Jump to content

Lluke_Nwm

Narys
 • Pranešimai

  21
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

1 Sekėjas

Apie Lluke_Nwm

 • Rangas
  Narys

Paskutiniai lankytojai

321 profilio peržiūros
 1. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Luke_Nwm2. Jūsų turimas nekilnojamas turtas: LOS SANTOS VILA3. Aprašymas apie Jūsų nekilnojamąjį turtą: GERAI IŠLAIKYTA, SU SAVO CENTAIS GALIT IŠKART TEMĄ APEIT. b14. Orientacinė turto suma: ~13m KAINA DERINAMA5. Vaizdinė medžiaga (būtina): Pirkėjams (temos autoriui privaloma įkelti su aukščiau esančia anketa): (pildo komentatoriai) 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): 2. Jūsų siūloma suma: 3. Jūsų turimos sumos nuotrauka (būtina viršijant 10 milijonų):
 2. paemat vilą ir ahujenai gyvenat, trust me (: kaina derinama dar btw

 3. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Luke_Nwm2. Jūsų turimas nekilnojamas turtas: LOS SANTOS VILA3. Aprašymas apie Jūsų nekilnojamąjį turtą: GERAI IŠLAIKYTA, SU SAVO CENTAIS GALIT IŠKART TEMĄ APEIT. b14. Orientacinė turto suma: ~18m KAINA DERINAMA5. Vaizdinė medžiaga (būtina): Pirkėjams (temos autoriui privaloma įkelti su aukščiau esančia anketa): (pildo komentatoriai) 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): 2. Jūsų siūloma suma: 3. Jūsų turimos sumos nuotrauka (būtina viršijant 10 milijonų):
 4. patiems ne keista kai lv daugiau zmoniu grajina nei lmg? 

  1. Rodyti ankstesnius atsakymus  4 daugiau
  2. Lluke_Nwm

   Lluke_Nwm

   bet pvz žaliam yra gal biškį įdomiau su darbais ir geresnės sistemos, yra veiklos darbuose, nėra teleportacijų. Galim sakyti, kad visiems darbam yra veiklos. venture taksams visiškai veiklos nėr, puse servo su vipais sėdi;D mechanikai irgi niekam nereikalingi, patys gali susifixinti su vipais, gal atsirado veiklos dabar po paskutinio atnaujinimo bet ne visam. bet žaliam, va - cbugo nėra, didelis minusas. Jie tuos anti cbugus deda dėl pačių savęs(kalba apie administratorius), bet nepasigilina, kad daugiau žmonių būtų norinčių cbugo.

  3. Dzon_Znaciok

   Dzon_Znaciok

   Lv 4-5 metus prakapojau viskas okey buvo kol toshos nebuvo (:

  4. Lluke_Nwm

   Lluke_Nwm

   nzn su tosha kaip tik pasikeitė viskas į geresnę pusę

 5.  girdeta? nes taip girdeta kad nu *Myliu LMG.lt* @Sinaloa_Cartel

 6. ANKETOS ŠABLONAS 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Luke_Nwm2. Įkalinimo/užtildymo priežastis: tipo bėgimas, turėjau 8min sedėt padariau /dpzu ir žiūriu 12min..3. Kaltininko Vardas_Pavardė serveryje: kalėjimas4. Įrodymai (vaizdinė medžiaga): 5. Papeikimas kaltininkui (nuoroda): -
 7. ANKETOS ŠABLONAS 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Luke_Nwm2. Įkalinimo/užtildymo priežastis: „bėgimas iš kalėjimo“3. Kaltininko Vardas_Pavardė serveryje: kalėjimas4. Įrodymai (vaizdinė medžiaga): https://imgur.com/ydOO0ff5. Papeikimas kaltininkui (nuoroda): -
×