Jump to content

Dante_Leone

Narys
 • Pranešimai

  20
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Apie Dante_Leone

 • Rangas
  Narys
 • Gimtadienis 1998.12.03

Profilio Informacija

 • Lytis
  Vyras

Paskutiniai lankytojai

78 profilio peržiūros
 1. 1. Jūsų Vardas_Pavardė?: Dante_Leone 2. Jūsų VVP linkas:https://vvp.lmg.lt/zaidejas/Dante_Leone 3. Kodėl norite į policijos firmą?: Noriu tapti Policijos Departamento darbuotoju, nes noriu ginti miestelio gyventojus nuo nusikaltėlių. Pajusti komandos privalumus ir bendrus veiksmus. Tai pat noriu susipažinti su valdžia. 4. Kiek laiko dirbsite firmoje?: Šiuo metu galvojų pradirbti apie 30 dienų, o vėliau bus jau matyti. 5. Kodėl pasirinkote būtent policijos firmą?: Pasirinkau policijos firmą, nes ji man labai patinka. Tiek firmos darbuotojai (jei supratingi bei draugiški), tiek pačia darbo mechanika. Man labai įdomios policijos rengiamos veiklos ir t.t 6. Koks jūsų paskutinis dirbtas darbas ir kaip jame sekėsi?: Tiesiog noriu palinkėti, kad valdžia išrinktų rimtą komanda. Testas čia turėsite pažymėti teisingą atsakymą žalia spalva (Taip), neteisingą atsakymą raudonai (Ne). Pvz: Ar galima rakinti grobimo metu?:Taip|Ne 1. Ar galima bausti mechanikų firmos darbuotoją, kuris tempia mašiną per žolę už non-rp?:Taip|Ne 2. Ar galima dirbti nuosava transporto priemone?:Taip|Ne 3. Ar galima daryti /vt per susišaudymą?:Taip|Ne 4. Ar galima daryti /vt per okupaciją?:Taip|Ne 5. Ar reikia palikti atidarytus bazės vartus grobimo metu?:Taip|Ne 6. Ar galima vykti į grobimą be tazerio?:Taip|Ne 7. Ar mažiausiai reikia firmoje išdirbti 14dienų?:Taip|Ne 8. Ar galima sodinti apsaugos firmos darbuotoją į kalėjimą?:Taip|Ne Situacija čia turėsite parašyti ar galima bausti žmogų už tam tikrą įtarimą pagal duotą pavyzdį 1. Ar galima bausti žmogų už non-rp su įrodymais pateiktais apačioje?:Taip galima 2. Ar galima bausti žmogų už viešą ginklų demonstraciją su įrodymai pateiktais apačioje?:Negalima
 2. [Parduodu] Bizni 180/min

  1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė):@Dante_Leone2. Jūsų siūloma suma:40 limonu3. Jūsų turimos sumos nuotrauka (būtina viršijant 10 mln.):http://www.part.lt/perziura/86c7fb5065960913e9ce3548eb0740cb204.png
 3. - Svolačiai - Chapter 3

  Nuostabi ta mūsų gauja Nuoširdžiausios sėkmes mums užimti pačia serverio viršūnę
 4. Peikui Dante_Leone

  Sorry sumaišiau id :/ nemokėjau unjailinti :/
 5. [Mapp] SF taxi

  Labai orginali Taksistų bazė. Man labai patinka suderintos spalvos, pati aplinką. Puikiai padirbėta, nors ir vienos valandos vardas, bet matosi, kad šioje srityje esi gan turinti daug patirties. Linkių tobulėti ir gerinti savo jėgas.
 6. PIESKAU} SAMp 1,8

  Parsisiųsk iš pačio forumo sa-mp versija ir viskas veiks Kita >> Siųsti sa-mp klientą Buvo naudinga nepagailėk +rep
 7. {DALINUOSI} gun mod

  Šaunuolis, kada daliniesi šiais nuostabiai ginklų modais
 8. {DALINUOSI} hd roads

  Šaunuolis, kad pasidalinai su LMG bendruomenę šia puikiai kelių modifikacija Gerbiu
 9. Ratlankių modifikacijos

  1. Kokia, tai modifikacija [transportas, uniforma, ENB ir kt.]?: Ieškau gražios ratlankių modifikacijos 2. Vaizdinė medžiaga (nebūtina): -3. Komentaras (trumpas aprašymas apie modifikaciją):
 10. {DALINUOS} elegy mod

  Puiki transporto modifikacija, šaunuolis, kad daliniesi
 11. Naujas Forumo Dizainas

  Puikus naujasis forumo dizainais, tikrai puikiai padirbėta
 12. Pristatau Sweet_Kamile

  Labas Kamile malonu su tavimi susipažinti, sėkmes tau čia Bet spėju serveryje net nelošiu, o dėmesio norisi ane?
 13. Emigruoju Dante_Leone

  1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Dante_Leone2. Kodėl renkatės šį Serverį?: Tiesiog šis serveris man patiko, ir čia žaidžia daug mano pažįstamu.3. Bendrosios patirties (XP) nuotrauka (per „TAB“): 4. Bendrosios informacijos nuotrauka (per /info): 5. Nuotrauka su emigravimosi tekstu:
×