Jump to content

Lorens_Hydras

Narys
 • Pranešimai

  27
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Apie Lorens_Hydras

 • Rangas
  Narys

Serverio Informacija

 • Patirtis
  25000
 • Pinigai
  100000
 • VIP
  Nėra
 • Admin
  Nėra
 • Darbas
  apsauginis
 • Gyvenvietė
  butas
 • Tr. Priemonė
  sultaniukas

Profilio Informacija

 • Lytis
  Vyras
 1. [ieskau] skin

  Ieškant modifikacijos: 1. Kokia, tai modifikacija [transportas, uniforma, ENB ir kt.]?: Apsaugos skin modas. 2. Vaizdinė medžiaga (nebūtina): 3. Komentaras (trumpas aprašymas apie modifikaciją):Tai modas kuris man pagražintu skina
 2. Peikiu Minde_Vlk

  Beje čia valdžiai siulyčiau padaryti taip kad i jail vestu nuo 50-40star nes kai ideda ita tai nebeimano net baudos duoti nes turi virs 15star ir eini i kalejima tai ir nesamone kaškoke..
 3. Peikiu Minde_Vlk

  Papeikimo anketos šablonas: 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje:Lorens_Hydras 2. Peikiamo asmens Vardas_Pavardė serveryje: @Minde_Vlk 3. Kodėl peikiate šį darbuotoją?:Buvo taip ilipau i savo transporto priemone pavažiavau bšk privažiavo minde_vlk surakino prikniso star už non rp nors jokio non rp nebuvo... ir nužudė ir atsiradau jail tai tikrai neapkesiu tokiu balvonu kurie nesupranta ka daro ir nemato savo akym... beje 5star turėjau del kito dalyko 4. Įrodymai:
 4. Emigruoju Lorens_Andreas

  ANKETOS ŠABLONAS 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Lorens_Andreas. 2. Kodėl renkatės šį Serverį?: Nes lmg yra geriauses serverys pagal mane. 3. Bendrosios patirties (XP) nuotrauka (per „TAB“): 4. Bendrosios informacijos nuotrauka (per /info): 5. Nuotrauka su emigravimosi tekstu:
 5. [ieskau] ratu modo

  ačiu tau už moda patiko labiausei 3 gali rakinti tema
 6. [ieskau] ratu modo

  ačiu bet kokia yra problema kad man kai instalina krc iisinstalina ir raso atsisiuntimas nutrauktas ar kaškas panašaus gal žinai problema?
 7. [ieskau] ratu modo

  Ieškant modifikacijos: 1. Kokia, tai modifikacija [transportas, uniforma, ENB ir kt.]?:Ratu modas kuris pragražina ratus iš default i gražius 2. Vaizdinė medžiaga (nebūtina): 3. Komentaras (trumpas aprašymas apie modifikaciją):Ratu modas kuri gražina ratus ir default i gražius
 8. Emigruoju Lorens_Kasiak

  ANKETOS ŠABLONAS 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Lorens_Kasiak. 2. Kodėl renkatės šį Serverį?: Nes šitas srv yra geras,įdomus ir norėčiau būti emigruotas nes čia geras srv. 3. Bendrosios patirties (XP) nuotrauka (per „TAB“): 4. Bendrosios informacijos nuotrauka (per /info): 5. Nuotrauka su emigravimosi tekstu:
 9. Emigruoju Lorens_Kasiak

  ANKETOS ŠABLONAS 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė):Lorens_Kasiak. 2. Kodėl renkatės šį Serverį?: Nes šitas serverys yra geriauses (man) ir tikrai čia yra įdomu. 3. Bendrosios patirties (XP) nuotrauka (per „TAB“): 4. Bendrosios informacijos nuotrauka (per /info): 5. Nuotrauka su emigravimosi tekstu:
 10. [Ieškau] Taikinuko

  kas per nesamone noreciau gauti pagalba nes pvz nezinau kur nukelti ta taikinuko faila nes man ten tik foto atsiuncia taikynuko
 11. [Ieškau] Taikinuko

  Ieškant modifikacijos: 1. Kokia, tai modifikacija [transportas, uniforma, ENB ir kt.]?: taikynuko modifikacija. 2. Vaizdinė medžiaga (nebūtina): 3. Komentaras (trumpas aprašymas apie modifikaciją): tai modas kuris pagrazina taikynuka noriu grazaus o ne tasko.
 12. [Ieškau] Weapon pack

  sveikas labiausei patko nitro gun packas noreciau paklausti kaip ji susiinstaliuoti kur nukelti ar I modloider ar kitur?
 13. [Ieškau] Weapon pack

  Ieškant modifikacijos: 1. Kokia, tai modifikacija [transportas, uniforma, ENB ir kt.]?: ginklai grazesni 2. Vaizdinė medžiaga (nebūtina): 3. Komentaras (trumpas aprašymas apie modifikaciją): tai modas kaip ginklai graziau atrodo.
 14. Unban Arminas_Safaz [Admin Cactus_Germis]

  nera irodimu nera unbano
 15. [Ieskau] srifto modo

  Ieškant modifikacijos: 1. Kokia, tai modifikacija [transportas, uniforma, ENB ir kt.]?:modas kuris pakeicia srifta. 2. Vaizdinė medžiaga (nebūtina): 3. Komentaras (trumpas aprašymas apie modifikaciją modas pakeiciantis srifta I grazesni
×