Jump to content

Matas_Geimeriss

Narys
 • Pranešimai

  243
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

6 Sekėjai

Apie Matas_Geimeriss

 • Rangas
  Kylanti žvaigždė

Paskutiniai lankytojai

699 profilio peržiūros
 1. Nuolatinė atranka į Barygas.

  Anketa: V_P Žaidime: Matas_Geimeriss VVP Nuoroda: https://vvp.lmg.lt/zaidejas/Matas_Geimeriss Trys dalykai ko negalimą daryti grobimo metu: čytint, vt, heal Kodėl jūs susidomėjote Dylerių firmą: nauja valdžia, naujos idėjos, manau rimtą firma bus. Kokios yra Dylerių firmos komandos: /dylz /dyln dylg Koks jūsų aktyvumas serveryje: 2h 4h Kuom užsiima Dylerių firmą serveryje: daro grobimus, pardavinėja nelegalias prekės.
 2. Unjail Ponas_Chill

  Viskas yra sukėlta papeikimų tėmoje, nieko nebekelsiu čia.
 3. Peikiu Matas_Geimeris

  Labas, ačiū tau už pirmą papeikimą. Bet manau jog jis yra bereikšmis. Aš mačiau kaip tu norėjai važiuoti per žolė, bet mane pamatęs greit apsisukai, bet spėjau nufotkinti, bei nuotraukoje aiškiai matosi jog tiesiai važiavai. Štai įrodymai - Čia Sėkmes kitą karta !
 4. SWAT - Klausimai valdžios atstovams

  Anketa:1. Jūsų slapyvardis žaidime?: M-G2. Klausimas: Turi mintį su rangais, ar bus vis tiek taškų sistema ? Kaip rinksi darbuotojus pagal aktyvumą ar pagal produktyvumą ?3. Kam skiriate šį klausimą?: Cristian_Opps
 5. Sveikinu tavę, Viliau. Manau kad savo darbą atilksi greitai ir produktyviai !

  1. Vilius_Venturas

   Vilius_Venturas

   Dekui, stengsiuos.

 6. Downtown Cab Co | Nuolatinės atrankos

  Anketos šablonas: Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Matas_Geimeriss Jūsų "VVP" nuoroda : https://vvp.lmg.lt/zaidejas/Matas_Geimeriss Kiek laiko minutėmis praleidžiate serveryje?: Galbūt 120 - 220 minučių. Kiek planuojate išdirbti firmoje, kodėl?: Manau dirbsiu ilgai, kol pasieksiu firmos prižiūrėtoja. Kokį minimalų laikotarpi reikia pradirbti firmoje?: 7 dienas. Apibūdinkite save, jūsų pliusai ir minusai: Pliusai, jog esu labai draugiškas, nepaliekų kitu bėdoje. Minusai jog labai greitai susinervoju. Kodėl norite būtent į „Downtown Cab Co“ firmą? Kadangi neutrali firma, įdomus rangai ir šiaip gan patrauklį firma. Kodėl turime pasirinkti būtent jus į „Downtown Cab Co“ firmą?: Neesu įskirtinis, bet manau savo produktyvumų. Ar turite kokių nors tikslų firmoje?: Taip, prižiūrėtojas. Kokia yra „Downtown Cab Co“ firmos paskirtis serveryje?: Vežiuoti serverio žaidėjus nuo A iki Z. Ar yra kokia nors komanda kurios negalima naudoti vežant klientą? Jei taip kokia: vt. Kokiu atveju galima naudoti šaunamuosius ginklus?: Atsišaudyti, kai į tavę pradėjo pirmas. Bet reikia turėti įrodymus. Kaip reikia priimti iškvietimą?: į racija parašyt /r aš. Kokiu atveju negalima vykti į iškvietimą?: Vykstant veiklai. Kokiu atveju galima nesilaikyti K.E.T(Kelių eismo taisyklių)?: Kai veikla vyksta. Kokia "/isvaryti" komandos paskirtis?: Nėra tokios komandos. Kodėl 5-oje Taxi firmos bazėje negalima palikinėti nuosavo transporto?: Yra tik 4 bazės. Kokia yra jūsų nuomonė apie „Downtown Cab Co“ firmos valdžios atstovus?: Neesu susidaręs. Sąvokos(Paaiškinkite ką tam tikras žodis reiškia): Taxi - Darbinis transportas. Cabbie - Darbinis transportas. "N" mygtukas - Padaro, kad imtu arba neimtu pinigus. "NUM 4" mygtukas - Išvažiavimas iš garažo. Arnas_Sanra - Direktorius Veikla - Kai mokiną kažka tai nors. Situaciją: 1. Žaidėjas iškviečia Taxi ir jūsų bendradarbis parašo "/r Aš", bet jūs nuvykstate į tą iškvietimą ir pavežate žaidėją iki jo norimos vietos. Kas blogai šioje situacijoje, o gal viskas gerai?: Negalima vogti iškvietimų.
 7. Fūristai - Nuolatinė Atranka

