Jump to content

Nojus_Box

Narys
 • Pranešimai

  1.486
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  3

Nojus_Box paskutinį kartą laimėjo Liepa 1

Nojus_Box turi geriausiai pripažintą turinį!

Apie Nojus_Box

 • Rangas
  Nenugalėtas
 • Gimtadienis 2005.04.18

Profilio Informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Gyvenamoji Vieta
  Lietuva

Paskutiniai lankytojai

6.109 profilio peržiūros
 1. [OFFICIAL] NB Modification Shop

  Modifikacijos buvo rastos, jas pristatysime greitu metu 2 patinka gausite per 48 valandas. Modifikacijos buvo rastos, bet ne taip kaip jūs norėjote jas pristatysime greitu metu, 2 patinka gausite per 48 valandas.
 2. [OFFICIAL] NB Modification Shop

  Pažeista taisyklė, blogas anketos šablonas, modifikacijos nerastos.
 3. [DALINUOSI] BMW M5 e60.

  Na modifikacija tikrai graži, reikėtu paimt išmėginti, ačiū kad daliniesi modais.
 4. [APKLAUSA] Patogiausias taškų pirkimas

  Sistema tokia Perki per banka saibas taupai Perki sms saibas leidi Imi banku ir galim sakyt 2x maziau sumokesi jei moketum sms budu Ajj tuo paciu aciu razeri kad pasiskelbei kita karta ir nupirkt tasku man galesi
 5. Peikiant Administratorių:1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Nojus_Box2. Kaltinamojo Administratoriaus slapyvardis (@Vardas_Pavardė): @Laurynas_Balonelis3. Peikimo priežastis: free ban4. Įrodymai(Vaizdinė medžiaga/nuotrauka):
 6. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Nojus_Box2. Administratoriaus slapyvardis (Vardas_Pavardė): Laurynas_Balonelis3. Užblokavimo priežastis (čytinimas ir t.t.): čyt4. Įrodymai: https://imgur.com/a/pMCLbRz
 7. Nuolatinė atranka į barygas.

  Patekę - Jurii_Boykaa
 8. Anketa, norint įtraukti žaidėją į NDS sąrašą: 1. Jūsų Vardas_Pavardė, atstovaujama firma:Nojus_Box Dyl 2. Kokį žaidėją norite įtraukti į NDS sąrašą? (būtina užtaginti): @Marinuota_Bulve 3. Dėl kokios priežasties norite įtraukti šį žaidėją į NDS sąrašą?:cytinimas 4. Įrodymai: Anketa, norint įtraukti žaidėją į NDS sąrašą: 1. Jūsų Vardas_Pavardė, atstovaujama firma:Nojus_Box dyl 2. Kokį žaidėją norite įtraukti į NDS sąrašą? (būtina užtaginti): @Tomas_Tankas 3. Dėl kokios priežasties norite įtraukti šį žaidėją į NDS sąrašą?:Cytinimas 4. Įrodymai: Anketa, norint įtraukti žaidėją į NDS sąrašą: 1. Jūsų Vardas_Pavardė, atstovaujama firma:Nojus_Box dyl 2. Kokį žaidėją norite įtraukti į NDS sąrašą? (būtina užtaginti): @Vidma_Regnos 3. Dėl kokios priežasties norite įtraukti šį žaidėją į NDS sąrašą?:Cytinimas 4. Įrodymai:
 9. Nuolatinė atranka į barygas.

  Patekę -Lukas_Pfff Lucas_Merton
 10. nojus_box banned lauriss_samper

  Pats matau nesupranti ka kalbi, taisykleje parasyta " naudojimas esant surakintam. Teisėsaugai (PD/FTB ir SWAT) ši taisyklė negalioja" teisesaugai galima spausti g tik surakintiems zinau esi iq dropas tai paprastai man paaiskink nes su tavim kai su siena cia galeciau varyt visa diena Pvz as ne mentas ir per vartus spaudziu g ir mane banina tu mentas spaudi per vartus g nebanina suprasicau jei tu g spaustum tik surakintas tada nieko bet dabar spaudei g per vartus Sedimas g i masina ir sedimas per vartus i masina du skirtingi dalykai tad karocia baigiau cia pasakot savo istorijas saudyk atmazu kiek nori vycka jei nori tegul ir nepatvirtina p.s ko cia del sampo gruzini gi leavinai bet siki belenkaip del acc ajj tuo paciu kam cia sedet kad leavini? gerai daugiau no comment nes su tavim kaip su siena kai pradesi taip ir nebaigsi ceu samperi
 11. nojus_box banned lauriss_samper

  Be skino koks man skirtumas cia dabar
 12. ANKETOS ŠABLONAS 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): nojus_box 2. Užblokuotojo slapyvardis (Vardas_Pavardė): lauriss_samper 3. Užblokavimo priežastis: serverio klaidu 4. Vaizdinė medžiaga:
 13. ANKETOS ŠABLONAS1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Nojus_Box2. Užblokuotojo slapyvardis (Vardas_Pavardė): Marinuota_Bulve3. Užblokavimo priežastis: cytinimas4. Vaizdinė medžiaga:
 14. [OFFICIAL] NB Modification Shop

  Atsiprašome, bet neradome identiškos modifikacijos, pateiksime panašių varijantų, 2 patinka gausite per 48 valandas.
×