Jump to content

Pinky_Boy

Serverio Prž. Vadovas
 • Pranešimai

  13.676
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  26

Viskas, kas paskelbta nario Pinky_Boy

 1. Unban Deividas_Srv [Admin: Perfect_Lad]

  Žaidėjas bus atblokuotas
 2. Peikiu Matas_Kurk

  Žaidėjas bus nubaustas. Ačiū, kad pranešėte!
 3. Peikiu Perfect_Lad

  Žaidėjas bus nubaustas. Ačiū, kad pranešėte!
 4. Peikiu Kentas_Meska

  Deja, bet žaidėjas nebus baudžiamas - Atsiprašė!
 5. Perfect_Lad užblokavo Deividas_Srv

  Užblokavimo apeliacija nepatvirtinta.
 6. Peikiu Karolis_Kuze

  Deja, bet žaidėjas nebus baudžiamas.
 7. Paliubomu_Mantve užblokavo Lukis_Yolo

  Užblokavimo apeliacija patvirtinta. Bus perduota Pgr.Admin patikrinti paskyras dėl /rep ir veiklos, todėl sprendimas gali keistis.
 8. Paliubomu_Mantve užblokavo Kaziolas_Esu

  Užblokavimo apeliacija nepatvirtinta. (Administratorius nebus baudžiamas) Buvo perduota Pgr.admin patikrinti logus, o sprendimas gali pasikeisti.
 9. Paliubomu_Mantve užblokavo Jony_Igore

  Užblokavimo apeliacija nepatvirtinta. (Administratorius nebus baudžiamas) Buvo perduota Pgr.admin patikrinti logus, o sprendimas gali pasikeisti.
 10. Bass_Boster užblokavo Karolis_Kuze

  Užblokavimo apeliacija nepatvirtinta. (Administratorius nebus baudžiamas) Buvo perduota Pgr.admin patikrinti logus, o sprendimas gali pasikeisti.
 11. Bass_Boster užblokavo Vytautas_Puzaras

  Užblokavimo apeliacija patvirtinta.
 12. Bass_Boster užblokavo After_Eral

  Užblokavimo apeliacija patvirtinta.
 13. Bass_Boster užblokavo Radjia_Ramunas

  Užblokavimo apeliacija patvirtinta.
 14. Bass_Boster užblokavo Kmr_Ter

  Užblokavimo apeliacija patvirtinta.
 15. Užblokavimo apeliacija patvirtinta.
 16. Užblokavimo apeliacija patvirtinta.
 17. Užblokavimo apeliacija patvirtinta.
 18. Papildytas naujas punktas ties - Čytinimais
  Nuo šiol:
  11. Savavališkai palikus žaidimo paskyrą (ne mažiau kaip penkias minutes, ne ESC režimo stadijoje), būsite apkaltinti sukčiavimu (t.y. bandant pasipelnyti, įgyti bendrosios patirties ir kt.) Nuo šiol už tai gresia pirminis užblokavimas - Čytinimas.
  (Šio tipo blokavimas: Penkios minutes vaizdo įrašo kaip kviečiat žaidėją)

  Nežinojimas nuo atsakomybės neatleidžia!
  Būkite supratingi ir nepalikite žaidimo paskyros neprižiūrimos!
  :)(lmg) 

  1. Rodyti ankstesnius atsakymus  8 daugiau
  2. Rokas_Sk

   Rokas_Sk

   nu jo serve 20on, tai dabar kai negalės palikt acc afk, tai 5on bus

   JUDESYS BELENKOKSS, KADA GANGAS KOX ?

