Jump to content

Matas_Kurk

Narys
 • Pranešimai

  994
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  9

Reputacijos aktyvumas

 1. Like
  Matas_Kurk gavo reakcijąPauI_Kaiser Prisistatau Paul_Kaiser   
  Čiuju vienintelis čia lmg prijaučiantis Panevėžio panetkes ir mane daugiausiai suprasdavo ir dviveidis neesi, buvo ir pykčiu ir šjp š, bet baxuru baxuras krč naujas autoritetas lmginiams, gaila fotkes ner normalios:(
 2. Like
  Matas_Kurk gavo reakcijąchronius_tevas Mano, kaip mediko istorija   
  O mano istorija apie tave - viską padarė gerbiamas: @Gytis_Qpkk ištiesė viską ant delno visas servas buvo už tave, kas buvo prieš nugesindavo greitai, tačiau pasielgei negražiai sugriuvai akyse, bet aišku lmg.lt projekte žaidėjai lenda į as*hole komandos nariams kad būtų užtarti kad ir į IV pareigas tai visi viską pamiršo, tavo litankes neskaičiau ir neskaitysiu, jei grįšiu ir čia busi, iškarto sakau 0 esi prieš mane, kad ir koks pasitaisęs esi vistiek 0, RAŠYK QP'ackui litankes koks jis mldc kad tu dabar esi mėlynas forume ir turėjai drk ir esi aukštai! 
 3. Haha
  Matas_Kurk sureagavo į Edga_Fox - [APKLAUSA] Kodėl vis dar žaidžiate LMG projekte?   
  Tam, kad galėčiau paerzinti heiterius, kurie apsiverkia dėl visko. Žinot patys tuos pagrindinius verksnius serverio, ypač gaujiniai ten visokie. O šaip, tai tiesiog būnant namie nėra ką veikti, tai prisėdi ir pažaidi.
 4. Like
  Matas_Kurk sureagavo į Deividas_Davster - opel   
  I. Jūsų slapyvardis žaidime:  Deividas_Alston
  II. Ar tai yra Jūsų kurtas filmukas?: Taip.
  III. Apie ką yra vaizdo įrašas?: Drift su random car modu.
  IV. Vaizdo įrašas:
   
   
 5. Haha
  Matas_Kurk sureagavo į Vidma_Regnos - Peikiu Fūristų direktorių - Paul_Kaiser   
  Nebesvaikit su tokiais papeikimas ant 50 žmonių, niekas čia nedalins įspėjimo už tokį dalyką.
  Aišku Kaiseri sekantį kartą bus kita baigtis , bet tikrai ne šiandien ir ne dabar chebra.
 6. Like
  Matas_Kurk gavo reakcijąBrian_Grizz Prisistatau Brian_Grizz   
  Svsvsv, sekmes visur kur reik, bėda nutiks į forumo a.ž. Arba poke rašyk 
 7. Haha
  Matas_Kurk sureagavo į PauI_Kaiser - Giriu swat drk Mantas_Cancel   
  1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): paul kaiser
  2. Giriamo Direktoriaus slapyvardis (Vardas_Pavardė): @kantas mankel
  3. Pagyrimo aplinkybės: į fb šuni su muzika įmetė, pažvengėm tai sakau visai gerai prižiūri firmą.
  4. Vaizdinė medžiaga: 
 8. Haha
  Matas_Kurk sureagavo į Odeta___Good - Goodbye LMG.LT   
  Daug kas pergyvena dėl to lmg čia, bet aš oficialiai pasitraukiu iš šito projekto žinau, kad jis dar veiks , bet man nusispjaut senai jau norėjau palikt šita mirusi dalyką. Išeinu į kita projektą. Smagu buvo su jumis čia pažaisti padaužyti mentus/nusikalstamas. Daug čia nieko nepasiekiau tačiau esu serverio senbuvys ir per tuos 5metus serveryje tikrai patyriau daug dalykų sukaupiau daug patirties ir tiek. Account'a padovanosiu vienam žmogui tai jei ten jis ir žais tai nebe Eimantas. Ten bus kitas žmogus. Galbūt jis serveryje sužibės ko man nepavyko padaryti. Labai dėkui Morello, kad pravertei mane į lemus tik niekaip skolos neistengiau gražint dėkui visiems kurie padėjo man sunkiais momentais. Su kuriais buvo galima pasijuokti ir pabazarint. Na linkiu jums sekmės. Viso gero.
 9. Sad
  Matas_Kurk sureagavo į Antanas_Nolaiferis - Peikiu Paul_Kaiser (Dylerių Direktorių )   
  Peikiant Direktorių:

