Jump to content

Deivis_Malibu

Narys
 • Pranešimai

  6
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Apie Deivis_Malibu

 • Rangas
  Narys
 • Gimtadienis 2002.01.15

Profilio Informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Gyvenamoji Vieta
  Šilutė/Šiauliai
 • Interesai
  Futbolas <3
 1. Laimėk 2100 taškų ant Admin

  nu tipo skaičius 53 ims šita event.
 2. Sveiki, šį gan vėlyvą penktadienio vakarą nusprendžiau parašyti atsiliepimą apie šį, gan seną samp projektą. Prieš kelis metus buvau leavinęs jį ir pabėgau į kitą, mano manymu perspektyvesnį projektą, nes LMG.LT serveryje žmonių mažėjo ir nebemačiau tikslo skirti savo laisvalaikį šiam serveriui, tačiau vieną dieną atsidarau samp lentelę. Įsivedu LMG.LT serverio ip ir pamatau, jog serveris pradėjo atsigauti. Pradėjo lygintis į mano įškeistą serverį. Pamaniau, kad vertėtų pamėginti ir prisijungti į jį, bei pažiūrėti ar kažkas pasikeitė. Deje, bet užsimiršo slaptažodis ir teko registruotis su nauju slapyvardžiu. Realiai šitoje situacijoje jau pradėjau suprasti, kad einu geru keliu. Žinojau apie emigracija. Ją užpildžiau ir labai greitu metu susilaikiau kelių atsakymų į mano sukurtą temą. Trys žmonės mane stengėsi supažindinti su projektu. Jie savo komentaruose aprašė tai kas jų manymu yra svarbiausia naujokui. Ir tikrai jie mane bent minimaliai apšvietė. Toliau norėčiau paminėti apie administratorių pagalbą serveryje: Tik prisijungęs į serverį nutariau pirmiausia išsilaikyti teises. Deje bet vienam buvo sunku, tačiau paprašęs admin pagalbos - per kelias minutes 2 administratoriai atsiteleportavo ir stengėsi išsiaiškinti situaciją ir kaip įmanydami padėti. Galiu prisipažinti, kad dėl jų pagalbos man pavyko išlaikyti gan nelengva pravažiavimą aikštelėje ir toliau ramiai žaisti serveryje. Nepamenu jų V_P, tačiau jei skaitot tai ačiū jums, jog nepatingėjot ir padėjot Taipogi svarbu paminėti, jog teko būti pasiklydusiam serveryje ir nežinoti kai kurių sistemų, tačiau ir vėl galiu pagirti serverio žaidėjus, jog jie viską paaiškino ir suteikė man pilnavertį žaidimą serveryje. Esu nustebęs ir tuo pačiu laimingas, jog serveris tvarkosi. Jei vis dar svarstot ar šis serveris yra vertas Jūsų laisvalaikio - manau atsakymas yra TAIP, taigi junkites ir linksmai praleiskite laiką su šaunia serverio komanda bei žaidėjais! Linkiu administratoriams, žaidėjams bei kitiems skaitytojams gero bei malonaus žaidimo! Sėkmės!
 3. Emigruoju Deivis_Malibu

  1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Deivis_Malibu 2. Kodėl renkatės šį Serverį?: Nes sename projekte nemačiau jokios perspektyvos ir savininkų atsidavimo, tačiau šiame serveryje radau būtent ko ir reikia. 3. Bendrosios patirties (XP) nuotrauka (per „TAB“): 4. Bendrosios informacijos nuotrauka (per /info): 5. Nuotrauka su emigravimosi tekstu:
 4. Emigruoju Deivis_Malibu

  1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Deivis_Malibu 2. Kodėl renkatės šį Serverį?: Nes jame matau daugiau perspektyvos, nei praeitame. 3. Bendrosios patirties (XP) nuotrauka (per „TAB“): 4. Bendrosios informacijos nuotrauka (per /info): 5. Nuotrauka su emigravimosi tekstu:
×