Jump to content

Tomas_Jucius

Narys
 • Pranešimai

  70
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

3 Sekėjai

Apie Tomas_Jucius

 • Rangas
  Dalyvis

Paskutiniai lankytojai

320 profilio peržiūros
 1. SWAT - Rangu sistema

  Anketa norint prisidėti taškus:Jūsų Vardas_Pavarde:Tomas_Jucius Už ką bei kiek tašku turėtumet gauti:9 Įrodymai:Uždėtas įtarimas dyleriui su paketais:https://imgur.com/a/HJxRPCC Laikas:https://imgur.com/a/01BVOoP Rida:https://imgur.com/a/Ado01DB
 2. SWAT - Rangu sistema

  Anketa norint prisidėti taškus:Jūsų Vardas_Pavarde:Tomas_Jucius Už ką bei kiek tašku turėtumet gauti:10 Įrodymai:Laikas:https://imgur.com/a/jMfKwI6 Įtarimas:https://imgur.com/a/YipVPJS Baudos:https://imgur.com/a/6M1IYUE Rida:https://imgur.com/a/w73qUEK
 3. SWAT - ATRANKA Į PAVADUOTOJO KĖDĘ

  ANKETA Jūsų Vardas_Pavardė ir vvp nuoroda?: Tomas_Jucius https://vvp.lmg.lt/zaidejas/Tomas_Jucius Prisistatykite trumpai apie save: Esu Matas man 13metų gyvenu Klaipėdoj mėgstu žaisti kompiuterinius žaidimus būti su draugais.Man patinka krepšinis,futbolas. Koks jūsų aktyvumas Serveryje/Forume/TeamSpeak3?: Visur taip pat, nes kai žaidžiu telefonas po ranka visada galiu pasižiūrėti forumą, o kai žaidžiu tai ir teamspeak3 programoje būnu. Jūsų pasiekimai serveryje(priž., tik teisėsaugoje), kaip sekėsi pareigose?: Buvau FTB vyriausias prižiurėtojas sekesi labai gerai išbuvau 3mėnesius. Kodėl norite tapti SWAT pavaduotojum?: Na atėjau į S.W.A.T komandą iškart pamačiau,kad galiu kanors pasiekti ir mokykloje pamačiau,kad vyksta atranka į S.W.A.T pavaduotojo kėdę ir sugalvojau,kad reikės užpildyti. Jūsų gerosios ir blogosios savybės?: Gerosios:Draugiškas,nepalieku bėdoj,visada atsakau į užduodamus klausimus.Blogosios:Nemėgstu tų kurie sako naras ar panašiai iškarto būnų piktas,griežtas. Jūsų nuomonė apie dabartinį SWAT direktorių? Kaip vertinate jo darbą?: Klecka_Yolo-Ką aš galiu apie jį pasakyti gerai atlieka darbą galime su juo pabazarinti,pašvenkt. Kokių idėjų turite tapus pavaduotoju? Kaip ketinate jas įgyvendinti?: Net nežinau dabar kaip ir neturiu, bet laikui bėgant visada visko atsiras. Ar sugebėsite atlikti pareigas teisingai, dirbti su darbuotojais?: Manau tikrai taip. Kokios jūsų bus vedamos veiklos, kaip užimsite darbuotojus?: Manau kai darbuotojai skūsys, kad nebėra ką veikti tada visada padarysiu treniruotė,reidą,iziolaciją ar darbo eventą. kiek laiko skirsite SWAT pavaduotojo pareigoms?: Labai daug. Jūsų paskutinis pasisakymas: Sėkmės visi kas pilde labai tikiuosi būsim bendradarbiai.
 4. [Ieškau]SWAT skin

  Labai ačiū tikrai panaudosiu temą galite rakinti radau savo norimą skiną:)
 5. [Ieškau]SWAT skin

  » Kokia tai modifikacija,[Transportas,enb,uniforma ar kt.]?: Uniforma » Vaizdinė medžiaga [Nebūtina]: » Komentaras, (trumpas aprašymas apie modifikaciją): Nesvarbu kokią,bet jaigu iš kitur negu gtaall tada parašykite kaip įsikelti.
 6. Pavasario konkursiukas - "Spėk ir laimėk milijoną"

  Anketos šablonas: 1. Vardas_Pavardė žaidimę: Tomas_Jucius 2. Pasirinktas numeriukas(1-75): 69 3. Paspaudėtę mėlyną širdelę?: Taip
 7. ANKETOS ŠABLONAS, KAI GAUNATE UŽBLOKAVIMĄ NUO ADMINISTRATORIAUS: 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Tomas_Jucius 2. Administratoriaus slapyvardis (Vardas_Pavardė): Rokas_Swaggg 3. Užblokavimo priežastis (čytinimas ir t.t.): Čytinimas 4. Įrodymai:
 8. ANKETOS ŠABLONAS, KAI GAUNATE UŽBLOKAVIMĄ NUO ADMINISTRATORIAUS: 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė):Tomas_Jucius 2. Administratoriaus slapyvardis (Vardas_Pavardė): Lukutis_Mafukas 3. Užblokavimo priežastis (čytinimas ir t.t.): čytinimas 4. Įrodymai:
 9. Emigruoju Tomas_Jucius

  ANKETOS ŠABLONAS 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Tomas_Jucius 2. Kodėl renkatės šį Serverį?: Nes tai 2 mano samp serveris 3. Bendrosios patirties (XP) nuotrauka (per „TAB“): 4. Bendrosios informacijos nuotrauka (per /info): 5. Nuotrauka su emigravimosi tekstu:
×