Jump to content

The_Deiviz

Narys
 • Pranešimai

  321
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Apie The_Deiviz

 • Rangas
  Apsipratęs

Profilio Informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Gyvenamoji Vieta
  Širvintos

Paskutiniai lankytojai

2.234 profilio peržiūros
 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: The_Deiviz Kiek jums metų?: 15 Jūsų aktyvumas žaidime, Ts3: normalus kaip bunų sampe bunų ir ts Kodėl būtent Policijos departamentą renkiesi o ne SWAT?: Manau čia įdomiau ir paprasciau Kuom būsite naudingas Policijos firmai?: Busiu sąžiningas neimsiu kyšių, aktyviai dalyvausiu grobimuose ir veiklose Jūsų nuomonė apie valdžios atstovus (atskirai): Po ilgos pertraukos, tik grizau šiandien, tai nesu ne su vienu susipažinęs išskyrus - Artas_Neswarbu - tai manau kad jis mldc, daug ką galintis dėl firmos padaryt pavaduotojas Kiek laiko žadate išdirbti Policijoje?: Manau ilgai, teisėsaugos pusėje įdomu būtų šitam serveryje Ar galima tikrinti fūristą be priekabos?: Visad jos galima tikrinti išskyrus grobimo metu, kaip jie būna bazėse ir t.t Ar galima tikrinti dylerius?: Ne Ar visom nusikalstamom frakcijom galima uždėti įtarimą?: jo jai jie nusizenge Kada galima tikrinti dylerius?: Reidų metu Už ką reikia turėti įrodymus?: kai sėdi /ita Ko negalima grobimo metų?: Saudyt iš tazerio, rūkyti žolė, Saudyt savų, healintis su privilegijom, surakinti. Dvi komandos kurių negalima naudoti be valdžios leidimo?: /Kliūtys /spiglys Ar Policijos departamentas gali daryti šturmus/izoliacijas?: Ne Ar Policijos firmą gali daryti kratas?: jo Už ką negalima dėti įtarimo LV rate?: Šaudymą, keiskmus Situacijos Jums prisijungus į žaidimą ir pamatote jog Policijos firmos valdžios atstovas kviečia visus darbuotojus į bazę bei į ts 3 o jus tiesiog nekreipiate dėmesio į tai. Kas čia blogai?: Blogai kad neklausneklausau nes uz tokius prikolus gali dėti įspėjimą arba išmesti iš darbo. Vyksta grobimas ,bet jūs važinėjate nuosavu transportu ir keliate ridą ,kas čia blogai?: Grobimo metu privalau dalyvaut grobime bet kokia kaina.
 2. 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: The_Deiviz 2. Įkalinimo/užtildymo priežastis: mašinų vogimas 3. Kaltininko Vardas_Pavardė serveryje: Algirdas_Tmcs 4. Įrodymai (vaizdinė medžiaga): https://imgur.com/a/297Bi7X 5. Papeikimas kaltininkui (nuoroda):
 3. 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: The_Deiviz 2. Įkalinimo/užtildymo priežastis: mašinų vogimas 3. Kaltininko Vardas_Pavardė serveryje: Algirdas_Tmcs 4. Įrodymai (vaizdinė medžiaga): https://imgur.com/a/297Bi7X 5. Papeikimas kaltininkui (nuoroda):
 4. Užsukam paskaityt LMG naujienų - 

 5. Užsukam paskaityt LMG naujienų - 

   

 6. Sveiki lmgiečiai, aš esu The_Deiviz, man 13metų, šitam serveryje lošiu +- puse metų ir dabar išsakysiu savo nuomone kuri man susidare apie LMG per šitą laiko trapą. Kodel pasirinkau būtent šį serverį? Aš pasirinkau šį serveri, nes man nepatinka užsienietiški serveriai jose jokio įdomumo, o lietuvos serveriuose kiekviena diena kraujyje įtampa verda. Šiame serveryje beveik niekados nebuna nuobodu gali čia sukti visokias varkes. Nuo pačių pirmų dienų aš jaučiau susižavėjima šiam serveriui man jis begalo patiko, visados atrasdavau ką nors naujo. Šio serverio patirtis gali praversti ateityje pvz kaip dabar žmones pildo į direktorius arba pavaduotojus jau šiek tiek žinos, kaip parašyti darbo cv. Tik norėtusi jog čia mažiau siautėtu čyterių pvz prisiregistruoti reikėtu patvirtint ne tik el.paštą, bet ir tel.numerį manau tada gausiai sumažėtu kenkėjų ir čyterių šiame projekte. Forumas Šiame forume yra labai daug pliusų tokių, kaip jog čia viska gali rasti nuo a iki ž, pradėdant nuo naujausių temų ir baigiant gaujomis, modifikacijomis ir sa:mp pamokomis, bet per paskutini dizaino keitimą čia šiek tiek apgadino jog nėra tokio kaip, įvedi žaidėjo V_P ir išmeta visa informacija apie jį, visus jo pranešimus. Labai gerai jog radistų temoje yra 2temos per kurias gali pasiskaityti tiek naujausias serverio naujienas tiek realybes įvikius. Darbai Šiame serveryje yra daug darbų tiek su pakvietimu tiek be pakvietimo įdėti svarbiausi darbai jog būtų įdomu žaisti. Kiekvienas žaidėjas turi platų pasirinkima kur jam eiti, gaila tik jog dabar taip lengva patekti į bentkurį darbą tiek nuolatinėje tiek teamspeak apklausose, užtenka 1kartą perskaityti pgr.info ir viskas. Lmg komanda Projektą valdantys asmenys turi sukaupę didžiulę patirtį šioje srityje, todėl visi priimami sprendimai yra pagrįsti faktais, kurie yra nenuginčijami. Šiame projekte skiriama per mažai dėmesio pozityvios žaidėjams. nelabai stengėsi riboti arba visiškai užkirsti kelią bet kokiems įžeidimams, patyčioms, netinkamo turinio platinimui, aferoms ir panašiai. Bet, kaip kažka daro viska padaro ko puikiausias ir nėra prie ko prisikabinti. The_Deiviz
 7. 1. Jūsų slapyvardis: The_Deiviz2. Jūsų pasirinktas numeriukas(1-250):142
 8. Jūsų slapyvardis: The_DeivizJūsų pasisakymas prieš kovą: ?
 9. Lošiat kas wow'ą? :D

  1. Powerful_Pain

   Powerful_Pain

   Vakar gi parašiau, kad šnd siųsiuos:D , sumest galėsim

 10. [Įdėja] Fūristams

  Nepritariu, tame ir yra esme jog furu benzas greit baigesi vistiek per ta laika 2-3krovinius tai tikrai imanoma suspeti nuvezt, jei padarytu jog butu 80-+100litru kaip tik nuobodesni darba padarytu.
×