Jump to content

Matas_Kurk

Narys
 • Pranešimai

  632
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  4

Reputacijos aktyvumas

 1. Haha
  Matas_Kurk gavo reakcijąLuk_Pran Matas_Kurk užblokavo Luk_Pran   
  ANKETOS ŠABLONAS

  1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Matas_Kurk
  2. Užblokuotojo slapyvardis (Vardas_Pavardė): Luk_Pran
  3. Užblokavimo priežastis: Serverio klaidų naudojimas savam labui.
  4. Vaizdinė medžiaga: Nemanau ar verta skirti ispėjimus IV adminui, manau iškart šalint su tokiu požiuriu: https://imgur.com/a/ND1b8QY
   
 2. Haha
  Matas_Kurk sureagavo į Nojus_Box - Miesteliai bus saugūs - išrinktas naujasis FTB agentų direktorius   
  Sveikiu  kennysa su ftb direktoriumi, sekmes su firma.P.s girdejau lenkijoje bankai strigo tad pinigai tikiuosi atkeliavo pas maga laiku @Kenny_Silver
 3. Like
  Matas_Kurk sureagavo į Eimis_Mag - Miesteliai bus saugūs - išrinktas naujasis FTB agentų direktorius   
  NAUJAS FTB AGENTŲ DIREKTORIUS PRADĖS TIRTI MIESTELIŲ BYLAS
  Sveiki, sveiki, taip, matote teisingai, pagaliau FTB agentai vėl užplūs miesteliuose bei pradės savo ilgo žiemos miego tirti bylas. Pastarojo direktoriaus valdyme tikrai pasigedome tvirtaus bei stambaus lyderio balso, nors žinant jo pasiekimus bei jo turimą patirties bagažą - jam tai neturėjo būti didelė problema. Tačiau negalime sakyti, jog era buvo nevykusi, labiau nesirodė pilnos pastangos, kurios galėjo atsiverti labai paprastai bei vaizdžiai. Kas be ko, tariu ačiū Arnoldžiui už jo išlietą prakaitą, kadangi po jo kadencijos, firmos vairo perimti ilgą laiką niekas negalėjo, todėl šie rinkimai ir įvyko taip vėlai. Pačiais rinkimais nustebau, kadangi pamačiau tokių veidų, kuriuos teko man pačiam globoti po savo sparnu. Džiugu, jog naujos personos imasi iniciatyvos ir bando save perteikti per dar didesnius išbandymus. Prieš skaitant analizę, rekomenduojama įsijungti žemiau pateiktą dainą, užtikrinant, jog skaitymas nepabostų.
  ---

  Susipažinkime su kandidatais - jų anketas galite rasti čia
  ATMESTI
  Nedas_Ventura - esi visiškai neaktyvus, nuo anketos užpildymo tavęs nei kvapo pačiame žaidime. Kalbant apie tavo anketą - užpildei su tendencija - jei nebus geresnių kandidatų mane vis tiek išrinks. Ne, ponuli, niekas taip nedaro ir tokiais būdais direktorių nerenka. Patarimas - pradėk žaisti, rodyti pastangas jei nori iš ties vėl užimti pareigas. Šiam kartui turiu tave atmesti, tikiuosi klaidas išanalizuosi ir susiprasi.
  Gain_Weight - šiek tiek rimtesnis kandidatas, tačiau vienas bet. Atrodo vos pradėjau eiti savo kadenciją Direktorių Prižiūrėtojo pareigose ir tave matau kiekvienuose rinkimuose. Matosi, jog gavęs direktorių vertės tau iš jo būtų nulis, kadangi tau tik svarbus užrašas - Direktorius. Gal ir klystu? Čia parodys ateitis, tačiau norint kandidatuoti, prašau išsirink direktorių kurio išties nori ir įrodyk man, jog aš šiuose rinkimuose dėl tavęs grubiai klydau.
  Pukys_Baisulis - kuo didžiausias ne. Vien peržvelgus anketą darosi akyse mirgu margu. Ar tikrai manai, jog su tokia anketa bei su tokiu požiūriu sugebėtum patraukti Direktorių Priežiūrą savo naudai? Nuo kada sakiniai lietuvių kalboje rašomi su kiekvienu žodžiu iš didžiosios raidės? Sakiniai net nesudaro vienos minties, skaityti, beveik, neįmanoma, tikrai, nuoširdžiai sakau. Pildai į direktoriaus postą, ne į firmos prižiūrėtoją. Visų pirma anketose į direktorius nenaudojame ikonėlių. Gavai savo free post šiam kartui, tačiau prašau, jei turi norą užimti direktoriaus poziciją serveryje, atsižvelk į savo klaidas ir tikiuos, jog ateityje dar susitiksime.
  Blue_Nike - nu pasistengei, pasistengei su savo anketa, tikrai įdėta darbo, tačiau vėl kažkas nutiko, kad anketą savo skelbei iš antro karto? Jei vieną kartą leidau pasitaisyt dėl kandidatų stokos, negalvok, jog kitus kartus leisiu lygiai taip pat laužyti taisykles. Nepamiršk, jog aš galiu matyti tavo tokias grubias klaidas. Iš dalies būtum gal ir neblogas kandidatas, tačiau pas tave yra dar nemaža patirties stoka ypatingai teisėsaugos srityje. Tau čia ne Medikų firmą ant savo pečių laikyt, kurioje ir be labai didelio indėlio gali išvystyti kažką.

  Naujasis direktorius Azaza_Aza? Kas čia dabar? Išsiaiškinkime kas čia vyksta.
   
  Kenny Silver
  Azaza Aza
  Direktoriui neišbuvus 14 dienų laikotarpio direktorius atiteks antros vietos laimėtojui.
   
  Dar kartą nuoširdūs sveikinimai naujam direktoriui!
   
 4. Like
  Matas_Kurk sureagavo į Emyzas___Emilis - Konkursas "Aktyviausias mėnesio žaidėjas"   
  Šiame konkurse sužinosime, kas yra aktyviausias bei aktyviausi ir jie bus apdovanoti.

