Jump to content

Kevin_Persson

Narys
 • Pranešimai

  7
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 1. TEST

  JUDAM PIRMYN PIRMYN PIRMYN.
 2. TEST

  NUGALĖTOJAS TURBŪT JAU YRA ARBA DAR NĖRA, NUGALĖTOJA RINKSIME JAU ŠIANDIEN UŽ POROS GERU VALANDŲ. SĖKMĖS DAR DALYVIAMS KURIE DALYVAUS JEIGU DAUGIAU DALYVAUS PADARYSIU, DU LAIMINGUOSIUS. ARBA VIENA LAIMINGA SU DIDESNIU PRIZŲ. NEPAMIRŠKITE PRANUMERUOTI KANALO IR LIKE.
 3. TEST

  Vienas iš geresniu variantu būtų, kad įmanoma galimybė būtų paspausti mygtuką ir PRANUMERUOTI. Didžiausias šansas tiek man toliau judėti tiek Jums laimėti. Ačiū laukite nugalėtoju, jį paskelbsime dieną.
 4. TEST

 5. Konkursų registracija

  Anketos šablonas norint užregistruoti konkursą: Jūsų Vardas_Pavardė serveryje?: Kevin_Persson Jūsų konkurso pavadinimas?: Atspėk ir laimėk ADMIN 1 LYGIO. Kiek laiko jums reikės rengiant šį konkursą?: Trys dienas. Ar jums bus reikalinga pagalba rengiant šį konkursą?: Manau, kad ne. Konkurso komisija (Darbų vertintojai ir pnš.): Kevin_Persson Konkurso prizas (Pateikti nuotrauką): Turiu sąskaitoje pinigų ABONIMENTAS, tuomet nekils jokių nesklandumu.
 6. Sveiki, gerbiamieji. Norėdamas pranešti Jums, būtent sumaniau sukurti būtent čia tema apie savo pateikta video reportažą iš vasaros prisiminimų. Manau, kad ateityje kanale bus daugiau video su dviračiais ar šiaip kokių linksmų. Yra ateityje tikrai pakankamai daug idėjų bet jas reikia įgyvendinti. Taigi, kuriems nesunku spaudžiame PATINKA ir žinoma PRANUMERUOJAME kanalą. O aš skolingas, tikrai neliksiu. Jeigu tai atlikai, pakomentuok arba paspausk šioje temoje ant mano pranešimo mygtuką patinka, ir žinosiu kam atsidėkoti.
×