  1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Antanas_Nolaiferis
  2. Kaltinamo Direktoriaus slapyvardis (Vardas_Pavardė): Paul_Kaiser
  3. Jūsų kaltinimai: Blogas /d naudojimas.
  4. Vaizdinė medžiaga:https://imgur.com/a/7xI4j0W
 10. Haha
  Matas_Kurk sureagavo į Pinky_Boy - Logistikos krovinių vadovas jau čia - Fūristų direktorius   

   
  Aloha, tad norėčiau pradėti šiais žodžiais. Manau visi žinome, kad serveris šiuo momentu nėra pačio geriausios stadijos taip sakant, o žaidėju skaičius nėra patraukus akim. Atranka į fūristų direktoriaus postą vyko šiek tiek kitaip negu tikėjausi aš asmeniškai, tačiau yra kaip yra. Vasaros laikotarpis yra sunkiausia dalys, kai tenka ieškoti tinkamo asmens į naujas pareigas ir turinčio daug noro ir laiko. Šie rinkimai gal ir nebuvo patys geriausi, tačiau reikėjo išrinkti miesteliui naująjį direktorių. Apie senbuvių sugrįžimą nebuvo nei minties, kad jie rastu vasaros metu nolifint taip tariant.
  Pradedant kalbėti apie kandidatus, tai dauguma jau atkrito vos ne per pirmąjį etapą už /nds, čyterių/sukčių sąrašus ir kenkimus. Tikėjausi užpildys tie asmenis kas aktyvus ir rimtai žiūrėjo į rinkimus, bet taip nebuvo, nes dauguma kandidatu nebuvo aktyvus kaip: Coach, Kenny ir Balonelis ir kt. Privalumas šios atrankos faktorius buvo aktyvumas, nes visgi vasaros laikotarpis reikalingas aktyvus direktorius, kad savo firmai suteiktų būtino veiksmo ir pramogos taip tariant. Likusieji užpilde žaidėjai parode savo norą ir tikrai nori daryti karjeros laiptus nors jie buvo taip tariant „naujokai“, kurie neturėjo dar savo pirmo pavaduotojo ar direktoriaus. Kiekvienas iš jų turėjo savų pliusų ir minusų. Apie kiekviena nemanau, ar verta kelti diskusijų, nes nėra jie pasižymėję jau taip. Norėčiau pradėti nuo nugalėtojo, nes jam turi būti šitas laikas. Pabendravus su visais trimis kandidatais, o jie buvo: (Dominykas_Miguel, Uhl_Uhl ir Fack_Boy) susidariau tik tada bendrą vaizdą, nes pradėjo apibudinti savo planus firmoje ir kaip jį funkcionuos likusį laiką. Kaip asmenybės manau yra tikrai puikios tik tos patirties gal trūkumas pakiša koją, bet visad ir visur turi būti pradžia ir tiek. Norėčiau palinkėti visokeriopos sėkmės jums, kad nenuleistumėte rankų ir kovoti iki galo ir toliau kas jums patinka Dominykai ir Uhl ir nebijokit išbandyti kažko. Naująjį valdžios atstovą – Fack_Boy, tik pasveikinti galiu ir tegul ryžtas ir užsidegimas kažką padaryti lieka, nes esi tas nusikalstamos grupuotės narys ir įrodyk visiems, kad jie klydo ir niekad nesirinko tavęs..
   