  INFORMACIJA

  Taigi konkursas Oficialiai prasidės 22:25, o baigsis 2019.12.19; 22:30. Taigi konkursas truks visą menėsį tam, kad sužinotumėme aktyviausią žmogų.
  Šiame konkurse netgi 5 vietos yra prizinės! 
  KONKURSO 5-IEJI NUGALĖTOJAI BUS SKELBIAMI 2019.12.19; 22;30 ! 
  TAIP, KAD TURITE VISĄ MĖNESĮ!


  TAISYKLĖS
  1. Būtina paspausti širdutę ant konkurso!
  2. Negalima sukčiauti, kažkaip padirbinėti anketas!
  3. Pildyti galima 1 kartą per dieną!
  Taigi nuotraukas su jūsų praleistu laiku jūs turite siūsti kiekvieną dieną arba kas antrą ar kas savaitę, kaip jums patogiau. Kas daugiausiai per mėnesį surinks valandų tas laimės!

  PRIZAI
  1 vieta - 3500 taškų
  2 vieta - 1500 taškų
  3 vieta - 750 taškų
  4 vieta - 350 taškų
  5 vieta - 100 taškų      

  Konkurse dalyvaujančių žaidėjų praleistas laikas: 
   ....
  ....
  .....
  ....
  ..

  ANKETA
  1. Vardas_Pavarde:
  2. Ar uždėjote širdutę ant šio konkurso?: 
  3. Praleistos valandos (nuotrauka):
 5. Haha
  Matas_Kurk sureagavo į Lukas_Hybrid - Firmų valdžios pokyčiai   
  Pavaduotojo paskyrimo anketos šablonas:
  1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Lukas_Hybrid
  2. Jūsų atstovaujamas darbas: Medikai.
  3. Jūsų naujo Pavaduotojo slapyvardis (@Vardas_Pavardė): @_Kerstas_Starkovas_
  4. Kodėl renkatės būtent šį žmogų?: nes jis kietas bicas
  5. Ar prisiimate visą atsakomybę už savo pavaduotojo padarytus veiksmus?: Sunkiai, bet jo.
 6. Like
  Matas_Kurk gavo reakcijąKenny_Silver Matas_Kurk užblokavo Luk_Pran   
  Tu esi vos ne oficialus komandos narys, vienas iš seniausių IV lygio admin narių turėjai rodyt pavyzdį savai naujai išrinktai komandai tačiau ne tokį, netik kad turėtum IV netekti, tačiau prisimink kad ir direktoriaus statusas ant klaustuko, jei visi taip rašys ''nieko baisaus nepadariau'' ir pnš, pats supranti kad ne kažką būtų.  
 7. Haha
  Matas_Kurk gavo reakcijąLuk_Pran Matas_Kurk užblokavo Luk_Pran   
  ANKETOS ŠABLONAS

  1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Matas_Kurk
  2. Užblokuotojo slapyvardis (Vardas_Pavardė): Luk_Pran
  3. Užblokavimo priežastis: Serverio klaidų naudojimas savam labui.
  4. Vaizdinė medžiaga: Nemanau ar verta skirti ispėjimus IV adminui, manau iškart šalint su tokiu požiuriu: https://imgur.com/a/ND1b8QY
   
 8. Haha
  Matas_Kurk gavo reakcijąLuk_Pran Matas_Kurk užblokavo Luk_Pran   
  ANKETOS ŠABLONAS

  1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Matas_Kurk
  2. Užblokuotojo slapyvardis (Vardas_Pavardė): Luk_Pran
  3. Užblokavimo priežastis: Serverio klaidų naudojimas savam labui.
  4. Vaizdinė medžiaga: Nemanau ar verta skirti ispėjimus IV adminui, manau iškart šalint su tokiu požiuriu: https://imgur.com/a/ND1b8QY
   
