Jump to content

Mantas_Sadunas

Narys
 • Pranešimai

  293
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Apie Mantas_Sadunas

 • Rangas
  Kylanti žvaigždė

Paskutiniai lankytojai

1.662 profilio peržiūros
 1. Fūristai - Nuolatinė Atranka

  Anketa Į Fūristų firma 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Mantas_Sdunas 2.Jūsų VVP nuoroda: https://vvp.lmg.lt/zaidejas/Mantas_Sadunas 3.Kodėl norite patekti į Fūristus [išsamiai]: Nes visa žaidimo laiką buvau teisėsaugoj, tai dabar kaip po leavo, reikia šokt į nusikalstomas, 4.Kokia fūristų veikla serveryje: Krovinių vežiojimas ir veiksmo darymas. 5.Kiek laiko praleidžiate serveryje: Apie 2-3 val. 6.Ko negalima daryti grobimų metu: /gydytis, /mac / ateles. čytinti. ankščiau laiko žole rukyti man rods 7.Ar turite TeamSpeak ir ar galite kalbėti: Jo 8.Ar turite Keybinder: Jo 9.Fūristų darbo komandos: /marsrutai. /iskrauti. /tvarkytifura. /bend 10.Kiek laiko pradirbsite mūsų firmoje(Be melo): kol išmes Sąvokos: Grobimas - Veiksmo darymas. Arnoldis_Arnoldis - Direktorius RoadTrain - Darbo transportas
 2. Ok Vyrai leavinu ir as

  1. Hakiro_Nagatsuka

   Hakiro_Nagatsuka

   o tu nebuvai leavinęs?

  2. Deivis_Splash
  3. Mantas_Sadunas

   Mantas_Sadunas

   Splashai Randomas as. kaip ir tu

 3. Unban Erzi_Las [ADMIN: Mantas_Sadunas]

  Sw Draugeli. Bannedas tuojaus bus. ikeliu tik mano acc pavoge
 4. [official] Vegenerio modifikacijų krautuvėlė

  Anketa Vardas'Pavardė: Mantas_Sadunas Jūsų ieškoma modifikacija: effects. Modifikacijos vaizdinė medžiaga[nebūtina]: Ar paspaudėte patinka mygtuką ant pagrindinės temos?: Jo Ar nebus problemų su atsiskaitymu?: Nebus.
 5. [PAGALBA] dėl sampfuncs

  1. Kokia iškilo problema?: Dingta Sampfuncs.asi failas.2. Kuo plačiau apibūdinkite iškilusią problemą: Isirasiau nauja gta modpack, isikeliau fixa name tag veikia viskas veikia, bet isikeliu sampfuncs failus ir kaip jungiu gta dingsta Sampfuncs.asi failas, ir nezinau kodel, bandziau ir modus istrint ir viska vistiek dingsta Vienas sampfuncs.asi failas. Gal kam taip buvo ir zino kaip sutvarkyti.3. Komentaras (kaip sprendėte problemą) (nebūtina): Is anksto dekui.
 6. (APKLAUSA) Kas yra vertas dylerių direktoriaus

  Pagal manę tai verčiausi, tai @Monte_Gangga. @Lexas_Lmg ir @Coach_Carter. Tankas gal ir būtų neblogas.
×