Jump to content

Wicked__Lotusas

Narys
 • Pranešimai

  285
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

5 Sekėjai

Apie Wicked__Lotusas

 • Rangas
  Kylanti žvaigždė
 • Gimtadienis 1998.12.28

Profilio Informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Gyvenamoji Vieta
  Kaunas

Paskutiniai lankytojai

721 profilio peržiūros
 1. ANKETOS ŠABLONAS1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė):Wicked_Lotusas2. Užblokuotojo slapyvardis (Vardas_Pavardė):Juonuks_Malduks3. Užblokavimo priežastis:Cytas4. Vaizdinė medžiaga:
 2. 50.000.000 € konkursas

  Anketa 1. Jūsų Vardas_Pavarde: Azuolas_Kirminas 2. Kaip manote, kiek laimėsite pinigų?:Kiek laimėsiu tiek P.S nenuskriausk savo ex Pavo
 3. Los Zetas Cartel

  Opa pgl, sėkmės su gauja draugeli.
 4. Atsiblokavimai nuo serverio sistemos

  ANKETOS ŠABLONAS. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Azuolas_Kirminas 2. Užblokavimo priežastis:Givybiu hack 3. Užblokavimo aplinkybės, ką darėte prieš užblokavima:Sedėjau medikų mašinoje afk, kai gryžau iš afk buvau atsidures prie ligonines ir su cigaru rankui.... 4. Įrodymai (Vaizdo įrašas/Nuotrauka):https://imgur.com/a/4baOLUy
 5. ANKETOS ŠABLONAS1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Azuolas_Kirminas2. Užblokuotojo slapyvardis (Vardas_Pavardė): Miami_California3. Užblokavimo priežastis: Cyt guns4. Vaizdinė medžiaga:
 6. Sveikinimai gavus drk, sėkmes pareigose!
 7. Unban Azuolas_Kirminas [Admin: Town_Road]

  ANKETOS ŠABLONAS, KAI GAUNATE UŽBLOKAVIMĄ NUO ADMINISTRATORIAUS: 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Azuolas_Kirminas 2. Administratoriaus slapyvardis (Vardas_Pavardė): Town_Road 3. Užblokavimo priežastis (čytinimas ir t.t.): Čytinimas 4. Įrodymai: https://imgur.com/a/caVUgYg
 8. Town_Road užblokavo Azuolas_Kirminas

  4. bet koks kitas sukčiavimo būdas (kuris gali būti alternatyva AFK botui), kurio dėka galima pasipelnyti, įgyti bendros ar darbo patirties ar kitų materialių dalykų Serveryje. Naudojantis tam tikromis priemonėmis, Serverio apėjimui ir neatsekimui (nebūtinai programinis tipas)(minimaliai 2 minutes vaizdo įrašo kaip kviečiat žaidėją). (Pavyzdžiai: Dirbant naru ir būnant vidury vandenyno, darbinės mašinos sėdėjimas prie vandens, transporto valdymas interjeruose (pvz: privačiame name), įvairios strategijos, jog mašinos ratai judėtų ir panašiai); Jeigu žaidėjas sėdi automobilyje, jo ratai ar mašina nejuda, o tiesiog stovima ir neatsakoma per daugiau nei 2 minutes, privalote ne blokuoti, o išspirti iš serverio už AFK būvimą su /bausti komanda. (Patikrinkite su /dl, jei koordinatės keičiasi itin minimaliai, tai tikriausiai vyksta dėl modifikacijų bei kitų veiksnių, o ne dėl bandymo apgauti sistemą). Patariu išsitrinti modifikacija nes blogai tau rodo ji /dl
 9. ANKETOS ŠABLONAS1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Azuolas_Kirminas2. Užblokuotojo slapyvardis (Vardas_Pavardė): Manpatinka_Vaikai3. Užblokavimo priežastis: Cytinimas4. Vaizdinė medžiaga:
 10. ANKETOS ŠABLONAS1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Azuolas_Kirminas2. Užblokuotojo slapyvardis (Vardas_Pavardė): Cigonas_Asssss3. Užblokavimo priežastis: Flying4. Vaizdinė medžiaga:
 11. ANKETOS ŠABLONAS1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Azuolas_Kirminas2. Užblokuotojo slapyvardis (Vardas_Pavardė): Ogmis_Sugryzto3. Užblokavimo priežastis: Cytas bazooka4. Vaizdinė medžiaga:
 12. ANKETOS ŠABLONAS1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Azuolas_Kirminas2. Užblokuotojo slapyvardis (Vardas_Pavardė): Ogmis_Sugryzta3. Užblokavimo priežastis: Cytas bazooka4. Vaizdinė medžiaga:
×