 9. Like
  Matas_Kurk sureagavo į Vilius_Venturas - 516 East Street Families   
  Sėkmės su Gangu, nenuleisk rankų ir pasistenk bent kažkiek pakelt gaujas. Jeigu bus proga ( if you know what i mean ), iš mano pusės gausi visokeriopa pagalba, nes dabar gaujų situacija tai tragiška;D
 10. Like
  Matas_Kurk sureagavo į James_Fallen - Renkamas trečiasis " Book A Cab " firmos pavaduotojas   
  Anketa
  1. Vardas_Pavardė žaidime : James_Fallen
  2. VVP nuoroda : https://vvp.lmg.lt/zaidejas/James_Fallen
  3. Kiek laiko dirbate " Book A Cab " firmoje?:4dienas, bet tai nėra daug, nes pažadėjęs esu išdirbti iki to laiko, iki kada Lauris_Hud era laikys būtent taxistų firmoje,iki po kol pats paliks ar perleis šia firmą, kitam valdančiam asmeniui.
  4. Kiek laiko praleidžiate per dieną žaidime? :Ivairiai dabar kaip pirma pamaina dirbu jau bunu prie kompiuterio 16:20 tai 16:40 prisėdu iki 20~21h galiu buti laisvai, tai galima sakyti 2~3valandas darbo laiku, jei išpuola penktadienis ir pirma pamaina tai aišku ilgiau galiu pabūti iki 5~6valandų.Tai kas manau užtektinai kaip žmogui kuris turi du darbus, tiek serveryje tiek realiam gyvenime.Laurynai pats apie mano darbo grafika žinai kaip skirstomas, taip kad ji ir tu pats žinai kad ne visalaik turiu galimybe prisėsti. Savaitgaliais 4~5valandos ir daugiau, jei yra ką veikti tikrai praleidžiu daugiau laiko.
  5. Kodėl norite pretenduoti į pavaduotoją? [ Plačiau ] :Na pavaduotojo posto ne šeip sau užsimaniau, esu serveryje naujokas visiškai žalias, bet turėjau ankščiau pavaduotojo pareigas net dvi, galiu ivardinti firmas tai būtų Policijos departamento ir Mechanikų bet ne šiame serveryje. Kodėl užsibrėžiau tikslo būtent, į pavaduotojo pareigas.Trumpai papasakosių - Na šioje firmoje dirbu jau 4dienas, keliuosi rangus per 4dienas pasikėliau 3rangus kas tai yra nuožmų ir normalų, tai jau darausi užduotis į ketvirta ranga paskutinį.Firma mane traukia visalaika taxistai pasižymi mano sferoje, kadaise irgi norėjau būti realiu taksistu, bet pasižiurėjau darbo užmokėsti kad neapsimoka dirbti, bet čia ne i tema.Firmoje dirbu jau 4dienas, šiandien per darbo įkaršti mano stebėjima buvo pasiulytas - Naujokų Prižiūrėtojas su bet kokiu pasiulymu sutikčiau, sutikau tapti ir valdyti serverio taxi naujoku prižiūrėtojo pareigas, kaži kas ten žino kas toliau gali būti.Jugi ne kiekvienam yra pasiulymas iš direktoriaus, ir taxi vyriausiojo prižiūrėtojo žodis kad stebėjome esi komunibalus aktyvus suprantantis darba bei suaugęs, todėl kaip supratau buvo suteiktas eiti šias pareigas šansas.Na firmoje turiu noro dirbti, man patinka realiai visos treniruotęs, budėjimai kiekviena kart vis kažka naujo sugalvoją, aš pats kaip su veiklomis per daugiausiai nebendraujų, nors tai yra būdinga būtent šioje firmoje, tai kad pravesti serverio darbuotojams kokias praktikas, užduotys, klausimynus, kelionęs ar kitas veiklas tai būtų nuožmiausiai įpatingą mano sferoje.Noriu pretenduoti nes esu pasiruošęs, bet serveryje esu dar žalias t.y naujokas nes pagal xp kieki ir pagal darbo xp visi mato kad dar nieko nesuprantu ir panašiai, bet pradedu įlukštenti lūkšta į daržą, taip kad kiekviena kart vis daugiau žinių įgaunu mokinames su kiekvienais darbuotojais, bendraujam ir leidžiam smagiai laika.Ne dėl pasiekimo pildau į pavaduotoją, kad vėliau galėčiau būti neaktyvus neadekvatus prieš kitus darbuotojus, ale ''būčiau pasikėlęs'' kaip neturėjau pareigu buvau ramus o kaip turiu ''pasileidęs''.Ne tikrai to nedarau esu paprastas ramus žmogus, aišku su charakterių jei jau mane ižeidinėja ar kitaip tiesiog tam žmogui neprisiruošiu kalbos ir kokiu atsiprašinėjimu tiesiog neutralizuoju ji, ir pamirštų jis man neegzistuoja, dauguma to nepadarytų, pradėtu rėkauti kanale keiktis, kiti darbuotojai galvotu ai čia ''prikolai'' ir panašiai, na kiekvienas masto vienaip kiti kitaip.Mano pareiga būtų jei laimėčiau rinkimus, tai paavairinčiau darbuotojus visokiomis naujesnėmis kelionėmis, tai pat skirčiau eventuku ne tik žaidime užsidirbti pinigų, o gal net laimėti taškų paslaugoms, už ką galėtu išleisti nusipirkti koki vipą, tai darbuotojams daug ką reiškia kad firmos valdžia jais rupinasi padeda, išmoko ir pataria.O ne mėgsta ižeidinėti ir nekesti kokie bebūtųmėme mes, visi esame žmonęs neesame gyvuliai kurie turi arti diena iš dienos.
  6. Ar turite kokių idėjų firmai, jei taip - kokių? : Paaivarinti darbo kasdienybe, tarkime darbuotojai dirbantys kiekviena diena, galėtu būti kokia veikla kaip idėja šiai taxi firmai - darbuotojų pokalbių vakarai - Šioje idėjoje, galėtu dalyvauti visi darbuotojai kalbėtis, dalintis idėjomis pasiulymais, ko reikėtu firmai ką galima būtų pakeisti, aišku tai atrodytu nesąžininga bet kokiu nesamonių visi gali pasakyt, tai ka imsi ir padarysi?Ne taip supratote, kiekvienas turi laisva žodi reikšti savo idėjas/mintis nebūtina imti ir smerkti žmogaus, kuris gal net ir turi ką daugiau pasakyti ir pasiulyti, negu mes jau turime šioje vizijoje.Taip būtų galima perprasti darbuotojus, susibendrauti ilgiau pašnekėti, vis gi idomu būtų iš valdžios sulaukti tokio aktyvumo bendravimas su kolėgomis ir minčių dėstimas, viena kart tikrai prireiks kokiu idėjų, o gi to galima ir pasidaryti iš šių pokalbių.Daugiau idėjų neturiu idėjos, ateis ir su laikų.
