Jump to content

Paliubomu_Taurage

Narys
 • Pranešimai

  103
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

2 Sekėjai

Apie Paliubomu_Taurage

 • Rangas
  Dažnas dalyvis
 1. unban Paliubomu_Taurage (Admin: Durklas_Kill)

  1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Paliubomu_Taurage2. Administratoriaus slapyvardis (Vardas_Pavardė): Durklas_Kill3. Užblokavimo priežastis: Čytinimas4. Įrodymai:
 2. unban Paliubomu_Taurage (Admin: Gustas_Dirt)

  1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Paliubomu_Taurage2. Administratoriaus slapyvardis (Vardas_Pavardė): Gustas_Dirt3. Užblokavimo priežastis: Serverio klaidų naudojimas savo labui4. Įrodymai:
 3. unban Paliubomu_Taurage (Admin: Gustas_Dirt)

  1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Palibomu_Taurage2. Administratoriaus slapyvardis (Vardas_Pavardė): Gustas_Dirt3. Užblokavimo priežastis: Serverio klaidų naudojimas savo labui4. Įrodymai:
 4. UNBAN Denisas_Banditas (admin Paliubomu_Taurage

  uzblokavimo anketa rasite paspaude ant norodos cia:
 5. Unban Gandzia_Sampp [Admin Paliubomu_Taurage ]

  sveikas uzbluokavio anketa rasite cia, irodymai :
 6. unban Paliubomu_Taurage (Admin: Big_Saq)

  1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Paliubomu_Taurage2. Administratoriaus slapyvardis (Vardas_Pavardė): Big_Shaq3. Užblokavimo priežastis: serverio daigu pardavinejimas uz tikrus LT. 4. Įrodymai:
 7. unban Street_Eagle (Admin: Buldogas_Mafija)

  1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Street_Eagle2. Administratoriaus slapyvardis (Vardas_Pavardė): Buldogas_Mafija 3. Užblokavimo priežastis: Cytinimas (Foto serveryje kaip uzblokavo pasidariau su F8 mygtuku, ir išejau iš žaidimo o ji pasirodo neišsisaugojo, viskas matosi foto kad neišsisaugoja notraukos. Banned anketos nera, kita karta būsiu atidus, atsiprašau pagarbiai)4. Įrodymai: tokia pati situacija ir buvo atblokotas :
 8. unban Street_Eagle (Admin: Buldogas_Mafija)

  1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Street_Eagle2. Administratoriaus slapyvardis (Vardas_Pavardė): Buldogas_Mafija3. Užblokavimo priežastis: Cytinimas, (Buvau pasikrovime atsiteleportavo kazkoks cyteris ilipo i fura ir atsiradau prie dyleriu iskarto su visa fura. ir gavau bana. noreciau kad patikrintu pgr admin. koks jo tikras v_p ir nubaustu jy uz tokius dalykus) banned anketos neradau. 4. Įrodymai:
 9. unban Street_Eagle (Admin: Buldogas_Mafija)

  1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Street_Eagle2. Administratoriaus slapyvardis (Vardas_Pavardė): Buldogas_Mafija3. Užblokavimo priežastis: Cytinimas, (Buvau pasikrovime atsiteleportavo kazkoks cyteris ilipo i fura ir atsiradau prie dyleriu iskarto su visa fura. ir gavau bana. noreciau kad patikrintu pgr admin. koks jo tikras v_p ir nubaustu jy uz tokius dalykus) 4. Įrodymai:
 10. unban Paliubomu_Taurage (Admin: Eho_San)

  1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Paliubomu_Taurage 2. Administratoriaus slapyvardis (Vardas_Pavardė): Eho_San 3. Užblokavimo priežastis: Cytinimas 4. Įrodymai: Bana sove free tikrai uzmete star sodino i kalejima o kol jis sodino nusiimiau star uz taskus nukilino ir atsiteleportavau pas jo,. galvojo kad su sob nusiimiau irodymai:
 11. sa-mp-269.png

 12. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Paliubomu_Taurage2. Administratoriaus slapyvardis (Vardas_Pavardė): Deivis_Splash3. Užblokavimo priežastis: Cytinimas4. Įrodymai:
 13. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Deivis_Splash2. Administratoriaus slapyvardis (Vardas_Pavardė): Deivis_Splash3. Užblokavimo priežastis: Cytinimas4. Įrodymai:
 14. Cyteris Plomo_Plata

  Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Susuk_KasekiukaČyterio Vardas_Pavardė žaidime: Plomo_PlataKaltinamojo veiksmai?[Ką darė, kaip čytino]: Cytinimas Ar šis asmuo buvo užblokuotas: TaipVaizdinė medžiaga [Nuotraukos/Video]: http://www.lmg.lt/forumas/topic/565740-susuk_kasekiuka-banned-plomo_plata/
×