   
   
  Dikreotoiui neišbuvus nustatyto laiko direktorius atitenka atrosios vietos nugalėtojui - Uhl_Uhl!
 11. Like
  Matas_Kurk sureagavo į Nojus_Ceejay - The last dance of N'C   
   
  Įvadas
  Sveiki, rašau šį blogą su mintimi, kurią norėčiau perduoti visiem skaitantiems. Šis blogas bus apie mano, kaip žaidėjo, oficialų pasitraukimą iš serverio veiklos. Visas detales stengsiuosi aprašyti kuo plačiau ir paaiškinti kuo daugiau.
  Pirmieji žingsniai projekte
  Šiame projekte pirmą kartą užsiregistravau Nojus_Ceejay nickname'u 2014 metų sausio mėnesį. Mane su šiuo serveriu supažindino draugas ir padėjo įsivažiuoti į miestelių gyvenimą. Nuo to laiko aš čia ir žaidžiu su plius minus keliomis ilgesnėmis pertraukomis. Tik prisiregistravus į serverį buvau pakviestas į gaują Florencia 13 pas jos lyderį ir įkūrėją: Domas'Superinis. Tai buvo mano pirmoji gauja, kurioje praleidau visą jos gyvavimo laikotarpį. Nuo to ir prasidėjo visas mano kelias ir supratau, kad gaujos yra ta vieta, kurioje aš jaučiausi ypač patogiai. 
  Pirmasis darbas su pakvietimu ir įspūdžiai
  Pirmasis darbas projekte buvo - tuninginis (direktorius - ...._Pumputis). Pamenu, jog į šį darbą bandžiau patekti per forumą, tačiau pirmam kartui nepavykus bandžiau vėl ir galiausiai pamačiau savo vardą patekusiųjų sąraše. Tuo momentu jaučiau euforiją, nes visgi 14-mečiui, kuris nėra pasižymėjęs niekur, yra sunku pakliūti į darbą su pakvietimu (tuo metu buvo ypač sunkios atrankos į darbus, nes serveryje žaisdavo po 400+ žaidėjų).
  Mano pareigos žaidime
  Per 6+ žaidimo metų sukaupiau gan nemažą vadovavimo kraitelį. Tačiau norėčiau išskirti keletą ir pakomentuoti ką jie man reiškė. Pirmąjį pavaduotoją buvau gavęs 2017 metais (tuo metu man buvo 15 metų) pas tuometinį direktorių Abrikosas'Weed. Gan ilgai pradirbęs pas Abrikosą eroje jis man pasiūlė prisidėti prie fūristų komandos kaip pavaduotojas. Mano atsakymas buvo teigiamas. Per savo, kaip pavaduotojo, išbūtą laiką, išmokau tikrai daug, supratau, kad pagrindinis faktorius į aukštesnes pareigas yra bendravimo įgūdžiai bei mokėjimas suvaldyti ir organizuotai paruošti veiklas darbuotojams. Pavaduotoju išbuvau apie mėnesį +/-. Šios pareigos buvo tik pradžia.
  Pirmoji mano įkurta gauja
  Po Abrikoso nušalinimo, praėjus vos porai savaičių ir įgavęs šiek tiek patirties vadovavime, nutariau atidaryti gaują pavadinimu El Monte Flores X3. (co-lead buvo Emis'Sones). Ši gauja tuo metu buvo viena stipriausių, tačiau įsikišus ir susikūrus gaują žinomam gaujų veidui Danillo'Quantuella, man vilčių nebuvo ir tiesiog buvom uždaryti po beveik mėnesio veikimo.