  7. Papasakokite apie save kaip asmenybe :Sveiki visi esu James_Fallen, mano vardas Karolis gyvenu vilniuje, šiuo metu dirbų realų darba, laiko turiu ivairiam laisvalaikiui, ir po darbo tarpklasinė veikla yra kompiuteris draugai, kompiuteris yra ne tik žaidimams bet ir filmams muzikai, tad dauguma žiuriu filmų ar klausau muzikos sau ramiam vakarui.Pas mane yra toks dalykas kad darbas ir namai, daugiau nieko nenuveikiu niekur neišvykstu, nebent yra priežastis išvažiuoti tam tikrą, ir tai to pasitaiko neperdaugiausiai į mėnesi pora sykiu.Esu paprastas supratingas, suprantantis savo darba mėgstantis pajuokauti.Mėgstu labai daug kalbėtis, bendrauti su kitais žmonėmis suprasti, kokios jū mintys, kokie pasiulymai gal kada ir teks su kitais žaisti ir bendrauti mielai prie žaidimo.Šiam kartui tiek per daug neišsiskleisių, ko nepaminėjau man yra 22-eji metai turiu nuosava darba dirbu, trim pamainom, tad visas dienas nepraleidžių prie kompiuterio.
  8. Ar kalbate TeamSpeak programoje? :Taip
  9. Kaip manote, ko šiuo metu trūksta firmai? :Drausmingumo, firmos prižiūrėtojai, pavaduotojai mažiau reaguotu į nervus tiesiog jei nori būti vadovų ar padejėju, turi elgtis taip kad nesureikšminti kitų serverio darbdavių, dirbk taip kaip tu isivaizduoji ateini į darba, ir girdi jau direktorius pradeda keiktis kiti darbuotojai ale mušasi ir panašiai, ale tu norėtum imti ir dirbti toki darba?Jugi kiekvienas esame žmones, galima paaiškinti ir be rankų ir be keiksmų, būkite tvirti pasiruošę ir atlikit tai be pykčių.
  10. Jūsų pasiekimai žaidime? :Šiame serveryje neturiu, šiuo metu esu paskirtas Naujokų Prižiūrėtojumi.
  11. Argumentuokite kodėl turėčiau pasirinkti jus, o ne kitą kandidatą :Na dabartinėje situacijoje, reikia turėti pakankamai gero pavaduotojo, kuris žiurėtu į pareigas atsakingai, aš toks esu galiu save lyginti su kitais kovoti tik dėl savo turimos įdėjos tapti vienų iš trijų pavaduotojų šioje firmoje, gerinti jo įvaizdi ir kaip kitaip tobulinti savo jėgas,įgudžius būnant firmos pavaduotojumi.Esu suaugęs mažai veliuosi į konfliktus, viska darau atsargiai kad nesuklysdamas padaryčiau klaida, už kuria galima būtų prarasti pavaduotoja ar gauti ispėjimą.Visada išlieku budrus, jei kažko nežinau ar neesu isitikinęs pirmai pasiklausių o paskui darau.Kaip ten sakoma Nauji žmones daugiau atneša perspektyvos idėjų žinių firmai, negu senbuviai kurie jau turėjo tu pasiekimų pavaduotojų ne viena ir ne du, jau geriau suteikti šansa naujokui, kuriam plūsta įdėjos žinios naujovės firmai, negu tam kuriam tiesiog pasikovoti dėl pavaduotojo posto, ir po laiko jį palikti nes ale ''atsibodo ta pati rutina'' nieko naujo nėra, ir panašiai.Na man pareiga daug ką pasako, ne tik ją pasiekęs dingsiu, to nedarau kam man tada imti laikyti ši darba jei to negalėsiu atlikti?Tam nebučiau čia ir nepildyčiau šios anketos į pavaduotojo posta.Esu tam kad įrodyčiau kad neesu žalias ir nepasimetu tapęs firmos pavaduotojumi.Tvarkausi paprastai pareigose, savęs neišsikeliu visados pasiklausiu darbuotojų, ką jie norėtu nuveikti o ne imti, ir padaryti savo treniruote nesugalvota ar kokia kelionę.Kad nebūtų vėliau ai čia ne taip turėjo būti važiuojam, tu tiesiog neisivaizduoji kaip ta reikia padaryti, reikia susikurti savo plana kaip viskas vyks, pas mane realiai kuriasi pora valandų, taip galima man susikurti dienai 2treniruotėms 1budėjimui arba 1treniruote 1kelionei 1budėjimam.Ta darau kad supraščiau, ką reikėtu veikti per kita treniruote, kad nedaryti tos pačios užduoties kad nebūtų nuobodų.Daug nenoriu plėstis ir komentuoti, tai ko negalėsiu parodyti ar įrodyti.
  12. Paskutinis pasisakymas :Tegul laimi geriausias, kuris turi patirties žino ką galima būtų sugalvoti naujo firmai negu naudoti tas pačias idėjas naujovės, bei treniruotes kurios buvo vedamos prieš pora mėnesiu, ar imtis ir vogti iš kitų direktorių.Tikėkimes Valdžia pasirinks tinkama pavaduotoją, kuris imsis visų veiksmų norint padidinti taxistų gretas, ir tuo pačių aktyviai dirbti ties savo pareigomis.
 11. Like
  Matas_Kurk sureagavo į Offline_Matas - Firmų valdžios pokyčiai   
  1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): O'M
  2. Atstovaujamas darbas ir pareigos jame: Barygų direktorius
  3. Kodėl nusprendėte nutraukti savo veiklą?: Nusibodo pareigos, atėjau padariau veiksmo, pamačiau kaip čia yra iš tiesų, ir išeinu, geriau užsiimsiu /pzu ir čyterių gaudymu negu riesiuos su tokia teisėsaugos valdžia (Ir 12-mečiu vainium). Ačiū už šansą, padariau tikrai kiek galėjau, buvau aktyviausias, skyriau dagiausiai laiko, dabar laiką skirsiu kitiems reikalams, žiūriu papeikimais pradėjo kariaut, tai pagnali Aironai, pažiūrėsim kas laimės. Nemokat žaist pagal taisykles, gausit išmokt kol esu čia. Dyriką perleidžiu @Abrikosas_Weed, sėkmės. Noriu padėkot kas buvo kartu ir palaikė, dirbo per visą mano erą, nors ir ne pačia ilgiausia bet ir ne pačią praščiausią, keletą pralaimėtų grobimų nors jų buvo 10kart daugiau negu tas keleta, net @Vilius_Venturas surezgė mum vidosą, čia jau vis šis tas, senai bemačiau kokių darbo filmukų. Dėkui pavui @Paul__Kaiser, geriausias pavas kuris iš pradžių baidėsi pareigų, bet poto pranoko pats save. Dėkui visiem kitiem: @Lauris_Hudd @Nojus_Box (Šitas perleido dyrika man), @Poker_Jocker, @Bug_Fue kuris išdirbo visą mano ir box'o erą, respektas, tikiuos duos tau pasireikšt pavaduotojo pareigose, matosi stengias bičas. @Lauriss_Samper nes nori čia būt čj, @Kenny_Silver, @Gvidas_Boomeris kuris 1v5 laimėjo mum GW prieš swatus, @Rokas__Kviestas kuris irgi rodė pastangas. @Extazy_Kiss (Net jei ir nepasisekė). Nu ir  @Deivis_Splash nes sakė nebekalbės jei nepaminėsiu. Sori ko nepaminėjau, neina visų atsimint, ypač kai galvą skauda. Čia truputis apie mano erą, o dabar sakau TYLĖKIT IR PAKA. OFFAS OUT (Kolkas).
   
