Jump to content

Lorens_Hydras

Narys
 • Pranešimai

  27
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Viskas, kas paskelbta nario Lorens_Hydras

 1. [ieskau] skin

  Ieškant modifikacijos: 1. Kokia, tai modifikacija [transportas, uniforma, ENB ir kt.]?: Apsaugos skin modas. 2. Vaizdinė medžiaga (nebūtina): 3. Komentaras (trumpas aprašymas apie modifikaciją):Tai modas kuris man pagražintu skina
 2. Peikiu Minde_Vlk

  Papeikimo anketos šablonas: 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje:Lorens_Hydras 2. Peikiamo asmens Vardas_Pavardė serveryje: @Minde_Vlk 3. Kodėl peikiate šį darbuotoją?:Buvo taip ilipau i savo transporto priemone pavažiavau bšk privažiavo minde_vlk surakino prikniso star už non rp nors jokio non rp nebuvo... ir nužudė ir atsiradau jail tai tikrai neapkesiu tokiu balvonu kurie nesupranta ka daro ir nemato savo akym... beje 5star turėjau del kito dalyko 4. Įrodymai:
 3. Peikiu Minde_Vlk

  Beje čia valdžiai siulyčiau padaryti taip kad i jail vestu nuo 50-40star nes kai ideda ita tai nebeimano net baudos duoti nes turi virs 15star ir eini i kalejima tai ir nesamone kaškoke..
 4. Emigruoju Lorens_Andreas

  ANKETOS ŠABLONAS 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Lorens_Andreas. 2. Kodėl renkatės šį Serverį?: Nes lmg yra geriauses serverys pagal mane. 3. Bendrosios patirties (XP) nuotrauka (per „TAB“): 4. Bendrosios informacijos nuotrauka (per /info): 5. Nuotrauka su emigravimosi tekstu:
 5. [ieskau] ratu modo

  Ieškant modifikacijos: 1. Kokia, tai modifikacija [transportas, uniforma, ENB ir kt.]?:Ratu modas kuris pragražina ratus iš default i gražius 2. Vaizdinė medžiaga (nebūtina): 3. Komentaras (trumpas aprašymas apie modifikaciją):Ratu modas kuri gražina ratus ir default i gražius
 6. [ieskau] ratu modo

  ačiu tau už moda patiko labiausei 3 gali rakinti tema
 7. [ieskau] ratu modo

  ačiu bet kokia yra problema kad man kai instalina krc iisinstalina ir raso atsisiuntimas nutrauktas ar kaškas panašaus gal žinai problema?
 8. Emigruoju Lorens_Kasiak

  ANKETOS ŠABLONAS 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Lorens_Kasiak. 2. Kodėl renkatės šį Serverį?: Nes šitas srv yra geras,įdomus ir norėčiau būti emigruotas nes čia geras srv. 3. Bendrosios patirties (XP) nuotrauka (per „TAB“): 4. Bendrosios informacijos nuotrauka (per /info): 5. Nuotrauka su emigravimosi tekstu:
 9. Emigruoju Lorens_Kasiak

  ANKETOS ŠABLONAS 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė):Lorens_Kasiak. 2. Kodėl renkatės šį Serverį?: Nes šitas serverys yra geriauses (man) ir tikrai čia yra įdomu. 3. Bendrosios patirties (XP) nuotrauka (per „TAB“): 4. Bendrosios informacijos nuotrauka (per /info): 5. Nuotrauka su emigravimosi tekstu:
 10. Unban Arminas_Safaz [Admin Cactus_Germis]

  nera irodimu nera unbano
×