  Lygiai po metų ir vėl panorau atidaryti gaują (buvo atkurta EMF X3 gauja). Prie gaujos lyderių pakviečiau prisidėti Greg'Slokittik. Šį kartą gauja buvo sėkmingesnė, gaujų narių skaičius buvo svyravo nuo 20 iki netgi 40. Nebuvome pralaimėję nei vienos GangWar/Brawl kovos (o jų buvo daug). Apie gaują plačiau galima persiskaityti čia - http://www.lmg.lt/forumas/topic/517335-gaujų-istorijos/?do=findComment&comment=4202968. Šios pareigos buvo mano manymu svarbiausios ir man jos reiškė viską. Tos pačios atmosferos, kuri vyravo prieš 3 metus sugrąžinti neįmanoma.
  Keletas vaizdo įrašų iš gaujos gyvenimo:
  Palikimo priežastys
  Gan greitai man prasidės egzaminai - kol kas tai yra sunkiausias gyvenimo išbandymas. Šiuo metu užimu fūristų direktoriaus kėdę ir tikrai tikėjausi, kad atrasiu laiko, bet yra kaip yra. Po egzaminų aš džiaugsiuosi vasara, o po jos tarnausiu kariuomenėje kaip savanoris. Tad laiko prisijungti tiesiog nerasiu. Palieku projektą ne dėl to, kad šiuo metu čia žaidžia po ~60 žaidėjų, bet palieku apskritai SA:MP, nes matau, kad aš stoviu vietoje ir nejudu pirmyn. Dėl žaidimų anksčiau mažiau laiko praleisdavau lauke su draugais ar su šeima. Priimu šį gan sunkų sprendimą, po 6 metų praleidimo čia. Per tą laiką tikrai buvo ir šilto ir šalto, sutikau ne vieną žmogų, kuris man padės ar patars, tačiau buvo ir daug žmonių, kurie norėjo man įgelti ir pakenkti. Norėčiau labai padėkoti visiems čia žaidusiems/žaidžiantiems žaidėjams, nes tik dėl Jūsų šis projektas egzistuoja. Norėčiau tarti ypač didelį ačiū šiems žmonėms už tai kad Jūs esat: Greg_Slokittik, Rokas_Swaggg, Tadas_Xbox, Griffin_Lorenzas, Lauriss_Samper, Saras_Gurry, Jimmy_Absolut, Vilius_Venturas, Ignas_Host, Ernestas_Driftuoja, Abrikosas_Weed, Myka_Infernus, Kevin_Sanchez, Swat_Swatuxx, Bmw_Andrius, Pilypas_Lmg, Mat_Himplin, Rytis_Sapkus, Zygis_Budrys, Por_Tal, Deividas_Gokas, Sangokas_Mantas, Helly_Bebras (Media_Tech), Ainaras_Lietuvaaa, Wade_Collins, Marvel_James, Eimis_Mag, David_Edyionii, Sultan_Pixelis, Emis_Sones, Nojus_Pumputis, Golden_Bmw, Erlandas_Smile, Danillo_Quantuella, Eimis_Mag, Liepsna_Fire, Jeremy_Williams, Djlaurex_Laurynas, Joey_Gucci, Vycka_Rycka, Ryan_Sound, Tomas_Perkumas, Deivis_Meilutis, Lunis_Hakis, Agurkas_Paraugintas, Suzuki_Ninja, Deivis_Splash, Carlos_Drugs, Just_Mikis, Hackeris_Ltu, Koala_Stonkus, Royal_Dmx, Ponas_Hoperis, Elyga_Bmw, Lauris_Hud, ir Lukas_Simnas. 
  CYA
   
