Jump to content

Pufas_Pfff

Narys
 • Pranešimai

  143
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

2 Sekėjai

Apie Pufas_Pfff

 • Rangas
  Dažnas dalyvis
 1. Frostas_Budr - Pranešta apie neaktyvuma. Algirdas_Tmscx - Pranešta apie neaktyvuma. Dziugas_Stepka - Gauni ispėjimą 3/3, neužpildei dienos ataskaitos. Ir esi nušalintas nuo GROBIMŲ PRIŽ pareigų. P.S Nusivyliau Dziugas_Stepka tavim
 2. Frostas_Budr - Šaunuolis užpildiai ataskaitą. Algirdas_Tmscx - Šaunuolis užpildiai ataskaitą. Dziugas_Stepka - Gauni ispėjimas 2/3, neužpildei dienos ataskaitos.
 3. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Pufas_Pfff 2. Administratoriaus slapyvardis (Vardas_Pavardė): Gelyte_Inesyte 3. Užblokavimo priežastis (čytinimas ir t.t.): Kenkimas serveriui 4. Įrodymai: https://imgur.com/a/trIM10w
 4. FTB - Įspėjimų nusiėmimas

  1. Jūsų V_P - Pufas_Pfff 2. Kokius nusižengimus turite? (1,2,) - 1isp 3. Įrodymai - https://imgur.com/a/iDGg0fg https://imgur.com/a/iDGg0fg https://www.youtube.com/watch?v=xR8RK5iIp5Y&feature=youtu.be 4. Ar atlikę užduotis pasitaisysite? - Taip
 5. Matas_Auskalnis - Šaunuolis užpildiai ataskaitą. Frostas_Budr - Šaunuolis užpildiai ataskaitą. Algirdas_Tmscx - Šaunuolis užpildiai ataskaitą. Dziugas_Stepka - Gauni ispėjimas 1/3, neužpildei dienos ataskaitos. P.S Matas_Auskalnis. Labai nuvylei mane. Kad taip greit prisidirbai ir del to teko tave išmesti valdžiai.
 6. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Pufas_Pfff2. Užblokuotojo slapyvardis (Vardas_Pavardė): Jonas_Nolife3. Užblokavimo priežastis: čytas [mates su speed t.t]4. Vaizdinė medžiaga:
 7. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Pufas_Pfff2. Užblokuotojo slapyvardis (Vardas_Pavardė): Malbaras_Auksinis3. Užblokavimo priežastis: čytina4. Vaizdinė medžiaga:
 8. Peikiu Pufas_Pfff

  Vienas žaidejas pasiskunde, kad šaudei i jį. https://imgur.com/a/NO7hSw5
 9. Peikiu Pufas_Puff

  Štai dar įrodimai kaip dar kartą bandai islaisvinti kalinį bet nepavyksta nes aš užstoju su motociklu
 10. Peikiu Pufas_Puff

  įrodimai: Matos pačiam gale, kad šaudei
 11. įrodimai: Matos pačiam gale, kad šaudei
 12. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Pufas_Pfff2. Užblokuotojo slapyvardis (Vardas_Pavardė): Rytis_Totals3. Užblokavimo priežastis: čytina[ Ir vel to pačio acc]4. Vaizdinė medžiaga:
 13. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Pufas_Pfff2. Užblokuotojo slapyvardis (Vardas_Pavardė): Orlandas_Samps3. Užblokavimo priežastis: čytas [ Jau čia nebe primas kartas kaip jis kure 4acc ir su jais pakyla i ora, nežinau kam jam taip daryti, bet jis jau gaves nuo manes ne vieną baną ir nuo kitų esa gaves. Ir vel jis savo kure.]4. Vaizdinė medžiaga:
 14. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Pufas_Pfff2. Užblokuotojo slapyvardis (Vardas_Pavardė): Jason_Frankei3. Užblokavimo priežastis: čyt4. Vaizdinė medžiaga:
×