Arunas_ltt

Narys
 • Pranešimai

  23
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Apie Arunas_ltt

 • Rangas
  Narys
 • Gimtadienis

Serverio Informacija

 • Patirtis
  Kyla
 • Pinigai
  Kyla
 • VIP
  Yra
 • Admin
  3 Lygio
 • Darbas
  Teisėsauga
 • Gyvenvietė
  Lmg.lt

Profilio Informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Interesai
  4W274EE.png

  Tai kas buvau praeityje, nieko neturi bendro su mano ateitimi.

 1. 1. Jūsų klausimas?: Kas gaus RADISTŲ Direktorių2. Apklausos terminas: 2 dienas (Kol bus išrinktas Direktorius)3. Apklausos tikslai: Sužinoti žaidėjų nuomonę, kas jų manymu bus naujasis RADISTŲ firmos dyrektorius.
 2. Anketa: Jūsų /info, y >> darbas >> darbo patirties ( LENTELĖS, JŲ NUOTRAUKOS): Slaptas kodas: Arūnas 6 Jūsų žaidimo slapyvardis: Arunass_Ltu Medikų darbas - gydyti ir suteikti pagalbą žmonėms tik grobimo/atgrobimo metu? Patvirtinkite arba paneikite:Jie turi suteikti pagalba betkur ir betkam. Pasirinkti teisingą atsakymą Taip/Ne. Ar medikas gali atmetinėti N raides, jeigu jis yra teleportuojamas į grobimą?:Ne Ar visada reikia gydyti tik vieną pusę Nusikalstamas?:Ne Ar grobimo metu galima naudoti šaunamuosius ginklus?:Ne Ar veiklos metu medikai privalo reaguoti į kitų pranešimus?:Ne Grobime būtina turėti keybinderį?:Taip Išdirbus 7 darbo dienas galima išeiti iš darbo?:Ne Ar grobime PAVYZDYS nusikalstamoje pusėje gali būti 4 Medikai?: Ne Ne darbo metu medikas gali naudoti šaunamuosius ginklus?:Ne Parašius papeikimą savo kolegai kas gaus įspėjimą? O gal įspėjimus?: (Atsakymą nuspalvinti "Carrot" spalva). a) Abu. b) Jūs. c) Kolega. Ar medikas privalo darbo metu būti TeamSpeak programoje?:Taip Ar medikas apskritai gali naudoti šaunamuosius ginklus?:Ne Mūsų pagrindinės dvi darbo komandos yra?: (Atsakymą nuspalvinti "Carrot" spalva). a) /gydyti ir /sarvai b) /pagydyti ir /psarvus c) /pagydyti ir /sarvai Neaktyvume ilgiausiai galima būti?: (Atsakymą nuspalvinti "Carrot" spalva). a) 7 darbo dienas. b) 3 darbo dienas. c) 5 darbo dienas. Ar už buvimą gaujoje /klube / darbą /vt 1 ofise gresia išmetimas?:Taip Ar Medikai gali vartoti psichotropines medžiagas? (Žolę):Ne Ar veiklos metu medikai privalo dalyvauti tik veikloje ir nereaguoti į kitų pranešimus?:Taip Su pagarba Arunass_Ltu
 3. ANKETOS ŠABLONAS: 1. Jūsų VVP nuoroda: http://vvp.lmg.lt/zaidejas/Arunass_Ltu 2. Jūsų amžius ir „Skype“ kontaktai: 16 metų,Skype kontaktai: Arunas Arun 3. Jūsų vidutiniškas aktyvumas: Na darbo dienomis 4-7 o savaitgaleis virš 9val. 4. Ar lankotės mūsų TeamSpeak Serveryje? Ar ketinate reikalauti to ir darbuotojų?: Žinoma jai aš įjunges kompiuterį tai įjungęs ir Ts.Taip reikalausiu, kad būtų ts3 darbo metų visalaik nes jai kokia veiklą, kad nereikėtų laukti kol užeis į teamspeak3 programa. 