Jump to content

Lorens_Hydras

Narys
 • Pranešimai

  24
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Viskas, kas paskelbta nario Lorens_Hydras

 1. Emigruoju Lorens_Andreas

  ANKETOS ŠABLONAS 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Lorens_Andreas. 2. Kodėl renkatės šį Serverį?: Nes lmg yra geriauses serverys pagal mane. 3. Bendrosios patirties (XP) nuotrauka (per „TAB“): 4. Bendrosios informacijos nuotrauka (per /info): 5. Nuotrauka su emigravimosi tekstu:
 2. [ieskau] ratu modo

  Ieškant modifikacijos: 1. Kokia, tai modifikacija [transportas, uniforma, ENB ir kt.]?:Ratu modas kuris pragražina ratus iš default i gražius 2. Vaizdinė medžiaga (nebūtina): 3. Komentaras (trumpas aprašymas apie modifikaciją):Ratu modas kuri gražina ratus ir default i gražius
 3. [ieskau] ratu modo

  ačiu tau už moda patiko labiausei 3 gali rakinti tema
 4. [ieskau] ratu modo

  ačiu bet kokia yra problema kad man kai instalina krc iisinstalina ir raso atsisiuntimas nutrauktas ar kaškas panašaus gal žinai problema?
 5. Atsiblokavimai nuo sistemos

  ANKETOS ŠABLONAS: 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Lorens_Kasiak. 2. Užblokavimo priežastis: neleistinu ginklu naudojimas. 3. Užblokavimo priežastis (ką darėte prieš užblokavimą): žaidžiau dažasvaidi su bendradarbiais apsaugineis. 4. Įrodymai (vaizdo įrašas/nuotrauka):
 6. Emigruoju Lorens_Kasiak

  ANKETOS ŠABLONAS 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Lorens_Kasiak. 2. Kodėl renkatės šį Serverį?: Nes šitas srv yra geras,įdomus ir norėčiau būti emigruotas nes čia geras srv. 3. Bendrosios patirties (XP) nuotrauka (per „TAB“): 4. Bendrosios informacijos nuotrauka (per /info): 5. Nuotrauka su emigravimosi tekstu:
 7. Emigruoju Lorens_Kasiak

  ANKETOS ŠABLONAS 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė):Lorens_Kasiak. 2. Kodėl renkatės šį Serverį?: Nes šitas serverys yra geriauses (man) ir tikrai čia yra įdomu. 3. Bendrosios patirties (XP) nuotrauka (per „TAB“): 4. Bendrosios informacijos nuotrauka (per /info): 5. Nuotrauka su emigravimosi tekstu:
 8. [Ieškau] Taikinuko

  Ieškant modifikacijos: 1. Kokia, tai modifikacija [transportas, uniforma, ENB ir kt.]?: taikynuko modifikacija. 2. Vaizdinė medžiaga (nebūtina): 3. Komentaras (trumpas aprašymas apie modifikaciją): tai modas kuris pagrazina taikynuka noriu grazaus o ne tasko.
 9. [Ieškau] Taikinuko

  kas per nesamone noreciau gauti pagalba nes pvz nezinau kur nukelti ta taikinuko faila nes man ten tik foto atsiuncia taikynuko
 10. [Ieškau] Weapon pack

  Ieškant modifikacijos: 1. Kokia, tai modifikacija [transportas, uniforma, ENB ir kt.]?: ginklai grazesni 2. Vaizdinė medžiaga (nebūtina): 3. Komentaras (trumpas aprašymas apie modifikaciją): tai modas kaip ginklai graziau atrodo.
 11. [Ieškau] Weapon pack

  sveikas labiausei patko nitro gun packas noreciau paklausti kaip ji susiinstaliuoti kur nukelti ar I modloider ar kitur?
 12. Atsiblokavimai nuo sistemos

  ANKETOS ŠABLONAS: 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Lorens_Hydras. 2. Užblokavimo priežastis: vel uz netikra speed hack 3. Užblokavimo priežastis (ką darėte prieš užblokavimą): kaip matote megstu vazineti nuo everesto tai ir vel gavau speed hack bana. 4. Įrodymai (vaizdo įrašas/nuotrauka):
 13. Unban Arminas_Safaz [Admin Cactus_Germis]

  nera irodimu nera unbano
 14. [Ieskau] srifto modo

  Ieškant modifikacijos: 1. Kokia, tai modifikacija [transportas, uniforma, ENB ir kt.]?:modas kuris pakeicia srifta. 2. Vaizdinė medžiaga (nebūtina): 3. Komentaras (trumpas aprašymas apie modifikaciją modas pakeiciantis srifta I grazesni
 15. Atsiblokavimai nuo sistemos

  ANKETOS ŠABLONAS: 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Lorens_Hydras. 2. Užblokavimo priežastis: speed hack (netikras) 3. Užblokavimo priežastis (ką darėte prieš užblokavimą): gaudziau bendradarbi ir vaziavau nuo everesto ir gavau ban. 4. Įrodymai (vaizdo įrašas/nuotrauka):
 16. [ieskau] money modo

  Ieškant modifikacijos: 1. Kokia, tai modifikacija [transportas, uniforma, ENB ir kt.]?:Tai yra modas kuris pagrazina pinigus nu pvz grazesni ar kaskas pns. 2. Vaizdinė medžiaga (nebūtina): 3. Komentaras (trumpas aprašymas apie modifikaciją):pinigu modas man reikalingas kad graziau pinigai atrodytu.
 17. Atsiblokavimai nuo sistemos

  ANKETOS ŠABLONAS: 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Lorens_Hydras. 2. Užblokavimo priežastis: Speed hack. 3. Užblokavimo priežastis (ką darėte prieš užblokavimą): Vaziavau nuo fc kalno ar kokio ten tai vaziavau ir padidejo. 4. Įrodymai (vaizdo įrašas/nuotrauka):
 18. Atsiblokavimai nuo sistemos

  ANKETOS ŠABLONAS: 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Lorens_Hydras. 2. Užblokavimo priežastis: neleistinu ginklu naudojimas. 3. Užblokavimo priežastis (ką darėte prieš užblokavimą): saudziau dazasvaidi su bendradarbiais baigem ir gavau bana. 4. Įrodymai (vaizdo įrašas/nuotrauka):
 19. Atsiblokavimai nuo sistemos

  ANKETOS ŠABLONAS: 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Lorens_Hydras. 2. Užblokavimo priežastis: Netikras fly hack. 3. Užblokavimo priežastis (ką darėte prieš užblokavimą): Mister_Nedis veze I viena vandeni as sutikau kai nuvaziavome jis sako paplaukiok normalei na as pradejau plaukioti greitai jis sako normalei pradejau normalei plaukioti ir gavau bana. 4. Įrodymai (vaizdo įrašas/nuotrauka):
×