Jump to content

Aurelijus_Kezass

Narys
 • Pranešimai

  102
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Apie Aurelijus_Kezass

 • Rangas
  Dažnas dalyvis
 • Gimtadienis 2004.12.31

Profilio Informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Gyvenamoji Vieta
  Šiauliai
 1. "Sunshine Radio" | Papildomas uždarbis

  Jūsų V_P: Aurelijus_KezasKiek pinigų turite gauti: 100k + 50k + 40k + 10k + 10k = 210kKokias užduoti įvykdėte [parašyti skaičiuką]: 4, 3, 10, 9, 5Įrodymai: 4, 3 , 10, 9, 5,
 2. (Apklausa) Ar Reiktų LMG Serveriui Naujo Pgr.Administratoriaus ??

  Ne ta mygtuką nuspaudžiau, bet vistiek siūlau. Tai pasiimk ŠALTUKAI - @Laurynas_Neidas tikrai neatsibostantis suauges vyras, nekalba pievu. Turbūt ŽIAURIAI gerai viska moka su serveriu daryt, tikrai serveris nenumirs, o realiai @Lukas_Fanta
 3. Giriu Oska_Marozas

  1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Aurelijus_Kezas 2. Giriamo asmens Vardas_Pavardė serveryje: @Oska_Marozas 3. Kodėl giriate šį darbuotoją?: Nes geras mentas yra, nekorumpuotas, gerai atlieka savo darbą. 4. Paskutinis pasisakymas, linkėjimai: cya, linkėjimai radijos ir tunej firmai, btw keni neskriausk tu ju taip.
 4. Naujai Firmai

  PRIKELKIM TEMA
 5. Peikiu Aurelijus_Kezas

  Prašom,
 6. Peikiu Aurelijus_Kezas

  Prašau įrodymus - Įrodymuose viskas matosi, dar specialiai sulėtinau per plays.tv, kad nebūtų nepastebėjau ir t.t (warning: kokybė gali būti bloga, nes filmavau su bandicamu iš plays.tv, bet šaukit 720p ir tikrai matysit.)
 7. Pagalbos su Anti Cheatu

  1. Kokia iškilo problema?: Anti cheatas kickina iš oro 2. Kuo plačiau apibūdinkite iškilusią problemą: ždž iš oro pradeda adminam spamint, akd naudoju inv, ir paskui kicka gaunu nuo anti cheato, tvarkom @Edga_Kesa 3. Komentaras (kaip sprendėte problemą) (nebūtina): kaip galiu papasakot kai sprendžiau, jeigu laukiu kol kasnors ispres už mane.
 8. [Ieškau] ModPack'o

  1. Kokia, tai modifikacija [transportas, uniforma, ENB ir kt.]?: visi modai t.y car/effect/sounds/enb ir t.t 2. Vaizdinė medžiaga (nebūtina): būtų malonu jeigu jūs duotumėt kaip atrodo 3. Komentaras (trumpas aprašymas apie modifikaciją): numeskit visa gta sa direktorija.
 9. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Aurelijus_Kezas 2. Kaltinamojo Administratoriaus slapyvardis (@Vardas_Pavardė): @Tedis_Bear 3. Peikimo priežastis: blogas /padeti 4. Vaizdinė medžiaga: https://imgur.com/a/qms7DqY
 10. [Ieškau] Fūros ir priekabos.

  Ačiū už fūra, veikia. Kai galėsiu užmesiu rep. Laukiu priekabos.
 11. 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Aurelijus_Kezas 2. Įkalinimo/užtildymo priežastis: Relog 3. Kaltininko Vardas_Pavardė serveryje: nereikia. 4. Įrodymai (vaizdinė medžiaga): https://imgur.com/a/mKAMPp3 5. Papeikimas kaltininkui (nuoroda): nereikia. žodžiu buvo taip, vakar mentas mane parišo su 5 starais, ir įsisodino į mašiną ir užcrashino mane ir ryte prisijungus išmetė relogą. numanau kad įrodymų neužteks (krai)
 12. [Ieškau] Fūros ir priekabos.

  1. Kokia, tai modifikacija [transportas, uniforma, ENB ir kt.]?: Transportas 2. Vaizdinė medžiaga (nebūtina): 3. Komentaras (trumpas aprašymas apie modifikaciją): reikia ant šio serverio fūros (RoadTrain) ir Priekabos šio serverio, kad nesibugintu, jeigu tiks, nesibugins - +rep užmesiu.
 13. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Aurelijus_Kezas 2. Užblokuotojo slapyvardis (Vardas_Pavardė): Hotis_Cold 3. Užblokavimo priežastis: Čytinimas (6mėn.) 4. Vaizdinė medžiaga: Žiūrėkit ties 1:30
 14. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Aurelijus_Kezas 2. Užblokuotojo slapyvardis (Vardas_Pavardė): Sanchez_Golden 3. Užblokavimo priežastis: Čytinimas (6mėn.) 4. Vaizdinė medžiaga: Pirmas Video , Antras Video , Trečias Video .
 15. 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Aurelijus_Kezas 2. Įkalinimo/užtildymo priežastis: Apačia 3. Kaltininko Vardas_Pavardė serveryje: Apačia 4. Įrodymai (vaizdinė medžiaga): https://imgur.com/a/NciHiTk 5. Papeikimas kaltininkui (nuoroda): nėra Tiesiog aš palikau kompiuterį afk, ir mano accountas pasibugino ir sistema auto rašė, kad jūs pabėgote iš kalėjimo ir gavau daugiau laiko pasedėti.
×