Jump to content

Kentas__Mantas

Narys
 • Pranešimai

  223
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas


Reputacijos aktyvumas

 1. Like
  Kentas__Mantas sureagavo į Jack_Menco - Peikiu Jack_Menco Tuninginių pavaduotoją   
  Emmmm.. Manau dėl tokiu dalyku ir skirtos pretenzijos? O ne papeikimai?
 2. Thanks
  Kentas__Mantas sureagavo į Edward_Harrell - [!] Avatarų tema   
  1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Edward_Harrell
  2. Komentaras apie avatarus (nebūtina): foto ish ateities, be bazaro
     
     
     
 3. Like
  Kentas__Mantas sureagavo į Saras_Gurry - [ARCHYVAS] Melianẽros 517   

  Melianeros 517 – Gauja įsikūrusi Šiaurės Amerikoje, 1999 metais, Filadelfijoje – Pensylvanijoje. Kuria sudarė trejetas gaujos galvų, kurių vardai buvo Draxel Muleffa (Javan_Hoonigey), Josephy Croswell (Emis_Sones), Denzel Crover (Saras_Gurry), Caron ,,Neal" Muleffa (Koala_Stonkus) Gauja apsiėmė kreditinių / debetinių kortelių klastojimais, žmogžudystę, vandalizmu bei arsonizmu Šiaurės Amerikos apylinkėse.
   

