Jump to content

Nanidealku_Davaisasy

Narys
 • Pranešimai

  31
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

3 Sekėjai

Apie Nanidealku_Davaisasy

 • Rangas
  Narys

Profilio Informacija

 • Lytis
  Vyras

Paskutiniai lankytojai

329 profilio peržiūros
 1. ,,ARAS" - Atranka į KOMANDĄ!

  . Jūsų Vardas_Pavardė žaidime :Davaisasy_Nanidealku 2. Apibūdinkite save išoriškai " charakterio savybės " : Normalus , Išklausantis kitų klausantys valdžios , Bei draugiškas 3. Jūsų aktyvumas, serveryje, teamspeak 3, bei forume : Žaidimę darbo dienomis 5-7val nedarbo dienomis 5-7val teamspeak tiek pat kiek žaidime o forume pažiūriu ryte po pietu ir vakare 4. Kiek laiko žadate išdirbti SWAT firmoje, atsakymai kaip ( Iki kiek direktorius išbus ir t.t, netraktuojami kaip atsakymai ) : Priklausis nuo hebros jeai hebra gera iki Drk,Acistatibinimo 5. Ar turite pasiekimų teisėsaugos srityje, jei taip, kokie tai buvo pasiekimai : 4K xp swatuose Ftb ir pd kažkiek xp swatai daugiau idomu man 6. Išvardinkite visas serveryje esančias nusikalstamas firmas :Dyleriai ,Fūristai,Baikeriai,Transporteriai,Gaujos,Klubai 7. Ar grobimo metu galite šaudyti į nusikalstamos frakcijos atstovus, bei jos rakinti prie ligoninės : Jeigu grobimas i nusikalstama prieš mus grobimas galiu bet prie ligoninės rakinėt negaliu nes grobimas 8. Kiek laiko galioja jūsų įrodymai ( Norint uždėti /ita ) : 30Min 9. Per kiek laiko privalote atsakyti į " Swat papeikimai / pagyrimai " skiltį : Kai papeikimą parašo iškart gali arba per 24val 10. Kokiose viešuose vietose galite surakinti žaidėjus, bei kokios tai vietos : Galima tik Miesteliuose rybose o išvažiavus už miestelio rybų negalima 11. Ar galite lystį į baikerių bazę kai gaudote kokį nors nusikaltėlį : ne 12. Papildoma - ( Nuomonė apie dabartinius, SWAT valdžioje esančius vadovus ) : Manau direktorius gan geras dar tik kelios dienos kaip jis direktorius manau kad geras ir malonus Grobimas - Užgrobiamas pastatas prašoma už tai išpirką Krata - Kai isiveržia į bazę ir rakiną visus tikrina Šturmas - Kai isiveržia į furistu baze čia pvz ir šaudo visus nusikaltelius kad susestu i kalejimą Pasienis - Pasienyje negali rakint o miesteliuose gali Važiuojant pro pasieni sumokėti tam tikrą sumą kad pervažiuotį i Pasienį arba Miestelius Pasienyje negali rakint o miesteliuose gali Tazer - Kai šauni į žmogu su tazeriu jis 20sec nejuda vartos ant žemęs
 2. Dyleriai | ATRANKA

  A N K E T A Jūsų Vardas_Pavardė - Davaisasy_Nanidealku Kiek laiko per dieną praleidžiate serveryje (Apie ~)? - 4-5 h Turite ,,KeyBind" programą bei mokate ja naudotis? - Taip Turiu ir moku naudotis Ar turite TeamSpeak3 programą? - taip Galbūt turite užsibrėžtų tikslų atėję į šią firmą? - Tapti Nark.Baronu Kas yra dyleriai (trumpai savais žodžiais)? - Narkotiku platintojai Dylerių darbo komandos - /dyln /dylz /dylg Ar turite VIP/ADMIN privilegijas? - Admin/vip yra dar 180D Trys priežastys, ko negalima daryti grobimo metu - /vt /gydyti /padmins heal Dar kartą pažvelkite į reikalavimus bei taisykles, ar tikrai tinkate šiam darbui? - Taip
 3. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Nanidealku_Davaisasy2. Užblokuotojo slapyvardis (Vardas_Pavardė): Quiz_Adidas3. Užblokavimo priežastis: Apgaudinejimas4. Vaizdinė medžiaga:
 4. Serverio Atnaujinimai 1.8.00

  atėjo visų taip labai laukta diena.
 5. Laimėk 2100 taškų.

  Aš manau laimingas skaičius būtu 86
 6. Unban Davaisasy_Nanidealku (ADMIN: Luksis_Flux)

  1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Davaisasy_Nanidealku2. Administratoriaus slapyvardis (Vardas_Pavardė): Luksis_Flux3. Užblokavimo priežastis: Cytinimas4. Įrodymai:
 7. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Nanidealku_Davaisasy2. Administratoriaus slapyvardis (Vardas_Pavardė): Mikimauzas_Lolas3. Užblokavimo priežastis: čytinimas4. Įrodymai:
 8. Unban Nanidealku_Davaisasy [Admin Eldorado_Media]

  1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Nanidealku_Davaisasy2. Administratoriaus slapyvardis (Vardas_Pavardė): Eldorado_Media3. Užblokavimo priežastis: Servero Daiktu pradavinejimas 4. Įrodymai:
 9. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Nanidealku_Davaisasy2. Administratoriaus slapyvardis (Vardas_Pavardė): Exitukas_Tukas3. Užblokavimo priežastis: Cytinimas4. Įrodymai: https://imgur.com/a/45BO1
 10. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Nanidealku_Davaisasy2. Užblokavimo priežastis: ČYtinimas3. Užblokavimo priežastis (ką darėte prieš užblokavimą): stovėjeu su nrg ir paskambino man i skaipa teko nuleist žaidima grištu adgal ir va irodimas kat kaškodėl čytinau norėčeu pamatyti kaip pateikit irodimus nesu naudojes čytu serveriuase norėčeu pamatyt irodima filmuata medžega ar dar kaška 4. Įrodymai (vaizdo įrašas/nuotrauka):
 11. Unban Nanidealku_Davaisasy [Admins Matt_Payne]

  1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Nanidealku_Davaisasy2. Administratoriaus slapyvardis (Vardas_Pavardė): Matt_Payne3. Užblokavimo priežastis: free ban4. Įrodymai:
 12. Emigruoju Nanidealku_Davaisasy

  1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Nanidealku_Davaisasy2. Kodėl renkatės šį Serverį?: Nes didžioji dalis draugu loše šeme serverije3. Bendrosios patirties (XP) nuotrauka (per „TAB“): 4. Bendrosios informacijos nuotrauka (per /info): 5. Nuotrauka su emigravimosi tekstu:
×