Jump to content

Ewan_Armanii

Narys
 • Pranešimai

  9
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 1. Oficiali Modifikacijų Krautuvėlė

  ♛ Anketa ♛ Jūsų Vardas_Pavardė?: Wade_Collins Jūsų norimos modifikacijos (tiksliai)?: ENB (žinau, kad jo kūrėjas yra cesar, o ENB turėtų būtų Cesar's ENB v1 ir Cesar's ENB v2) Prašau čia, nes lsrp forume esantys linkai ištrinti Modifikacijos vaizdinė medžiaga(Nebūtina): Cesar's ENB V1 Cesar's ENB V2 Ar paspaudėte patinka ant temos?: Taip Ar atsiskaitysite už modifikacijas?: Taip Ar vaizdinėje medžiagoje nėra pavaizduota kito projekto reklama?: Ne.
 2. Oficiali Modifikacijų Krautuvėlė

  ♛ Anketa ♛ Jūsų Vardas_Pavardė?: Wade_Collins Jūsų norimos modifikacijos (tiksliai)?: Colormod Modifikacijos vaizdinė medžiaga(Nebūtina): https://www.youtube.com/watch?time_continue=55&v=aMMTmQBtEGU Ar paspaudėte patinka ant temos?: Taip Ar atsiskaitysite už modifikacijas?: Taip Ar vaizdinėje medžiagoje nėra pavaizduota kito projekto reklama?: Nėra
 3. [Ieškau] SKIN

  Ieškant modifikacijos: 1. Kokia, tai modifikacija [transportas, uniforma, ENB ir kt.]?: Skins 2. Vaizdinė medžiaga (nebūtina): ČIA 3. Komentaras (trumpas aprašymas apie modifikaciją):
 4. Oficiali Modifikacijų Krautuvėlė

  ♛ Anketa ♛ Jūsų Vardas_Pavardė?: Wade_Collins Jūsų norimos modifikacijos (tiksliai)?: Efektai, skinai (kelių gangų ir nusikalstamų) Modifikacijos vaizdinė medžiaga(Nebūtina): Efektai, nusikalstamų darbų skinai: ČIA, LSV skinai ČIA, Grove Street skinai ČIA, jeigu neklystu San Fierro Rifa skinai ČIA Ar paspaudėte patinka ant temos?: Taip Ar atsiskaitysite už modifikacijas?: Taip Ar vaizdinėje medžiagoje nėra pavaizduota kito projekto reklama?: Nėra PASTABA: Visos modifikacijos turi būti lygiai tokios pačios kaip parodyta šiuose video
 5. Ieškant modifikacijos: 1. Kokia, tai modifikacija [transportas, uniforma, ENB ir kt.]?: ENB, skinai, Kraujo modas 2. Vaizdinė medžiaga (nebūtina): ENB ir skinai iš čia: https://www.youtube.com/watch?v=8o7wdYJPCbI Kraujo mod, kiti skin iš čia: https://www.youtube.com/watch?v=x0UDKTUh7Ys TAIP PAT JEIGU NESUNKU NUMESKIT BEKO'S ENB V3, NES JO VIDEO DESC. ĮKELTAS LINKAS BAIGĖ GALIOTI ARBA BUVO IŠTRINTAS AUTORIAUS. 3. Komentaras (trumpas aprašymas apie modifikaciją):
×