Jump to content

Setono_Degtine

Narys
 • Pranešimai

  516
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  1

Setono_Degtine paskutinį kartą laimėjo Gruodis 20 2019

Setono_Degtine turi geriausiai pripažintą turinį!

Apie Setono_Degtine

 • Rangas
  ČYTERIS.
 • Gimtadienis Rugsėjis 20

Profilio Informacija

 • Lytis
  Vyras
 1. ANKETOS ŠABLONAS 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje:Setono_Degtine2. Įkalinimo/užtildymo priežastis:Mute blogas /v /s /d pasisveikint jau tipo nebegalima :D? 3. Kaltininko Vardas_Pavardė serveryje:Neville_Macmillan4. Įrodymai (vaizdinė medžiaga):https://imgur.com/a/KA1YnHq5. Papeikimas kaltininkui (nuoroda):
 2. Arnoldas_Supermenas užblokavo Setono_Degtine

  Jai nezinai kaip veikia tas shooting indicatorius nešnekek vpš hp čia vpš nepriciom nes atsijunges gali turet 0 arba šiuo atveju uzbanintas ir tu gali vaiksčiot ka nori daryt o atrakinimas surakinimas nieko nereiškia nes saudet vel surakine o ne atrakinta nu krc man p* palauksim ap sprendimo.
 3. Arnoldas_Supermenas užblokavo Setono_Degtine

  Nebepramušinėk rusas vpš žinant visas lmg sistemas ir visa kita tu gali ta zmogu surakinta kad ir su sraiktu pjaut ir newnepjausi , o čia kad surakintas ir niena hp ne pirmas kartas manau kiekvienas esam susidūres o kai atrakintas buvau net nešaudėt butumet šaude būtų hp ėja tad kad čia ruseli eik i savo rusynus jai nesupranti lmg hosto ir visko kito šūdo . Juokinga daros + Dar aplinkui mane stovet jus su 5 ar kiek ten mašinų ir tos kulkos bbz kur skrenda . IR GALI ČIA NEBESPAMINT LAUKIAM AP SPRENDIMO.
 4. ANKETOS ŠABLONAS, KAI GAUNATE UŽBLOKAVIMĄ NUO ADMINISTRATORIAUS: 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Setono_Degtine 2. Administratoriaus slapyvardis (Vardas_Pavardė): Arnoldas_Supermenas 3. Užblokavimo priežastis (čytinimas ir t.t.): Čyt. 4. Įrodymai: https://imgur.com/a/0tMMZ54
 5. 50.000.000 € Konkursas

  1. Jūsų Vardas_Pavarde:Setono_Degtine2. Kaip manote, kiek laimėsite pinigų?:Nu pora lemonu užteks.
 6. Samp_Power banned Setono_Degtine

  Seni achujenas bannedas aš čytas tikrai eilinė serverio klaida kai būna drift.cs + taz tu pradedi kilt serverio klaida https://imgur.com/a/c0hnUjJva ft kad patazino tai sėkmės paka tik ziek nepersistenk kita kart mažuti mano . Baisu daros nuo tokiu čyteriu naikintoju nors kita kart vidosa padaryk nes neuztenka ft lmg teisinguolis . MYLIU BUČIUOJU ŠIRDELEI NEŠIOJU MAŽUTI TU MANO DB I SERVA GERIAU NESIJUNK 5D .
 7. Unban Setono_Degtine (Admin: Samp_Power)

  ANKETOS ŠABLONAS, KAI GAUNATE UŽBLOKAVIMĄ NUO ADMINISTRATORIAUS: 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Setono_Degtine 2. Administratoriaus slapyvardis (Vardas_Pavardė): Samp_Power 3. Užblokavimo priežastis (čytinimas ir t.t.): Čyt 4. Įrodymai: https://imgur.com/a/c0hnUjJ
 8. Fūristai |-| Algalapis

  Anketa norint gauti Algą: 1. Jūsų V_P :Setono_Degtine 2. Kokią sumą uždirbote? :Jai viskas nrml tai 282 550k. 3. Datą kada prašote algos :2020-03-21 Iki 00:00h. 4. Kurią dieną paskutinį kartą prašėtė algos? :Pirmas kartas. 5. Nuotraukos-įrodymai, kad gauti uždirbtus pinigus (Nuotraukas kelti į imgur) :1. Praleistas laikas. 2. Rūbai. 3. Narkotikai. 4. Telefonai.
 9. Peikiu Setono_Degtine

  Nu kad stogas nuo sampo vaziuojas tai totaliai matos ačiū už pagyrima.
 10. Maladiec bičas esi tokiu kaip tu daugiau, kad būtu. :D

  1. Setono_Degtine

   Setono_Degtine

   :D:D:D Srr seni nieko nezinau apie tave nrml neteko susidurt xD.... :D:D:D

  2. Deividas_Zoro

   Deividas_Zoro

   Gali būti nieko nesakau :D

 11. [FORUMAS] Parašyk nuomonę apie žaidėją po juo !

  Kazkur matytas bsk, sake kad normalus xD, ir pirma kart galvojau kad merga xD. Sekmes žaidime.
 12. Prisistatau Roma_Lmg

  Labas, sėkmės žaidime ir gyvenime .
 13. Sveikinimai Hotai sėkmės valdyt firma. Graži analizė.
 14. Prisistatau Žygis_Budrys

  Nu zdrw putyte sėkmės čia tam karantine ir sampe.
 15. ANKETOS ŠABLONAS, KAI GAUNATE UŽBLOKAVIMĄ NUO ADMINISTRATORIAUS: 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Setono_Degtine 2. Administratoriaus slapyvardis (Vardas_Pavardė): Matis_Ospamox 3. Užblokavimo priežastis (čytinimas ir t.t.): Event/atrankos trugdymas. 4. Įrodymai: https://imgur.com/a/uQUvSTH
×