Jump to content

Zenka_Bond

Narys
 • Pranešimai

  112
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

5 Sekėjai

Apie Zenka_Bond

 • Rangas
  Dažnas dalyvis

Serverio Informacija

 • Patirtis
  +-400k
 • Pinigai
  150mil +-
 • VIP
  Nėra
 • Admin
  Nėra
 • Darbas
  Mechanikai
 • Gyvenvietė
  LMG
 • Tr. Priemonė
  Nėra

Paskutiniai lankytojai

380 profilio peržiūros
 1. Taigi ir vėl sveikinuosi su jumis. Ir vėl kūriu jums temą. Lieka tik prašymas: Pildykit ir netingėkit,viskas dėl Jūsų,pinigai veiksmas ir darbas. Padirbėkit ir pinigau jau gauti. Jeigu tingit žaidime,tai sunku bus ir gyvenime,kadangi ten dar sunkiau bus užsidirbti pinigų. Tiesiog manau tema nebloga,todėl pildykit ir laimėkit tuos pinigus. Tema vadinasi ,,piniginė valanda'' Kas tai yra per tema ir kaip čia viskas yra? Šioje temoje kiekvieną dieną per nurodyta valandą,turėsit padaryti kuo daugiau darbo firmoje. Viskas kas yra susijęs su Mechanikų firma, t.y. sutaisymai,degalų pilimas,KMA nutemptos mašinos, boom,patirtis,rida,laikas,iškvietimai ir t.t. Paskui po tos valandos visi darbuotojai,kurie užpildė temą ir padarė darbą bus suskaičiuoti rezultatai ir daugiausiai darbuotojas padaręs darbo,laimės 1,000,000 serverio valiutos. Už kiekvieną padaryta darbą bus užskaitoma po 1 tašką. Pvz: įpilta degalų ( 1 tr.priemonėi) 1 taškas, fix tr.priemonėi 1 taškas ir t.t.,už kiekvieną iš darbo. Ir būtent daugiausiai taškų surinkęs darbuotojas laimi. PINIGINĖ VALANDA NUO PIRMADIENIO IKI PENKTADIENIO YRA 18:00 IKI 19:00. PINIGINĖ VALANDA NUO ŠEŠTADIENIO IKI SEKMADIENIO YRA 17:00 IKI 18:00 DIENOS LAIMĖTOJAS: Anketos šablonas: Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Kiek darbo padarėte per valandą?: Kokį darbą padarėte? (išvardinti viską ir taipogi kiekį): Kaip vertinate savo šiandienos pastangas?: Įrodymai už nuveiktą darbą (viską surušiuoti): Pagarbiai - Mechanikų firmos valdžia.
 2. Mechanikai - Keturių ratų sistema

  Patvirtinta! Jūs sėkmingai įvygdėte visas ratų užduotys ir esate perkeliamas į ratų meistro rangą. Patvirtinta! Jūs sėkmingai įvygdėte visas ratų užduotys ir esate perkeliamas į ratų meistro rangą.
 3. ANKETOS ŠABLONAS1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Zenia_Bond2. Užblokuotojo slapyvardis (Vardas_Pavardė): Cloudy_Merio3. Užblokavimo priežastis: Event/veiklos trugdymas4. Vaizdinė medžiaga: https://imgur.com/a/VtcMN
 4. Mechanikai - Keturių ratų sistema

  Patvirtinta! Jūs sėkmingai įvygdėte 3 rato užduotys. Jūs jau galite pildyti anketą į rango persikelimą.
 5. Giriu Ugnius_Huge

  Malonu jog giriate mūsų firmos darbuotoją. Šaunuolis - @Ugnius_Huge, taip ir toliau.
 6. Mechanikai - Neaktyvumas / Palikimas

  Neaktyvumas patvirtintas. Sveikatos tau,lauksime sugrįžtant.
 7. Atrankų į darbus registracija

  Anketa norint užregistruoti atranką: 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Zenia_Bond2. Jūsų atstovaujama firma: Mechanikai 3. Kokią atranką norite užregistruoti: Žaidime4. Kada ji įvyks: 2018/03/24 [19:00 ] 5. Papildoma informacija (nebūtina): -
 8. Mechanikai - Keturių ratų sistema

  Patvirtinta! Jūs sėkmingai įvygdėte 1, 2 bei 4 rato užduotys. Liko 3 rato užduotis,kad persikelti į kitą rangą. Patvirtinta! Jūs sėkmingai įvygdėte 1 rato užduotys. Liko 3 rato užduoti,kad persikelti į kitą rangą.
 9. Mechanikai - Galerija/Modifikacijos

  Toks jau tas LMG,nieko nepadarysi. Ačiū jog dalinates vaizdo įrašu. Ačiū jog dalinates šia nuotrauka. Ji iš tiesų yra labai graži,tikrai ją išsaugosiu.
 10. Mechanikai - Keturių ratų sistema