  ,,Melianeros foundation and the meaning behind 517“
  Gauja susikūrė 1999 metais, Filadelfijoje. Visa tiesa bei informacija apie gaujos vardą Melianeros, šie keturį užsislaptino gaujos vardą civiliams bei piliečiams jog pagrindinė reikšmė šio žodžio yra Broliai vieno kraujo, vienos motinos. Jie vaidino jog buvo trys broliai nuo pačių kūdikio laikų, nors tai totalus melas... Tikra gaujos vardo reikšmė buvo ~ Vaikinai ieškantis keršto dėl prarastos meilės. Visi trys nuo pačių paauglių dienų neteko savo tėvu ir jie gyveno ar tai su sėneliais ar kitais artimais kaip pusbroliais, pusesėrėm ir netgi krikštatėviais. Pats vardas kylo 1996 metais kai visa šį brolija praėjo 12 metų mokslų ir sukako 18 metų šiems vaikinams jie buvo geri draugai nuo pačios pirmos klasės kurioje jie susitiko ir pratarė pirmus savo žodžius vienas kitam ir išputė pirmajį žvilgsnį. Artėjant 12 klasės mokslo pabaigai šie triejį vaikinai turėjo kitokius planus ateityje dirbant bet tai jiems nesustabdė surast tikra tiesa ir žinot kas iš tikro atsitiko jų tėvams, nes iki tol nei vienas iš jų nežinojo kaip neteko savo tėvu, todėl skyrė net trys metus ieškant faktų ir hint‘u. Denzel turėjo labai smarku sutapima kartu su Josephy dėl jų tėvu mirties tai buvo tas pats asmuo kuris nulėmė jų abiejų tėvu mirtį, sužinojus tolimesnę informacija sužinojo jog tas asmuo sėdi už grotu už masine žmogžudyste iki gyvos galvos. Asmens vardas buvo Crueger Melianero ir dėl šio asmens pagrindę atsirado gaujos vardas ir įsibūrė žodžių ,,Melianeros“ vien dėl to ir pagrindinė reikšmė šio gaujos vardo ir yra ~ Vaikinai ieškantis keršto dėl prarastos meilės. Reiškė numerio 517 tai yra atskiri skaičiai tik kad sudėti į viena tai pagrindinė reiškmė numerio penki – 5 numeris buvo paskutinis metų skaičius kuriais šį ketvirtukė skiriesi vienas nuo kito savais keliais kuriam laikui. Reikšmė numerio vienas – Jei aš sužinosiu tai, noriu būt vienas ir sužinot vienas. Reikšmė numerio septyni – Kiekviena mirtis bus atkeršita septyniais šuviais, nes tai yra kiekis, reiškiantis kiek širdžių sudaužėt. Kodėl septynios širdis nes Denzel turėjo dvejus brolius, Josephy dvejas seserys ir Draxel turėjo viena vyresnyjį brolį.
  ,,We didn‘t expect life, life expected us“
  Denzel Crover – gimė 1978 metais, Kovo 27 dieną.
  Josephy Croswell – gimė 1978 metais, Liepos 11 dieną.
  Draxel Muleffa – gimė 1978 metais, Sausio 2 dieną.
  Caron ,,Neal" Muleffa - gimė 1973 metais, Birželio 11 dieną.
  Nuo vaikystės šie maži vandalai jau žinojo maždaug ko jie norės būti suaugę, tai ar būt kaip tėvas ar policininkų ar verslininkų ar tuo ir tuo... Bet niekada negalvojo jog bus būtent smurtininkai bei tie vaikinai kurie laužo visus nuostatus. Beabejo jų tėvai nebūvo patys tvarkingiausi, švariausi, visi turėjo baudas prieš tai ypač visu trijų vaikinukų būtent tėvas būdavo įsiveržęs seniau ar tai į skolas, prisikalbėjęs ar prisivogęs. Todėl tas intuizmas buvo jiems jau nuo pačiu pirmų žyngsniu. Pats pirmasis jų pasimatymas buvo 1985 metais, pirmoje klasėje.
  ,,Growin‘ together“
  Prieš jiems susitinkant visa šį ketvirtukė ėjo į ta patį darželį tik į skirtingas grupes, į darželį vardu – St.Lanes Kindergarten. Jiems būnant vaikams, jie daug ko nežinojo, vos tik truputį sugebėjo suprast ką vienas su kitu kalba, ką daro ir išdarinėja. Bet priėjus iki kokiu 6 metų pradėjo darytis draugų tai savo grupėje bei net iš kitu grupelių. Josephy buvo populeriausias vaikas tarp visu penkių darželio grupių ir visi persekiojo jį bei kalbino. Denzel visada buvo tylus kaip šnipas, nebuvo nei labai per populiarus nei labai nuvertinamas. Bet priėjus iki pirmos klasės, atėjo 18 berniukų bei tik 3 mergaitės. Ir tai sudarė visa kiekį bei pačios klasės skaičių. Ir atėjo mokslo metų pradžia kurioje nei vienas nebuvo smarkiai pasireiškęs dėl savųjų įgūdžių pirmuosius du ar trys metus, po kol iš jų nepasirodė talentas būt geriems verslininkams. Visi mėgo skirtingas sritis, bet ne visi jas nusekė einant į aukštesnes klases, ko toliau jiem sekėsi tuo labiau jie troško kai ko kito.
  ,,7th Grade“
  Štai atėjo ir septinta klasė kurioje šiai keturių galvų valdžia ir pradėjo kilt klausimai kodėl gi būtent jie gyvena su seneliais ar tai kitais artimaisiais ir kodėl magiškai ar tai netikėtai prapuolė visu trijų šeima, nuo tu metų jie ir pradėjo mastyt ir būtent nuo šios klasės jų visu pažymiai krito, nuolatus aktyvumas krito, motyvacija dirbt bei siekt kažko gyvenime nebebuvo, vienintelis dalykas ką jie norėjo sužinot ir pamatyt.. Tai tikra tiesa kodėl ar juos šeimos paliko, ar kaip viskas nutiko. Tad keliaujant visus metus, visa šį gvardija graibėsi paskutiniais dievo lašeliais kad kuo greičiau praeit tas dviliką klasių o tuo labiau vidurinę mokykla, tad surėjus pirštus ir maldavimus jiems šie žodžiai tolimesniam laikui išėjo į naudą.