     


   
  4. Jūsų išbūtas laikas šiose pareigose: Mėnesis.
 12. Like
  Matas_Kurk sureagavo į Nojus_Box - [OFFICIAL] NB Modification Shop   

  Modifikacijos buvo rastos, iš jūsu 1 patinka.Pristatysume greitu metu

  Modifikacijos buvo rastos, iš jūsu 1 patinka.Pristatysume greitu metu
 13. Like
  Matas_Kurk sureagavo į Nojus_Box - [OFFICIAL] NB Modification Shop   

  GREITA, KOKYBIŠKA IR PIGU TIK ČIA !

   
  INFORMACIJA
   Modifikacijas ieško krautuvėlės jos darbuotojai
   Neieškom žaidimą palengvinančių programų.
   Neskubinti krautuvėlės savininkų, kitaip modifikacijos nebus ieškomos
   Norint gauti užsisakytas modifikacijas privalote užpildyti anektą
   Blogas komentavimas lygus forumo ispėjimams
   Modifikacijos surandamos per 48 valandas ir pateikiamos į privačias žinutes
  Modifikacijos gali būti neiškomos dėl  neveikiančių linkų.
   

  ANKETA
   
  Jūsu norimos modifikacijos:
  Modifikacijos nuotrauka/video:
  Ar paspaudėte patinka ant temos:
  Atnaujinta 2019 // 11 // 12
 14. Like
  Matas_Kurk sureagavo į Deivis_Splash - Renkamas trečiasis " Book A Cab " firmos pavaduotojas   
  Anketa
  1. Vardas_Pavardė žaidime : Deivis_Splash
  2. VVP nuoroda : https://vvp.lmg.lt/zaidejas/Deivis_Splash
  3. Kiek laiko dirbate " Book A Cab " firmoje?: Įsidarbinau tą pačią dieną, kai buvo išrinktas direktorius.
  4. Kiek laiko praleidžiate per dieną žaidime? : Iki keturių ir daugiau valandų.
  5. Kodėl norite pretenduoti į pavaduotoją? [ Plačiau ] : Esu neutralių firmos fanatas, dvi iš neutralių firmų kuriuos mane labiausiai žavi ir Mechanikai ir Taksi firmos, dar nė karto neesu buvęs Taksi firmos pavaduotojaus pareigose, tai sumąsčiau, bent šįsyk išbandysiu save grįždamas į firmų valdžios pareigas. Taksi firma yra ganėtinai įdomi, būtent joje, kaip Mechanikų firmoje galima atrasti begalę įdomių bei smagių užsiemimų. Firmų pareigose nebeatsimenu kada paskutinį kartą bebuvau, norisi kažkaip sugrįžti į šį judesėlį. Tuo pačiu metu, pažiūrėjus į Taksi surinktą kolektyvą, kodėl gi nebenorėtųsi tapti būtent šios firmos pavaduotojum? Firmos sistema ganėtinai įdomi bei smagi, dėl kuriuos galima būtų daugeliam tiesiog beveik visą dieną prasedėti prie to kompiuterio, jeigu tik jie norėtų, ir jie nenumirtų iš nuobodulio, o kaip tik, surastų sau norimą veiklą, bei patį smagumą atlikinėti Taksi firmos paslaugas.
  6. Ar turite kokių idėjų firmai, jei taip - kokių? : Šiuo metų įvardint negaliu. 
  7. Papasakokite apie save kaip asmenybe : Kaip asmenybė, esu draugiškas, mėgstantis aktyvų bendravimą, mėgstantis šmaikštauti, veikti kartu. Esu padedantis ir patariantis, išklausantis ir tuo pačiu metu - efektyviškas. Aišku, tuo pačiu metu, galiu būti šiektiek irzlūs, galiu būti pyktibiškas, užsispyręs.
  8. Ar kalbate TeamSpeak programoje? : Taip.
  9. Kaip manote, ko šiuo metu trūksta firmai? : Daugiau aktyvaus bendravimo su darbuotojais.
  10. Jūsų pasiekimai žaidime? : Dabartinis Emigracijų prižiūrėtojas, Forumo, TeamSpeak moderatorius, IV lygio administratorius. Buvęs Mechanikų 2x direktorius, Mechanikų 3x, Transporterių 2x, Medikų, Radistų, Fūristų pavaduotojas.
  11. Argumentuokite kodėl turėčiau pasirinkti jus, o ne kitą kandidatą : Esu gana patyręs būdamas firmos valdžios pareigose, suprantų šių pareigų esmę. Esu komunikabilus, kalbantis, mokantis palaikyti gerą pokalbį su žaidėjais, darbštus bei efektyvus. Esu tas, kuris negalėtų nuvilti tam tikro žmogaus, mėgstantis komandinį darbą, aktyvų bendravimą, bei veikimą kartu.
  12. Paskutinis pasisakymas : faster wypons.
 15. Haha
  Matas_Kurk sureagavo į Emyzas_Emilis - Metas palikti tai ką ilgai mylėjau   
