Jump to content

Kenny_Silver

Narys
 • Pranešimai

  2.162
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  8

Viskas, kas paskelbta nario Kenny_Silver

 1. @Mat_Himplin paimsiu, gal nuolaidėlę kokią?

 2. SWAT - Nuolatinė atranka

  Anketa: 1. Jūsų Vardas_Pavardė; Kenny_Silver 2. Jūsų vvp; ----- 3. Kiek metų; 11, vakar suėjo 4. Jūsų patirtis teisėsaugoje; nieko nesu pasiekęs, tik nusikalstamose sėdžiu 5. Iki kiek žvaigždučių galite duoti baudą fūristui ?; 30 6. Svarbiausios SWAT darbo komandos; /ant 7. Kada galite pūsti?; kai budrys iš už kampo išlenda 8. Ko negalima daryti įsiveržimo metu?; pyzdavotis iš fūrų 9. Jūsų discord; skestantis balkis#2728, pakvieskit pupos Sąvokos: SWAT valdžia - du vierhai ir vienas randomas Tazeris - ginklas NUM 6 - klaviatūroj mygtukas Įsiveržimas - kai išpisi fūras per tris skyles /ant - komanda tazeris - ginklas Maverick - mašina Buffalo - mašina
 3. Naujojo šerifo rinkimų analizė

  susimokėjo, kad užsidarei? sveikinimai Aironui, sėkmės darbuose.
 4. Apie Dabartini LMG.LT Admin priz.

  labai puikus video atitinkantis realybe, tikiuos grincai tobulesi video kurime. siek tiek truko netiketumo faktoriaus, taciau viskas isejo teisingai. aciu!
 5. .

  1. Rodyti ankstesnius atsakymus  17 daugiau
  2. Gvidas_Boomeris

   Gvidas_Boomeris

   @Kenny_Silver O tau nepamoina bazarint kad čia pusei servo nardei, kad kažką pasiektum ir iš šūdo taptum bent kažkas, bet realiai kad ir pasiekiai kažką vistiek esi šūdas. Kažką bazarini su manimi čia tame forume, nors net neturi kiaušų užsidėt nuotrauką ant facebooko ir nereikia atmazo kad nenaudoji ir t.t. Geresniu zaideju? Nezinojau kad kas turi geresnius cytus tas skaitosi geresnis zaidejas ir apskritai kaip gali but geresnis per sampa, cia ne koks lolas ar csgo :D Snarglys negaliu...

  3. Tomas_Tankas

   Tomas_Tankas

   Boomeri ne su tais prasydejai tsg

  4. Lukas_Hot
 6. [APKLAUSA] Policininko darbo kardinalūs pokyčiai

  baik juokus, RP laikai čia senai baigėsi. viskas, ko dabar darbuotojai nori - šaudytis ir gaudytis, nieko daugiau. šiaip žaidėjai nevertina valdžios postų kaip ankščiau, as an example - matas_kurk, kur prisidirbo po dviejų savaičių nesąmonių. Kaip daugkartinis PD valdžios atstovas galiu pasakyt - visai Teisėsaugos valdžiai reiktų griežtinti patekimą į firmas ir darbuotojų valdymą t.y. jokių atlaidžiavimų ir t.t. Kristis daro neblogą darbą ties tuo, bet to neužtenka.
 7. Peikiu Kenny_Silver [PD drk]

  a kur če taip parašhita? https://vvp.lmg.lt/zaidejas/Kenny_Silver, http://prntscr.com/ol5515 žaidime nėr uždėts dyriks čia nesu įrašyts čia irgi nesu įrašyts http://prntscr.com/ol55dm drk discorde neusu wtf??????????? tfw kai net pats dar nžn kad direktorius esu pD
 8. Anketa, norint įtraukti žaidėją į NDS sąrašą: 1. Jūsų Vardas_Pavardė, atstovaujama firma: Kenny_SIlver 2. Kokį žaidėją norite įtraukti į NDS sąrašą? (būtina užtaginti): @Jasna_Jasnaa 3. Dėl kokios priežasties norite įtraukti šį žaidėją į NDS sąrašą?: Kenkimas serveriui 4. Įrodymai:
 9. atlaikysi?

  1. Rodyti ankstesnius atsakymus  1 daugiau
  2. Justelis_Tiz

   Justelis_Tiz

   jeez lets not start drama out of this shit

  3. Mat_Himplin

   Mat_Himplin

   people love drama

    

  4. Saras_Gurry

   Saras_Gurry

   It's all fun, in the end.

 10. .

  1. Rodyti ankstesnius atsakymus  5 daugiau
  2. Vilius_Venturas

   Vilius_Venturas

   tai kad zjbal jau, fb ne lmg reikalam skirtas:DD

  3. Edvis_Tanks

   Edvis_Tanks

   @Vilius_Venturas reiks su mama pakalbėt kaip tave nubaust, ant žirniu jau klupėjai, reiks naujų bausmių

  4. Vilius_Venturas

   Vilius_Venturas

   ;DD neleist sampa zaist

 11. išvažiavus į užsienį bet su tuo pačiu identity visi draugai/blocked ir raidės kanaluose išlieka?