  Patvirtinta! Jūs sėkmingai įvygdėte 4 rato užduotį. Patvirtinta! Jūs sėkmingai įvygdėte 1 bei 4 rato užduotys. Patvirtinta! Jūs sėkmingai įvygdėte 3 rato užduotys. Taipogi Jūs esate perkeltas į rangą ,,Ratų meistras''. Šaunus darbas,taip ir toliau.
 11. Dėkoju už Jūsų veiklos pasiūlymą. Tai pasiūlymas veiklai kaip supratau,o prižiūrėtojai be abejonės darys daug veiklų.
 12. Giriu Zenia_Bond

  Malonu jog mane giriate. Tačiau norint girti pavaduotoją,pagyrimas yra rašomos pavaduotojų pagyrimai/papeikimai temoje.
 13. Mechanikai - Keturių ratų sistema

  Patvirtinta! Jūs sėkmingai įvygdėte 2 rato užduotys. Jums lieka 1,3,4, rato užduotys,kad pasikelti rangą.
 14. TowTruck Taigi sveiki visi gyvieji. Atėjo laikas skelbti atranką į prižiūrėtojus. Ištikrųju po Mechanikų komandos perrinkimo padėtis firmoje sublogėjo,todėl reikia rinkti firmos pagalbininkus,kurie galės suteikti darbuotojams dar daugiau veiklos. Firmą bandome atgaivinti. Vakar sukūriau naują rangų sistemą,todėl vis dėl to kažkas naujo ir įdomesnio,nei senos temos. Gerai,nutrūkau nuo temos šiek tiek. Ilgai aš ne plepėsiu ir tiesiog be nereikalingų žodžių skelbiu atranką į prižiūrėtojus. ATRANKOS TAISYKLĖS: Neklausinėti kada bus analizė Ne kopijuoti anketų iš kitų dalyvių Pildyti gali tik Mechanikų firmos darbuotojai Nemeluoti Atsakymus rašyti strong blue spalva,pastorintu šriftu, 14 dydžio bei Arial šrifto stiliumi. Po anketos paskelbimo per 15 minučių,turite paspausti ,,rodyti kas redagavo'' ,, priežastyje nurodyti atrankos kodą. Prižiūrėtojai į kuriuos galima pildyti: Vyr.Prižiūrėtojas - Šitas prižiūrėtojas yra atsakingas už TeamSpeak kanalus, visus žemiau pateiktus prižiūrėtojus, prižiūri jų veiklą, aktyvumą. Turi ,,A'' raidę TS3 Mechanikų kanale. Veiklų prižiūrėtojas - Šitas prižiūrėtojas yra atsakingas už veiklas, darbuotojų veiklą, kad turėtų užsiėmimo, turėtų veiklos. Turi ,,M'' raidę TS3 Mechanikų kanale. Naujokų prižiūrėtojas - Šis prižiūrėtojas yra atsakingas už visus naujuosius veidus,kurie pateko į Mechanikų firmą. Privalo supažindinti su visomis sistemomis firmoje. Į šias pareigas reikia žmogaus,kuris moka aiškiai aiškinti. Turi ,,M'' raidę TS3 Mechanikų kanale. Anketos šablonas: Jūsų Vardas_Pavardė žaidime bei amžius: Kodėl pildote šioje temoje? Kodėl manote jog galite tapti kokiu nors prižiūrėtoju?: Koks yra Jūsų aktyvumas žaidime per dieną (valandomis): Jūsų VVP informacijos lentelė: Jūsų darbo patirties lentelė: Kokiam prižiūrėtojui Jūsų manymu tinkate?: Kokio prižiūrėtojo pareigas norėtumėte užimti?: Papasakokite apie save (išsamiai): Kaip jums sekasi bendrauti bei sutarti su valdžia?: Jūsų nuomonė apie dabartinę Mechanikų valdžią (apie kiekvieną atskirai): Jūsų nuomonė apie dabartinę padėtį firmoje (kaip Jūs padėsite valdžiai gaivinti firmą): Kodėl mes turime pasirinkti būtent Jūs?: Jeigu negausite prižiūrėtojo kurio norėjote,bet jums bus pasiūlytas kitas,ar norėsite juo tapti?: Kuo Jūs išsiskiriate iš kitų?: Galbūt turite kokių nors idėjų arba pasiūlymų Mechanikų firmai (jei taip,tai prasiplėskite)?: Ar esate pasiruošęs praktinėi veiklai?: Paskutiniai žodžiai: ATRANKA YRA SUDARYTA IŠ 2 ETAPŲ. 1 ETAPAS TAI ANKETOS PILDYMAS 2 ETAPAS PRAKTINĖ VEIKLA Po praktinės veiklos privalote parašyti trumpą žinutę į forumo A.Ž. Kaip vertinate savo pravestą veiklą, kas blogai,kas gerai,ko trūko ir pnš. Maždaug 50 žodžių (gali būti ir mažiau). Taigi aš linkiu visiems sėkmės bei telaimi stipriausias. Pagarbiai - Mechanikų valždia.
 15. Nuolatinė atranka į Mechanikų firmą !

  Nuolatinė atranka patikrinta! Patekęs - Edvinas_Marlboro. Anketa aiškiai aprašyta bei gera. Susisiek su manim TeamSpeak 3 programoje.
×