Jump to content

Donis__Sanchez

Narys
 • Pranešimai

  116
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  3

Donis__Sanchez paskutinį kartą laimėjo Lapkritis 27

Donis__Sanchez turi geriausiai pripažintą turinį!

Apie Donis__Sanchez

 • Rangas
  Dažnas dalyvis
 • Gimtadienis 2002.02.28

Serverio Informacija

 • Patirtis
  Loading...
 • Pinigai
  Loading...
 • VIP
  Yra
 • Admin
  3 Lygio
 • Darbas
  Loading...
 • Gyvenvietė
  Loading...
 • Tr. Priemonė
  Loading...

Profilio Informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Gyvenamoji Vieta
  Loading...
 • Interesai
  Loading...

Paskutiniai lankytojai

2.165 profilio peržiūros
 1. here, ta daina kur norėjai: 

   

   

 2. *Myliu LMG.lt* nesuprantu tos valdžios, dar taip imanoma kai nedirbi dyleriuose vistiek irašo i nds? nesuprantu *Myliu LMG.lt*, net nedirbau niekada dyleriuose žiūriu Ignutex_Lolas irašė mane i nds? vtf? ar taip galima?

 3. Nuolatinė atranka į SWAT firmą!

  1. Jūsų V_P žaidime?: Donis_Sanchez 2. Jūsų /info ir vvp ?: VVP INFO 3. Kiek jums metų?: 14 4. Ko negalima daryti atgrobimo metu?: /gydyti /vv /vt /to /get /pusti naudoti tazeri čytinti rakinti. 5. Kiek laiko žadate išdirbti firmoje?: visu pirma kyla klausimas ar pateksiu, na ir jai pateksiu tai stengsiuos kuo ilgiau, nes manau šis darbas tikrai idomus. 6. Ar ant dyleriu platformos galima rakinti fūristą?: Ne negalima. 7. Ar per susišaudymą galima daryti vt ?: Galima. 8. Ar per okupacija galima daryti vt 1?: Ne. 9. Iki kiek civiliui bauda?: 15star. 10. Iki kiek bauda Direktorių prižiūrėtojui ir Apsauginiams ?: Belenkiek. 11. Ar galima duoti fūristui baudą?: Negalima. 12. Kodėl renkatės būtent į SWAT firmą, o ne kita teisėsaugos srity?: Nežinau tiesa sakant, manau jog tai tikrai stiprus darbas, i kuri patenka tikrai ne šlapenkos, reikia papraikaituot, jai nori patekt i ši darba. 13. Nuo kelinto rango galima tikrinti dyleri, ar fūra? Nuo pirmo. 14. Kuo būsite naudingas SWAT firmai? Stengsiuos būti geru darbuotoju. Bei gerai atlikti darba. 15. Ar galima fūristą šaudyti iš tazerio, jei su priekaba? Taip 16. Nuo kur galima tikrinti fūristą su priekaba? Nuo Puse balto tilto. 17. Kiek galima būti afk nebazei? nedaugiau kaip 5min 18.Ar galima dėti /ita civiliui lv rate? Teeeip jai turi įrodymus, ar filmuota medžiaga kad jis nusižengė lmg miesteliuose. 19.Ar galima tikrinti fūrista LV rate be priekabos? Taip. Savokos : M4- Pagrindinis teisėsaugos ginklas Tazeris-Ji galima panaudoti kai bėga nusikaltėlis, su juo lengviau pataikyti i nusikaltėli. Grobimas- Kai nusikalstamos frakcijos užgrobia kažkoki pastata. Zaidejas_Rokas- firmos direktorius Mat_Himplin- Direktoriu Prižiūrėtojas PD/FBI- Teisėsaugos srities atstovės. DM- Masinis žudymas miesteliuose. KET- Kai važiuoji priešinga eismo juosta. Susišaudymas- Viena iš dažniausiai vykdomu nusikalstamu sričių veiklu, kuriuo metu mes turime atgrobti/išvalyti kenkėjus. Okupacija- Tai dar viena veikla nusikalstamu sričių. Kuri neprašo išpirkos, bet vistiek stengiames išlvalyti nuo kenkėju. Izoliacija- Neįleidžia nei išleidžia iš miestelių. Tai vadinama izoliacija. Šturmas- Nusikalstamų sričių išvalymas. Situacijos: 1. Jūs važiuojate lv rate, fūristas be priekabos važinėja, daro nonrp, jūs uždedate už nonrp, kas čia blogai?: Negalima dėti star, jai jis nėra miesteliuose. 2. 07:00 Fūristai daro grobimą, teisėsaugos valdžios nėra, jūs važiuojate atgrobinėti, kas čia blogai ar viskas gerai?: Negali daryti grobimo,nes nėra valdžios, o kai nėra valdžios tai draudžiama daryti grobima. 3. Jūs sugaunate žaidėja, jis jums grasina papeikimu, jūs uždedate už Grasinimus. Kas čia blogai? Grasinimas papeikimu nėra grasinimas, tai už tai negalima duoti star.
 4. Nuolatinė atranka į SWAT firmą!

  SRR NO ISP TAISAUS
 5. [Apklausa] Ar rūkote Cigaretes arba El. Cigaretes?