  ,,Almighty Grade 12“
  Šie metai reiškė jiems daugiau negu tiesiog mokslų pabaiga, gimnazijos užbaigimas, atestatų atsiėmimas, visu prisiminimu metai. Tai pagaliau reiškė tai jog jie galės savo valia pagaliau atrast atsakymą į klausimą ~ Kur mūsų tėvai ? Birželio 21 dieną pagaliau vyko paskutinis susitikimas su gimnazijos mokytojais bei mylima auklėtoja Sharell Lascrow, 51 – erių metų. Bei žmogumi iš gimnazijos kuris palaikė šiu trijų vaikinų stabilumą švariu ir visada gerbdavo bei mylėjo kaip savo anūkus, muzikos mokytojas Cole Kraso, 43 – jų metų. Šie metai nulėmė jų tikra ateitį, jie iki šiol nežinojo kas jiems bus, kuo jie pasivirs, koks kelias juos nudžiugins ir kokių ruožu keliaus.
  ,,Our true father Cole“
  Nuo pačiu gimnazijos pirmųjų metų juos mokė šis muzikos mokytojas vardu Cole Kraso, jis nuo savo jaunesnių metu pažinojo vieno iš šiu vaikų tėvą su kuriuo turėjo labai smagia vaikystę ir tai buvo Denzel tėvas vardu Kahlij Crover, Cole ir Kahlij buvo nuo pačio darželio iki dvyliktos klasės artimi draugai o gal netgi elgėsi vienas su kitu kaip broliai nors gaila.... Bet jie nebuvo broliai. Tad žinodamas visa tiesa kaip Denzel tėvas iš tikro mirė jis tai gerai žinojo bet šia informacija slėpė nuo Denzel ir elgėsi jog tiesiog jį gerai pažinojo bet nežinojo kur jisai prapuolė, Cole sau mintyse sakė – Kažkada jis turės tai sužinot, bet jam reikia dar užaugt kad jis tai galėtu su pilna širdimi išklausyt. Tad pasilaikė savo žodžiu sulaukt 12 – tosios klasės kol Kahlij sūnus Denzel galėtu užbaigt mokyklą pilnai kad vėliau nebūtu problemų jog iš nervu jis nenorėtu atbūt paskutinius metus.
  ,,Death of the one‘s we love“
  Praėjus keliems geriems metams, atėjo laikas kurio nesitikėjo nei vienas, toks kuri visi nuslėpė, Josephy sužinojo jog jo tėvas vardų Kollin Croswell buvo sušaudytas prie Fox0 degalinės Filadėlfijoje 1985 metais Vasario 17 dieną. Septyni šūviai į krutinę drive-by metodų buvo suleisti Kollinui momentų kuriuo išeidamas iš degalinės vidaus į lauką sutiko Ryškios odos spalvos 1979 Pontiac Firebird mašinoje 2 asmenys, ginklų Black Bersa Thunder su .380 kalibru. Dėl Josephy mamos informacija nerasta. Draxel dėl ko žuvo motina ir jo tėvas. Draxel mama vardų Sharell Muleffa ir tėvas vardų Lincoln ,,Collins" Muleffa žuvo smarkioje avarijoje kurioje Sharell buvo smarkiai sužeista ir kita dieną buvo paskelbta jog oficialiai žuvo ligoninės palatoje, priežastis – Smarkus kraujavimas bei sulaužyti 3 šonkauliai iš kairės pusės, tėvas žuvo iš karto be jokių gyvybės požymiu mašinoje.
  ,,You had an UZI against him, i'll have it on me when i finish it“
  Draxelio tėvų mirtis paveikė jį fiziškai ir morališkai, kelias dienas išpuolė savais keliais su nežinoma išvyką, prapuolė iš miesto be žinios, net nepasakius nei vienam, nei Josephy, ir nei Denzel apie jo naujienas bei tikslą išvykstant kuriam laikui iš miesto, ogi galvojo jog užėjo Suicidal thoughts, smarkus kerštas kuri nori išganyt vienas, užėjo kažkas negero, ogi smarkiai klydo, Draxelis nukeliavo iki Ričmondo. Virginia. Kad pasidaryt tatuiruote simbolizuojanti ginklą kuri laikė jo tėvas paskutiniame kare prieš Tėvo Lincoln ,,Collins" Muleffa ilga laikius priešininkus kuriuos teko sutramdyt ir perimt viska ką jie turėjo viduriniais ir arčiau vėlyvųjų 90's metų, UZI's kerštingas bei vienas iš šaltesniu ginklų su kuriais gali pribaigt opponentą ir tuo labiau jį sužalot, tad visa istoriją prasidėjo nuo tada ir nuo tos dienos pasirodys asmuo kurio nesitikės nei vienas o būtent ta asmenį pamatysite kitame istorijos sąraše nustebsit, nė ?... Dar ir kaip.
  ,,Cousin in the Mix, you know something really is fuc*ed up"
  Su istorijos pratęsimu judame prie asmens kurio niekas nesitikėjo ir tai yra Caron ,,Neal" Muleffa pusbrolis Draxel Muleffa, taip pusbroliai ieškantis keršto dėl savo prarastos šeimos narių kurie mirė nuo asmens kuris nebuvo pažeistas ar pakenktas, bet tai padarė už griuvusia gaują kurioje buvo jo brolis ir mirė nuo stipraus cocaine, heroin ir įvairiu miltelių. Caron prisijungė vien dėl to jog galėtu padėt jo pusbroliui už jo tėvą bei Carono krikštatėvį. Už dviejų savaičių pradėjo judėjimą atgal į Kalifornijos sritis kad pasveikintu su kitais dvejais artimais Draxelio draugais tai yra Denzel ir Josephy. Istorijos pratęsime bus paplatinta informacija kuria turi suplanavę kerštui.
   

