Jump to content

Zigmis_Ackujel

Narys
 • Pranešimai

  49
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

1 Sekėjas

Apie Zigmis_Ackujel

 • Rangas
  Narys

Profilio Informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Gyvenamoji Vieta
  Lmg Serveris
 1. ė kaimieti sveikinu *Myliu LMG.lt* ;D Sėkmės *Myliu LMG.lt* pareigose :DDD tik neužgerk perdaug, kad neprapistum :DDDDDD

 2. ANKETOS ŠABLONAS 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Zigmis_Ackujel2. Įkalinimo/užtildymo priežastis: Free starai.3. Kaltininko Vardas_Pavardė serveryje: Nike_Bird4. Įrodymai (vaizdinė medžiaga): ČIA.5. Papeikimas kaltininkui (nuoroda):
 3. ANKETOS ŠABLONAS 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Zigmis_Ackujel2. Įkalinimo/užtildymo priežastis: Tiesiog sėdėjau jaile prisijungiau dar buvau porą min. jaile ir galvoju afk išeisiu ir buvo man 5star nes užmušiau čiuvaka jaile galvoju būsiu išėjas. Išeinu iš afk žiūriu nrml viskas išėjas galvoju restartą padarysiu, kad starai dingtu. Prisijungiu jaile sėdžiu 1h,5min. Ir nežinau už ką nesurakintas nieko nebuvau.3. Kaltininko Vardas_Pavardė serveryje: ---4. Įrodymai (vaizdinė medžiaga):https://imgur.com/a/mAGUQZK5. Papeikimas kaltininkui (nuoroda): ---
 4.  Užblokavimo Ignas_Eox

 5. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Zigmis_Ackujel2. Per klaidą užblokuotojo žaidėjo slapyvardis (Vardas_Pavardė): Stasys_Gold3. Užblokavimo priežastis: čytinimas4. Užblokavimo aplinkybės: Norėjau užbaninti čyterį nespėjau atsijunge jo ID buve 10ID o kai jis atsijunge td prisijunge jo ID pasikeitė į 19 o Stasys_Gold td prisijunge į serveri ir jo ID buvo 10 greitas norėjau užbaninti čyterį , kad nekenktu serveriuj. Ir per klaidą užbaninau kitą žaidėją . Prašau atblokuoti šį žaidėją. Įrodymai yra . Matote kaip viskas buvo.5. Įrodymai:
 6. Unban Zigmis_Ackujel [Admin Luksis_Flux]

  1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Zigmis_Ackujel2. Administratoriaus slapyvardis (Vardas_Pavardė): Luksis_Flux3. Užblokavimo priežastis: Kenkimas Serveriui4. Įrodymai:
×