Jump to content

Danielius_Infernus

Narys
 • Pranešimai

  12
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

3 Sekėjai

Apie Danielius_Infernus

 • Rangas
  Narys

Profilio Informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Gyvenamoji Vieta
  kazkur miske pats nezinau

Paskutiniai lankytojai

185 profilio peržiūros
 1. Taxi | Rangų/Brigadų sistema

  Anketa norint prisidėti taškus: Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Danielius_Infernus Kokiame range esate: "Pavėžejai" Kiek turite gauti taškų: 9 taškus. Įrodymai: Pražaista: https://imgur.com/a/vKvByHh Veikla: https://imgur.com/a/MnTXsMX pačios ft neturiu kad buvau pačioj veikloj, bet va foto kad gavau premija už tai kad buvau veikloje. (tikuos prisimeni kad buvau joje)
 2. Taxi | Nuolatinė atranka

  Anketa: Jūsų Vardas_Pavardė žaidime, VVP nuoroda: Danielius_infernus, https://vvp.lmg.lt/zaidejas/Danielius_Infernus Kiek laiko žadate išdirbti firmoje?: Bandysiu kuo daugiau. Kodėl norite būtent į Taxi firmą?: Nes pagal mane tai yra ramus darbas, ir ganėtinai įdomus ir noriu pasikelti taksi xp. Kiek laiko privaloma išdirbti firmoje?: 7 dienas Kiek laiko galima būti AFK bazėje ir už jos ribų?: Bazėi galima iki 2 valandų, Už bazės 20 min. Ar galima dirbti ofise?: Ne. Kurios brigados nariai gali vairuoti "Cabbie" darbinį automobilį?: "Dušmanas" Kokiu atveju galima šaudyti į serverio žaidėją? Ka reikia turėti?: Galima atsišaudyti kaip savigynai, pvž jeigu į tave pradėda šaudyti tai tu gali atsišaudyti tada, bet aišku kad reikia turėti įrodymus. Išvardinkite firmos valdžią kokia jūsų nuomonė apie juos?: Matis_Mind, taksistų direktorius, aš juo nežinau tai nelabai galiu ką nors apie jį parašyti. Išvardinkite taxi darbo komandas bei greituosius mygtukus: /r - darbo racija, /bend parodo prisijungusius bendradarbius, /isspirti - išspiria žaidėja iš mašinos, N mygtukas - leidžia pasirinkti ar imti pinigus iš žaidėjo ar ne, Mygtukas 4 - leidžia atidaryti 2 bazės vartus. Situacijos: 1. Ramiai sau dirbate ir staiga vienas iš jūsų bendradarbių pradeda šaudyti į jus. Kokie jūsų tolimesni veiksmai?: Bandyti susitarti su bendradarbiu, bet jeigu neišeitu siūčiau įrodymus valdžiai, ir jeigu nesustotu šaudyt aš atsišaudyčiau. 2. Vežate klientą ir jis jus pradeda įžeidinėti. Kokie jūsų veiksmai?: Pirma paprašyčiau kad baigtų įžeidinėti arba išspirsiu iš mašinos, ir jeigu nebaigtu tai išspirčiau iš mašinos.
 3. Sveikinu su direktoriaus postų! Sėkmės.
 4. Emigruoju Danielius_Infernus

  1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Danielius_Infernus2. Kodėl renkatės šį Serverį?: Nes šis serveris daug idomesinis nei kiti serveriai manau aš ir daug idomiau čia.3. Bendrosios patirties (XP) nuotrauka (per „TAB“): http://www.part.lt/perziura/06abcd3bddd92c8f679d38315fe09a92465.png4. Bendrosios informacijos nuotrauka (per /info): http://www.part.lt/perziura/78f60019bdf9868e042511080841d968545.png5. Nuotrauka su emigravimosi tekstu: http://www.part.lt/perziura/0683fb135da14873d2a85f86f320eb5c799.png
×