Jump to content

Ltu_Danas

Narys
 • Pranešimai

  36
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Apie Ltu_Danas

 • Rangas
  Narys
 • Gimtadienis 1998.08.24

Profilio Informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Gyvenamoji Vieta
  Danija
 • Interesai
  Gerai praleisti laiką!

Paskutiniai lankytojai

351 profilio peržiūros
 1. Jopapa. Darekas paliko drk, o zjbs firma palaikė. :)

 2. [OFFICIAL] Modifikacijų ieškojimo punktas

  A N K E T O S Š A B L O N A S Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Ltu_Danas Jūsų norima modifikacija [Uniforma, transportas ir t.t.]: Elegy e30 full tune Jūsų norimos modifikacijos vaizdinė medžiaga [nebūtina]: Papildomas komentaras [nebūtina]: autoinstall kad butu
 3. [OFFICIAL] Modifikacijų ieškojimo punktas

  A N K E T O S Š A B L O N A S Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Ltu_Danas Jūsų norima modifikacija [Uniforma, transportas ir t.t.]: Elegy full tune Jūsų norimos modifikacijos vaizdinė medžiaga [nebūtina]: Papildomas komentaras [nebūtina]: autoinstall kad butu
 4. Atnaujinimai geras dalykas, tik gaila, kad kalėdos dažniau... 

 5. Sveiki kentauriukai. :D

 6. Sveiki. Kas seksit mane. atseksiu :D

 7. [OFFICIAL] Modifikacijų ieškojimo punktas

  A N K E T O S Š A B L O N A S Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Ltu_Danas Jūsų norima modifikacija [Uniforma, transportas ir t.t.]: Taikinukas gta5 Jūsų norimos modifikacijos vaizdinė medžiaga [nebūtina]: Papildomas komentaras [nebūtina]: Paaiškinimas kaip įsikelti.
 8. Vėl serveris neveikia?

 9. [OFFICIAL] Modifikacijų ieškojimo punktas

  Jūsų V_P: Ltu_Danas Kokia tai modifikacija?: Cleo ir snow modas. Cleo kažkodėl iki galo nesuinstaliuoja ir snow modas neveikia. Būtų gerai nuorodos iškur atsisiūsti. [ATSAKYMAS] - Atsakome dažniausiai per 12 valandų arba greičiau! [ĮSIRAŠYMO PAAIŠKINIMAS] - Gali būti vaizdinė medžiaga arba tiesiog tekstu paaiškinta.
 10. Idėja darbams/gaujoms

  Visiškai nežiūriu savo interesų šia temą kurdamas, aš tik galvoju, kaip žaidimą padaryti įdomesnį, o jūs čia kažkodėl labai draskotės. Nepatinka idėja, tai taip ir pasakykit, o ne trink krč temą ir pan.
 11. Idėja darbams/gaujoms

  Tai blyn baikeriai tegul grobia hotelius ir pan. Gaujas žaidėjai kuria. Bus to darbo teisėsaugai.
 12. Idėja darbams/gaujoms

  Na, bet darbas turi likti darbu, o gaujos gaujomis.
 13. Idėja darbams/gaujoms

  Atsiskirtų fūristai su tune, kaip gaujos, tada žaidėjai pradėtų kurti gaujas. Konkuruotų gaujos vienos prieš kitas. Yra klubai, bet reikia aktyvesnių lyderių, kad duotų teisėsaugai pakankamai darbo. Dar betrūksta, kad Medikai su Apsauginiai, pradėtų grobti, kaip grupuotės.
 14. Idėja darbams/gaujoms

  O kam tada sukurta galimybė kurti gaujas tu proto bokšte? Darbas yra darbas. Gaujos yra gaujos. Tegul kuria gaujas ir grobia. Bus teisėsaugai darbo pakankamai.
×