   
 12. Sad
  Matas_Kurk sureagavo į PauI_Kaiser - Prisistatau Paul_Kaiser   
  1. Jūsų žaidimo slapyvardis: Paul_Kaiser
  2. Jūsų tikrasis vardas, amžius: Matas, 18.
  3. Kaip gimė Jūsų slapyvardis (yra vardų, kurie turėjo visai įdomių istorijų)?:  Nu čia jo, gal ir įdomu, daug kas manau žino, kad pirmas nickas mano buvo ne šitas, bet apie seną nicką ir jo praeitį geriau nekalbėsiu. O šis nickas gimė labai paprastai, Paul (Nuo vardo Paulius), o Kaiser kaip sakė tiesiog iš lempos, pagalvojo ir parašė, turbūt suprantot jau, kad su šiuo nicku seniau žaidžiau ne aš. Kai praitas nickas gavo rcon'ą pasiimiau draugo paskyrą, su kuria jis jau senai nebežaidė.
  4. Jūsų gyvenamasis miestas, šalis (jei esate išvykę gyventi į užsienį): Po Ariogalos tiltu dabar kolkas laikaus.
  5. Kokiais tikslais išvykote gyventi svetur ir kiek laiko jau gyvenate?: Niekur aš neišvykęs, sėdžiu va ramus hatoj, o jei kalbam apie išvykimus tai tėvs mano db Pakistane kažką ten lala.
     (klausimas aktualus jei į ketvirtą klausimą atsakėte, jog gyvenate užsienyje)
  6. Apibūdinkite savo charakterį (alternatyviai galima sukurti blogą ir jį įklijuoti kaip atsakymą į šį klausimą): Daug apie save niekada nemokėjau kalbėt. Daug kas žino ir mato, kad esu deglas baisus, vos kas biški tuoj nervuotis prededu, pykt ir t.t. O jei neskaitant to tai esu draugiškas, iškalbingas, šmaikštus, visoks aš realiai, labai priklauso nuo aplinkos kurioje esu ir ka veikiu.
  7. Ar turite augintinių? Kiek? Kokių? Kokie vardai?: Turiu, Edward_Harrell vardu, bet per daug nekalbinkit jo, nes bailus labai.
  8. Ar turite brolių/seserų? Kiek? Kokie vardai?: Turiu sęsę.
  9. Kokie žmonės yra Jūsų realaus gyvenimo ir/arba projekto autoritetai? Kodėl?: Gyvenime autoriteto niekada neturėjau, nesu vienas iš tų kur žiūri kokį filmą ar kažką panašaus ir masto "b* būtų z*bs būt tokiu kaip jis* O žaidime manau kaip ir daugumos normalių čia žaidžiančių @Edward_Harrell, @Inferno_Player, @Eimis_Mag, @Lauris_Hudd, @Koala_Stonkus visokie tokie, daug neprivardinsi čia, nes rimtų bičų čia yra dar pakankamai daug.
  10. Koks Jūsų pagrindinis gyvenimo moto?: Sėdžiu ir mastau, bet čj kad neturiu, nekabina manęs į fb mėtomos fotkės su slyvom ir tekstais "Brat za Brata"
  11. Kiek laiko žaidžiade mūsų projekte? Kokie pastebėjimai?: Kaip ir nuo 2012-2013 putoju čia, o apie pastebėjimus gal kita kartą.
  12. Kokį žaidimo stilių esate pasirinkę? Kuriai pusei atstovaujate daugiausia?: Nusikaltamą, į teisėsauga šoku tada kai savas bičas firmą pasiima, arba kai baudas reikia ribiatom padalint.
  13. Jūsų įsimintiniausia serverio veikla: Net nežinau, sunku būtų išskirt kažką konkrečiai, daug įsimintinų dalykų čia yra įvykę, tiek pirmos pareigos, tiek pirmi ribiatos serve su kuriais dabar ir tikram gyvenime bendrauju, tiek ir visokių masinų GW, sori, neišskirsiu kažko labai konkretaus.
  14. Kokias pareigas esate užėmę? Ar sunku buvo jų siekti?: 2x Dylerių direktorius, 1x Mechanikų direktorius, 3x Dylerių pavaduotojas, 1x Taxi pavaduotojas, 1x Policijos pavaduotojas, 1x Fūristų direktorius,  keturių gaujų lyderis, gaujų prižiūrėtojas, TeamSpeak vyr. moderatorius, IV lygio administratorius. O jei kalbant apie siekimo sunkumą tai manyčiau sunkiausiai buvo pasiekti Mechanikų direktorių, nes tuo metu serve žaidė ne 50 ir varžiausi su tikrai ne naujokais, tiek praktikoje, tiek anketoje. O šiaip siekdamas pareigų niekada neliejau prakaito per daug, visi tie pavai tai realiai pas ribiatas firmose gauti, kurie tiesiog prašė pagalbos ar kažkas tokio.
  15. Kokie Jūsų 3 pagrindiniai tikslai šiems metams mūsų projekte?: Pajudėt dar su dabartiniais dylais kažkiek, pasukt GW, grobimų, o toliau kaip duos dievas, apie komanda ar dar kažką aukščiau direktoriaus niekada per daug negalvojau ir negalvoju.
  16. Kokie Jūsų 3 pagrindiniai tikslai šiems metams realiame gyvenime?: Po karantino grįšt į darbą, atsiimt 12kl baigimo popiergalį, sugert su @John___Moron
  17. Kokia jūsų okupacija realiame gyvenime (darbas, mokslai, t.t..)? Kaip sekasi?: Dabar realiai jokios "okupacijos" sėdžiu va, su dylais judu, įšlendu į miestą ir fsio.