  Taigi sveiki visi Lmgiečiai!:) Viskas prasidėjo manau 2016 metais, buvo eilinė paprasta diena, prisėdau prie pc paklausyt muzikos ir staiga man parašė draugas "Gal nori Samp pažaisti?" Aš toks galvoju sure why not. Tada jis man padėjo parsisiųsti SAMP ir pirmasis serveris kurį jis man kaip ir pareklamavo buvo LMG.LT . Na kai užsiregistravau šiame serveryje buvo visai faina, bet nieko nemokėjau, tad dažniausiai tiesiog prie spawno užlipdavau ant taxi arba limuzinų mašinos ir daužydavau jas. Bei prašydavau, kad nuvežtu prie BMX parko. Tai jo kelias dienas gal netgi savaites taip ir žaidžiau Lmg. Vėliau kitas draugas prisistatė jog jis irgi žaidžia lmg. Jis buvo labiau patyręs nei aš.  Nes jis tuo metu jau turėjo mašinos teises, turėjo mašiną bei dirbo picų išvežiotoju. Man tai atrodė kad jis profas arba kažkas tokio. Taigi aš gal 10-20 kartų bandžiau išlaikyti mašinos teisės praktikos testą ir nei vieno karto neišlaikiau nes vis "Sustojote Nelygiai" tada paprašiau tiesiog jo, kad nupirktų man mašiną ir parduotų man. Taip jis ir padarė ir gal mėnesį važinėjau be teisių, pareigūnai nieko nedarė, o kai susidaužydavo mašina jis mane išmokino, kad tiesiog reikia atsijungti ir vėl prisijungti. Vėliau aš jam daviau savo acc, kad išlaikytų tas mašinos teises nes užkniso, taip jis ir padarė išlaikė teises ir atsijungė.
  Vėliau aš galvoju man reikia daugiau pinigų užsikalti.. Ir pradėjau žmonėms kelti rida. Buvo visai smagu užsidirbau lygtais 7-9m man atrodė kad tai yra daug, bet kiti žaidėjai sėdėjo su 100-900m. Vėliau po kokio mėnesio leavinau lmg nes buvo vasara ir norėjau labiau į lauką, o ne prie pc sedet, bet pažiūrėjau kad atsirado kažkokia monetos sistema. Galvoju ai prisijungsiu, kai prisijungiau nebuvo pinigų visus paėmė taspats draugas kuris man išlaikė mašinos teises. Aš realiai nuliūdau, nes rida kėliau valandom. Tada nusprendžiau susikurti naują ACC Emyzas_Emilis ir jau per tuos pačius metus per moneta laimejau 976m tai man buvo kosmosas.
  Pasikėliau maždaug iki 40-50k xp ir galvoju, man jau užkniso medkirčiu dirbti, nejaugi visą žaidimą dirbsiu medkirčiu? Nusprendžiau paprašyti draugo pagalbos pildant forume atranką bei pasisiunčiant TeamSpeak3. Viskas praėjo sklandžia. Kas labiausiai tuo metu užkniso? Tai vienareikšmiškai Tbkickai ar kaip ten.
  Važiuoju važiuoju, bam aš ore arba jau iškickintas sistemos. Bei labai nervuodavo čyteriai kurie tiesiog gadindavo žaidimą lmg serveryje. Prisipažinsiu čytus kaip S0beit pats išbandžiau 2019m. Gavau ban ir sustojau.
  Taigi teskime kalba apie pirmąjį darbą su pakvietimu. Tai va užpildė draugas anketa ir žiūriu patekau aš rekiau viduje.. tai buvo tiesiog vau. Pirmas darbas - Mechanikai. Mechaniku pradirbau gal 3-4 mėnesius ir pabodo nusprendžiau kažka geriau. Nukopijavau nuo draugo anketą į radijos firmą ir patekau. Tai buvo dar vienas neįtikėtinas įvykis. Radijos firmoje sutikau naujų draugų su kuriais bendrauju iki šiandienos.
  Taigi užteks apie darbus, pereikime apie administraciją.
  2016 metais administracija kreipė dėmesį į naujokus ir suteikė pagalbą! Na o dabar? IV lygio admin gauna visoki Kenkėjai bei Čyteriai..
  Kiek žinau pagal save geriausi šiuo metu IV lygio adminai Pinkis ir Arnold_Zulikas.
  Priežastis dėl ko leavinu lmg? -Tiesiog nebeboriu prie pc sėdėti + pamačiau ką paskyrė IV lygio adminais.. ir taip matau, kad lmg jau nebe toks koks buvo anksčiau, tikiuosi gyvuos lmg ilgai, gal dar kažkada sugrįšiu.. Ačiū Kešai bei Jasonui, kad sukūrė šį serverį ir susiradau gerų draugų bei patyriau daug įspūdžių, daug buvo įspūdžiu, bet labai tng rašyti tai pirmas Gw ir t.t
  Čia yra visi video: 
   
