Jump to content

Aidas__Lithuania

Narys
 • Pranešimai

  454
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Apie Aidas__Lithuania

 • Rangas
  Su alaus butelka, turintis ką pasakyti!

Profilio Informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Gyvenamoji Vieta
  Marijampolė

Paskutiniai lankytojai

1.344 profilio peržiūros
 1. SWAT direktoriaus rinkimų apžvalga

  Koks senas vilkas ir jis dar sugryžo į šį projektą?! Pagarba tau ir linkiu visokeriopos sėkmės vadovavime!
 2. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): A_L2. Užblokuotojo slapyvardis (Vardas_Pavardė): Heraklis_Hunter3. Užblokavimo priežastis: Čytinimas.4. Vaizdinė medžiaga:
 3. Pristatau Aidas_Lithuania

  Dar ir tave apgerčiau tuom alum, TANKAS b*, koks tu tankas tik storas...
 4. Pristatau Aidas_Lithuania

  Skiltyje galiojantis anketos šablonas: 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Aidas_Lithuania 2. Jūsų tikrasis vardas ir amžius: Aidas, 16 metų. 3. Miestas, kuriame gyvenate: Marijampolė 4. Jūsų pomėgiai, hobiai: Kašiukė ir alaus gėrimas. 5. Gerosios/blogosios savybės: Blogosios, kad esu nealergiškas. Gerosios. kad mėgstu padėti visiems išgert alaus. 6. Ar turite augintinių? Jeigu taip, kokie vardai?: Turiu šunį vardu Lordas. 7. Ar turite sesių, brolių?:Taip, vieną sesę ir vieną brolį. 8. Kaip sužinojote apie mūsų projektą ir nuo kada žaidžiate serveryje?: Žiūrėjau ,,Youtube" vaizdo įrašus užklydau žmogaus video, kuris kurė jį apie LMG.LT projektą ir nusprendžiau užsukti. 9. Jūsų pasiekimai projekte (jei turite įkelkite savo Žaidėjų pasiekimai temą): Turiu 3 Policijos pavaduotojai ir Policijos direktorius. 10. Jūsų tikslai serveryje:Pasiekti kažokį nors serverio rimtą priž. 11. Kokią frakciją serveryje dažniausiai atstovavote? Kokio direktoriaus era padarė didžiausią įspūdį?: Policija, Mat_Himplin. 12. Koks Jūsų gyvenimo moto ar mėgstamiausia frazė?: Moto - gerti alų. Frazė - įpilk dar. 13. Ar turite savo autoritetą projekte ir realiame gyvenime, kas jie?: Neturiu, nes pats, kai autoritetas. 14. Jūsų nuotrauka (būtina):
 5. Direktorių norėčiau perleisti - Edga_Fox, ačiū tau seniuk, kad atlaikei kardaną kartu su manimi, o jei patvirtins perleidimą tai dar padalyvausim.

  Su tokiais perleidimais tu nebejuokink tiktais :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

   

  1. Jonas_Awp

   Jonas_Awp

   Jam pačiam jei neklystu perleido, tai šio nepatvirtins xD

  2. Aidas__Lithuania

   Aidas__Lithuania

   Man iš mano pusės jis buvo tobulas, o jei jums kažka pridirbęs ar ką aš nekaltas.

 6. Firmų valdžios pokyčiai

  Atsistatydinimo anketos šablonas: 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė):Aidas_Lithuania 2. Atstovaujamas darbas ir pareigos jame:Policija 3. Kodėl nusprendėte nutraukti savo veiklą?:Tiesiog padariau ką galėjau, pirmas direktorius nepavyko padaryti taip kaip išsivaizdavau, tai tiek. Direktorių norėčiau perleisti - Edga_Fox, ačiū tau seniuk, kad atlaikei kardaną kartu su manimi, o jei patvirtins perleidimą tai dar padalyvausim. 4. Jūsų išbūtas laikas šiose pareigose:30d virš.
 7. @Gustis_Gustisss Nesuprantu šio žmogaus logikos, manau reiktų apsipręstI, žinoma, pašalinisiu jį iš savo firmos, bet su savo tokiais papeikimų patvirtinimais ir atmetimais esi juokingas... Xddddd 

   

   

   

  APSURDAS!! GĖDA, GUSTI.

