Jump to content

Necro_Gold

Narys
 • Pranešimai

  38
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 1. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Necro_Gold2. Administratoriaus slapyvardis (Vardas_Pavardė): Dovydas_Bumerls3. Užblokavimo priežastis (čytinimas ir t.t.): cytinimas4. Įrodymai:
 2. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Necro_Gold2. Administratoriaus slapyvardis (Vardas_Pavardė): Dovydas_Bumerls3. Užblokavimo priežastis: vaziavau su masina su draugu jis mane stebejo ir as gydziaus su admin komandomis ir mano draugas turejo vip irgi naudodavo vip komandomis ir jis pagalvojo kad as cytinu 4. Įrodymai:
 3. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Necro_Gold2. Užblokavimo priežastis: cytimas3. Užblokavimo priežastis (ką darėte prieš užblokavimą): jis mane filmavo ir visalaik gydziaus su admin komandomis arba su vip komandomis nes mano draugas buvo vip ir jis galvojo kad as cytinu nezino adminu komandu nu tai zodziu nezinau ka jam pasakyti4. Įrodymai (vaizdo įrašas/nuotrauka):
 4. 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Necro_Gold 2. Įkalinimo/užtildymo priežastis: RELOG , NON-RP , DeathMatch 3. Kaltininko Vardas_Pavardė serveryje:Audrius_Earl 4. Įrodymai (vaizdinė medžiaga): 5. Papeikimas kaltininkui (nuoroda): 16 Einaras_Bmw, Bmw_Andrius, Domantas_Foxcon ir 13 kiti(-ų) sureagavo į tai 16 Einaras_Bmw, Bmw_Andrius, Domantas_Foxcon ir 13 kiti(-ų) sureagavo į tai
 5. Unban Necro_Gold [Admin Eho_San]

  1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Necro_Gold2. Administratoriaus slapyvardis (Vardas_Pavardė): Eho_San3. Užblokavimo priežastis: cytinimas uz nk vapsie usibugino tiesiog man ir vsio ir uzbanino mane o tu atsiuntei man nuoroda kur mane uzbanino tu priziuretojas tu jugi matai pagal nuotrauka kad as necytinau tiesiog uzbugino mane 4. Įrodymai: va irodymai kad necytinau atrodo kad butum usisedes ant manes
 6. Unban Necro_Gold (ADMIN: Eho_San)

  1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Necro_Gold2. Administratoriaus slapyvardis (Vardas_Pavardė): Eho_San3. Užblokavimo priežastis: cytinimas 4. Įrodymai:
 7. unban nuo Eho_San

  1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Necro_Gold2. Administratoriaus slapyvardis (Vardas_Pavardė): Eho_San3. Užblokavimo priežastis: cytinimas 4. Įrodymai:
 8. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Necro_Gold Sukčiaus Vardas_Pavardė žaidime: Tadelis_ZasibihzJūsų kaltinimai šiam žmogui: cyteris vaziavom su masina su draugu bam zvaigzduciu deda jisai mums as greit isokau is masinos sake dar beviltiska det i foruma nes pasikeis ip ir toliau cytins Ar šis asmuo buvo užblokuotas: neVaizdinė medžiaga [Nuotraukos/Video]:
 9. sukcius Rufus_Kapa

  Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Necro_Gold Sukčiaus Vardas_Pavardė žaidime: Rufus_KapaJūsų kaltinimai šiam žmogui: del ridos jis turejo nrg su ja visalaik vazinejosi as galvojau kad jo nrg ir tenai buuvo rida ir as ieskojau nrg ir ten rida buvo 33k ir sako as tau pardosu uz 1800000 akcija padarysu as sutikau ir jis man pasiule as sutikau ir pasirodo tenai buvo kitas nrg uzlipau ant savo pirkinio o ten rida 33km o jis jau atsijunge nuo serverio s asmuo buvo užblokuotas: neVaizdinė medžiaga [Nuotraukos/Video]:
 10. gyvibiu hack

  Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Necro_Gold2. Užblokavimo priežastis: gyvibiu hack 3. Užblokavimo priežastis (ką darėte prieš užblokavimą): nk vaziavau su nrg ir turejau labai mazai gyvibiu ir jau ziuriu ban 24h ir tik dbr galejau ikelti i foruma nes kaskodel man nejo ikelti tai va atsigavo ir ikeliau 4. Įrodymai (vaizdo įrašas/nuotrauka):
 11. sukcius Gvidas_Orange

  Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Necro_Gold Sukčiaus Vardas_Pavardė žaidime: Gvidas_OrangeJūsų kaltinimai šiam žmogui: pasiskelbiau kad keliu rida ir jis man parase sako eik i masinu turgu bus juodas sultan as nuejau ir sako uskelk 1k rida dosiu 200k ir as sutikau ir staiga man reikejo iseit o as buvau 200km uskelias ir parasiau kad turiu eiti ir sakau busi skoloj 40k o jis parase ne parasiau kas ne ir toliau neatraseAr šis asmuo buvo užblokuotas: ne Vaizdinė medžiaga [Nuotraukos/Video]: https://www.part.lt/img/39b1cbaeda0d4d185139f93935a483b7842.png]
 12. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Necro_Gold Sukčiaus Vardas_Pavardė žaidime: Lukas_KazokasJūsų kaltinimai šiam žmogui: paprasiau kad parduodu ginklu sake duok 50k daviau ir pradejo sakiti kad as sakyciau labai noriu gun as rasinejau dok man gun betai jis mane nusove Ar šis asmuo buvo užblokuotas: neVaizdinė medžiaga [Nuotraukos/Video]:
 13. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Necro_Gold betai zaidziau per kita acc Sukčiaus Vardas_Pavardė žaidime: Kupati_AstronJūsų kaltinimai šiam žmogui: sutikau as ji ir as pasiuliau kad galiu rida uzkelti uz pinigus bet pasirodo kad man reikejo įh prazaisti tai jisai mano draugui pervede 45000lt uz kaskiek tenai rida paskui as jam pakeliau 500km ir ka jis mane apgavo sake kad tipo dave man pinigus nors as dar nebuvau prazaides 5h o paskui sake kad mano draugui dave o paskui atsijunge nuo servo Ar šis asmuo buvo užblokuotas: as ne adminVaizdinė medžiaga [Nuotraukos/Video]: turiu ir dar daugiau bet nlbj moku as cia viska imesti jai ka reikes rasykyt
×