Jump to content

Karka_Djd

Policijos Direktorius
 • Pranešimai

  1.009
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  3

Karka_Djd paskutinį kartą laimėjo Lapkritis 8

Karka_Djd turi geriausiai pripažintą turinį!

Apie Karka_Djd

 • Rangas
  Leaving soul

Profilio Informacija

 • Lytis
  Vyras

Paskutiniai lankytojai

5.857 profilio peržiūros
 1. Firmų valdžios pokyčiai

  Atsistatydinimo anketos šablonas: 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Karka_Djd 2. Atstovaujamas darbas ir pareigos jame: Policijos Komisariato Direktorius 3. Kodėl nusprendėte nutraukti savo veiklą?: Na ėjau į direktorių su tuo tikslu, kad prikelti teisėsaugą į viršų, o per šį mėnesį manau, kad tai ir padariau. Buvo žinoma pakilimų ir nuosmukių, tačiau vistiek išlikome visi vieninga firma. Labai džiugu buvo, kad kiekvienas darbuotojas norėjo bent kiek prisidėti prie firmos indėlio ir liko su manimi iki pat galo, o smagiausia, kad tikrai labai daug buvo nuo pradžios iki galo. Tad labai didelis ačiū visiems buvusiems mano eros policijos darbuotojams. Ačiū pirmiems pavaduotojams @Vilius_Venturas bei @Erlandas_Smile be jūsų niekaip čia aš nebūčiau. Už didžiulę pagalbą dėkoju ir Town_Road kuris padėjo man labai kai buvau neaktyvus ir ačiū ką tik nušalintam pavaduotojui @Player_Edvinas už tai, kad buvo. Ačiū mūsų DP Eimiui, kad suteikę šansą, tikiuosi per šį mėn nenuvyliau ir padariau viską ką galėjau geriausia su PD firma. Taip pat didelis ačiū Hybridui, nes buvai pats geriausias darbuotojas nors ir medikų drk. daug fotkių ir video ntr, bet svarbiausia darbuotojams viskas įsiminė į galvą. 4. Jūsų išbūtas laikas šiose pareigose: 1mėn.
 2. Firmų valdžios pokyčiai

  Pavaduotojo nušalinimo anketos šablonas: 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Karka_Djd 2. Nušalinamo Pavaduotojo slapyvardis (@Vardas_Pavardė): Player_Edvinas 3. Priežastys, dėl ko atsisakote šio Pavaduotojo: Kenkimas. 4. Pavaduotojo išbūtas laikas šiose pareigose: Nepamenu, bet neišbuvo.
 3. ANKETOS ŠABLONAS1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Karka_Djd2. Užblokuotojo slapyvardis (Vardas_Pavardė): Liutka_Easy3. Užblokavimo priežastis: Kenkimas (free star)4. Vaizdinė medžiaga:
 4. Atrankų į darbus registracija

  ANKETOS ŠABLONAS 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: karka_djd 2. Jūsų atstovaujama firma: pd 3. Kokią atranką norite užregistruoti: žaidimo 4. Kada ji įvyks: dabar 5. Papildoma informacija (nebūtina): -
 5. Peikiant VIP narį: 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Karka_Djd 2. Kaltinamojo VIP nario slapyvardis (Vardas_Pavardė): Oreo_Mapp 3. Peikimo priežastis: blogas /v 4. Vaizdinė medžiaga:
 6. Anketa, norint įtraukti žaidėją į NDS sąrašą: 1. Jūsų Vardas_Pavardė, atstovaujama firma: Karka_Djd, pd 2. Kokį žaidėją norite įtraukti į NDS sąrašą(būtina užtaginti): @Bug_Fue 3. Dėl kokios priežasties norite įtraukti šį žaidėją į NDS sąrašą: neišdirbimas 4. Įrodymai: https://vvp.lmg.lt/zaidejas/bug_fue
 7. ANKETOS ŠABLONAS1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Karka_Djd2. Užblokuotojo slapyvardis (Vardas_Pavardė): Marius_Benz3. Užblokavimo priežastis: event/atrankos trukdymas (trfk.)4. Vaizdinė medžiaga:
 8. ANKETOS ŠABLONAS1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Town_Road2. Užblokuotojo slapyvardis (Vardas_Pavardė): Lauris_Hud3. Užblokavimo priežastis: event/atrankos trukdymas (trfk.)4. Vaizdinė medžiaga:
 9. Paskaityk laišką kurį parašiau tau į pm.

 10. Sveikinu naująjį SWAT direktorių. Pagaliau dar vieni teisėsaugininkai pasirodė^^
 11. Vienos emkos kulką nėra trukdymas. Dar geresnių įrodymų laukiu. P.S Banneda reik pildyt per 30min.
 12. Žiūrėjau visus 5 video ir niekur nematau savo nusižengimo, o būti ten ir stovėti su ginklų nemanau, kad yra trukdymas.
 13. ANKETOS ŠABLONAS, KAI GAUNATE UŽBLOKAVIMĄ NUO ADMINISTRATORIAUS: 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Karka_Djd 2. Administratoriaus slapyvardis (Vardas_Pavardė): Rokas_Prodrifter 3. Užblokavimo priežastis (čytinimas ir t.t.): atrankos trukdymas (P.S praėjo 30min ir nėra bannedo temos) 4. Įrodymai:
 14. Šiandiena 16:00h vyks atranka į Policijos Komisariatą.

  1. gangsteriu_valdovas

   gangsteriu_valdovas

   kas dien tas atrankas darot :D

  2. Karka_Djd

   Karka_Djd

   Naujas mėnesis :D

 15. ANKETOS ŠABLONAS 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Karka_Djd2. Įkalinimo/užtildymo priežastis: Įžeidinėjimai3. Kaltininko Vardas_Pavardė serveryje: Mrkur_Armandas4. Įrodymai (vaizdinė medžiaga): 5. Papeikimas kaltininkui (nuoroda):
×