Jump to content

Mantas_Trollin

Narys
 • Pranešimai

  8.912
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  2

Mantas_Trollin paskutinį kartą laimėjo Spalis 7 2011

Mantas_Trollin turi geriausiai pripažintą turinį!

Apie Mantas_Trollin

 • Rangas
  Valdytojas
 • Gimtadienis 1997.08.07

Paskutiniai lankytojai

72.079 profilio peržiūros
 1. Pasiūlykit kokį gera IP changerį, reikia jog pagrinde būtų angliškas IP

 2. Jeigu žaisčiau ir vėl laimėčiau ta eilinį čyterių genocidą ^.^

  1. Rodyti ankstesnius atsakymus  11 daugiau
  2. Tedis_Ted

   Tedis_Ted

   Jeigu ir buvo kažkada " anksčiau ", prie ko čia žodis " eilinis " tuomet? Pasidomėk ką žodis reiškia, nes čia šovei visiškai random.
   Keista net, kai anksčiau tau tiek pagarbos turėjau, smagu matyt Tave net buvo gaunant pareigas, dirbt kartu, bet matosi, kai " leavina " ir grįžta tiesiog pasireikšt, kad tik pasivaident. Pakeičia žmogų visiškai į kitus čia esančius, žaidžiančius ar ne.

   " nešvaistau laiko veltui " btw, tik būsenos ir komentarai tavo visiškai random.

   No offense, bet keista iš tokio žmogaus girdėt tokius žodžius, oh well - tikriausiai visi užaugam, pradžioj bandom gaut kažką, gavę ir palikę - grįžtam papizdavot kitus, ne?:)
   Bet dėkui už nuomonę, vis gi, bent jau kažkas stengiasi kažką įdėt, atgaivint šitam projekte. (:

  3. Mantas_Trollin

   Mantas_Trollin

   Sugaištu forume 10 minučių, baisu kiek laiko išvaištau. Asmeniškai man šitas vadinamas konkursas kaip eilinis yra todėl niekuo jis nestebina, bet šiaip už pastangas tikrai pliusas tau. Tedi, o kažkas tavo pastangas įvertina čia? Yra iš kito žmogaus pastangos iš kurio čia labiausiai reikėtų? Apleistas projektas tiesiogine to prasme, neturiu nieko blogo apie tavę, bet Edgaras padaro atnaujinimą ir dingsta pora metų. Sunku padaryti kažką naujo kai daug kas daryta buvo.

  4. Tedis_Ted

   Tedis_Ted

   @Mantas_Trollin Kiekvienas buvęs komandoj žinojo, kad nieko nebus ( Iš Edgaro pusės ). Ėjom, bandėm, stengėmės dėl ko? Edgaro? Tikrai ne. Ėjom, nes norėjom tai pasiekt, pajaust galbūt ką reiškia būt būtent čia, ne-eiliniam projekte, kuris net ir po tiek metų atsilaiko nepaisant kiek minusų jis turėjo. Vieni galbūt ir ėjo dėl tų nemokamų taškų, skino ir t.t ir t.t - nesidomiu, nesikišu, bet sakyt, kad būdami komandoje ir kažkuris iš tiesų tikėjosi, kad pareis beprotiški atnaujinimai ir t.t. - būtų kvaila teigt, tiesa? Vis gi, mes tik padedam projektui palaikyt tvarką, that's all.
   Žinoma, tavo situaciją suprantu, atbuvai, atsižaidei, ateini tiesiog pasidomėt kokie žaidėjai galbūt vis dar laikosi, kas vyksta ar aplamai ar toks projektas dar gyvuoja, o ir neneigsiu, net ir leavinant, sunku pamiršt patį LMG, todėl puikiai suprantu viską.
   O dėl pastangų - vis gi, nesulauksi teigiamų įvertinimų, nes kažkam vis tiek nepatiks, turės prie ko prikibt, todėl tenka eit su mintim, kad darai tai tik dėl to, kad bent kažką, kažkiek atgaivintum tai, kas galbūt miršta vis giliau ir norisi bent kažkiek to tikrumo gražint, tai - ką turėjom anksčiau ir dėl ko būdavo taip gera mėgautis šiuo žaidimu.
   Aišku, visi augam, visi tobulėjam, ir su laiku tiesiog tai mum reiškia nieką, nes atsiranda žymiai svarbesnių dalykų, problemų gyvenime.
   Bet man, net ir išgyvenant tiek daug, ir pagaliau atsiduriant čia, tokioje padėtyje, kurioje galiu bent kažką, kažkiek pakeist, įdėt, patobulint ir atgaivint - jaučiu pastangas ir įvertinimą iš savęs, nes bent jau išėjęs galėsiu pasakyt, kad stengiausi ir kažko kitiems daviau, ko kiti nesugebėjo, nenorėjo, nesistengė, nes tiesiog visiems esmė yra pasipelnyt, pavogt, turėt viską sau. (:
   My opinion of course, kiekvienam sava.
   And also - ačiū, kad bent nieko blogo prieš mane neturi, nes man tikrai daug ką reiškei back in old days, ir matyt tavo V_P sužadina tikrai linksmus prisiminimus. Todėl ačiū.