5. Ar esate dirbęs Radijo darbe? Kokie prisiminimai iš jo, kas labiausiai paliko įspūdį?: Taip esu dirbęs prisiminimai smagiausia man būvo pabendrauti su savo hebrele šitame darbe būvo visko juokauti,bendrauti,linksmintis tų akimirkų nepamiršiu niekad jie man pasilyks mano širdyje šitie prisiminimai. 6. Ar turite buvusį Radijo direktorių į kurį norėtumėte lygiuotis? Jeigu taip, kodėl būtent jis?: Ne nepastebėjau tokio dyrektoriaus į kurį norėčiau lygiuotis. 7. Ar manote, kad gebėsite užtikrinti aktyvumą Radijo darbuotojų užimtumą ir pastovumą darbe? Kaip ketinate, tai užtikrinti?: Tai žinoma čia mano pareiga kaip dyrektoriaus būtų na aš norėčiau pasakyti, kad norėčiau padaryti firmą Radistų kaip real daryčiau apklausas,laidas ir veiklas idomias manau būtų idomiau žaisti ir dirbti viska su=inojau iš televizoriaus Info kanale manau tapsiu ir parodysiu savo norus. 8. Kodėl direktoriumi turėtumėte būti būtent Jūs?: Nes aš turiu naujesniu idėjų nei kiti, bet man reike tapti juo tai suteikite man tapti juo ir parodyti kaip Radistų firmą atsinaujins nepalikčiau darbuotojus be darbo kad jiems šioje firmoje nebūtų nuobodų tik linksma padaryčiau viską kas tik mano jėgoms. 9. Kodėl vertėtų projekto žaidėjams rinktis Radijo darbą, būtent, kai Jūs būsite direktoriumi?: Na kaip ir sakau paversčiau real šį darbą daryčiau laidas,veiklas kaip tikrame gyvenime norėčiau padaryti tai, kad darbuotojai pasijustu kaip tikrame Radijos darbe duočiau šansa naujokams į pavaduotojo postą nes pas juos kils naujesniu įdėjų ir Radistai būs patis geriausi kur darbuotojai kurie būs Radijos darbe isimins šias akimirkas amžinai. 10. Kiek laikote ketinate išbūti šiose pareigose? Ar pasižadate?: Na stengsiuos laikyti kardaną 1 metus arba 6 mėnesius tai tykrai na suprantate negaliu tiksliai pasakyti nes nežinia kas gali nutikti bet tiksliai sakau, kad laikyčiau 6 mėn tai tikrai.
 4. Anketa: Jūsų /info, y >> darbas >> darbo patirties ( LENTELĖS, JŲ NUOTRAUKOS): Slaptas kodas: Arūnas 6 Jūsų žaidimo slapyvardis: Arunass_Ltu Medikų darbas - gydyti ir suteikti pagalbą žmonėms tik grobimo/atgrobimo metu? Patvirtinkite arba paneikite:Jie turi suteikti pagalba betkur ir betkam. Pasirinkti teisingą atsakymą Taip/Ne. Ar medikas gali atmetinėti N raides, jeigu jis yra teleportuojamas į grobimą?:Ne Ar visada reikia gydyti tik vieną pusę Nusikalstamas?:Ne Ar grobimo metu galima naudoti šaunamuosius ginklus?:Ne Ar veiklos metu medikai privalo reaguoti į kitų pranešimus?:Ne Grobime būtina turėti keybinderį?:Taip Išdirbus 7 darbo dienas galima išeiti iš darbo?:Ne Ar grobime PAVYZDYS nusikalstamoje pusėje gali būti 4 Medikai?: Ne Ne darbo metu medikas gali naudoti šaunamuosius ginklus?:Ne Parašius papeikimą savo kolegai kas gaus įspėjimą? O gal įspėjimus?: (Atsakymą nuspalvinti "Carrot" spalva). a) Abu. b) Jūs. c) Kolega. Ar medikas privalo darbo metu būti TeamSpeak programoje?:Taip Ar medikas apskritai gali naudoti šaunamuosius ginklus?:Ne Mūsų pagrindinės dvi darbo komandos yra?: (Atsakymą nuspalvinti "Carrot" spalva). a) /gydyti