Jump to content

Ltu_Danas

Narys
 • Pranešimai

  36
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Apie Ltu_Danas

 • Rangas
  Narys
 • Gimtadienis 1998.08.24

Profilio Informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Gyvenamoji Vieta
  Danija
 • Interesai
  Gerai praleisti laiką!

Paskutiniai lankytojai

727 profilio peržiūros
 1. Jopapa. Darekas paliko drk, o zjbs firma palaikė. :)

 2. Atnaujinimai geras dalykas, tik gaila, kad kalėdos dažniau... 

 3. Sveiki kentauriukai. :D

 4. Sveiki. Kas seksit mane. atseksiu :D

 5. Vėl serveris neveikia?

 6. Idėja darbams/gaujoms

  Visiškai nežiūriu savo interesų šia temą kurdamas, aš tik galvoju, kaip žaidimą padaryti įdomesnį, o jūs čia kažkodėl labai draskotės. Nepatinka idėja, tai taip ir pasakykit, o ne trink krč temą ir pan.
 7. Idėja darbams/gaujoms

  Tai blyn baikeriai tegul grobia hotelius ir pan. Gaujas žaidėjai kuria. Bus to darbo teisėsaugai.
 8. Idėja darbams/gaujoms

  Na, bet darbas turi likti darbu, o gaujos gaujomis.
 9. Idėja darbams/gaujoms

  Atsiskirtų fūristai su tune, kaip gaujos, tada žaidėjai pradėtų kurti gaujas. Konkuruotų gaujos vienos prieš kitas. Yra klubai, bet reikia aktyvesnių lyderių, kad duotų teisėsaugai pakankamai darbo. Dar betrūksta, kad Medikai su Apsauginiai, pradėtų grobti, kaip grupuotės.
 10. Idėja darbams/gaujoms

  O kam tada sukurta galimybė kurti gaujas tu proto bokšte? Darbas yra darbas. Gaujos yra gaujos. Tegul kuria gaujas ir grobia. Bus teisėsaugai darbo pakankamai.
 11. Idėja darbams/gaujoms

  1. Jūsų slapyvardis mūsų projekte (Vardas_Pavardė): Ltu_Danas 2. Apie, ką susijusi Jūsų siūloma idėja? (trumpai): Apie tai, kaip serveryje darbai paversti gaujomis. 3. Jūsų siūlomos idėjos aprašymas: Taigi sveiki visi. Siūlau idėją mano manymu parealizuoti daugiau mūsų žaidimą. Manau, kad reikėtų panaikinti tas kvailas idėjas, kurios darbus su pakvietimais paverčia gaujomis. Pvz Furistai. Ar matėt realybėje kadanors fūristų grupuotę? Kuri darytų nusikaltimus tokius, kaip žmogžudystės ir pan? (Kontrabanda nusikaltimas, bet tai įeina į jų darbą) Aš nesu tokios nesamonės girdėjas, kad Fūristai realybėje būtų gauja. Juk mes norime padaryti žaidimą kuo realesni, tai kokia čia realybė, kaip Fūristai grobia hotelius ir panašiai. Jie manau turėtų vežioti krovinius, o ne grobti kažką ir be DM galima fūristam veiklos prisigalvoti, kaip masinis krovinių vežimas su kolegomis visi kartu. Nesmerkit už klaidas ir už mano išsakytą nuomonę, bei idėją. (Idėja tiktų ir Tuninginių darbui.) 4. Kuo ši idėja bus naudinga mūsų serveriui?: Manau žaidimas taip taptų daug realesnis.
×