    

 3. Dabar akivaizdžiai matosi, kad nebėra kam duoti gaujų prž, jeigu net Danillo gavo iks d

  1. Rodyti ankstesnius atsakymus  4 daugiau
  2. Swaika_Kent

   Swaika_Kent

   Nu kolkas tą ir matau, bet sakau, pažiūrėsim ar netuščiažodžiavo, nors tu sakai realiai tiesa.

  3. Javan_Hoonigey

   Javan_Hoonigey

   rašot, kad tos pačios temos ir pnš, bet čia ne danillo kaltas, o lmg sistemos.
   nieko tu čia naujo nesugalvosi kol lmg iš esmės nepasikeis.

  4. Mantas_Trollin

   Mantas_Trollin

   Iš dalies taip, bet nereikia daug šnekėti jog padarysi ta ir ta. 

 4. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Mantas_Trollin2. Administratoriaus slapyvardis (Vardas_Pavardė): Koala_Stonkus3. Užblokavimo priežastis (čytinimas ir t.t.): Apgaudinėjimas4. Įrodymai: http://www.part.lt/img/71f9ff34535767841f2186a91177a4d2763.png
 5. matei kaip mcgregoras langą pradaužė?

 6. 1. Jūsų slapyvardis mūsų projekte (Vardas_Pavardė): Mantas_Trollin2. Apie, ką susijusi jūsų pastebėta klaida? (trumpai): /ita dėjimas nuo labai toli.3. Klaidos aprašymas: Eina dėti /ita kai esi nuo policijos pareigūno labai toli, bet vis tiek jis gali uždėti įtarimą. Sakyčiau reikėtų sumažinti atstumą.4. Kada pastebėjote šią klaidą?: Senai, bet šiandien pratestavom.5. Vaizdinė medžiaga:
 7. 1. Jūsų slapyvardis mūsų projekte (Vardas_Pavardė): Mantas_Trollin2. Apie, ką susijusi jūsų pastebėta klaida? (trumpai): Apie gydymasi kai esi patazintas3. Klaidos aprašymas: Eina naudoti administracijos komandą /gydyti bei /heal kai esi patazintas4. Kada pastebėjote šią klaidą?: Šiandien5. Vaizdinė medžiaga:
 8. [KLAIDA] padarius /pzu sumažėja HP

  1. Jūsų slapyvardis mūsų projekte (Vardas_Pavardė): Mantas_Trollin 2. Apie, ką susijusi jūsų pastebėta klaida? (trumpai): /pzu klaida 3. Klaidos aprašymas: Tarkim turi 100 gyvybių ir padarai /pzu ir išeini iš /pzu lieka 49 gyvybės. Arba turi mažiau nei 49 gyvybės padarai /pzu tau būna 49 HP 4. Kada pastebėjote šią klaidą?: Senai 5. Vaizdinė medžiaga:
 9. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Mantas_Trollin 2. Administratoriaus slapyvardis (Vardas_Pavardė): Greg_Slokittik3. Užblokavimo priežastis: Reklamavimas.4. Įrodymai: http://www.part.lt/img/ed9d74eeabe2568f01b0d349d89a4ad8625.png
 10. Kiek pasipylė blokavimų nepagrįstu, Gregai, išeik į lauką, pakvėpuok grynu oru, nes jau perkaitęs esi. 

  1. Rodyti ankstesnius atsakymus  10 daugiau
  2. Mantas_Trollin

   Mantas_Trollin

   Nieko nuostabaus, dabar dauguma tokie ir likę kurie seniau nepapuldavo į darbus, bando kažką įrodyti ar pavaizduoti, kad rimti yra. xdd

  3. Edvis_Tanks
  4. Griffin_Opps
 11. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Mantas_Trollin 2. Administratoriaus slapyvardis (Vardas_Pavardė): Greg_Slokittik3. Užblokavimo priežastis: Reklamavimas.4. Įrodymai:
 12. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Mantas_Trollin 2. Administratoriaus slapyvardis (Vardas_Pavardė): Greg_Slokitikk3. Užblokavimo priežastis: Reklamavimas.4. Įrodymai:
 13. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Mantas_Trollin2. Administratoriaus slapyvardis (Vardas_Pavardė): Paliubomu_Taurage3. Užblokavimo priežastis: Reklamavimas4. Įrodymai:
 14. Sveiki esu Lukas @Sense_Kent

  DRUSKINIS ŽMOGUS

  1. Ben_Ryan

   Ben_Ryan

   su celendzu be problemu susitvarke jauniklis 

×