  18. Kokius šauniausius žaidėjus projekte galėtumėte išskirti, su kuriais ir dabar palaikote gerus ryšius?: @Lauris_Hudd, @Mantas_CanceI, @Koala_Stonkus, @Edward_Harrell, @John___Moron, @Jack_Evans, @Vidma_Regnos, @Dodo_Batiovic daugiau tingiu labai vardint, sori jei ko iš artimesnių ribiatų nepataginau, pamiršau.
  19. Kuo jus sužavėjo mūsų projektas?: Bendruomene. Nebebus ji žinoma tokia kokia buvo, bet visgi ir dabar dar žaidžia nemažai rimtų patinų čia.
  20. Ar atspindi jūsų žaidimo personažas Jūsų realaus gyvenimo asmenybę? Kaip?: Ir taip ir ne, mėgstu /vt 3 taurelę pakelt ir realybėj irgi.
  21. Jūsų palinkėjimas, pasisakymas serveriui (nebūtina): Nebijokit
  22. Jūsų nuotrauka (būtina): https://imgur.com/a/pnN9u35
 13. Haha
  Matas_Kurk gavo reakcijąchronius_tevas minus vienas siauliu ,, princas "   
  Aš buvau tas du5as jasna tau? Geras skaitalas greitas ir suprantamas 
 14. Like
  Matas_Kurk sureagavo į Edward_Harrell - minus vienas siauliu ,, princas "   
  krc, netextinsiu cia kaip malalietka, kad gaila cia ar dar kazkas. Blogu rasyt as irgi nemoku lygiai taip pat, kaip analiziu. Da*uja metu cia prabego su jumis, xebra, 5 butu buve lapkricio 1 diena, kaip grajinu. Tekstu prisigalvojes buvau, ka rasysiu, tai net nezinau nuo ko pradet. Padeku jokiu nebus, visi jus man bratuhos buvot, net jeigu ir izeidinejau ar uz akiu variau, seiminele pasikurus gera cia buvo. Bazaras tik toks, kad pareigu jau nebera, o kadangi ju nebera, tai kaip ir zadejau sau, manes projekte irgi nebebus. Pajudekit visi kas dar judat sitam projekte, kas bandot i komanda, toliau darykit tai ka darot, paeis gal jums. Primeciau tik dabar, kad is priziuretoju apklausos pagal neigiamus balsus, buvau pirmas, nu tai vadinasi ir verta buvo del mano charakterio ir sprendimu visokiu. Bazaras toks, kad ikrito fotkes is kazkur, jog antanas direktoriu is manes nupirko, pasirodo, ne as vienas cia grafikos dizaineris galeciau but ir pajudet su photoshopu. Nezinau nei kodel nei kaip sitoks variantas buvo, bet kai Jasonui buvo bandoma irodyt ir supratau, kad ragas, nes jis kimarina su savo versija, primeciau, kad nusalintas nebusiu ir geriau pats paliksiu. Anyways, per tuos beveik 5 metus, daug as cia primales buvau ir daug kas nemego manes, bet greiciausiai del to, kad savo nuomone turejau ir vsio. Visokius tekstus rasyt tikrai ne man, bet primeciau, kad su projektu jau rip, tai jeigu matysit su mano nicku kazka serve lankstanti, zinokit, kad greiciausiai ten mano sunus koks po 10 metu grajins.. kaip laidotuvese jauciuos, lyg save laidociau. Zodziu, minus vienas kaip ir ant busenos buvau uzsirases kazkada. Del kontaktu, nesheirinsiu, nes mano fb, skaipus visas servas vis tiek turit, tai susirasit jeigu noresit pabazarint apie kazka irl. Dalybu jokiu nebus, uzdirbt ar uzdirbau is dp as - neuzdirbau, viskas juoko forma buvo daroma, kas du5ai buvot, zinot patys. Davaice ir gal susimatysim siauliuose kada!
 15. Haha
  Matas_Kurk sureagavo į Inferno_Player - Naujas Policijos dep. dirce!   
  Naujas polkes dirce fotelis - lio soo
 16. Like
  Matas_Kurk gavo reakcijąchronius_tevas Mano, kaip mediko istorija   
  O mano istorija apie tave - viską padarė gerbiamas: @Gytis_Qpkk ištiesė viską ant delno visas servas buvo už tave, kas buvo prieš nugesindavo greitai, tačiau pasielgei negražiai sugriuvai akyse, bet aišku lmg.lt projekte žaidėjai lenda į as*hole komandos nariams kad būtų užtarti kad ir į IV pareigas tai visi viską pamiršo, tavo litankes neskaičiau ir neskaitysiu, jei grįšiu ir čia busi, iškarto sakau 0 esi prieš mane, kad ir koks pasitaisęs esi vistiek 0, RAŠYK QP'ackui litankes koks jis mldc kad tu dabar esi mėlynas forume ir turėjai drk ir esi aukštai! 
 17. Like
  Matas_Kurk gavo reakcijąHappy_Candy SAMP - LMG.LT || #1 "Naujokas''   
  Ateičiai naudok /timestamp! 
  Gražus video, sampas žlugęs žaidimas ir galvojau iš lietuvių tautos niekas nekels video, bet atsiranda kas kelia, tai laukiu naujo epizodo! 
 18. Haha
  Matas_Kurk sureagavo į Mantas_Cancel - Peikiu Mantas_Cancel   
  Net nebežinau kur LMG eina su tokias papeikimas. Tuo metu net direktoriaus neturėjau, o per visą mano direktoriavimo laiką Archeris kaip žaidėjas mano žiniomis nebuvo užblokuotas. Neįsivaizduoju ką šiuo papeikimu nori pasiekti. 


