Jump to content

Coach_Carter

Narys
 • Pranešimai

  949
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  7

Coach_Carter paskutinį kartą laimėjo Balandis 29

Coach_Carter turi geriausiai pripažintą turinį!

Apie Coach_Carter

 • Rangas
  SHINRA TENSEI

Paskutiniai lankytojai

22.099 profilio peržiūros
 1. tu gali buti challengeris korejoj ir vis tiek su gyciu qpk lolo nelaimesi, tik tiek ir tenorejau pasakyt. 

  1. Rodyti ankstesnius atsakymus  8 daugiau
  2. John_Moron
  3. Coach_Carter

   Coach_Carter

   at gustis gustis pradek prasau izzeidineja

  4. Kenny_Sllver

   Kenny_Sllver

   jus mano evelynnos dar nemate

 2. Las Colinas Vagos

  Los Vagos gang shit, if you aint a vagos you a vagina, čia va kadras is gaujos gyvenimo, su Chulio ir Pedro pasitinkam hebra is po gangwaro pridedu dar kadrą, gavom šturmą iš swatų, lyderius supakavo, bet nieko judam i prieki:
 3. baisu yra kai hebra tulike prisifotkina, baisiau yra kai uzsimeti kazkieno kito tuliko fotke ant savo avataro, cia db maciau toks trendas yra

  1. Rodyti ankstesnius atsakymus  6 daugiau
  2. Coach_Carter

   Coach_Carter

   NE IS VALSTYBĖS PASKOLĄ ĖMIAU

  3. John_Moron

   John_Moron

   @Rokas_Swaggg ka tu vac'banini? :DDDDDDDDDDDDDDDD

  4. Rokas_Swaggg

   Rokas_Swaggg

   @John_Moron Šmagu nupysa accountų :c

 4. čia taip viskas nusiritę, kad net man gaila pasidarė

  1. Rodyti ankstesnius atsakymus  1 daugiau
  2. Lauris_Hudd
  3. Artas_Neeswarbu

   Artas_Neeswarbu

   išrinks dp pasiimk dpp padaryk čia tvarka direktorių prižiūrėtojau. 

  4. Mantas_Esu

   Mantas_Esu

   Sveikas Carteri , kaip išsilaikes?

 5. coachas sake ,kad aš gangsteris , o jis dievas

 6. stuuuuumi senyzas

 7. Kas pamena, kai šeštoj klasėj per matematiką Jonas keturisdešimt du arbūzus pirko? Radau Jono hebrą:

   

 8. edgy pavadinimas

  nu nepasakyičau kad aš fuckboi, ir pas tosha nelošiu tai, kažko kito prašyk, kad netemptų ten gusčio, i love you too!
 9. We are Anomalous
  We are a region
  Forgive and forget
  Expecto Patronum

 10. Naujas lietuvių gabalas

  ir paaiškinau viršuje, kodėl tavo melodic repas skamba prastai
 11. edgy pavadinimas

  Matau čia daug apklausų apie LMG žlugimą, Kešos dingimą, ateitį, žaidėjų sugrįžimą rudenį ir panašiai, todėl pagalvojau savo du centus įmesiu į šulinį, gal bent vieno žmogaus mąstymą pakeisiu: Nepadaro čia tiek pinigų tas LMG, kiek įsivaizduojat... Edgarui tai nėra pirmas ar antras prioritetas, todėl ir yra neglektuotas. Buvo puikus startas jam LMG, suteikė šaltinį pinigų tiek, kad užtektų kažkuo rimčiau užsiimti, taip, kad užteks žiūrėti per rožinius akinius, pasidžiaukim tuo, jog šis serveris suteikė mum galimybę praleisti laiką, sutikti naujų žmonių, lavinti tam tikrus įgūdžius, o ne ieškokim, kaip sugrąžinti, tai kas nebegrįš. Tie kas čia kalba, jog rudenį čia bus belekas, tai irgi atsimerkit, nebegrįš čia niekas rudenį... Tiem, kas čia sako, kad Keša kaltas dėl serverio žlugimo, tai išsitraukit galvą iš smėlio... Visą laiką čia taip buvo, nuo 2013 metų niekas nevyksta bet laikėsi projektas ne metus, ir ne du kaip vienas iš geriausių Lietuvoje, laikėsi vien dėl savo bendruomenės, ir žmonių dedančių laiką į šį projektą, dedančių laiką į šį projektą, tam, kad Edgarui ar jums nereiktų jo dėti, tačiau brangieji, toks dalykas, kaip progresyvinė degradacija yra realus, kas ir užpuolė šį serverį. Daug faktorių prisidėjo prie šio fenomeno, pradedant nuo čyterių, kenkėjų, pereinant prie žmonių kurie vis griežtino ir griežtino taisykles ten kur jos neturėjo būti griežtinamos, bandė įtvirtinti geležinę tvarką, užmiršdami, jog pabaigoje, čia visi susirenkame praleisti gerai laiką, nesuprasdami, jog kai sugebi parašyti keturiais žodžiais daugiau negu kitas dvidešimt keturiais, nereiškia, kad tu esi kažkoks pažeidėjas, kai esi naujokas, ir neturi kaip mašinos susitaisyt, todėl atsijungi, kai į tave suleidžia cbugo seriją adminas nereiškia, kad esi vertas 6 mėnesių bano, baigiant ties tais žmonėmis kurie paliko būtent dėl projekto progresavimo trūkumo, visi vienaip ar kitaip prisidėjome prie projekto žlugimo. Ar išplatinai anti-drunką, ar užbaninai kažką, nes paspaudė g surakintas į tavo automobilį, kad tau nereiktų jo ten įsisodinti, nu vienu žodžiu, kad ir ką bepadarei, pats sau pasiklojai lovą, tai dabar ir miegok joje. Nubraukiant visą šį pilką, šaltą negatyvumą, kurį aš išliejau jums prieš akis, geriau nepagailėkit minutės ir atsukit laikrodį, padėkokit už visus gerus prisiminimus, pradedant nuo legendinių gaujų, darbų erų, kurios suvienijo žmones, pavertė, kas yra nespalvingas LMG gyvenimas į kažką apie ką net ir šiandien prisiminti yra malonu. Pagerbkim, tuos, kurie mus išmokė, kaip elgtis situacijose, kuriose prieš tai, galėjome tik byb* rankoje laikyti, paplokim tiems, kurie čia prikūrė karų tokių, kad nesinorėjo nuo LMG atsijungti valandų valandas, tokių karų, kad abi pusės, nors ir dažnai nepripažindavo to, suprasdavo, kad jeigu nebūtų kitos barikados pusės, net nesijungtų čia. Nu vienu žodžiu, be daug žodžių: Appreciate what it was, don't dwell on what it could've been. p.s. jei turit kokių linksmų prisiminimų išsaugoję, pasidalinkit.
 12. autopsy 

   

  1. Eijus_Pscort
  2. Eijus_Pscort

   Eijus_Pscort

   mad money geriausias!

×