Jump to content

Martynas_Case

Narys
 • Pranešimai

  92
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  1

Martynas_Case paskutinį kartą laimėjo Gegužė 26

Martynas_Case turi geriausiai pripažintą turinį!

Apie Martynas_Case

 • Rangas
  Dažnas dalyvis
 • Gimtadienis 2000.11.06

Profilio Informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Gyvenamoji Vieta
  Kaunas

Paskutiniai lankytojai

258 profilio peržiūros
 1. Peikiu Karolis_Ganjababy (ARISTAKRATSKIY LEAD)

  @Deagle_Mini o aš negaliu šaudyt fūriokų tiesiog? ne jūsų bazėj gi buvau triohala tu , atsičiuhink tu gal, šaudžiau nes lapai esat visi, jibani tb kickeriai..
 2. Peikiu Karolis_Ganjababy (ARISTAKRATSKIY LEAD)

  Visų pirma skin'ai tai tragiški :DDdd, o toliau, tai aš filmavau grobimą ir čyterius gaudžiau kurie buvo grobime ir kapojo su fasteriais, o jeigu ir šaudžiau, tai tikrinau ar žaidėjas nenaudoja žaidimą palengvinančių programų. cya
 3. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Martynas_Case2. Užblokuotojo slapyvardis (Vardas_Pavardė): Rokexc_Blurite3. Užblokavimo priežastis: čytinimas, inv.4. Vaizdinė medžiaga:
 4. [IDEJA] Kelios idejos GP bei apsaugai.

  Sveikas Migueli, realiai tai dėl auto gaujų uždarymo tai nesąmonė, tam yra GP.. Toliau, dėl žaidėjų skaičiaus gaujose irgi prieš, nes savaime aišku, kad į gaujas sunkiau pririnkti ištikimų žmonių, nei į teisėsaugų firmas, į kurias visad ėjo ir eis didesnis kiekis žaidėjų. Dėl apsaugos tai irgi nesutikčiau su tavim, kadangi 50/50, pusė į nusikalstamą eina pusė į teisėsaugą, tai lygu sakyčiau yra. P.S - nebeatsigaus tas LMG be šansų.
 5. Unban Martynas_Case [ADMIN Lunis_Hakis]

  1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Martynas_Case2. Administratoriaus slapyvardis (Vardas_Pavardė): Lunis_Hakis3. Užblokavimo priežastis (čytinimas ir t.t.): kenkimas srv4. Įrodymai: https://imgur.com/a/AIrSz3l
 6. [PAGALBOS] Su laggais.

  Sveikas, pabandyk kai nuleidi SAMP ji ijungti paspaudes ALT + TAB, gal pades.
 7. rimtega

  gerai, tyliu
 8. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Martynas_Case2. Užblokuotojo slapyvardis (Vardas_Pavardė): Estone_Goliathus3. Užblokavimo priežastis: Čytinimas.4. Vaizdinė medžiaga:
 9. Peikiu Tony_Saltukas

  Papeikimo anketos šablonas: 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Martynas_Case 2. Peikiamo asmens Vardas_Pavardė serveryje: @Tony_Saltukas 3. Kodėl peikiate šį darbuotoją?: Šaudymas be reikalo į nekaltą žaidėją. 4. Įrodymai:
 10. rimtega

 11. Peikiu Laurynas_Balonelis

  Kokiam dar video matos? :Ddd, beje Balonėli man giliai kur jis buvo surakintas, kitą kartą įrodymus daryk ir nereikės verkti čia ir freepostinti. Ir dar, žinai kas tau belieka?.. Palikti Fūristų direktorių. Kol Balonėlio era gyvuos fūristai šiukšlės buvo ir būsit, kappa.
 12. Peikiu Laurynas_Balonelis

  Laukiu įrodymų, už ką buvo iškickintas žaidėjas iš serverio turintis daugiau negu 3k XP, nenaujokas - https://vvp.lmg.lt/zaidejas/Laurynas_Tiesiog Tikriausiai tai dar vienas blogas /bausti naudojimas, tam, kad išvengti tavo darbuotojui kalėjimo
 13. Peikiant Administratorių:1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Martynas_Case2. Kaltinamojo Administratoriaus slapyvardis (@Vardas_Pavardė): @Laurynas_Balonelis3. Peikimo priežastis: Blogas /bausti naudojimas. 4. Vaizdinė medžiaga: https://imgur.com/a/wP4UiHg
 14. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Martynas_Case2. Užblokuotojo slapyvardis (Vardas_Pavardė): Migle_Rarrr3. Užblokavimo priežastis: Čytinimas.4. Vaizdinė medžiaga:
 15. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Martynas_Case2. Užblokuotojo slapyvardis (Vardas_Pavardė): Natalija_Kapucink3. Užblokavimo priežastis: Čytinimas.4. Vaizdinė medžiaga:
×