ir /sarvai b) /pagydyti ir /psarvus c) /pagydyti ir /sarvai Neaktyvume ilgiausiai galima būti?: (Atsakymą nuspalvinti "Carrot" spalva). a) 7 darbo dienas. b) 3 darbo dienas. c) 5 darbo dienas. Ar už buvimą gaujoje /klube / darbą /vt 1 ofise gresia išmetimas?:Taip Ar Medikai gali vartoti psichotropines medžiagas? (Žolę):Ne Ar veiklos metu medikai privalo dalyvauti tik veikloje ir nereaguoti į kitų pranešimus?:Taip Su pagarba Arunass_Ltu
 5. »»» Parduodant nekilnojamą turtą 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė):Arunass_Ltu 2. Jūsų turimas nekilnojamas turtas:/vt 2 miestelyje 100/min 3. Aprašymas apie Jūsų nekilnojamą turtą:Geroje vietoje nebugintas. 4. Orientacinė turto suma:18-20 lemu. 5. Vaizdinė medžiaga (būtina): »»» Pirkėjams (privaloma įkelti su viršuje esančia anketa) 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): 2. Jūsų siūloma suma: 3. Jūsų turimos sumos nuotrauka (būtina viršijant 10mln.):
 6. Anketos šablonas - - Jūsų Vardas_Pavardė žaidime? :Arunass_Ltu - Kiek Jums metų? :14 metų. - Kodėl pasirinkote pildyti į S.W.AT. KOMANDA? (Išsamiai) :Na prieštai dirbau Swat firmoje ir šis darbas man labai patiko bet Hugys paliko ir negalėjau pasiekti ko nors aukštaus pvz pav nors labai norėjau na o atsiradus naujajam drk noriu darkarta išbandyti savo jėgas ir siekti kokiu nors aukštumu sėkmės jums. - Ar esate kada nors dirbęs šioje firmoje? (Jeigu taip tai pas kokį Direktorių ir kaip Jums sekėsi?) :Na dirbęs esu pas Hugy_Pacana sekėsi man gerai padedinėjau jam grobimose jai jo nebūdavo aš vadovaudavau na sekėsi išmano pusės afigenai bet palikus jam nusivyliau kad nespėjau pasiekti aukštumu. - Jūsų [/info] bei darbo patirties lentelės : Situacijos - - Atsikėlęs anksti ryte užsukate į serverį, ir staiga pamatote Arnoldis_Arnoldis dirbanti Fūristų firmoje kuris turi daugiau nei 40 įtarimo lygio ir vežantį nelegalias prekes kokie Jūsų veiksmai? :Bauda leidžia tik 25 star tai palaukiu kol išvažios iš LV rato ir į kalėjimą. - Vakaras kada Jūs grįžtate iš lauko ir nusprendžiate užsukti į serverį, tik prisijungęs pamatote, jog vyksta grobimas. Jūs nusprendžiate jame nedalyvauti atsijungiate iš TeamSpeak programos ir pasiėmęs transporto priemonę važinėjate ir gaudote nusikaltėlius. Kas blogai? Kaip elgtumėtės šioje situacijoje Jūs? Darbuotojas grobimo metų turi būti ts programoje o ne gaudyti nusikalteliu.
 7. 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime:Arunass_Ltu2. Kaltinamo darbuotojo Vardas_Pavardė žaidime:Nedas_Faq3. Kodėl peikiate šį darbuotoją?:Be priežasties surakino mane aš tik užeinu į žaidimą kaip tik matau surakinta mane nieko neatsiprašes kad mane surakino.4. Įrodymai:
 8. Sveikinu naujaji Swat firmos direktoriu sėkmės
 9. Vardas_Pavardė;Arunass_Ltu Jūsų klausimas;Ar bandysite kaip nors prikeldinėti medikus? 2 klausymas: Ar rinksite dar 3 pavaduotoja ir kur forume ar iš darbo Valdžios atstovas, kurias skirtas klausimas;1 klausymas susijas Drk ir 2 pav. O 2 klausymas susijas Dyrektoriui