  1. Rodyti ankstesnius atsakymus  7 daugiau
  2. _Deivis_Zamasu_

   _Deivis_Zamasu_

   @Aidas__Lithuania ai žodžiu greičiau tu palik čia tą drk

  3. Saint_Georg3

   Saint_Georg3

   koks skirtums priimta ar atmesta, betkokiu atveju nei vienas isp negavo xD

  4. Arnold_ZuIikas

   Arnold_ZuIikas

   Juokinga darosi :Dd cj prasiuntes yra tune valdžia kad ne baudžiama yra :) vienos priima kita ne :Dd taisyklės laužo tik. 

 8. Tai, kad nėra įrašyta į sarašą.Anketa gal ir yra valdžios atstovo(nežiūrėjau), bet kad Gusčio redaguotame sąraše tai nėra.Ir šiaip direktorius direktoriui papeikimu nerašo..Aidas_Lithuania Policijos direktorius, geros dienos! P.S Tavo anketos nėra patvirtintos, kad jis turi būti NDS sąraše.
 9. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Aidas_Lithuania 2. Kaltinamojo Administratoriaus slapyvardis (@Vardas_Pavardė): @Lmg_Edgar 3. Peikimo priežastis: Free ban. 4. Įrodymai(Vaizdinė medžiaga/nuotrauka): https://imgur.com/a/dprGAW0
 10. Unban Aidas_Lithuania (Admin:Lmg_Edgar)

  1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Aidas_Lithuania2. Administratoriaus slapyvardis (Vardas_Pavardė): Lmg_Edgar3. Užblokavimo priežastis (čytinimas ir t.t.):Čytinimas 4. Įrodymai: https://imgur.com/a/dprGAW0
 11. ANKETOS ŠABLONAS1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Aidas_Lithuania2. Užblokuotojo slapyvardis (Vardas_Pavardė): Matas_Kurk3. Užblokavimo priežastis: Event atrankos trugdymas.4. Vaizdinė medžiaga: https://imgur.com/a/0WAnOnZ
 12. Firmų valdžios pokyčiai

  Pavaduotojo paskyrimo anketos šablonas: 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Aidas_Lithuania 2. Jūsų atstovaujamas darbas: Policijos direktorius. 3. Jūsų naujo Pavaduotojo slapyvardis (@Vardas_Pavardė): @Edga_Fox 4. Kodėl renkatės būtent šį žmogų?: Atėjo, pamatė, pasistengė ir padarė tai kas yra neįvertinama. 5. Ar prisiimate visą atsakomybę už savo pavaduotojo padarytus veiksmus?: Taip.
 13. EIK TU *Myliu LMG.lt*, *Myliu LMG.lt* TA LIOSOO I PAVUS PASIEMEI? XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

  1. Rodyti ankstesnius atsakymus  1 daugiau
  2. Lukas_Hybrid

   Lukas_Hybrid

   Visiskai sutinku su jumis kolega, kai buvau priž tai nardė rašinėjo pagyrimus, kad paskirciau pagalbininku, o dbr net į darbą nepriima baisiai cia stume sažyR

   2vfORdH.png

  3. _Deivis_Zamasu_
  4. Lukas_Hybrid

   Lukas_Hybrid

   bbz ne mano foto drauges

 14. Firmų valdžios pokyčiai

  Pavaduotojo paskyrimo anketos šablonas: 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė):Aidas_Lithuania 2. Jūsų atstovaujamas darbas:PD 3. Jūsų naujo Pavaduotojo slapyvardis (@Vardas_Pavardė):Lio_Soo 4. Kodėl renkatės būtent šį žmogų?:Žmogus turintis nemažai patirties ir tieisiog laimėjo atranką. 5. Ar prisiimate visą atsakomybę už savo pavaduotojo padarytus veiksmus?:Taip.
×