Jump to content

Nojus_Verhatura

Narys
 • Pranešimai

  56
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 1. ANKETOS ŠABLONAS 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Nojus_Verhatura2. Įkalinimo/užtildymo priežastis: FREE STAR3. Kaltininko Vardas_Pavardė serveryje: Deividukas_Samperis4. Įrodymai (vaizdinė medžiaga): https://imgur.com/a/ytkZiOs5. Papeikimas kaltininkui (nuoroda):
 2. Čyteris Matiz_Freeze

  1. Jūsų slapyvardis mūsų projekte (Vardas_Pavardė): Nojus_Verhatura2. Aš noriu pateikti prašymą įrašyti SUKČIŲ ar ČYTERĮ (teisingą atsakymą paryškinti) 3. Nusižengusiojo VVP profilis (nuoroda) arba slapyvardis (Vardas_Pavardė): https://vvp.lmg.lt/zaidejas/matiz_freeze4. Konkretesnės priežastys, kodėl pateikiate prašymą įrašyti šį žaidėją: Per pzu pamačiau, kaip jis skraido 5. Vaizdinė medžiaga: https://imgur.com/a/zpefAi2 6. Ar šis žaidėjas buvo užblokuotas (jei taip - pateikite užblokavimo apeliacijos nuorodą)?: Ne
 3. Pagalba su SAMP

  Veikia san andreas viskas liuks, bet samp kaip jungiu tai meta GTA: San andreas executable not found ....
 4. Pagalba su SAMP

  Anketos Šablonas: 1. Jūsų iškilusi bėda - Neveikia sampas 2. Kaip sprendėte šią bėdą - Istryniau XUN ENB nes jau atsibodo, bet veikdavo viskas normaliai, perašiau sampa ir pajungiau serverį be modu viskas ok, bet poto isirašės enb samp rutuliukas krauna, bet neužkrauna, bandžiau kokia 7enb tas pats, poto vėl perašiau sampa tai net švarus nebepasileidžia tik krauna, o dabar bandziau san andreasa su enb tai metė kažkokia lentelę apie opcode su cleo kažką, pažiūrėjau youtubei kaip ir susitvarkiau, nemete tos lentelęs, bet san andreas irgi krove ir neužsikrauną, tai nebežinau ka daryt.... 3. Vaizdinė medžiaga (nebūtina) -
 5. ANKETOS ŠABLONAS 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Nojus_Verhatura2. Įkalinimo/užtildymo priežastis: vt3 nusiteleportavau su 5star prie departamento ir gavau crash, prisijungiau ir buvau įkalintas 1h3. Kaltininko Vardas_Pavardė serveryje: -4. Įrodymai (vaizdinė medžiaga): https://imgur.com/a/Pet4gE45. Papeikimas kaltininkui (nuoroda):
 6. Sukcius Martinas_Marinela

  Jūsų Vardas_Pavardė žaidime:Nojus_Verhatura Sukčiaus Vardas_Pavardė žaidime:Martinas_Marinela Jūsų kaltinimai šiam žmogui:Jis buvo prie savo namo ir as vazinedamas po miesteli pamaciau ji ir paklausiau ar parduoda nama jis pasake 2.4m ir tavo ar sakau 1.6m nu mes susitarem ,kad uz 1.6m ir prievaziavom prie banko pasiemiau pinigus ir vaziavom i jo nama. Ten jis man siule nama uz labai daug ir sako nepriimk poto pasiule slieku ir as nepastebejas sutikau ir jis pabego kreipiausi i adminus ir panasiai nes tai buvo viskas ka turejau siame serveryje ir labai noreciau susigrazinti.... Ar šis asmuo buvo užblokuotas: Ne jis nebuvo uzblokuotas nes kai adminai sake jog jie negali jo uzblokuot ir eit rasyt papeikima. Vaizdinė medžiaga [Nuotraukos/Video]:https://imgur.com/a/ZaS6r Ziurekite nuo apacios i virsu.
×