Jump to content

Arunas_ltt

Narys
 • Pranešimai

  28
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Apie Arunas_ltt

 • Rangas
  Narys

Serverio Informacija

 • Patirtis
  Kyla
 • Pinigai
  Kyla
 • VIP
  Yra
 • Admin
  3 Lygio
 • Darbas
  Teisėsauga
 • Gyvenvietė
  Lmg.lt

Profilio Informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Interesai
  4W274EE.png

  Tai kas buvau praeityje, nieko neturi bendro su mano ateitimi.

 1. Perku bizni

  »»» Pardavėjams (privaloma įkelti su viršuje esančia anketa) 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė):Arunass_Ltu 2. Jūsų turimas nekilnojamas turtas:Verslas 100/min 3. Orientacinė turto suma:19-20 4. Komentaras (nebūtina):
 2. 1. Jūsų klausimas?: Kas gaus RADISTŲ Direktorių2. Apklausos terminas: 2 dienas (Kol bus išrinktas Direktorius)3. Apklausos tikslai: Sužinoti žaidėjų nuomonę, kas jų manymu bus naujasis RADISTŲ firmos dyrektorius.
 3. Parduodu Bizni

  »»» Parduodant nekilnojamą turtą 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė):Arunass_Ltu 2. Jūsų turimas nekilnojamas turtas:/vt 2 miestelyje 100/min 3. Aprašymas apie Jūsų nekilnojamą turtą:Geroje vietoje nebugintas. 4. Orientacinė turto suma:18-20 lemu. 5. Vaizdinė medžiaga (būtina): »»» Pirkėjams (privaloma įkelti su viršuje esančia anketa) 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): 2. Jūsų siūloma suma: 3. Jūsų turimos sumos nuotrauka (būtina viršijant 10mln.):
 4. SWAT direktoriaus rinkimų apžvalga

  Sveikinu naujaji Swat firmos direktoriu sėkmės
 5. Nekalbu per TeamSpeak

  1. Su, kuo susijusi problema?: TeamSpeak 3 2. Apibūdinkite iškilusią problemą (kas sukėlė problemą, kada pastebėjote ir kt.): Na situacija tokia Ts pac insijungia viskas gerai bet esmė tame kad kai paspaudžiu reikema migtuka aš nekalbu ar galite man padėti ir bėja galiu aš kalbėti kituose skype galiu pvz mikras yra irgi AŠ KO TIK NEBAUNDŽIAU IR MIGTUKA KEISTI NIEKO GAL JŪS ŽINOTE PADĖKIT MAN JAI ŽINOTE3. Komentaras (pvz.: kaip sprendėte problemą)(nebūtina):
 6. [Ieškau] Gta download

  Sveikas štai pats geriausias Gta http://www.mediafire.com/file/pup44lvt5sau8fw/Gta+-+San+Andreas++.rar
 7. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Arunass_Ltu2. Giriamo Administratoriaus slapyvardis (Vardas_Pavardė): Nojus_Ltu3. Gyrimo priežastis: Atlieka savo pareiga kaip tikras /adminas šaunus alministratorius daugiau tokiu gyriu jį už jo gera kruopštu darbą. Nes dauguma ne healina nors ir nėra mediku.4. Vaizdinė medžiaga:
 8. Mažos idėjos atnaujinimam

  Kad rodytu kas atidarinėja/uždarinėja darbo vartus, nes labai nervina kaip prieš grobimą kažkas juos darinėja ir neina išvažiuoti. Tai pamažintu ju darinėjima ir galėtu juos nubausti.
 9. Kas gi vertas S.W.A.T direktoriaus kėdės?

  Aš tikiu tik į save tai manau aš paimsiu SWAT direktoriu visiems kitiems tik linkiu sėkmės!
 10. Iš kur parsisiūsti Teamspeak?

  Skiltyje galiojantis anketos šablonas: 1. Su, kuo susijusi problema?:TeamSpeak 3 2. Apibūdinkite iškilusią problemą (kas sukėlė problemą, kada pastebėjote ir kt.):Ar galite numesti linka TeamSpeak 3 kuria jus naudojates 3. Komentaras (pvz.: kaip sprendėte problemą)(nebūtina):būsiu dėkingas
 11. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Arunass_Ltu2. Kaltinamojo VIP nario slapyvardis (Vardas_Pavardė): Buom_Ltuu3. Peikimo priežastis: /v neteisingas naudojimas4. Vaizdinė medžiaga:
 12. Su TeamSpeak 3 problema

  1. Su, kuo susijusi problema?: TeamSpeak2. Apibūdinkite iškilusią problemą (kas sukėlė problemą, kada pastebėjote ir kt.):Anksčiau viskas budavo normaliai į TS ilendu viskas dabar 3. Komentaras (pvz.: kaip sprendėte problemą)(nebūtina): Jai žinote kame problema atsakykite
×