Jump to content

Marlboro__Adidas

Narys
 • Pranešimai

  283
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

4 Sekėjai

Apie Marlboro__Adidas

 • Rangas
  Kylanti žvaigždė
 • Gimtadienis 1999.11.14

Profilio Informacija

 • Lytis
  Vyras

Paskutiniai lankytojai

956 profilio peržiūros
 1. Chill

 2. [Ieškau] enb high pc

  http://www.gtainside.com/en/sanandreas/mods/97969-mmge-3-mcfly-s-magnum-opus/ Siūlau šitą ENB jo reikalavimai stulbinantys nebetkoks PC jį išveža.
 3. Peikiu Marlboro_Giedrius

  man tavo snukis nepatiko tai soviau is tazerio dar palandziokit i baze nagus nukaposiu.
 4. "Apsauga" Garbės sąrašas

  Jūsų Vardas_Pavarde žaidime: Marlboro GiedriusKiek pinigų paaukojote apsaugos firmai?: 25.000.000EURĮrodymai:
 5. "Apsauga" Garbės sąrašas

  Anketa norint būti įrašytam į garbės sąrašą Jūsų Vardas_Pavarde žaidime: Marlboro Giedrius Kiek pinigų paaukojote apsaugos firmai?: 20.000.000EUR Įrodymai:
 6. 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Marlboro Giedrius2. Įkalinimo/užtildymo priežastis: Mentas3. Kaltininko Vardas_Pavardė serveryje: Gta Like4. Įrodymai (vaizdinė medžiaga): 5. Papeikimas kaltininkui (nuoroda):
 7. Koala_Stonkus kai pravedinėja treniruotę

  Biškį padarykim atvirkščiai
 8. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Marlboro_Adidas2. Užblokuotojo slapyvardis (Vardas_Pavardė): Frakas_Tupakas3. Užblokavimo priežastis: Serverio klaidų naudojimas savo labui.4. Vaizdinė medžiaga:
 9. [APKLAUSA] Ar vertetu isimti nereikalingus darbus?

  Sveikas, tarkim apmąstymams dėl radistų darbo tiesiog yra netinkamas direktorius nes Nojus_Delete beveik nesirūpina firma, pasikeitus direktoriui ir radistų darbo veiklą pasikeistų palyginant Duff_Beer ir Nojus_Delete tai yra didelis skirtumas Duff'o eroje visuomet būdavo veiklų ir sukaupu. O klubus reiktų perteikti gaujoms naujoje gaujų sistemoje, manau išėmus klubus iš paslaugų bei pakeitus pavadinimą tarkim į kokį populiarios buvusios LMG gaujos ir tiesiog per forumo atrankas renkant gaujos vadus atitinkamai gaujai, pagerėtų serverio žaidėjų paklausa ir aktyvumas.
 10. Unban Marlboro_Adidas[Admin Arvys_Gamer]

  1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Marlboro_Adidas2. Administratoriaus slapyvardis (Vardas_Pavardė): Arvys_Gamer3. Užblokavimo priežastis (čytinimas ir t.t.): Serverio klaidų naudojimas savo labui.4. Įrodymai: Čiuvelis paprašė 200k nedaviau ir užbanino
 11. Prisėdom su garažo meistriukais.

  jus mano pagrindinej driftinimo vietoj fotkinates ir nepaminejot :'(
 12. Nesusimokėjo už Ferrari mašinos sutvarkymą

  butu geriau jei sitoj ft butu taikomasi ne i mechanika o i koki civili.
 13. Dyleriai - Darbuotojų rangai

  Anketa norint pasikelti rangą: Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Marlboro_Adidas Į kurį rangą norite persikelti: Gatvės mafukas. Ar turite reikiamą taškų kiekį: Taip ir sukaupu.
 14. Dyleriai - Darbuotojų rangai

  Anketa norint prisidėti taškų: Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Marlboro_Adidas Kiek taškų turite gauti: 105 taškai už parduotus žolės paketus. + Skelbimas per /v + Praleistos 6h žaidime ir viena okupacija+ vienas grobimas + susišaudymas. Išviso 132,5 taškai. Įrodymai: https://imgur.com/a/BZjtEXP + https://imgur.com/a/tw3KrjI viskas yra šiose nuorodose.
×