Jump to content

Tomox_Csgo_

Narys
 • Pranešimai

  336
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

7 Sekėjai

Apie Tomox_Csgo_

 • Rangas
  ●Dugnas●

Paskutiniai lankytojai

918 profilio peržiūros
 1. http://prntscr.com/igkiag Šitas tai belekoks XDDD Danke_Playzzzzz xD@Freddy_Bloods atvičiaju šiknos bičiuliai XDD Abu kažką primeta ir ant pabaigos užblokina XDDDDD

 2. Tomox_Csgo užblokavo Danke_Playzzzzz

  Tu nebegaruok tik, nes hujovas tas atmazas. Paskui kažkaip ėjo kalba, kad seni ne,nes pačiam vipa neseniai nuėme. Kada skola? 30m. Negražu apgaudinėti per moneta. Danciui scameriaii nepatinka Nepatvirtins tai nepatvirtins, bet vistiek suveiksiu dar bana tau
 3. ANKETOS ŠABLONAS1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Tomox_Csgo2. Užblokuotojo slapyvardis (@Vardas_Pavardė): Danke_Playzzzzz3. Užblokavimo priežastis: serverio daiktų pardavinėjimas 3 ) rašymas: „turiu sąskaitoje 2 EU, /sms su pasiūlymais“, „kas turi 3 EU sąskaitoje /sms“, „parduodu steam žaidimus“, „reikia lolo acc? /sms“ ir panašiai. LMG serveris (naudokites forume esančiomis skiltimis) nėra skelbimų portalas;4. Vaizdinė medžiaga:
 4. ANKETOS ŠABLONAS1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Tomox_Csgo2. Užblokuotojo slapyvardis (@Vardas_Pavardė): Lukas_Minskass3. Užblokavimo priežastis: Čytinimas4. Vaizdinė medžiaga:
 5. Peikiu Tomox_Csgo

  Kas čia blogo? XDD Nematau nnei įžeidimo nei keiksmažodžio šitoje nuotraukoje.
 6. Tomox_Csgo užblokavo Rimis_Druzbinis

  Kiek žinau paketus siūlo tik dyleriai? O pas jus neivieno dylerio nebuvo. Visus perėjau per vvp ir buvo tik bedarbiai arba medkirčiai
 7. Tomox_Csgo užblokavo Rimis_Druzbinis

  Bet kažkaip pinigai kai "pasiule" nenumažėjo. + tavo unban nuotraukoje matosi Cleo kulkos arba tiek eina pasiimt su cleo ar sobu Dyleriai tiek kulkų pasiūlyti negali Pirmiausia eina Shotgunas ir tik tada AK. Jei būtum pirkes daug packų tau būtų nuėme bent šaibų ;D mažiausiai 500k
 8. ANKETOS ŠABLONAS1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Tomox_Csgo2. Užblokuotojo slapyvardis (@Vardas_Pavardė): Rimis_Druzbinis3. Užblokavimo priežastis: Čytinimas [su sobu ar cleo pasiėme ginklus, nes AK pirkti ginklų šhope nėra, dylai parduoti negalėjo, nes vienas pats buvo gun šhope, o per pzu neina.]4. Vaizdinė medžiaga: http://www.part.lt/perziura/459406913013441b6719dc4cf884361193.jpg 1. 2.
 9. ANKETOS ŠABLONAS1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Tomox_Csgo2. Užblokuotojo slapyvardis (@Vardas_Pavardė): Worst_Behavior3. Užblokavimo priežastis: Čytinimas [emke pasiėme] [vidoso pradžioj matosi kaip nušoviau aš jį pažiūrėjus į chat, tai atmazas kad turėjai nepaeis]4. Vaizdinė medžiaga:
 10. Peikiu Daniel_Williams

  Papeikimo anketos šablonas: 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje:Tomox_Csgo 2. Peikiamo asmens Vardas_Pavardė serveryje: @Daniel_Williams 3. Kodėl peikiate šį darbuotoją?:Čytinimas 4. Įrodymai:
 11. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Tomox_Csgo2. Užblokuotojo slapyvardis (@Vardas_Pavardė):Marke_Buggatis3. Užblokavimo priežastis: Čytinimas4. Vaizdinė medžiaga:
 12. S.W.A.T. Nuolatinė Atranka

