Jump to content

Modestas_Greitis

Narys
 • Pranešimai

  23
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Apie Modestas_Greitis

 • Rangas
  Narys

Paskutiniai lankytojai

209 profilio peržiūros
 1. Unban: Modestas_Greitis (Admin: Edga_Fox)

  1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Modestas_Greitis2. Administratoriaus slapyvardis (Vardas_Pavardė): Edga_Fox3. Užblokavimo priežastis (čytinimas ir t.t.): Cytinimas4. Įrodymai: Stai anketa. Apeliacija yra nepatvirtinta tad turiu gauti unban'a.
 2. Unban: Modestas_Greitis (Admin: Edga_Fox)

  1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Modestas_Greitis2. Administratoriaus slapyvardis (Vardas_Pavardė): Edga_Fox3. Užblokavimo priežastis (čytinimas ir t.t.): Chytinimas, nors chytas i ora svaide duodu 100% tas swat'as ar kas ten toks svaide mane. Surakino ir svaide.4. Įrodymai: Ziauriai srr man beda yra su screenshootais tai teturiu kur kai prisijungti bandau ir raso "Banned" neabejojiu adminas uzpildis tema ir pateiks irodymus kaip chytinu, nors mate tiesiog chytas i ora svaide ir rasiau /padmins pagalbos Baba_Zita viena karta suregavo ir vsk, o sitas ban'a piso.
 3. Unban Modestas_Greitis (Admin: Vycka_Rycka)

  hmm, jis pateikė įrodymus, bet jis mane šaudė ir ne viena kartą ką man daryti jei jis mane šaudo + jis adminas, kodėl jis lenda prie manes vstk aš tik 20h pražaidės o jis kiek jau ? aš netgi gal ir mažiau pražaidęs, tai kodėl jis mane šaudo ? tai ką man daryti, kad jis mane visur šaudo, dėlto rr ir padariau, nes kodėl už mašinos fixą turiu aš mokėti ? + nemanau, kad tai jūsų serverio klaidų naudojimas, nes ši klaidą taip sakant kaip jus ją vadinat yra visose serveriose, tai jaučiuosi negristai užbanintas ir nepriemu kaltės, kad aš kas ką blogai dariau, (kodėl dėl kus kokio admino turiu savo pinigus leisti ?/bent isp piskit jam vieną, jei jau unban negausiu/kuri free gavau, ai, bet pl taigi ss neturiu, kad šaudė visur mane taigi negaus isp, vnžd bereikalo pasirinkau šita projektą/vien dėlto, kad bendruomenė LMG.LT yra hujova) čiau
 4. Unban Modestas_Greitis (Admin: Vycka_Rycka)

  1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Modestas_Greitis 2. Administratoriaus slapyvardis (Vardas_Pavardė): Vycka_Rycka 3. Užblokavimo priežastis: Pagal ji naudoju serverio klaidas, nors nei viena nenaudoju kuri susijusi su jūsų serverių + šaudė mane 4. Įrodymai:
×