 10. 1. Su, kuo susijusi problema?: TeamSpeak 3 2. Apibūdinkite iškilusią problemą (kas sukėlė problemą, kada pastebėjote ir kt.): Na situacija tokia Ts pac insijungia viskas gerai bet esmė tame kad kai paspaudžiu reikema migtuka aš nekalbu ar galite man padėti ir bėja galiu aš kalbėti kituose skype galiu pvz mikras yra irgi AŠ KO TIK NEBAUNDŽIAU IR MIGTUKA KEISTI NIEKO GAL JŪS ŽINOTE PADĖKIT MAN JAI ŽINOTE3. Komentaras (pvz.: kaip sprendėte problemą)(nebūtina):
 11. Sveikas štai pats geriausias Gta http://www.mediafire.com/file/pup44lvt5sau8fw/Gta+-+San+Andreas++.rar
 12. Anketa: Jūsų /info, y >> darbas >> darbo patirties ( LENTELĖS, JŲ NUOTRAUKOS): Slaptas kodas: Arūnas 6 Jūsų žaidimo slapyvardis: Arunass_Ltu Medikų darbas - gydyti ir suteikti pagalbą žmonėms tik grobimo/atgrobimo metu? Patvirtinkite arba paneikite:Jie turi suteikti pagalba betkur ir betkam. Pasirinkti teisingą atsakymą Taip/Ne. Ar medikas gali atmetinėti N raides, jeigu jis yra teleportuojamas į grobimą?:Ne Ar visada reikia gydyti tik vieną pusę Nusikalstamas?:Ne Ar grobimo metu galima naudoti šaunamuosius ginklus?:Ne Ar veiklos metu medikai privalo reaguoti į kitų pranešimus?:Ne Grobime būtina turėti keybinderį?:Taip Išdirbus 7 darbo dienas galima išeiti iš darbo?:Ne Ar grobime PAVYZDYS nusikalstamoje pusėje gali būti 4 Medikai?: Ne Ne darbo metu medikas gali naudoti šaunamuosius ginklus?:Ne Parašius papeikimą savo kolegai kas gaus įspėjimą? O gal įspėjimus?: (Atsakymą nuspalvinti "Carrot" spalva). a) Abu. b) Jūs. c) Kolega. Ar medikas privalo darbo metu būti TeamSpeak programoje?:Taip Ar medikas apskritai gali naudoti šaunamuosius ginklus?:Ne Mūsų pagrindinės dvi darbo komandos yra?: (Atsakymą nuspalvinti "Carrot" spalva). a) /gydyti ir /sarvai b) /pagydyti ir /psarvus c) /pagydyti ir /sarvai Neaktyvume ilgiausiai galima būti?: (Atsakymą nuspalvinti "Carrot" spalva). a) 7 darbo dienas. b) 3 darbo dienas. c) 5 darbo dienas. Ar už buvimą gaujoje /klube / darbą /vt 1 ofise gresia išmetimas?:Taip Ar Medikai gali vartoti psichotropines medžiagas? (Žolę):Ne Ar veiklos metu medikai privalo dalyvauti tik veikloje ir nereaguoti į kitų pranešimus?:Taip Su pagarba Arunass_Ltu
 13. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Arunass_Ltu2. Giriamo Administratoriaus slapyvardis (Vardas_Pavardė): Nojus_Ltu3. Gyrimo priežastis: Atlieka savo pareiga kaip tikras /adminas šaunus alministratorius daugiau tokiu gyriu jį už jo gera kruopštu darbą. Nes dauguma ne healina nors ir nėra mediku.4. Vaizdinė medžiaga:
 14. Kad rodytu kas atidarinėja/uždarinėja darbo vartus, nes labai nervina kaip prieš grobimą kažkas juos darinėja ir neina išvažiuoti. Tai pamažintu ju darinėjima ir galėtu juos nubausti.
 15. Aš tikiu tik į save tai manau aš paimsiu SWAT direktoriu visiems kitiems tik linkiu sėkmės!