Jump to content

Zenia___Bond

Narys
 • Pranešimai

  436
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Apie Zenia___Bond

 • Rangas
  Pastebimas

Paskutiniai lankytojai

3.715 profilio peržiūros
 1. [APKLAUSA] Kas yra vertas PD Direktoriaus

  Be jokios abejonės PD direktoriaus pareigų vertas būtent @Mat_Himplin. Žmogus su motyvacija,su puikia firmos vizija. O ko dar reikia direktoriui? Būtent tos maždaug įsivaizduojamos vizijos firmoje,Himplis tą viziją turi,todėl manau,kad išrinkęs šį žmogų į direktoriaus pareigas,DP tikrai nenusivils.
 2. Peikiu New_School

  Papeikimo anketos šablonas: 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Zenia_Bond 2. Peikiamo asmens Vardas_Pavardė serveryje: @New_School 3. Kodėl peikiate šį darbuotoją?:Niekada nebuvau ožys,bet... Nieko ąsmeniškai neturiu prieš šį darbuotoją,tiesiog santykiai su Mechanikų valdžia privertė mane parašyti papeikimą. Tai kad seni ne man pretenzijas teik,plius pats kaltas esi,turi žinot taisykles firmoje. Darbuotojas dirba ofise,o kiek aš žinau dirbti ofise griežtai draudžiama,gręsia išmetimu. Good luck mechanikai. 4. Įrodymai:
 3. ANKETOS ŠABLONAS1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Zenia_Bond 2. Užblokuotojo slapyvardis (Vardas_Pavardė): Nedas_Nrg3. Užblokavimo priežastis: Apgaudinėjimas4. Vaizdinė medžiaga: https://imgur.com/a/YguVUCe
 4. GAUDĖM NUSIKALTELIUS BE ŠVIESŲ IR PAMATĖM TOKIĄ FŪRŲ EILĘ, NEBLOGAI

  Beje ten gale dar tiek pat stovi
 5. FBI | Rangai

  A N K E T A 1. Jūsų V_P: Zenia_Bond 2. Iš kurio į kurį laipsnį norite pasikelti?: Iš "Naujasis agentas" į "Specialusis agentas". 3. Jūsų įrodymai (surūšiuoti): Apmokymai: https://imgur.com/a/W4JIvl1 Baudos (27) : https://imgur.com/a/cDF7Qan Rida: https://imgur.com/a/AsQj8c5 Grobimai ( daugiau nei 5 ): https://imgur.com/a/WaqR7os Įtarimai ( 20): https://imgur.com/a/O8TYTvV 4. Ar buvo sunku įvykdyti visas užduotis?: Sunkokai tik įtarimą dėt
 6. Peikiu Zenia_Bond

  Tikrai pripažinu šį papeikimą,esu turbūt pats kaltas. Tiesiog šioi nuotraukoi aš po sunkios darbo dienos,dėl to ir nusirengiau kelnes,nes namuose buvo labai daug prikurenta ir karšta. Tačiau manau,jog papeikimas turi būti atmestas,nes darbo laikas jau buvo pasibaigęs ir uniformos dėvėtis nebūtina. Na o mano darbinis kompiuteris stovi šaldytuve,kad nebūtų spinduliuotės. Prižadu nuolat pasitaisyti,kad daugiau negaučiau papeikimų. Atsiprašau.
 7. peikiu Zenia_Bond

  He"y,malonu,kad parašėi papeikimą,laukiau jo iš tavęs. Atsakant į jį ir pateikiant įrodymus,bent pranešimų gausiu.
 8. Serverio nuotraukos konkursas - Parodyk savo Mažulę!

  Konkurso anketa 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Zenia_Bond 2. Komentaras (nebūtina): Kaip yra taip yra,netempia pc enb visokių ir modų. 3. Jūsų nuotrauka:
 9. Prisistatau Eimantas_Jokubaitis

  Sveikas Džokubaiti nerašysiu malonu susipažinti,nes ir taip tave pažįstu. Geri laikai kai dar laukėm analizės į mech drk pusantro menėsio. Sėkmės tau seni žaidime,gyvenime,mldc esi. Malonu matyti save tavo autoritetų sąraše
 10. Spėk skaičių ir laimėk 400 tūkstančių.

  Mėgstamiausias skaičiukas 7,todėl galbūt bus laimingas
 11. Senos temos perkeliamos į šią.

  Viskas sėkmingai patikrinta. Susisiekite dėl atlygio žaidime.
 12. Senos temos perkeliamos į šią.

  Sveiki gerbiamieji Mechanikai. Skelbiu atranką į mūsų firmos prižiūrėtojus. Žinau,jog šios atrankos laukia darbuotojai,todėl tai šansas gauti pareigas firmoje arba netgi pirmą prižiūrėtoją serveryje. Šansus turi apskritai visi. Tiek darbuotojai,kurie neseniai įsidarbino,tiek darbuotojai,kurie jau dirba kažkokį laiką. Viskas priklauso nuo to,kaip Jūs save rodot firmoje ir su kokiais tikslais Jūs atėjot į Mechanikus. Labai ilgai nekalbėsiu,nes galimai šio teksto net niekas neskaitis,todėl paaiškinu taisykles ir skelbiu šia tema. >>> ATRANKOS TAISYKLĖS <<< Nekopijuoti temų iš kitų darbuotojų Atsakinėti sąžiningai Prieš pildant įdėmiai perskaityti taisykles Po anketos paskelbimo paspausti mygtuką ,,rodyti kas redagavo'' per 15 minučių ir priežastyje parašyti ,,MAX'' Atsakymus rašyti 12 dydžio šriftu pastorintai, Courier New stiliumi ir strong blue spalva Savo amžių perbraukti ir pažymėti balta spalva Anketa skelbti pilnai užpildęs Neklausti kada analizė ir pan. Laisvi prižiūrėtojai: Darbuotojų ir Veiklų >>> ANKETOS ŠABLONAS <<< Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Jūsų amžius: Kodėl norite tapti prižiūrėtoju?: Kokio prižiūrėtojo pareigų norėtumėte? Kodėl?: Kokia Jūsų nuomonę apie dabartinę valdžia? Apie kiekvieną atskirai: Kokia Jūsų nuomone yra dabartinė padėtis firmoje?: Ką galėsite pakeisti Mechanikų firmoje? Kokios Jūsų idėjos?: Ko trūksta Mechanikų firmai?: Kodėl turėtume pasirinkti būtent Jūs?: Kuo Jūs skiriates nuo kitų? Kokie Jūsų pranašumai?: Išvardinkite bent po 2 savo pliusus ir minusus: Kaip vertinate savo šansus tapti prižiūrėtojų?: Jeigu gausite prižiūrėtojo pareigas,kiek planuojate laiko būti pareigose?: Paskutinis Jūsų pasisakymas: Sėkmės pildantiems linki Mechanikų firmos pavaduotojas Zenia_Bond.
 13. Senos temos perkeliamos į šią.

  Viskas sėkmingai patikrinta. Susisiekite dėl atlygio žaidime.
 14. Senos temos perkeliamos į šią.

  Patvirtinta! Susisiek dėl atlygio žaidime. Nepatvirtinta! Esi vyr.prižiūrėtojas,todėl šios užduotys jau tau ne priklauso.
×