 19. Haha
  Matas_Kurk sureagavo į Jack_Evans - Mano, kaip mediko istorija   
  Neblogas blogas, stenkis dažniau rašyti ir klaidų nedaryti, nes keletą radau. Ačiū už paminėjimą, tikiuosi dar mūsų keliai susidurs  
 20. Haha
  Matas_Kurk sureagavo į boxo_sunus - Mano, kaip mediko istorija   
  Rašysiu viską atvirai, nematau esmės čia kažko slėpti, bandysiu ko daugiau neišsiplėsti, bet papasakoti viską išsamiai.
  Realiai, blogą perskaičiau visą, nuo pat  taško A > B. Realiai turėjau tokią mintį, jog išvysiu šiame bloge, ir vis gi mano spėjimas pasiteisino, savo vardą išvydau. Neslėpsiu, iš dalies esu patenkintas tuo, jog prisivertei parašyti tą blogą, nesvarbu kaip, ir kada. Labiausiai kuo esu patenkintas, tai tuo, jog susipažinom pas Koalą fūristuose, nes per grobimus visad matydavau tavo vardą, bet tu nekalbėdavai, tas mane žiauriai erzindavo. Tikėjausi kažkada tave palaužt, ir išgirst tą tavo balsą, bet net neprireikė tokių priemonių, nes gavęs pareigas, pradėjai kalbėti, ko pasekoje tikrai padarei gerą žingsnį, nes jeigu ir taip toliau būtum tylėjęs - pažiūrėk, kiek daug visko būtum netekęs. Nuo tos dienos kai susipažinom, realiai daug laiko kalbėdavom, ir prikolindavom kanaluose, ypač su tais soundais, arba šaudymais, manau tokių dalykų nepamiršim  Kalbant apie tavo medikus (norėjau žiauriai prieit šitą temą), Puikiai atsimenu tą dieną, kai įsidarbinau į medikus, pas Tave, ir paklausei mano planų, kokių planų esu nusistatęs šioje firmoje, aiškiai pasakiau - jog pavaduotojas. Pasakius šiuos žodžius, realiai tikėjausi, jog būs neigiamas požiūris, į šituos mano planus, bei realiai galvojai, jog tiesiog juokauju, kai po poros dienų pasakiau dar kartą, jog tikrai norėčiau pavaduotojo, kažką pasakei, ko neatsimenu. Vieną dieną, kai žaidėm lolą, sakiau jog išeinu į lauką, ir grįšiu vakare, sakei jog netrukus paskelbsi atranką į pavaduotoją, tuo momentu neslėpsiu, buvau max apsidžiaugęs, nes pagalvojau, pagaliau antras pavaduotojas medikuose, ar tai įvyks? Tai tiesiog laikiau kaip laiko klausimą. Po kelių dienų šis klausimas pasiteisino, ir pavaduotoją sėkmingai gavau. Nuotaikos tikrai buvo geros, tą dieną labai džiaugiausi, jog atėjau į šią firmą su tikslu, kurį ir pasiekiau(: 
  After all, aišku buvau nusivylęs savo galutiniu darbu, nes paskutiniosiomis dienomis, viskas ką dariau, tai kartu su Tavim fūristų pasikrovime fūristus trypėm, šitas atsiminimas visad išliks  Žinai pats, kad daug prirašyt galiu, bet viską išsakiau Tau asmeniškai, džiaugiuosi tavim, jog gavai komandą, kai abu dirbom medikuose, tie visi pokalbiai su Tavim ir Tedžiu. Sėkmės palinkėsiu ne tik žaidime bet ir realybėje. Sėkmės drauguži! 
  dabar tęsiam darbus ne tik medikuose, bet ir ties pačiu serveriu. x)
   