  Anketa 1. Jūsų V_P žaidime?:Tomox_Csgo 2. Jūsų /info ir VVP nuoroda?:http://prntscr.com/ig2y6u http://vvp.lmg.lt/zaidejas/Tomox_Csgo 3. Kiek jums metų?:16 4. Aktyvumas žaidime/forume/TeamSpeak3?:2-6h ts ir žaidime 8-10h forume 5. Ko negalima daryti grobimo metu?:Čytinti, getintis, gydytis, rakinti, šaudyti iš tazerio, atvykti be ginklų. 6. Kiek laiko žadate išdirbti firmoje?:Daugiau negu 14d 7. Kokių dviejų darbo komandų negalima naudoti be valdžios leidimo?:/kliutysoff, /spygliaioff 8. Ar ant dylerių platformos galima rakinti fūristą?: Galima 9. Ar per susišaudymą/okupacija galima daryti /vt [paaiškinkit]?:Per susišaudymą galima per okupacija negalima. 10. Už ką reikia turėti įrodymus dedant įtarimą?:Už kiekvieną įtarimą 11. Iki kiek galima suteikti bauda Direktorių prižiūrėtojui ir Apsauginiams?:Neribotai 12. Ar galima duoti nusikalstamom grupuotėm baudą?:NE 13. Kodėl renkatės būtent į S.W.A.T. firmą, o ne kita teisėsaugos sritį [išsamiai]?:Nes SWAT firma yra rimčiausia firma šiame serveryje ir čia yra surinkti begalo gera komanda. Čia jausčiaus kaip antruose metuose. Ir norėčiau tapti šios valdžios pagalbininkų, nes čia yra geriausia firmą netik teisėsaugos, bet ir serverio 14. Nuo kelinto rango galima tikrinti dylerį?:Nereikia rango 15. Koks jums darbas patinka, kai dirbate vienas ar komandinis [KODĖL]?:Man nesvarbu kuris, nes moku visada prisitaikyti prie visko. Tai sugebu ir vienas dirbti ir komandiškai. 16. Jūsų nuomonė apie dabartinę S.W.A.T. komandos valdžią [atskirai apie kiekvieną]?:Klecka - kentas rimtas, kelia firmą į viršų, aktyvus Kentas- rimtiaga, mokantis susitvarkyti belekokiuose situacijose. Prieš šitą nenorėčiau šokinėt. 17. Nuo kur galima tikrinti fūristą su priekaba?:Įvažiavus į miestelių pusę 18. Kiek galima būti AFK ne bazėje ir bazėje?:10min nebazėj, bazėj iki 60min 19. Ar galima dėti /ita civiliui LV rate [kas už tai gręsia]?:Negalima. Išmetimas arba įspėjimai. 20. Ar S.W.A.T. darbuotojai gali atimti narkotikus?:NE ****** Savokos M4- Šaunamasis ginklas Tazeris- elektros šokas Grobimas- užimta vieta už kurią reikalaujama išpirka Mat_Himplin- DP PD/FBI- Teisėsaugos sritis DM- masinis žmonių žudymas KET- kelio eismo taisyklės Susišaudymas- Užimta vieta per kurią galima daryti vt ir nereikalaujama išpirka Okupacija- Užimta vieta per kurią negalima daryti vt ir nereikalaujama išpirka Izoliacija- Miestelių užtverimas ir stabdomas nusikalstamumas. Šturmas- Nusikalstamų bazių valymas Nusikalstamos- serverio blogiukai. ****** Situacijos 1. Jūs važiuojate LV rate, fūristas be priekabos važinėja, daro NON-RP, jūs uždedate už NON-RP, kas čia blogai?:LV rate negalima dėti /ita 2. 07:00 Fūristai daro grobimą, teisėsaugos valdžios nėra, jūs važiuojate atgrobinėti, kas čia blogai ar viskas gerai?:Grobimai nuo 12 ar 11h ir jei nėra valdžios grobti negalima. 3. Jūs sugaunate žaidėja, jis jums grasina papeikimu, jūs uždedate už Grasinimus. Kas čia blogai?:Papeikimas nesiskaito prie grasinimų.
 13. ANKETOS ŠABLONAS1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Tomox_Csgo2. Užblokuotojo slapyvardis (@Vardas_Pavardė): Martynas_Galukas3. Užblokavimo priežastis: Čytinimas4. Vaizdinė medžiaga:
 14. ANKETOS ŠABLONAIPeikiant VIP narį:1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Tomox_Csgo2. Kaltinamojo VIP nario slapyvardis (Vardas_Pavardė): Daniel_Williams3. Peikimo priežastis: čytinimas4. Vaizdinė medžiaga:
 15. Peikiu Zero_Max

  ANKETOS ŠABLONAIPeikiant VIP narį:1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Tomox_Csgo2. Kaltinamojo VIP nario slapyvardis (Vardas_Pavardė): Zero_Max3. Peikimo priežastis: čytinimas4. Vaizdinė medžiaga:
×