Jump to content

Saimonas_Firea

Narys
 • Pranešimai

  248
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

5 Sekėjai

Apie Saimonas_Firea

 • Rangas
  Kylanti žvaigždė

Paskutiniai lankytojai

3.422 profilio peržiūros
 1. Šis žmogus privalo turėti garbės nario rangą.

  1. Rodyti ankstesnius atsakymus  3 daugiau
  2. Tedis_Ted

   Tedis_Ted

   Džimantas jau senai turėjo švytėt nei švyti šiuo metu (2018), bet Edgarui taip ir pritrūko laiko paspaust ant link'o ir uždėt. ( :

  3. Lauriss_Samper
  4. Jimmy_Absolut
 2. Pas Ventura į fūras ar pas Abri į dylus eit? va čia tai dilema.

 3. aš, kitas aš ir lmg...

  uhhhh net nesitikėjau išvyst savęs prie žmonių kurie serveryje yra kažką pasiekę :DD vienintelis randomas tarp žinomu asmenų saraše. Tikriausiai šiame saraše esu vien dėl to, kad kitam projekte užjudėjom neblogai. :DD Sėkmės tau Osaminai
 4. [APKLAUSA] Geriausias visų laikų direktorius?

  Gibsonas, Nrg, Kasekas, Cristianas, Fellonas, Arnoldis (2014-2015 metai fūros), Xesto, Styvas daug yra ką paminėti kurie buvo tikrai geri direktoriai, nes vieną išskirti būtų labai sunku, nes vieni nusikalstamom kiti teisėsaugai kiti neutraliom vadovavo. O mano išvardinti direktoriai direktoriavo tuomet kaip serveryje laikėsi po 400~ žaidėjų, tai firmose būdavo ne po 5 ir ne po 10 žmonių, jei neklystu pas Styva Taxistuose būdavo po 30 žmonių, o pas Fellona tuneriai bazej netilpdavo nepaslaptis jog būdavo priimama dvigubai žmonių nei leistina, bet ir šiais laikais taip darytu tik kad nėra kas jau čia žaistu.
 5. [Apklausa] Ką norėtumėte išvysti per heloweeną!

  noreciau pamatyt kai visi išeina pas @Max_Tosha
 6. Ačiū gerbemas dp kad uzdėjot like ant fb fotkes

 7. ANALIZĖ Į DYLERIŲ DIREKTORIŲ

  Tą tragišką situaciją pats DP ir padarėte tiesa pasakius analizes net neskaitau, nes čj net ne pats DP rašė tik permetu akimis per kandidatus tai du tikrai geri vienas toks nejasnas, kiek suprantu Boxas gavo cia drk, tai sveikinimai pabandyk kažką susukt serve, kariauk prieš visą servą, nedaryk jokių sąjungų, jei nori linksmai praleist serve laiką.
 8. o jūs irgi jaučiat kaip pati serverio prižiūrėtojų komandą užkasinėja šitą jau mirusį serverį po žeme?

  1. Rodyti ankstesnius atsakymus  6 daugiau
  2. KennySilver

   KennySilver

   nu tai tik vienas iš penkių prižų lošia tam serve reguliariai tai ir užkasinėja

  3. Paulius_Pishiuz

   Paulius_Pishiuz

   Lai žlunga :D nei kiek negaila vis tiek nei Edga nei Evaldas nieko gero nedaro ir nedarys. Tad aukokit eurus visi jiems, o jie jums nieko už tai neduos gero tik pažadus. Atnaujinimai tipo bus :D nors jų tikrai nebus.

  4. Edvis_Tanks
 9. [Ieškau] Modpack low pc

  GAlėsi cbugint su spzu vierhas busi vps zdz va rinkis cia pats: https://www.youtube.com/results?search_query=samp+500+fps
 10.  imkit baudela numetu gera

 11. Kažin papuoliau į istoriją kaip trumpiausiai buves pavas? Nespejau net i serva prisijungt :D

 12. Vienintelis Aš - Profesorius X, galiu sutramdyti savo mokinį mutantą iš X-menų, taip jūs teisūs, Balionkė yra Ernis. Jo specialioji galia yra išlendatys peiliai iš krumplių, tai yra mūsų vienas stipriausių kovotojų su blogiu. Jei netikite galite daugiau apie jį pamatyti jo filme: https://www1.filmai.in/ernis-lietuviu-kalba

  Coach'Carter - jis taip pat yra Ernis, tik evoliucionavęs (kuom skiriasi nuo Ernio galite pamatyti čia - https://imgur.com/a/1ZZDZlm), jį vadiname Rasamaha (angl. Wolverine). Jo specialioji galia yra lygiai tokia pat kaip Ernio (Balionkės), jis gali išsitraukti peilius iš krumplių. Jis priklauso kitam rangui Kamandai X (tai yra evoliucionavusių mutantų gvardija)

  Moronas a.k.a zVERB - jo specialioji galia... turbūt patys suprasit - https://imgur.com/a/GYWHnZ0 Jis taipogi priklauso Kamandai X (evoliucionavusių mutantų gvardijai)

  1. Rodyti ankstesnius atsakymus  5 daugiau
  2. Kenny_Silver

   Kenny_Silver

    

   Антоха MC мой друг

  3. gustis_sliuzas

   gustis_sliuzas

   @Por_Talams

   taigi pats ponas matote videke gambit saibas skaiciuoja tai cia taip paciai pas mus gambit saibas is furistu atemes atostogu isvaziaves

  4. Por_Talams
×