Jump to content

Tomas_Jucius

Narys
 • Pranešimai

  103
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

3 Sekėjai

Apie Tomas_Jucius

 • Rangas
  Dažnas dalyvis

Paskutiniai lankytojai

370 profilio peržiūros
 1. Pristatau Tomas_Jucius

  Skiltyje galiojantis anketos šablonas: 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė):Tomas_Jucius 2. Jūsų tikrasis vardas ir amžius: Matas,14metų 3. Miestas, kuriame gyvenate: Klaipėda 4. Jūsų pomėgiai, hobiai: Žaisti sampą,bei būti su draugais ir šeima. 5. Gerosios/blogosios savybės: Gerosios:Nuoširdus,kūrybingas,atliekantis komandinį ir ne komandinį darbą.Blogosios:Greitai susinervinantis. 6. Ar turite augintinių? Jeigu taip, kokie vardai?:Turiu du šuniukus Tedis ir Gučis 7. Ar turite sesių, brolių?:Brolį 8. Kaip sužinojote apie mūsų projektą ir nuo kada žaidžiate serveryje?:Sužinojau iš brolio žaidžių nuo 2018metų Vasario mėnesio. 9. Jūsų pasiekimai projekte (jei turite įkelkite savo Žaidėjų pasiekimai temą):4 firmų prižiūrėtojai. 10. Jūsų tikslai serveryje:Gauti pavaduotoją poto direktorių,o poto ir serverio prižiūrėtoją. 11. Kokią frakciją serveryje dažniausiai atstovavote? Kokio direktoriaus era padarė didžiausią įspūdį?:S.W.A.T Matas_Kurk era patiko labaiausiai 12. Koks Jūsų gyvenimo moto ar mėgstamiausia frazė?:Nenuleisk rankų,bet nebūk ir pakėlęs jų. 13. Ar turite savo autoritetą projekte ir realiame gyvenime, kas jie?: Neturiu 14. Jūsų nuotrauka (būtina):
 2. Ieškau PED

  Ieškant modifikacijų » Kokia tai modifikacija,[Transportas,enb,uniforma ar kt.]?: PED » Vaizdinė medžiaga [Nebūtina]: » Komentaras, (trumpas aprašymas apie modifikaciją): Kad būtų auto install
 3. ANKETOS ŠABLONAS, KAI GAUNATE UŽBLOKAVIMĄ NUO ADMINISTRATORIAUS: 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Tomas_Jucius 2. Administratoriaus slapyvardis (Vardas_Pavardė): Dodo_Batiovic 3. Užblokavimo priežastis (čytinimas ir t.t.): Čytinimas 4. Įrodymai: https://imgur.com/a/1AMFA4v
 4. ahmm... Mano veikla

  Sveikas tikrai labai geras blogas gyvenčiau Jurbarke tikrai prisijungčiau sėkmės tau gyvenime bei žaidime lauksiu daugiau blogu
 5. ANKETOS ŠABLONAS 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje:Tomas_Jucius2. Įkalinimo/užtildymo priežastis:Non-rp,įžeidinėjimai [Free star]3. Kaltininko Vardas_Pavardė serveryje:Algirdas_Tmcs4. Įrodymai (vaizdinė medžiaga):https://imgur.com/a/aKy5URJ5. Papeikimas kaltininkui (nuoroda):
 6. [Ieškau]SWAT skin

  Labai ačiū tikrai panaudosiu temą galite rakinti radau savo norimą skiną:)
 7. [Ieškau]SWAT skin

  » Kokia tai modifikacija,[Transportas,enb,uniforma ar kt.]?: Uniforma » Vaizdinė medžiaga [Nebūtina]: » Komentaras, (trumpas aprašymas apie modifikaciją): Nesvarbu kokią,bet jaigu iš kitur negu gtaall tada parašykite kaip įsikelti.
 8. Pavasario konkursiukas - "Spėk ir laimėk milijoną"

  Anketos šablonas: 1. Vardas_Pavardė žaidimę: Tomas_Jucius 2. Pasirinktas numeriukas(1-75): 69 3. Paspaudėtę mėlyną širdelę?: Taip
 9. ANKETOS ŠABLONAS, KAI GAUNATE UŽBLOKAVIMĄ NUO ADMINISTRATORIAUS: 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Tomas_Jucius 2. Administratoriaus slapyvardis (Vardas_Pavardė): Rokas_Swaggg 3. Užblokavimo priežastis (čytinimas ir t.t.): Čytinimas 4. Įrodymai:
 10. ANKETOS ŠABLONAS, KAI GAUNATE UŽBLOKAVIMĄ NUO ADMINISTRATORIAUS: 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė):Tomas_Jucius 2. Administratoriaus slapyvardis (Vardas_Pavardė): Lukutis_Mafukas 3. Užblokavimo priežastis (čytinimas ir t.t.): čytinimas 4. Įrodymai:
 11. Emigruoju Tomas_Jucius

  ANKETOS ŠABLONAS 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Tomas_Jucius 2. Kodėl renkatės šį Serverį?: Nes tai 2 mano samp serveris 3. Bendrosios patirties (XP) nuotrauka (per „TAB“): 4. Bendrosios informacijos nuotrauka (per /info): 5. Nuotrauka su emigravimosi tekstu:
×