  1. Rodyti ankstesnius atsakymus  1 daugiau
  2. Hot_Knlfe
  3. Justelis_Tiz

   Justelis_Tiz

   humble brag

  4. Kenny_Silver

   Kenny_Silver

   @Coach_Carter yes maam, noriu kad visi bunexai ir arnoldziai zinotu 8)

 12. ANKETOS ŠABLONAS1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Kenny_Silver2. Užblokuotojo slapyvardis (Vardas_Pavardė): Grincs_Sto3. Užblokavimo priežastis: Kenkimas serveriui4. Vaizdinė medžiaga: https://imgur.com/a/lsO9uBY
 13. Išpirkų ir pretenzijų apeliacijos

  buvo aiškiai pasakyta, kad leido Venturas nemokėt. Kas dar neaišku?
 14. Sveikinimai Tankui. Buvo ir taip aišku, kas nugalės - aktyvumas reiškia daug ką.
 15. Čyteris Zygis_Budrys

  Skiltyje galiojantis anketos šablonas, norint pateikti prašymą įrašyti žaidėją į Sukčių ir čyterių sąrašą: 1. Jūsų slapyvardis mūsų projekte (Vardas_Pavardė): Kenny_Silver 2. Aš noriu pateikti prašymą įrašyti SUKČIŲ ar ČYTERĮ (teisingą atsakymą paryškinti) 3. Nusižengusiojo VVP profilis (nuoroda) arba slapyvardis (Vardas_Pavardė): Zygis_Budrys 4. Konkretesnės priežastys, kodėl pateikiate prašymą įrašyti šį žaidėją: Čytinimas, *LMG.lt Yra Geriausias SA:MP Serveris* cleo 5. Vaizdinė medžiaga: 6. Ar šis žaidėjas buvo užblokuotas (jei taip - pateikite užblokavimo apeliacijos nuorodą)?: Taip, -
 16. Z karta

  pasaulis nėra toks ir gražus, kai pagalvoji labiau. žinoma, kiekvienas darom jį vis nuostabesniu savo veikla ar indeliu į jį, tačiau daugumai tai neįdomu, ypač tai Z kartai. bet jo, LMG forumas ne ta vieta apie tokias temas diskutuot, žinant kad čia kas antro žaidėjo average iq nesiekia lauko temperatūros.
 17. Gal kas žinot žaidėjų Ereboser_Sir ir Aurimas_Nrg visus pasiekimus?

  1. Deivis_Splash

   Deivis_Splash

   daug pasiekimų.

  2. Mat_Himplin

   Mat_Himplin

   #DėkokimeProtoBokštamsDPKurieNesugebėjoIšlaikytiBūvusiųDirPavTemos

 18. Išpirkų ir pretenzijų apeliacijos

  PRETENZIJOS(-Ų) APELIACIJA 1. Jūsų Vardas_Pavardė, firma kuriai atstovaujate ir užimamos pareigose joje: Kenny_Silver, Policija, pavaduotojas. 2. Kuriai firmai norite pateikti pretenzijų apeliacija: Fūristai. 3. Koks (kokie) valdžios atstovai dalyvavo veikloje: - 4. Koks (kokie) darbuotojai pažeidė taisykles: Deivis_Zamasu, Artas_Neswarbu, Puffas_Pfff,, Vilius_Hash, Marius_Glad. 5. Įrodymai, jog vyko veikla: https://imgur.com/a/w2H7IF5 6. Įrodymai, jog buvo prisijungęs valdžios atstovas(-ai):https://imgur.com/a/Emc3kOB 7. Kokios taisyklės buvo pažeistos: Kitos firmos pašalinio darbuotojo (60.000) 8. Įrodymai, jog buvo pažeistos taisyklės: 9. Pretenzijų suma: 720.000.
 19. Anketa, norint įtraukti žaidėją į NDS sąrašą: 1. Jūsų Vardas_Pavardė, atstovaujama firma: Kenny_Silver, Policija 2. Kokį žaidėją norite įtraukti į NDS sąrašą? (būtina užtaginti): @Zygis_Budrys 3. Dėl kokios priežasties norite įtraukti šį žaidėją į NDS sąrašą?: Čytinimas 4. Įrodymai:
 20. Ryt 22 į PD, jeigu nenorit laukt - nuolatinė forum e. Labanakt.

   

  1. Vilius_Venturas
  2. Nojus_Buxas

   Nojus_Buxas

   Neatleisiu uz vakar

 21. kada anketa

  1. Hot_Knlfe

   Hot_Knlfe

   va sita jau ne tau zinot

 22. Dėl sa:mp

  Skiltyje galiojantis anketos šablonas: 1. Kokia iškilo problema?: Pirmąsyk įjungus sampą, jis nepasijungia, tiesiog rodo kaip veikiančią programą task manageryje bet nieko neišmeta, jokio logotipo apačioj ar kažko panašaus. Perjungus iš naujo veikia, tačiau baisiai lūžinėja, kas 5 sekundes nudropina framai. Išjungus sampą po antro karto visos kitos programos ir žaidimai dažniausiai nesiekia 30 fps. 2. Kuo plačiau apibūdinkite iškilusią problemą: ^^^ 3. Komentaras (kaip sprendėte problemą) (nebūtina): Bandžiau pravalyt kompą, išjungt visas programas prieš jungiant, ištrint modus/perinstaliuot visą žaidimą. Tikrinau memory usage, pajungus ir po pajungimo dažniausiai 100% būna.
 23. Sveikinimai naujajam Tuninginių direktoriui Karoliui, sėkmės darbuose, neprisigerk po dviejų savaičių. *ganėtinai daug gramatinių ir stiliaus klaidų, padirbėk dar prie šito:)
 24. SWAT direktoriaus rinkimų apžvalga

  Sveikinimai Cristianui, sėkmės darbuose ir firmos valdyme.
×