  3. Rycka_Klycka

   Rycka_Klycka

   veikt susirast ka ;dddddd

  4. Vycka_Rycka

   Vycka_Rycka

   o dar saket nieka xu*oviau nebus uz mano ap kadencija

 19. Atsiblokavimai nuo sistemos - tema skirta žaidėjams kurie buvo nekaltai užblokuoti serverio ''anti-cheat'' sistemos, šioje temoje yra pildomi tik atsiblokavimai nuo serverio sistemos. Gavus užblokavimą nuo serverio sistemos, privaloma pasidaryti įrodymus, įrodymai negali būti kaip nors redaguoti, apkarpyti, ar kaip nors kitaip pažeisti, įrodymuose negali matytis neleistinos programos, įrodymuose turi matytis Data, laikas, serverio logotipas bei užblokavimo priežastis ("/timestamp" nėra būtinas, bet privalumas). Gavus užblokavimą, įrodymus privaloma pasidaryti iškarto, iš jūsų pačiu perspektyvos, įrodymai negali būti padaryti jūsų draugų, ar kitų asmenų, taip pat įrodymai negali būti daromi, po užblokavimo iš naujo jungiantis į serverį. Jeigu įrodymuose matysis jūsų pačio padarytas pažeidimas - jus nebūsite atblokuoti, jeigu apeliacijoje nurodysite klaidinga užblokavimo priežastį, savo slapyvardį, taip pat nebūsite atblokuoti. Norint teisingai pateikti atsiblokavimo apeliacija, reikia nukopijuoti apačioje pateikta anketos šabloną, į šia tema paspausti viršuję dešinėję pusėję ''Atsakyti į šia tema'' įklijuoti anketos šabloną, būtinai atsakyti į visus pateiktus klausimus bei paskelbti. PATARIMAI, KAIP IŠVENGTI UŽBLOKAVIMO NUO SISTEMOS SPEEDHACK 1. Stenkitės nešokinėti nuo everesto. 2. Nešokinėkite nuo būgintų stogų garažų. 3. Venkite fūristų maršruto, kadangi numušus Jūsų tr. priemonę fūrai, galimai galite gauti užblokavimą. FLY, NELEISTINŲ GINKLŲ NAUDOJIMAS 1. Jei žaidėjas per /padmins ar /vips chatą skelbia, jog dalina nemokamai turtą, neapsigaukite, prieš tai padarykite jį /pzu ar /mapp, kadangi jūs galite nusikelti į bugintą vandenį ar dažasvydį, kuriuose galimai gausite užblokavimą. 2. Nešokinėti į vandenis, kurie yra žaidimo kanijone, tarp FC ir SF miestelių. 3. Nešokinėkite į vilų baseinus, kadangi kai kurie yra būginti ir įšokę galite gauti užblokavimą. 4. Jeigu esate dažasvaidyje ir norite atsijungti, patartina pirmiau palikti dažasvaidio žaidimą. CRASH CHEAT 1. Pasistenkite, kai lipate į mašiną, nespaminti ENTER ar F mygtukų, kadangi išmetę žaidėją galite gauti užblokavimą už CRASH cheat'ą. [Naujiena] Žaidėjai užblokuoti nuo serverio sistemos už - "AirBrk" ir "FLY" nebus atblokuojami nuo šiol! Iškilus neaiškumams, visada galite kreiptis į atsiblokavimo prižiūrėtojus asmeninę forumo žinute - @Pinky_Boy ir @Arnold_ZuIikas Įrodymų pavyzdžiai.: ☑ Tinkami įrodymai. ☒ Netinkami įrodymai. ANKETOS ŠABLONAS 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): 2. Užblokavimo priežastis: 3. Užblokavimo aplinkybės, ką darėte prieš užblokavima: 4. Įrodymai (Vaizdo įrašas/Nuotrauka): Įrodymų klastojimas, padirbinėjimas, kopijavimas užtraukia 10 forumo įspėjimų bausmę bei panaikina galimybę būti atblokuotam gavus neteisinga užblokavimą. © @William_Wizard, @Masia_Mantas, @Julius_Liaudis @Pinky_Boy @Arnold_ZuIikas
 20. ATSIBLOKAVIMAI NUO SERVERIO SISTEMOS

  Atblokuotas @Minde_Wahaha
 21. ATSIBLOKAVIMAI NUO SERVERIO SISTEMOS

  Atblokuotas @Povilas_Poviss
 22. Kentas_Meska užblokavo Egidijus_Protas

  Užblokavimo apeliacija patvirtinta.
 23. Žaidėjas bus nubaustas. Ačiū, kad pranešėte!
 24. Peikiu Rytiz_Kent

  Žaidėjas buvo nubaustas ir neteko Admin statuso!
 25. Deja, bet žaidėjas nebus baudžiamas!
×