   
  Ir ant galo norėčiau padėkoti šiems asmenims kurie mane priime į darbą bei man padėjo: @Lukas_Nolasco @Vidma_Regnos @Mode_Kiss @Kenny_Silver @Neida_Pashol @Pinky_Boy @Arnold_Žulikas @Eimis_Mag @Nedas_Ventura @Carlos_Drugs @Karka_Djd @Baikeris_Note @Aironas_Pavarde @Tadaksss_Lietuvis @Luk_Pran @Jaunius_Kaunietiss @Lukas_Lays @Syde_Fenix @Nikas_Samp @Max_Tosha @Arnoldis_Arnoldis @Tadys_Kent tikrasis @Karo_Wanted @Povilas_Poviss @Dangyriukas_Ane @Cactus_Germis @Ryan_Collins
  ačiū visiems! Sėkmės Lmg serveryje!
   
 16. Sad
  Matas_Kurk sureagavo į The_Fisheris - Ieškomas naujasis Greitosios Medicinos Pagalbos firmos pavaduotojas! Gal juo būsi išrinktas tu?   
  Anketa:
  Jūsų Vardas_Pavardė: The_Fisheris Jūsų amžius bei Discord: kontaktai:  19 metų. The_Fisheris#6956 Kodėl norite užimti būtent medikų firmos pavaduotojo postą (min. 3 sakiniai): Aš esu neutralių žmogus, ir tai galite matyti iš žemiau pateikto klausimo atsakymo. Visą laiką kiek žaidžiu šiame serveryje jokioje kitoje frakcijoje nesiekiau nieko daugiau, man tiesiog to nereikėjo. Dabar, turiu prikaupęs žinių bagažą apie Mechanikų ir ypač apie taksi firmas, praėjau tiek šiltą tiek šaltą. Tačiau noriu daugiau. Mediku firma man visuomet buvo tarsi Šventasis Gralis. Niekada nepasiekiau čia ko norėjau, kad ir kiek laiko praleidau, kad ir kiek pastangų įdėjau - išėjo tik šnipštas. Todėl dabar nusprendžiau, kad laikas siekti užsibrėžto ir mokintis iš savo klaidų, nes žmogus kuris nesimoko - praktiškai negyvena. Ar esate turėję kitų pareigų, jei taip - kokių?: Taksi, Taksi/Transporterių, Mechanikų direktorius. Taksi, Taksi/Transporterių, Mechanikų pavaduotojas. Koks jūsų vidutinis aktyvumas?: 3~4 valandos. Ką įneštumėte į firmą savito?: Aš esu žmogus, kuris stengiasi įžvelgti gera visuose situacijose. Kitaip sakant - pozityvus. Todėl manau į firmą įneščiau šiek tiek skaidrumo ir šviesumo. Pavyzdžiui, kodėl serveryje yra įprasta firmoms turėti juoduosius sąrašus? Niekada nepagalvojote, kad ir geri darbuotojai nusipelno būti kažkur įrašyti? Todėl mintyse knibžda idėja: Naujokų kursas - Tai idėja leidžianti visapusiškai mokinti ir šviesti žaidėjus, padėti jiems suprasti, ko nesupranta serveryje ar apie mediku darbo ypatumus, patarti, paaiškinti. Galima sakyti, kad tai butu tarsi mokykla, ar kažkas panašaus, tik daug įdomiau ir naudingiau. Bus paskirstyta į du mokymo šakas. Mediku darbas ir serverio ypatumai. Kaip mediku firmos direktorius pirma žaidėjus šviesiu apie mediku firmą. Mokinsiu, vesiu treniruotes ir apmokymus. Jokiu "egzaminų" ar testu nebus, tai bus tiesiog teorija. Po to, apie serverį, bet tai jau bus neprivaloma, jei žaidėjas norės - galės kreiptis dėl to, jei ne - niekas jo nevers. Ši idėja naujokams padės susirasti darbą kituose firmose. Žaidėjai perėję šiuos mokymus bus įrašyti į medikų rekomenduojamu priimti sąrašą. Kuriame kitų firmų direktoriai galės matyti kaip žaidėjui sekėsi, ką jis pasiekė ir ką jis gali. (Nes bukime biedni, bet teisingi, tai nebus tas darbas kuriame naujokas užsilaikys) Kokiais motyvais remsitės drausmindami, suvaldydami darbuotojus?: Valdant darbuotojus svarbiausia išlaikyti savo autoritetą ir pagarbą, neleisti kitiems šalia tavęs jaustis laisvai, dėl ko dažnai ir kyla netvarka įvairių veiklų metu, ar net grobimo metu. Aišku jei tai nepavyksta, šiuo metu darbuotojus elgtis tvarkingai ir teisingai visuomet gundo piniginės premijos ar atlyginimai, na, o jei darbuotojo niekuo nepalenksi žinoma tenka pereiti prie įspėjimų ar net išmetimo. Kokie jūsų tolimesni tikslai?: Kokia jūsų firmos vizija?: Tolimesni tikslai, tai palaikyti firmą stabilią. Mediku firmai labiausiai reikia stabilumo. Jį būtų ganėtinai sunku įvesti, nes kaip ir sakiau tai naujokų firmą ir joje daugelis tikrai neužsibus, bet jeigu pavyktu bent truputi įjungti žaidėjams tokį užsidirbimo jausmą, kad dirbtum, gydytum ir net nejustum kaip valandos prabėga, būtų šaunu. Ir tai padėtu ne tik firmai nes mažiau darbuotojai migruotu, bet ir žaidėjams kurie efektyviau gautų paslaugas iš medikų. Vizija? Manau mano vizija neturėtu būti svarbesnė už direktoriaus, tačiau aš norėčiau matyti medikų firmą turtingą naujokų atžvilgiu, norėčiau jog čia eitu visi tie, kurie užklysta į šį serveri ir dar nieko nežino ar nemoka (tokiu šiais laikais retai pasitaiko). Tokia turėtu būti šios firmos esmė. Būti tam tikra rampa naujokams į geresnį rytojų. Darbuotojų veiklos, darbuotojų įgūdžių tobulinimas ar darbo kokybė. Į ką labiau atsižvelgsite?: Manau tai viskas sujungta turėtu būti. Be veiklų nebus tobulinamų įgūdžių, o be įgūdžių - darbo kokybės. Tačiau jei labai reiktų išsirinkti rinkčiausi - darbuotojų įgūdžių tobulinimą. Su juo visuomet galų gale ateitu tai kas medikų firmos valdžiai svarbu - profesionaliai atlikta pareiga. Jūsų vieta pasisakyti ką tik norite: I wish there was a way to know you’re in the good old days before you’ve actually left them.  
 17. Like
  Matas_Kurk gavo reakcijąCarlos_Drugss 516 East Street Families   
  Karoli sėkmės su gangu, tikiuosi pasieksi su ja tai ko nori ir žinau kad gang memberiu turėsi nemažai
 18. Like
  Matas_Kurk sureagavo į Carlos_Drugss - 516 East Street Families   

  Istorija
  516 East Street Families - Šią gauja subūrė Afro amerikiečiai kurie yra kilę iš Los Andželo, jie yra žinomi kaip smurtautojai bei dideliu kiekiu nelegalių prekių prėkiautojais. Jų pagrindinė veiklą buvo kovoti prieš kitų gatvių gaujas bei prieš teisėsaugos pusę, bet jų istorija pasibaigė kai jų lyderis buvo pašautas netoli prekybos centro ir po kelių dienų buvo sučiupti visi pagrindiniai gaujos nariai, kai kuriems pavyko pasprukti iš teisėsaugos pinklių kurias buvo protingai suplanavę. Bet dabar kol puikiai eina jų juodas verslas su žole ir kokainų jie vėl planuoja susiburti ir surinkti nauja komanda Los Santos platybėse.
  Lyderis - Carlos_Drugs
  Hood

  Apranga

  105.106.107
  Transportas


  Transporto spalva (Žalia)
 19. Sad
  Matas_Kurk sureagavo į Poker_Jocker - Firmų valdžios pokyčiai   
  Atsistatydinimo anketos šablonas:
  1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė):Jocker_Poker
  2. Atstovaujamas darbas ir pareigos jame: Fūristai - Direktorius
  3. Kodėl nusprendėte nutraukti savo veiklą?: Nu kaip ir visi tikėjosi kad šitas laikas ateis kai paliksiu direktorių, kodėl palieku? realiai tai palieku dėl asmeniškų priežasčių ir viskas.
  4. Jūsų išbūtas laikas šiose pareigose: 1 mėnesi.
 20. Like
  Matas_Kurk sureagavo į Lukas_Hybrid - Ieškomas naujasis Greitosios Medicinos Pagalbos firmos pavaduotojas! Gal juo būsi išrinktas tu?   


