Jump to content

Jack__Tiran

Narys
 • Pranešimai

  52
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Apie Jack__Tiran

 • Rangas
  Dalyvis
 • Gimtadienis 2003.08.08

Profilio Informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Gyvenamoji Vieta
  Plungė
 1. Peikiu Jack_Tiran

  Na kaip ir ačiū už papeikimą, bet ta prasme, man nepatinka būt įžeidinėjamam, tai nereikėjo rašyt lavone būčiau gal ir sutaisęs, bet pati kalta, kad šūdus darai
 2. Fūristai | Nuolatinė atranka

  1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime?:Jack_Tiran 2. Jūsų VVP:https://vvp.lmg.lt/zaidejas/Jack_Tiran 3. Kiek turite Fūristų darbo patirties?:1989xp 4. Kiek turite darbo patirties(visų darbų)?: 11634xp 5. Kiek jums metų?:15 6. Kodėl norite tapti fūristu?: Nes, esu čia dirbęs, žinau, kad eina užsidirbti nemažai, mėgstu šaudytis ir aplamai nebėra veiklos be darbo. 7. Apibūdinkite fūristo darbą, pagrindines užduotis serveryje?: Aprūpinti serverį narkotikais ir kitais kroviniais nuvežant iš pasikrovimo į pasikrovimo tašką. 8. Kiek valandų pražaidžiate per dieną?:Šiaip kaip kokia diena bet nuo 1h iki 8h kažkur panašiai. 9. Šaudymo įgūdžiai dešimtbalėje sistemoje?:8-9 10. Vairavimo įgūdžiai dešimtbalėje sistemoje?:6-7 11. Žolės pūtimo įgūdžiai dešimtbalėje sistemoje?:9 12. Išvardinkite 3 valstybinius grobiamus pastatus?: Hotelis, stadionas, klubas 13. Kiek laiko turi likti iki grobimo pabaigus iki kol galite /pusti?: 5min ar 10min, nepamenu. 14. Ką galite per susišaudymą ko negalite daryti grobimo metu?: Teleportuotis. Sąvokos: Grobimas - Nusikalstamos grupuotės pastato grobimas ir prašymas išpirkos už jį. Laurynas_Balonelis - Fūristų firmos direktorius. /marsrutai - Norimo vežti krovinio pasirinkimas. TeamSpeak - Programėlė komunikavimui. Dovydas_Alfa - S.W.A.T. pavaduotojas. Šturmas - Teisėsaugos veikla per kurią jie bando išvalyti nusiaklstamos grupuotės bazę. Special_Donat - Medikų firmos direktorius.
 3. [Ieškau] Sultano

  1. Kokia, tai modifikacija [transportas, uniforma, ENB ir kt.]?:Transportas. 2. Vaizdinė medžiaga (nebūtina): 3. Komentaras (trumpas aprašymas apie modifikaciją): 3:03 rodomo sultano.
 4. [OFFICIAL] Modifikacijų ieškojimo punktas

  Jūsų slapyvardis žaidime: Jack_Tiran Jūsų norimos modifikacijos vaizdinė medžiaga: Kokių jums modifikacijų reikia? (Įvard. tiksliai): 3:13 to bmw (sultano) Atsiskaitymas forumo patinka mygtukais ar serverio valiuta?: Patinka Ar kito samp projekto pavadinimo vaizdinėje medžiagoje nėra?: Nea.
 5. [Ieškau] modu

  Dar jei galit kas nors numeskit čia šito bmw (sultan) modą.
 6. Aironas_Pavarde užblokavo Djdariuxx_Darius

  Gerai, tarkime, kad buginasi mūsų mašina, bet tai kokio reikalo tu pats susibuginai tik kartą, nes visą likusį laiką tu ramiausiai stovėjai ant mašinos, o kai pradėjai sakyti atr arba boominsiu car ir pradėjai lakstyti ore...
 7. Aironas_Pavarde užblokavo Djdariuxx_Darius

  Gerai viską galiu paaiškinti, pažiūrėk laikas neatitinka mano video yra 21:54, o tavasis prasideda tik nuo 21:55, kad ir kaip bandytum atsišaudyt kažkas man čia nesueina.
 8. [OFFICIAL] Modifikacijų ieškojimo punktas

  Jūsų slapyvardis žaidime: Jack_Tiran Jūsų norimos modifikacijos vaizdinė medžiaga: Kokių jums modifikacijų reikia? (Įvard. tiksliai): Šitų kelių modo, bet kad būtų per visus 3 miestus (SF, LV, LS). ir modas kur ginklai ant nugaros yra. Ar kito samp projekto pavadinimo vaizdinėje medžiagoje nėra?: Ne.
 9. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Jack_Tiran2. Kaltinamojo Administratoriaus slapyvardis (@Vardas_Pavardė): @Eitvydas_Fly3. Peikimo priežastis: Free jail'as. Nu ta prasme, taip, aš jį nušoviau, bet tai nėra didelis DM aš nušoviau vieną žmogų ir mane įkalino už didelį DM. Normalus...4. Vaizdinė medžiaga: https://imgur.com/a/EqdTq
 10. Serverio Atnaujinimai 1.8.01

  Panaikinta tekstas "APTIKTAS CYTAS" Šita frazė mane jau vakar buvo tikrai sunervinusi... Bet ačiū dievui ją išėmėt...
 11. Laimėk 2100 taškų.

  Žinau, kad nelaimėsiu, bet kaip sakoma bandyt verta 195
 12. Serverio Atnaujinimai 1.8.00

  Kas čia vyksta nejaugi LMG padarė atnaujinimą?
 13. Unban Jack_Tiran (Admin Tadys_Kent)

  1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Jack_Tiran 2. Administratoriaus slapyvardis (Vardas_Pavardė): Tadys_Kent 3. Užblokavimo priežastis: Čytinimas. 4. Įrodymai: https://imgur.com/a/t9IaM
 14. Unban Jack_Tiran (Admin Tadys_Kent)

  1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Jack_Tiran 2. Administratoriaus slapyvardis (Vardas_Pavardė): Tadys_Kent 3. Užblokavimo priežastis: Čytinimas. 4. Įrodymai:
 15. [OFFICIAL] Modifikacijų ieškojimo punktas

  1. Jūsų Vardas_Pavardė: Jack__Tiran 2. Kokios norite (modifikacijos)?: Soundų(mašinų bei ginklų) ir efektų koių gražių. 3. Modifikacijos norimos vaizdinė medžiaga: Neturiu.
×