Jump to content

Antanas_Kmr

Narys
 • Pranešimai

  16
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

3 Sekėjai

Apie Antanas_Kmr

 • Rangas
  Narys

Paskutiniai lankytojai

379 profilio peržiūros
 1. [PERKU] League of legends accountą.

  1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): aurimas dinozauras2. Jūsų turimas turtas: lol acc, 67 lvl, tuoj bus master reikia 2 laimet bet bijau zaist3. Orientacinė turto suma: 25e4. Komentaras (nebūtina): XDD
 2. Kiek laiko serveris dar laikysis?

  galvojat su tokiu edgos aktyvumu ir serverio prieziura kazkas cia keisis? XDD kol jam saibos eis tol ir servas laikysis.
 3. 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Skirmis_Tukas2. Įkalinimo/užtildymo priežastis: Bėgimas iš kalėjimo3. Kaltininko Vardas_Pavardė serveryje: Serveris4. Įrodymai (vaizdinė medžiaga): https://imgur.com/a/HgJZFRc5. Papeikimas kaltininkui (nuoroda): SWAT darbuotojas pasodino 16 minučių nuėjau į afk o išėjęs iš afk buvo jau 40min. /timestamp laikas atrodys toks pat nes buvau afk.
 4. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Skirmis_Tukas2. Administratoriaus slapyvardis (Vardas_Pavardė): King_Life3. Užblokavimo priežastis (čytinimas ir t.t.): Apgaudinejimas4. Įrodymai:https://imgur.com/a/ursT51N
 5. 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Kristijonas_Rush 2. Įkalinimo/užtildymo priežastis: Blogas /v /s /d /e /y 3. Kaltininko Vardas_Pavardė serveryje: Skirmis_Tukas 4. Įrodymai (vaizdinė medžiaga): https://imgur.com/a/uiSw3my jo įžeidimai matosi foto 5. Papeikimas kaltininkui (nuoroda): Norejau užtildyti už įžeidimus netyčia paspaudžiau ant reason " blogas /y /d /e /s/ /v " atsiprašau.
×