  Esu asmeniškai bandęs viska, ir paprastas cigaretes,ir elektroninęs. Bet su laiku atsibodo ir kažkaip nesinorėjo ju traukt, tai ir mečiau,kadangi esu su lengvaja atletika tai ir kai mečiau viska ir rezultatai pagerėjo pradėjau asmeninius rezultatus gerint, labai gerai pasijutau jog nerukau, o dėl gėrimo tai kai tėvas geria koki alu tai ir aš kokia skarba nupyzdinu ir spakainiai sulaku ir vsio viskas čiki piki #Nežalok #Savo #Sveikatos
 6. (PEIKIU) Vilkas_Adidas

  Papeikimo anketos šablonas: 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Donis_Sanchez 2. Peikiamo asmens Vardas_Pavardė serveryje: @Vilkas_Adidas 3. Kodėl peikiate šį darbuotoją?: Taisyklėse yra parašyta civiliui duoti bauda iki 15staru. Jis uždėjo man 5star ir nedavė baudos. 4. Įrodymai:
 7. (PARDUODAMAS) NRG-500

  Nrg jau senai nebeturiu, galit rakint tema.
 8. Sv kas vėl accounta pyzdinat?

 9. (APKLAUSA) Kur sutiksit naujus metus?

  1. Jūsų klausimas?: Kur sutiksit naujuosius metus?2. Apklausos terminas: 3dienos.3. Apklausos tikslai: Tiesiogine prasme noriu paklausti šio projekto žaidėju, kur sutiks naujuosius metus? tiesiog įdomu kaip švenčia visi žmonės.
 10. Sveiki LMG tauta <3 

 11. @Liepsna_Fire Sveikinu su tikrai aukštu pasiekimu <3 sekmės.

 12. :* Sveiki <3 gero vakaro

  1. Neidaa_Pashol

   Neidaa_Pashol

   Labas, tau taip pat gero vakaro ;) 

 13. See You Again

  Cia mazdaug kai vapsie *Myliu LMG.lt* ant to lmg taj pagr.administracijai. svarbu jog donarai vaikai prasiuncia gauna ten pinigu ir gyvena sau ramiai i menesi 2 kartus prisijungia ir vsio ir laimingi nu ir nh.
 14. Nuolatinė atranka į dylerių firmą!

  Atrankos klausimai Jūsų Vardas_Pavardė žaidime ir kiek jums metų?: Donis_Sanchez 14 Jūsų /info ir darbo lentelės: https://imgur.com/a/NBo9c Jūsų VVP profilis: http://vvp.lmg.lt/zaidejas/Donis_Sanchez Nelabai ir galejau normaliai prazaist nes buvau uzsiemes. Trumpai papasakokite apie save: Esu draugiskas, megstantis veiksma, kariauti su teisesauga. Na labiau nusikalstamas. Ar esate dirbęs(-usi) dylerių firmoje? Jei taip, gal prisimenate pas kokį direktorių dirbote? Kaip jums sekėsi?: Ne nesu. Pasakykite kokia dylerių veikla serveryje: Pardavineja nelegalius dalykus, kaip Narkotines medziagas/Zole/Ginklus. Kodėl norite į dylerių firmą? [Du sakinai]: Siaip tiesiai sakant noriu veiksmo, reikia darbo. Noriu patirties siame darbe dar jame nesu dirbes. Kokie tikslai šioje firmoje?: Priziuretojas ts. Jeigu įsidarbinsite į dylerių firmą ar sutinkate laikytis visų dylerių firmos taisyklių ir ar sutinkate būti už tai nubaustas(-ta)?: Taip, prizadu laikytis siu taisykliu. Pasakykite visas dylerių firmos komandas ir jas paaiškinkite: /dylg vardas_pavarde (pasiulo zaidejui ginklu); /dylz vardas_pavarde (pasiulo zaidejui zoles) /dyln vardas_pavarde (pasiulo zaidejui narkotiku) /bendr (Bendradarbiai) /dyl (parodo kiek turi paketu) /r (darbo racija) NUM 4 (Atidaro bazes vartus) Pasakykite savo nuomonę apie dabartinę dylerių valdžią. Kiekvieną atskirai: Jack_Evans Puikus manau direktorius esu mates neviena karta uzemusi direktoriaus posta, manau tikrai aktyvus. Tikiuos ilgai isbusi siame poste. Sekmes tau. Lexas_Lmg nesu jo mates, gal ir esu negaliu nieko daug papasakoti apie ji. Kiek minučių likus iki grobimo pabaigos galite pūsti žolę?:10min Ar turite keybind ir nocols programas?: taip turiu/ Pasakykite ko negalima daryti grobimo metu [5 dalykus]:1- Cytinti. 2.naudoti vip/admin komandu 3. gydytis 4. daryti /vt 5. saudyti savu. Jūsų paskutinis pasisakymas šioje anketoje: Sekmes kas pildot. Sąvokos Direktorius - Jack_Evans Pavaduotojas - Lexas_Lmg Grobimas - Uzgrobtas pastatas pvz Hotelis/Kazino/ar Picerija. Drive-by - Saudymas masinoje paspaudus H klavisa. Šturmas - Sturmuojama baze/pastatas ar miestelis. Susišaudymas - Susisaudymas gali buti /vt miesteliuose ar net kitur. Tahoma - Darbinis transportas Burrito - darbinis transportas DP - Direktoriu Priziuretojas.
×