Jump to content

Ponas_Pishius

Narys
 • Pranešimai

  38
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Apie Ponas_Pishius

 • Rangas
  Narys
 • Gimtadienis 1997.02.18

Profilio Informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Gyvenamoji Vieta
  Ukmergė

Paskutiniai lankytojai

1.013 profilio peržiūros
 1. Konkurso anketa 1. Jūsų slapyvardis: Paulius_Pishius 2. Ar nuotrauką kūrėte vienas ar kažkas padėjo?(Jei taip ir norite pasidalinti prizu jeigu laimėtumėte parašykite žaidėjų V_P): niekas nepadejo 3. Jūsų sudėlioto LMG vardo nuotrauka:
 2. Jūsų slapyvardis: Paulius_Pishius Jūsų pasisakymas prieš kovą: Belekas belekur belekada
 3. „Loterija" - 8 LMG Gimtadienis

  Registracijos šablonas 1. Jūsų slapyvardis: Paulius_Pishius 2. Jūsų pasirinktas numeriukas(1-250): 22
 4. 8 LMG Gimtadienis

  Sveikinu visus su 8 gimtadieniu.
 5. Konkurso anketa 1. Jūsų slapyvardis: Paulius_Pishius 2. Apie ką bus jūsų įsimintiniausias įvykis?: Apie tai, kad grįžo Jason_Franklin 3. Nupasakokite savo įvykį plačiai(Kodėl jis toks įsimintinas, svarbus, įdomus jums): Pagrindinis įkūrėjas grįžo po 3 metu 3 mėnesių ir 1 dienos jei neklystų. Manau, kad visai Lmg komandai, bei jų nariams šis įvykis labai svarbus. Svarbus, nes galės padėti atsitikus problemai. 4. Galbūt turite kažkokių nuotraukų, vaizdo įrašų kuris nurodytų tą įvykį? O galbūt nuorodą, apie kurią ir aprašinėjate įvykį?(Jeigu neturite, tiesiog praleiskite šį klausimą): Jason_Franklin - nuo 2010.11.21 iki 2015.07.14 - Paliko komandą dėl laiko stokos (darbas/mokslai) (Pagalbos Operatorius + Įkūrėjas)
 6. Jūsų slapyvardis mūsų projekte (Vardas_Pavardė): Paulius_Pishius• Apie, ką susijusi Jūsų siūloma idėja? (trumpai): Kad rodytų kas vartus atidaro. • Jūsų siūlomos idėjos aprašymas: Padaryti, kad rodytų kas vartus atidaro. Direktorius ar pavaduotojai galėtų prieš veiksmą įjungti, kad rodytų kas vartus darinėja. Tai nebebūtų nesusipratimų. Rodytų tos firmos darbe kas vartus atidaro. • Kuo ši idėja bus naudinga mūsų serveriui?: Nebebus nesusipratimų kas vartus darinėja, nes tiesiog vykstant į grobimus ar atgrobimus mėgsta su vartais pažaisti, o tai trukdo procesui greičiau prasidėti.
 7. [IDĖJA] Šaunamasis ginklas.

  Daug ką turėtų padaryti, kad žaidėjai sugrįžtų. Idėja gan nebloga, bet pagrinde tokius ginklus gaujas manau pirktų ir vieni prieš kitus šaudytus. Kaip tu patikrinsi kiek kulkų? Realiai jeigu visų ginklų pradėtų tikrint jei aišku eitų ir būtų daugiau kulkų visus bausti pradėtų. Visi žaidėjai būtų su įtarimai. Geriau įdėtų naujų ginklų kurie dyleriai galėtų pardavinėti tai deagle, ir t.t Realiai manau, kad ir beisbolke, golfo lazda galėtų įdėti. Bei dyleriai prekiauja ginklais, bet iš savęs turi pirkti tai pagalvojus būtų pick up, kad nemokamai pasiimtų arba biški anuliuotusi iš sandėlio.
 8. Gal kas turit keybinda kur varnele paspaudi ir viskas veikia, kaip priklauso? Labai paprastas toks būdavo. 

 9. Manfri mažai IP turi xD. Ir realiai čia jų tie pykčiai, kaip gryn vaikų kurie kažko ne pasidalina. Tai tik žaidimas ko čia pykstates xD

 10. Duff_Berr blogas.

  Kiekvienas augam kiekvienas keičiames. Lmg tai pamenu buvo laiko stūmimas for fun. Žinok daug labai daug žaidėjų viską rimtai daro, realybės nemato. O tu kiek pamenu visad buvai sumanus vaikis kuris iš bet kokios situacijos mokėdavai išlipti beveik sausas. Gyvenam tik 1 kartą tad reikia džiaugtis gyvenimų. Aš pats neslėpsiu kraujo donoras esu. Planų daug turiu tiesiog reikia gyventi reikia judėti. Sauliau tavo gyvenime bus visko tu pamatysi. Bus tu paneliu ne karo metas gi. Neliūdėk gyvenk su šypsena ir ką galiu pasakyti patiko skaityti tavo šita istorija. Sėkmės tau gyvenime.
 11. Bet tu tai normalus kažkas vėmė nusikeikiau ir bana kirtai dar + dylerių dirbu ir dylerių kanale. Nesitikėjau tai iš tavęs galvojau, kad normalus bahurs esi, bet matyt nelabai.
 12. Serverio Atnaujinimai 1.8.05

  Geri atnaujinimai judi Edga taip ir toliau. Laukiam kažko įspūdingo.
 13. Tai gal jau laikas?

  Su sobu nebeina? Nes girdėjau, kad eidavo? XDd
 14. Sveiki ;D

  1. Rodyti ankstesnius atsakymus  5 daugiau
  2. Ponas_Pishius

   Ponas_Pishius

   @Arnold_ZuIikas jo naujokas ką swed bankas? :D

  3. Tedis_Ted

   Tedis_Ted

   @Arnold_ZuIikas Agirdi Šwedukai, laukiam pavedimo mes su Paulium, kada atsiųs? Laikas - pinigai. :?

  4. Arnold_ZuIikas

   Arnold_ZuIikas

   @Ponas_Pishius a nieko seni grįžau namo tik :D

×