  Anketa Į Fūristų firma 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Matas_Geimeriss 2.Jūsų VVP nuoroda: https://vvp.lmg.lt/zaidejas/Matas_Geimeriss 3.Kodėl norite patekti į Fūristus [išsamiai]: Fūristai, senbuvis gavo direktoriaus pareigas, į darba atėjo tikrai rimti žaidėjai, tai matosi jog firma tikrai yra rimta, ir nedaro jokių nęsamonių. 4.Kokia fūristų veikla serveryje: Grobimai, vežti krovinius. 5.Kiek laiko praleidžiate serveryje: 2-4h 6.Ko negalima daryti grobimų metu: Čyt,heal,vt,klaidu naud. 7.Ar turite TeamSpeak ir ar galite kalbėti: + 8.Ar turite Keybinder: + 9.Fūristų darbo komandos: /marsrutai /iskrauti /r 10.Kiek laiko pradirbsite mūsų firmoje(Be melo): 20d, drąsiai Sąvokos: Grobimas - grobiamas pastatas. Arnoldis_Arnoldis - drk RoadTrain - fura
 8. Vasaros tikslai? Gyvenime bei samp'e!

  Realybėje - Gerai praleisti vasarą, nuvykti prie jūros, gerai atsipalaiduoti. Žaidime - pasiekti mechaniku firmos pavaduotoja.
 9. Car Mechanics - Nuolatinė atranka

  Anketa Jūsų Vardas_Pavarde žaidime: Matas_Geimeriss Jūsų VVP nuoroda: https://vvp.lmg.lt/zaidejas/Matas_Geimeriss Kiek jums metų?: 13m Koks jūsų aktyvumas į dieną: 2-5h Kaip suprantate Mechaniko darbą serveryje?: Tvarkantys miestelį nuo mašinu, nuo užkimšimų. Padėda serverio žaidėjams su automobiliais. Kiek planuojate išdirbti mūsų firmoje: Kol pasieksio tikslų užsibrežtu. Ko sieksite mūsų firmoje?: Gauti firmos pavaduotoją,bei įgauti daug daug patirties mechnaikuose. Kodėl norite būtent į mūsų firmą?: Pranelis direktorius, ankščiau tėko dirbti bendravom, draugiškas. Tai manau ir kolektyvas draugiškas bus vien dėl to. Trumpai papasakokite apie save: Mano vardas yra Pijus, žaidime galima atrasti kaip Matas_Geimeriss, man yra 13 metų. Gyvenu Panevėžyje. Sąvokos Tow Truck - Darbinis transportas. Luk_Pran - Mechaniku direktorius. /r - Darbo racija. S.W.A.T. - Tai darbas su pakvietimų, priklausomas teisėsagos srityje.
 10. "Heal & Care" ~ Nuolatinė atranka

  Anketa Jūsų Vardas_Pavarde žaidime: M'G Jūsų VVP nuoroda: https://vvp.lmg.lt/zaidejas/Matas_Geimeriss Jūsų praleidžiamas laikas žaidime minutėmis? (pasakyti kiek AFK ir kiek ON): afk 30min on 3-5h Kaip suprantate mediko darbą?: Gydyti žmonės,padėt. Kiek planuojate išdirbti mūsų firmoje: Daug Ko sieksite medikų firmoje?: Pavaduotojo Kodėl norite būtent į mūsų medikų firmą?: Nes čia geras kolektyvas. Kas jums svarbiau priimti iškvietimą ar dalyvauti grobime? Kodėl?: Grobime, nes daugiau išgelbėti galiu. Ar turite kokių idėjų mūsų firmai?: Ne Trumpai papasakokite apie save: Esu Pijus, trylikos metus. Gyvenu Panevėžyje, esu linksmas,draugiškas. Sąvokos Ambulance- darbne Raindance- darbine MONTGOMERY- miestelis Num 6- greitasis mygtukas Keybind- Auto žinute Mindaugas_Adidas- Direktorius
 11. Dar nenusibodo forume būti direktoriumi ? :D 

  1. Lauris_Hudd

   Lauris_Hudd

   Kažkoks nolaiferis niekaip nepalieka.

