Jump to content

Karka_Djd

Policijos Direktorius
 • Pranešimai

  1.147
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  4

Karka_Djd paskutinį kartą laimėjo Balandis 3

Karka_Djd turi geriausiai pripažintą turinį!

Apie Karka_Djd

 • Rangas
  Leaving soul

Profilio Informacija

 • Lytis
  Vyras

Paskutiniai lankytojai

6.571 profilio peržiūros
 1. Patekę: Kentas_Meska Grumpas_Yeet susisiekit su manim per 24h.
 2. Unjail Amfos_Dievas

  įrodymai apačioje. ačiū už dėmesį.
 3. Anketa: 1. Jūsų Vardas_Pavardė ir užimamos pareigos: Karka_djd, pd/apsaugos drk2. Žaidėjo Vardas_Pavardė, kurį norite įrašyti į NDS: Farter_Grigori3. Už kokius pažeidimus norite įrašyti šį žaidėją?: čyt4. Įrodymai:
 4. ANKETOS ŠABLONAS1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Karka_Djd2. Užblokuotojo slapyvardis (Vardas_Pavardė): Farter_Grigori3. Užblokavimo priežastis: čytinimas4. Vaizdinė medžiaga:
 5. Visa informacija apie įtarimo dėjimą -

   

 6. LMG POLICIJOS MOKYKLA ĮTARIMO LYGIAI BEI JŲ PAAIŠKINIMAI Dauguma žaidėjų nežino ar jam teisėsaugos narys gali uždėti įtarimo lygį bei ar jis daro nusižengimą ar ne. Žinoma pasitaiko atveju kai ir patys teisėsaugos atstovai nežino ar gali uždėti įtarimą ar ne, tad manau šita tema bus naudinga visiems, o ypač Policijos mokyklos studentams, kurie dar tik kandidatuoja stoti į Policijos Komisariato gretas. NON-RP [25 įtarimo] - Bėgimas nuo teisėsaugos [20 įtarimo] - DeathMatch (dviejų asmenų nužudymas [25 įtarimo] - Įžeidinėjimai, keiksmažodžiai viešoje vietoje [8 įtarimo] - RELOG [20 įtarimo] - Vagystė [8 įtarimo] - Kai yra iš kito žaidėjo pavogtas turtas. Šaudymas į pareigūną/civilį[15 įtarimo] - kai yra panaudojamas šaunamasis ginklas. Be mašinos/motociklo teisių [10 įtarimo] - Neleistinos lenktynės [10 įtarimo] - Bandymas išlaisvinti kalinį [15 įtarimo] - Bandymas papirkti pareigūną [10 įtarimo] - Važiavimas be šviesų [5 įtarimo] - Važiavimas be šalmo/diržo/technikinės [5 įtarimo] - Valstybinio turto niokojimas [10 įtarimo] - Vieša ginklų demonstracija [10 įtarimo] - Tyčinis ESC [15 įtarimo] - Žvejojimas be žvejybos paso [5 įtarimo] - Grasinimai [15 įtarimo] - Teisėsaugos pareigūno įsakymo nepaisymas [10 įtarimo] - Pašalinis bazėje [10 įtarimo] - Fūristo tyčinis sunaikinimas, kai gaudo teisėsauga [20 įtarimo] - Žaidėjo mušimas [5 įtarimo] - *Įrodymai už nusižengimą galioja 30 minučių *Neturint įrodymų ar prastus įrodymus galite būti nubaustas, išmestas iš darbo ar net užblokuotas.
 7. 1) Valdžios neklausymas 2) Užduoties neatlikimas 3) Ėdimas mano nervų 4) Nesugebėjimas atlikti teisėsaugos nario funkcijų bent minimaliai. 5) Baudos davimas gaujos nariui 6) Papeikimų rašymas ant kitos teisėsaugos frakcijos atstovų vadovybės ^Niekur neparašyta, kad reikia turėti vaizdinių įrodymų, tad jų ir nepateiksiu. Mano firma ir aš atsirenku kas turi dirbti pas mane, o kas ne. Kas vertas vis dar dirbti mano firmoje, o kas ne. Tad prašau gerb.DP nenusišnekėti.
 8. Anketa: 1. Jūsų Vardas_Pavardė ir užimamos pareigos: Karka_Djd2. Žaidėjo Vardas_Pavardė, kurį norite įrašyti į NDS: Nbex_Gang3. Už kokius pažeidimus norite įrašyti šį žaidėją?: Kenkimas firmai (Bandymas versti valdžia)4. Įrodymai:
 9. Giriu Levas_Admiral

  Pagyrimas priimtas. Šaunu, taip ir toliau.
 10. Peikiu Arnas_Karma

  Papeikimas atmestas. *Nėra įrodymų tikslių, kad būtent kai surakino jau vyko veiksmas *Nėra /timestamp
 11. Peikiu Arensas_Karys

  Papeikimas priimtas.
 12. Anketa: 1. Jūsų Vardas_Pavardė ir užimamos pareigos: Karka_Djd, PD/Apsaugos drk2. Žaidėjo Vardas_Pavardė, kurį norite įrašyti į NDS: Misteris_Kent3. Už kokius pažeidimus norite įrašyti šį žaidėją?: neišdirbimas4. Įrodymai: https://vvp.lmg.lt/zaidejas/Misteris_Kent
 13. Tavo žaidimo lygis prilygo iki tiek, kad galėtum dirbti max fūristų dabar. Išvis nesigaudai žaidime, spėju gyvenime irgi, todėl ir buvai išmestas. Jei nepameni daug kartu rėkavau ant tavęs, o nervų gadintis nenoriu dėl tokių kaip tu.
 14. Neturiu žodžių. Jei rašai papeikimą man tai jau ir taip vadinas aišku kodėl išmestas
 15. Anketa: 1. Jūsų Vardas_Pavardė ir užimamos pareigos: Karka_Djd , PD/APSAUGOS Direktorius2. Žaidėjo Vardas_Pavardė, kurį norite įrašyti į NDS: Neo_Neo3. Už kokius pažeidimus norite įrašyti šį žaidėją?: neišdirbimas4. Įrodymai: https://imgur.com/a/s1seCVL https://vvp.lmg.lt/zaidejas/Neo_Neo Anketa: 1. Jūsų Vardas_Pavardė ir užimamos pareigos: Karka_Djd , PD/APSAUGOS Direktorius2. Žaidėjo Vardas_Pavardė, kurį norite įrašyti į NDS: The_Budris3. Už kokius pažeidimus norite įrašyti šį žaidėją?: čytinimas4. Įrodymai:
×