  Su dideliu džiaugsmu noriu pranešti, jog skelbiu atranką į pirmąjį pavaduotojaus postą mūsų firmoje. Šiame poste gali atsidurti kiekvienas, net gi ir tu. Taip, tu. Nebijok, užpildyk ir išbandyk savo jėgas užimti pavaduotojo poziciją mūsų firmoje.
  Taisyklės bei informacija:
  Žaidėjas privalo būti aktyvus, jo aktyvumas bus stebimas; Žaidėjas privalo pateikti pilną bei turiningą anketą, argumentuodamas kiekvieną klausimą; Žaidėjas privalo laikytis visų bendrųjų serverio taisyklių; Privaloma turėti bent 300 medikų bei 20.000 bendrosios serverio patirties; Klausimų atsakymus draudžiama kopijuoti nuo kitų žaidėjų; Privaloma paspausti "rodyti kas redagavo" 15 minučių po anketos paskelbimo; Draudžiama keisti anketos šabloną, tačiau spalvą leidžiama pasirinkti patiems; Atrankoje gali dalyvauti tik GMP firmos darbuotojai. Draudžiama kandidatuoti į kitas pareigas. Atranka vyksta iki Lapkričio 20 dienos, 01 valandos;
  Etapai:
  I   - anketos paskelbimas forume, jos koregavimas. II   - aktyvumas bei rodymasis žaidime. III - pokalbis su manimi ir darbuotojais. IV - praktika (nebūtinai).
  Anketa:
  Jūsų Vardas_Pavardė: Jūsų amžius bei Discord: kontaktai:  Kodėl norite užimti būtent medikų firmos pavaduotojo postą (min. 3 sakiniai): Ar esate turėję kitų pareigų, jei taip - kokių?: Koks jūsų vidutinis aktyvumas?: Ką įneštumėte į firmą savito?: Kokiais motyvais remsitės drausmindami, suvaldydami darbuotojus?: Kokie jūsų tolimesni tikslai?: Kokia jūsų firmos vizija?: Darbuotojų veiklos, darbuotojų įgūdžių tobulinimas ar darbo kokybė. Į ką labiau atsižvelgsite?: Jūsų vieta pasisakyti ką tik norite:
  Pagarbiai GMP firmos direktorius - Lukas_Hybrid
  Kilus klausimams susisiekit su manimi. TS3 ar žaidime
 21. Thanks
  Matas_Kurk sureagavo į Lauris_Hudd - Firmų valdžios pokyčiai   
  1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Lauris_Hud
  2. Jūsų atstovaujamas darbas: " Book A Cab " firma.
  3. Jūsų naujo Pavaduotojo slapyvardis (@Vardas_Pavardė): @Matas_Kurk
  4. Kodėl renkatės būtent šį žmogų?: Rodo pastangas, neria baisiai. Tikiuosi nenusivilsiu ir sugebėsi tinkamai prisidėt prie firmos klestėjimo. GL.
  5. Ar prisiimate visą atsakomybę už savo pavaduotojo padarytus veiksmus?: Nu tarkim.
 22. Thanks
  Matas_Kurk sureagavo į Rokas_BIazys - Čyteris - Dovis_Fukis   
  Skiltyje galiojantis anketos šablonas, norint pateikti prašymą įrašyti žaidėją į Sukčių ir čyterių sąrašą:
  1. Jūsų slapyvardis mūsų projekte (Vardas_Pavardė): Rokas_Blazys
  2. Aš noriu pateikti prašymą įrašyti SUKČIŲ ar ČYTERĮ (teisingą atsakymą paryškinti)
  3. Nusižengusiojo VVP profilis (nuoroda) arba slapyvardis (Vardas_Pavardė): https://vvp.lmg.lt/zaidejas/Dovis_Fukis
  4. Konkretesnės priežastys, kodėl pateikiate prašymą įrašyti šį žaidėją: Čytinimas
  5. Vaizdinė medžiaga: -
  6. Ar šis žaidėjas buvo užblokuotas (jei taip - pateikite užblokavimo apeliacijos nuorodą)?: 
   
 23. Haha
  Matas_Kurk sureagavo į pareigunas_moronas - Peikiu John_Moron   
  Peikiant VIP narį:
  1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): John_Moron
  2. Kaltinamojo VIP nario slapyvardis (Vardas_Pavardė): John_Moron
  3. Peikimo priežastis: Blogas /v.
  4. Vaizdinė medžiaga: https://imgur.com/a/XgoNl41
 24. Like
  Matas_Kurk gavo reakcijąLauriss_Samper geriausias laikas - dabar.   
  Sveix draugeli 3 blogus gyvenimę buvau perskaites čj Duffo, Evanso ir Keršnos džiaugiuosi kad 4 blogas būvo tavo tas garantuotas, šituo blogų įrodai jog abu būsimieji IV esam, palaikau tave drauge, tikiuosi iki kitos atrankos palošim, banų negausim  ir lipsim aukščiau nei IV
  Kaip pas 16-kini tokių minčių dėstymo gražaus nesitikėjau, 2015 kai žaidžiau pats matydavau tavo nick tik pats buvau su kitu V_P dabar supratau kodėl pas Magą tavo V_P būvo matytas XIXI
  žodžiu smagaus žaidimo, negrūzink dėl IV
  SĖKMĖS LAURI
 25. Haha
  Matas_Kurk sureagavo į Paul__Kaiser - geriausias laikas - dabar.   
  neskaičiau kolkas, bet jei leavini dėl to, kad negavai IV tai grįši, o kolkas paka tada
×