Jump to content

Zenia___Bond

Narys
 • Pranešimai

  512
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Apie Zenia___Bond

 • Rangas
  Įgudęs

Paskutiniai lankytojai

5.734 profilio peržiūros

Vienas būsenos atnaujinimas

Peržiūrėti visus nario Zenia___Bond atnaujinimus

 1. Realiai kas liečiama Mechanikų direktoriaus rinkimų,tai... matau tik 2 realius kandidatus ir atsižvelgiant į šiuos du kandidatus vienas iš jų turi didesnį pranašumą.

  Rytis_Carbon ir Fre_Dez.  

  Visi kiti kandidatai galbūt ir geri,bet jie tiesiog bando papirkti žmogų,kuris renka direktorių žodžių kiekiu. Trumpai paskaičiau visų kandidatų idėjas ir pamačiau,jog visi savo idėjose prirašo tiesiog temas,kurios bus firmoje ir banaliausius dalykus,kurie ir taip turi egzistuoti firmoje. Tai jokios idėjos. Maždaug ta pati ir parašė Fre_Dez,viskas paprastas banalumas,jeigu jokių idėjų nėra,tai geriau nebandyti sugalvoti bet ką tik dėl to,kad bent kažką parašyti ir kuo daugiau. Protingai pasielgė Rytis,kuris tiesiog pasakė,kad kažką naujo sugalvoti tikrai nėra lengva,nes daugelis temų jau buvo panauduotos daug kartų. Tas pats bandymas pakeisti pavadinimą,jokio skirtumo nėra. Idėjos prasmė lieka tokia pati. Laukim Franklino sprendimo arba galbūt naujo DP,kažin kas rinks direktorių. Rytis be abėjo turi pranašumą šiuose rinkimuose,todėl... intrigos kaip ir neturi būti...

  Tai yra tik mano nuomonė,todėl prašyčiau kitų kandidatų nereaguoti į ją agresyviai. Tiesiog kaip aš buvęs 2 kartus mechanikų direktoriumi ir 3 kartus pavaduotoju,nieko naujo nesugalvojau,kadangi pareigos buvo visos iš eilės. O žmogus naujokas,kuris dar nėra turėjęs tokių pareigų,tiesiog galės aktyviau pasireikšti ir tiesiog laikyt stabilų firmos darbuotojų skaičių. Mechanikams daugiau nieko nereikia,o tiesiog "šviežienos" ir tiek. Ačiū kas skaitėt. Tekstas skirtams Mechanikų firmos direktoriaus rinkimams.

   

  1. Rodyti ankstesnius atsakymus  60 daugiau
  2. VVeed_Coke

   VVeed_Coke

   5e8102dd1e52a101694a999fa86992c9243.jpg Man kaip randomui užtenka šitos ft. :/

    

  3. Fre_Dez

   Fre_Dez

   Kietas pasijautei ikeldamas fotke ''RANDOMAS,,

  4. VVeed_Coke

   VVeed_Coke

   As kieciausias visam lmg projekte, dar nesupratai?

×