Jump to content

Erko_Morello

Narys
 • Pranešimai

  249
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

6 Sekėjai

Apie Erko_Morello

 • Rangas
  Kylanti žvaigždė
 • Gimtadienis 2002.07.25

Profilio Informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Gyvenamoji Vieta
  LIETUVA

Paskutiniai lankytojai

691 profilio peržiūros
 1. Nauja FTB Vadovo krėslo našta

  Sveikinu Nedą Venturą su FTB vadovo pareigomis, sėkmės tau tikiuosi prikelsi teisėsauga ir sugebėsi būti ne tik puikus direktorius, bet ir puikus firmos lyderis.
 2. FŪROS OUT. Linkiu jei ir toliau Edga nedarys nieko neužsibūkit ir jūs. https://imgur.com/a/nXkr6yf

  1. Rodyti ankstesnius atsakymus  2 daugiau
  2. Toreto_Tomaz

   Toreto_Tomaz

   nu kesa susimastys del to kad naujokas erko leavina kuris su furom nieko nepadare

  3. _Kerstas_Starkovas_

   _Kerstas_Starkovas_

   viso gero dziaugiuosi kad iseini -1 laukiam kitu

  4. Arnoldis_Arnoldis
 3. Juodoji pažeidėjų lenta

  Anketa:1. Vardas_Pavardė ir einamos firmos pareigos: Erko_Morello, fūristų pavaduotojas. 2. Žaidėjo Vardas_Pavardė, kuris yra įrašomas į lentą (būtina užtaginti): @Deivis_Dash @Game_Ower 3. Už ką yra įrašomas žaidėjas: Čytinimas (algos buginimas). 4. Įrodymai:
 4. Atranka į renginių organizatorius

  Anketos šablonas:Vardas_Pavardė ir skype duomenys: Erko_Morello, deivydasmsdJūsų tikras amžius: 16 metų.Pasiekimai serveryje (Jeigu nieko - praleisti): Fūristų firmos pavaduotojas, bei daugkartinis firmų prižiūrėtojas.Kodėl turėčiau pasirinkti būtent tave į renginių organizatorius: Serveryje esu aktyvus žmogus, stengiuosi kai turiu laiko užimti žaidėjus įvairiais renginiais serveryje, pačiam man patinka organizuoti renginius, bei taip įgauti patirties. Nors serveryje ir žaidėjų sumažėjo, bet vis tiek išliko aktyvių žaidėjų, kurie dalyvaus renginiuose ir norės laimėti pinigų kuriuos tikriausiai praloš monetoje.Ką išvis daro renginių organizatorius: Organizuoja įvairius renginius tiek forume, tiek žaidime, ir net gal būt teamspeak programoje. Yra atsakinti renginių organizatoriai už serverio žaidėjų užimtumą iš eventų pusės. Renginių organizatoriai dažniausiai organizuoja projekte įvairius renginius.Ką planuojate nuveikti šiose pareigose (išsamiai): Planuoju daug ką nuveikti, tiksliai neesu numatęs savo vizijos ką konkrečiai planuoju nuveikti būdamas renginių organizatoriumi, bet nutuokiu maždaug į gerąją pusę ką aš sugebėsiu nuveikti ir ką padaryti serveryje iš renginių pusės. Į dieną stengsiuosi pravesti bent po du renginius - manau tai yra gan neblogas skaičius - iš mano pusės, dar neskaitant kitų renginių organizatorių, bei paprastų žaidėjų rengiamų renginių.Kiek laiko planuojate išbūti šiose pareigose: Stengsiuosi kuo ilgiau išbūti šiose pareigose, žiūrėsime kiek motyvacijos bus.
 5. Sveikinimai naujiesiems tuninginių mafijos prižiūrėtojams, sėkmės jums. Šauni analizė Benzai
 6. FŪROS

 7. Prisistatau Tomas_Pospekas

  Sveikas Tomai, malonu susipažinti. Serveryje dažnai esu pastebėjęs taksi, bei mechanikų firmose. Sėkmės tau !
 8. [!] Svarbu: Pridėta taisyklė tarp " Apgaudinėjimai " -  [!]
  6. 1. žaidžiant monetą masinėse vietose (bankas, kalėjimas ir pan.) pasiūlius / pakišant sliekų ar kitų dalykų vieną kartą kai vyksta intensyvus, greitas žaidimas. ( Blokuoti galima tik tuo atveju jeigu pakiša žaidžiant daug kartų su vienu žaidėjų ir sutinkat nusipirkti sliekų ar kitų dalykų vietoj metant/sutinkant mesti monetą ir vėl ).

 9. FORUME VYKSTA NUOLATINĖ ATRANKA Į FŪRISTŲ FIRMĄ

 10. Dylerių direktoriaus rinkimų apžvalga

  Sveikinu Deaglai su dyleriu direktoriaus pareigomis, sėkmės tau.
 11. ANKETOS ŠABLONAS1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Erko_Morello2. Užblokuotojo slapyvardis (Vardas_Pavardė): Deividukas_Samperis3. Užblokavimo priežastis: čytinimas.4. Vaizdinė medžiaga: https://youtu.be/tMmNSrbmlAA
 12. Skiltyje galiojantis anketos šablonas: 1. Jūsų klausimas?: Kas yra šiuo metu vertas Direktorių prižiūrėtojo pareigų jūsų nuomone? 2. Apklausos terminas: 5d. 3. Apklausos tikslai: sužinoti kas yra vertas direktorių prižiūrėtojo pareigų iš žaidėjų pusės. rašom į komentarus argumentuotas nuomones, kitaip Gustis įspėjimų išrašys. ši apklausa nedaro jokios įtakos DP rinkimams.
 13. COLORADO SHOP

  Jūsų Vardas_Pavardė serveryje (būtina): Erko_Morello Darbo dydis? (būtina): 200x200 Koks tai būtų darbas (AVATARAS,PARAŠAS ar kt.) ? (būtina): Vardinis avataras. STOCK'as (nuotrauka) iš kurio darbas bus daromas (būtina)?: http://talpix.lt/u/XRKPYIk Tekstas (jeigu turite vizija, detaliai): Erko Morello Jūsų papildomas komentaras (nėra būtina) ?: - Ar paspaudėte LIKE mygtuką ant temos?: Taip.
 14. FORUME VYKSTA NUOLATINĖ ATRANKA Į FŪRISTUS, KVIEČIU PILDYTI TUOS KURIE ŽADA BŪTI IŠTIKIMI. 

 15. Forume vyksta nuolatinė atranka į fūras

×