 21. Haha
  Matas_Kurk sureagavo į Dominykas_Nemiguel - Mano, kaip mediko istorija   
  šaunuolis! laukiu blogo apie komandą ir jos palikimą :))))
 22. Like
  Matas_Kurk sureagavo į chronius_tevas - Mano, kaip mediko istorija   
  nu zeba, zeba, ka galiu pasakyti, bet 20e skoloj vistiek esi man. buvo malonu paskaityti ir nepamirsai apie tuos kurie tave pramuse
 23. Thanks
  Matas_Kurk sureagavo į Gedas_Afigenas - Delamode Baltics - International Logistics   
  Serve žmonių mažiau nei pas mane peiliu stalčiui, judėkit ir žudykit visus  kol servas stabilizuosis (JEI) netaikau kažkokių spec gaujų skinų. LMG yra įvairove todėl leidžiu jums ir jūsų fantazijoms pasireikšti nors dėl šito greičiausiai vėl sulauksiu pizdy iš komandos, bet viskas tik dėl jūsų. GLHF
 24. Like
  Matas_Kurk gavo reakcijąTadaksss_Lietuvis Gaila jūsų?   
  Sveiki draugai ir nedraugai labas ir jums jauniems ir bendra amžiams @Nojus_Box @Lauriss__Samper @Rokas_Blazys rašau pirma tokį išsipasakojima, galesim ir po blogų padiskutuot.
  Krč nesuprantu kaip jus liejat tas mintis į blogus savo, nesuprantu vapše, kelinta karta bandau parašyt, kaip noriu ir neparašau, dabar va irgi jungiu išjungiu forumą, tikrai noriu pasakyt gilią mintį bet neišeina, boxai, samperi, blazy ir visi kiti, vyresniems tai net neaiškinsiu jų pasirinkimas, krc gražus oras, lyskit hebra į kiema, jaučiuosi kaip tėvas aiškindamas ir aišku galit pasiust mane n*** bet krč patys pagalvokit jauni pacanai esat, čiuožkit sportuot kažką tokio, atraskit save ne tik virtualiam gyvenime čia visiem krč jau rašau, pasidžiaukit šiltais orais, mums jauniems netrukdo tikrai ta korona, pasilinksminkit šaika karočia padaužykit mergas lovoi, tau vpš boxai dar pora metu ir suomes dek į pavesi "juodaode" kokia nes krč egzotika yra čia, nes krč laikas dega metai bega, o čia kimarina tiek jaunų veidu tam lmg, skirkit pc 3h kokias max, jūsų kelias rinktis aišku, bet paskui išsiskirsit hebra visa kas studijuot, kas į užsienį kas užsilenks krč paskubekit laikas jūsų dega, o jus cia kabat, bukit laiming outside, o ne virtualiam pasaulį, sekmes vyrukai. 
   
  P.S. 
  Kita kart jei rašysiu tai bus gražiau, o dar ir krč kažką protingiau parašysiu, bet dėl to laiko deginimo pr pc pagalvokit hebra, tikrai, dbr panas gaudykit, dumai, sportas, teises belekas smagu yra, varykit dirbt nusipirkit ką norit ar kažkam taupykit. 
 25. Haha
  Matas_Kurk sureagavo į Rokas_Swaggg - Komanda X   
  I. Jūsų slapyvardis žaidime: Rokas_Swaggg
  II. Ar tai yra Jūsų kurtas filmukas?: Taip
  III. Apie ką yra vaizdo įrašas?: Komanda X
  IV. Vaizdo įrašas:
   
   
×