirties (XP) nuotrauka (per „TAB“): 4. Bendrosios informacijos nuotrauka (per /info): 5. Nuotrauka su emigravimosi tekstu:
 4. Emigruoju Lorens_Kasiak

  ANKETOS ŠABLONAS 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė):Lorens_Kasiak. 2. Kodėl renkatės šį Serverį?: Nes šitas serverys yra geriauses (man) ir tikrai čia yra įdomu. 3. Bendrosios patirties (XP) nuotrauka (per „TAB“): 4. Bendrosios informacijos nuotrauka (per /info): 5. Nuotrauka su emigravimosi tekstu:
 5. Unban Arminas_Safaz [Admin Cactus_Germis]

  nera irodimu nera unbano
×