Jump to content

Necro_Gold

Narys
 • Pranešimai

  38
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 1. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Necro_Gold2. Administratoriaus slapyvardis (Vardas_Pavardė): Dovydas_Bumerls3. Užblokavimo priežastis (čytinimas ir t.t.): cytinimas4. Įrodymai:
 2. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Necro_Gold2. Administratoriaus slapyvardis (Vardas_Pavardė): Dovydas_Bumerls3. Užblokavimo priežastis: vaziavau su masina su draugu jis mane stebejo ir as gydziaus su admin komandomis ir mano draugas turejo vip irgi naudodavo vip komandomis ir jis pagalvojo kad as cytinu 4. Įrodymai:
 3. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Necro_Gold2. Užblokavimo priežastis: cytimas3. Užblokavimo priežastis (ką darėte prieš užblokavimą): jis mane filmavo ir visalaik gydziaus su admin komandomis arba su vip komandomis nes mano draugas buvo vip ir jis galvojo kad as cytinu nezino adminu komandu nu tai zodziu nezinau ka jam pasakyti4. Įrodymai (vaizdo įrašas/nuotrauka):
 4. [PAGALBA] del nds

  1. Kokia iškilo problema?: su nds 2. Kuo plačiau apibūdinkite iškilusią problemą: iš kur suižinoti ar esi nds ? o jai esi tai kam čia susimokėti ? 3. Komentaras (kaip sprendėte problemą) (nebūtina):
 5. [Ieškau] šiu modifikaciju

  dėkui tau labai (man žiaurei patiko)
 6. 1. Kokia, tai modifikacija [transportas, uniforma, ENB ir kt.]?: enb gal labiau nu aš nelabai domiosi apie modus ir norėčiau map blips tokios gta 5 2. Vaizdinė medžiaga (nebūtina): 3. Komentaras (trumpas aprašymas apie modifikaciją): ir paaiškinkite kaip isirašyti nes aš nieka nenusimanau apie modus
 7. nds problema

  nu bet vistiek reikės 5mln sumokėti man 2savaitėm yra uždėtas tai jai dabar susimokėciau nds baigtus tik po 2savaičiu aš taip supratau
 8. nds problema

  1. Kokia iškilo problema?: gavau nds 2. Kuo plačiau apibūdinkite iškilusią problemą: ir norėčiau isipirkti bet nežinau kur reikia isipirkti ir kiek tas kainuotu, ir gal nereikia isipirkti gal kaškiek laiko reikia palaukti ? 3. Komentaras (kaip sprendėte problemą) (nebūtina): niekaip norečiau jusu pagalbos
 9. 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Necro_Gold 2. Įkalinimo/užtildymo priežastis: RELOG , NON-RP , DeathMatch 3. Kaltininko Vardas_Pavardė serveryje:Audrius_Earl 4. Įrodymai (vaizdinė medžiaga): 5. Papeikimas kaltininkui (nuoroda): 16 Einaras_Bmw, Bmw_Andrius, Domantas_Foxcon ir 13 kiti(-ų) sureagavo į tai 16 Einaras_Bmw, Bmw_Andrius, Domantas_Foxcon ir 13 kiti(-ų) sureagavo į tai
 10. Unban Necro_Gold [Admin Eho_San]

  1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Necro_Gold2. Administratoriaus slapyvardis (Vardas_Pavardė): Eho_San3. Užblokavimo priežastis: cytinimas uz nk vapsie usibugino tiesiog man ir vsio ir uzbanino mane o tu atsiuntei man nuoroda kur mane uzbanino tu priziuretojas tu jugi matai pagal nuotrauka kad as necytinau tiesiog uzbugino mane 4. Įrodymai: va irodymai kad necytinau atrodo kad butum usisedes ant manes
 11. Unban Necro_Gold (ADMIN: Eho_San)

  1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Necro_Gold2. Administratoriaus slapyvardis (Vardas_Pavardė): Eho_San3. Užblokavimo priežastis: cytinimas 4. Įrodymai:
 12. unban nuo Eho_San

  1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Necro_Gold2. Administratoriaus slapyvardis (Vardas_Pavardė): Eho_San3. Užblokavimo priežastis: cytinimas 4. Įrodymai:
 13. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Necro_Gold Sukčiaus Vardas_Pavardė žaidime: Tadelis_ZasibihzJūsų kaltinimai šiam žmogui: cyteris vaziavom su masina su draugu bam zvaigzduciu deda jisai mums as greit isokau is masinos sake dar beviltiska det i foruma nes pasikeis ip ir toliau cytins Ar šis asmuo buvo užblokuotas: neVaizdinė medžiaga [Nuotraukos/Video]:
 14. sukcius Rufus_Kapa

  Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Necro_Gold Sukčiaus Vardas_Pavardė žaidime: Rufus_KapaJūsų kaltinimai šiam žmogui: del ridos jis turejo nrg su ja visalaik vazinejosi as galvojau kad jo nrg ir tenai buuvo rida ir as ieskojau nrg ir ten rida buvo 33k ir sako as tau pardosu uz 1800000 akcija padarysu as sutikau ir jis man pasiule as sutikau ir pasirodo tenai buvo kitas nrg uzlipau ant savo pirkinio o ten rida 33km o jis jau atsijunge nuo serverio s asmuo buvo užblokuotas: neVaizdinė medžiaga [Nuotraukos/Video]:
 15. gyvibiu hack

  Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Necro_Gold2. Užblokavimo priežastis: gyvibiu hack 3. Užblokavimo priežastis (ką darėte prieš užblokavimą): nk vaziavau su nrg ir turejau labai mazai gyvibiu ir jau ziuriu ban 24h ir tik dbr galejau ikelti i foruma nes kaskodel man nejo ikelti tai va atsigavo ir ikeliau 4. Įrodymai (vaizdo įrašas/nuotrauka):
×