  2. Dodo_Batiovic

   Dodo_Batiovic

   normalei as priziuriu

 12.  DABARTINIS FŪRISTU Vadų Prižiūrėtojas- Jokūbanas_Nas Era

  su rašybą tau nelabai ? (Jeigu kas nepagauna į V_P)

 13. Policijos Departamento direktoriaus rinkimų apžvalga

  Didžiausi sveikinimai Dodo ! Laikyk norimą direktorių ilgai ir sėkmingai !
 14. Aš asmeniškai irgi manau jog du stipriausi tai Dodo bei Aidas. Dodo yra labiau žinomas serveryje, ir atrodo patikimesnis. Aidas yra aktyvesnis, bet nėra žinomas serveryje ir nėra labai patikimas. Bet manau jog Gustis suteiks Aidui šansą.
 15. Pristatau Matas_Geimeriss

  Skiltyje galiojantis anketos šablonas: 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Mano slapyvardis žaidime Matas_Geimeriss 2. Jūsų tikrasis vardas ir amžius: Mano tikrasis vardas yra Pijus, ne per seniausiai sukako trylika metų. (Gegužės 5 diena) 3. Miestas, kuriame gyvenate: Gyvenu netoli Panevėžio. 4. Jūsų pomėgiai, hobiai: Ohh, manau pradėsiu nuo pomėgių, tai vienas iš mano mėgstamiausių pomėgiu būtų važinėtis dviračių, ir mestis sau išūkius tokius pavydžiui kaip numinti 10 kilometrų, per tam tikrą laiką. Reatkarčiais mėgstu pasivažinėti su elektrinėmis transporto priemonėmis pavydžiui tokiom kaip "Riedis" "Elektrinis Paspirtukas". Mėgstu žaisti kompiuterinius žaidimus tokius kaip SA-MP,CS:GO,Euro Truck Simulator2, ir dar visokių žaidimų. Manau daugeliui pasimatys kaip durnelis, bet iš tiesų man patinką eiti į mokykla, išmokintį nauju dalykų, kuriu aš nežinau arba nemokų. Kaip ir pomėgius manau pasakiau, dabar judėkime prie hobių. Tai manau pats pats didžiausias mano hobis yra žaisti futbolą, žaidžiu jau į varžybose, kas iš Panevėžio galės pamatyti kaip žaidžių pirmadienį (05-13), jeigu kažkas norės sužinoti kur žaidžių parašykite man asmeninę žinute parašysiu, kurioje aikštelėje. Mėgstu programavimą, programuojų tik tokius dalykus kaip: Kad galėtų robotas įjungti šviesą, kad galėtu pasukti į dešine į kaire. Bei dar vienas ne iš blogėsnių hobių tai būti kieme su draugais, ir praleisti linksmai. 5. Gerosios/blogosios savybės: Geroji - Draugiškas, Blogoji - Nervai. 6. Ar turite augintinių? Jeigu taip, kokie vardai?: Taip turiu du šunys, vienas vardų Rudis bei kitas Boltas. 7. Ar turite sesių, brolių?: Taip turiu už savę mažesnė sese. 8. Kaip sužinojote apie mūsų projektą ir nuo kada žaidžiate serveryje?: Nebelabai pamenų jau realiai, bet žinau kad nuo 2015 metų, buvo ne vieną paskyra. 9. Jūsų pasiekimai projekte (jei turite įkelkite savo Žaidėjų pasiekimai temą): Tai mano vienintelis prižiūrėtojas serveryje yra TeamSpeak3 Dylerių darbę, pas Masia_Mantas. 10. Jūsų tikslai serveryje: Būti žinomų serveryje, padėti kitiems serverio žaidėjams, būti žinomų kaip patikikmų tarpininkų, ir galbūt sušvies tą gražiojį dieną kaip pavaduotojas. 11. Kokią frakciją serveryje dažniausiai atstovavote? Kokio direktoriaus era padarė didžiausią įspūdį?: Dažniausiai dirbų neutraliuose, jau galima pamatyti iš darbo patirties, kažkaip dabar sugavojau užeiti į nusikalstomas. Realiai mano mėgstamiausias direktorius yra ir bus manau @Lil_Cobra, pas šį direktorių buvo fainausią firma, malonus kolektyvas su kurio buvo labai gerai dirbti, ir nebuvo priekštaisų, šis direktorius man liks širdyje visada ! 12. Koks Jūsų gyvenimo moto ar mėgstamiausia frazė?: Kai susinervuojų dažniausiai naudoju frazė "nu kaip tai įmanoma" 13. Ar turite savo autoritetą projekte ir realiame gyvenime, kas jie?: Realiame gyvenime autoritetų kaip ir nelabai turiu nebent Benediktas Vanagas, o žaidimo tai @Jimmy_Absolut @Rytis_Carbon @Saras_Gurry @Max_Tosha @Vycka_Rycka @Vilius_Venturas @Masia_Mantas 14. Jūsų nuotrauka (būtina): Spausti Čia
×