  Draxel Mullefa (Javan_Hoonigey) - Gimęs pietų rytinėj dalyje valstybės Pensilvanija, 1978 metais, Melianẽros gaujos vadas, išprusęs kompiuterinėje technikoje, ūkynėj pramonėję, bombos plantacijos bei išminavimo sugebėjimai. Vienas iš aukštųjų gaujos galvų, Draxelis buvo jaunasis brolis vyresniajam broliui tiksliau vienas brolis šeimoje, gan turtingoje, gerai išsilavinusiai šeimoj, dauguma dovanų kuriu norėjo buvo duodamos vaikystėje, mokykloje buvo vienas iš stilingiausiu bei ne labiausiai protingu vaiku mokykloje, bet visgi efektyvumas populiarumo užkrėtė kitus ir protingumas nereiškė nieko, bet su laiku kažkas labai smarkiai keitėsi jo gyvenime, elgiesi kitaip, dėvėjo keista drabužine, mokėsi kitaip, atrodė jog buvo ne mažas proto bokštas, visi galvojo kas su juo pasidarė, kodėl taip, kodėl toks kelias, kodėl dabar ? : Niekas nežinojo pilnos istorijos apie tai po kol nepasirodė per žinias, laikraščius bei keli hintai iš pačio Draxel jog jo mama guli ligoninėje ir serga kaulų lyga, kuri panaikino galimybę jausti bei judintis kaulus kairioje kojoje, ir jos didžiausias ir vienintelis noras buvo jog jos sūnui sektųsi gerai mokykloje, su pažymiais ir beabejonių išsiskirt nuo kitu, jos noras išsipildė ir jos sūnus sudrebino bei šokiravo visus, mama džiaugėsi iš laimės jog jei kas jai be nutiktu žinos jog jos sūnus pasieks aukštas privilegijas bei turtus vėlyvame gyvenime, oi ir kokia teisinga jinai buvo, jos sūnui suėjus 18 metų, paliko mokykla su aukščiausių atestatų, tėvai užstatė kolegija ir išjudėjo kitais metais pirmiems metams į artimiausias koledžą prie jų namų Filadelfijoje, oi ir koks blogas bei netikėtas nutikimas įvyko po kelių mėnesių, Draxelis nutrūko protiškai ir užsisuko varžtai galvoje ir lūžo nuo lincugo, paliko kolegija, paliko Filadelfija, dingo iš visu akiračiu ir niekas nesuprato, kodėl ir kas jam be nutiko ? : Iki šiol niekas nežino tikros esmės po tuo klausimu ir jeigu žinotu kažkas nemanau jog tai būtu apsakomas melas ar tiesa, nes viskas vienaip sekėsi tobulai ir vienu momentu kažkas truko, o kas ?. Niekas nežino ir abejoju ar žinos.
  Denzel Crover (Saras_Gurry) - gimęs šiaurės dalyje valstybės Pensilvanija, 1978 metais, Melianẽros gaujos vadas, išprusęs kompiuterinėje technikoje, ginklų bei amunicijos pramonėję, bei smarkiai žinomas narkotikų bei ginklų prekeivis Westfielde bei Mansfielde, profesionalus arsonistas, Aukštoji gaujos galvą, Denzel turi du brolius už kuriuos yra vienam jaunesnis kitam vyresnis brolis, šeima buvo skurdi, neišprusus, bei smarkus narkotikų išnaudotojai, Denzel patyrė ankstyva mirtį šeimos t.y. Tėvo bei mamos, jam buvo vos devyneri metai kai teko pamatyt užmušta mama ir tėti pačio namuose, nebuvo jaunojo brolio kuris tuo metu nakvojo pas Teta nakvinėj kartu su pusbrolių, vyresnis brolis buvo išlėkęs dalyvaut amerikietiško futbolo varžybose Virginijoje, tad jam neišlindus iš kambario tiesiog matė kiekviena kulką, tėvą bandanti apginti jo mama bandant užpjaut grobiką - plėšiką, bet tai buvo smarki klaida kadangi užpjaut nesugebėjo nes buvo suleista didžiulė amunicija kulkų į tėvą bet tas smarkus narkotikų išnaudojimas padėjo padaryt viena įpjovimą į dešinį kepinį, bet vienintelis dalykas kuris galėjo atrast žudikus Denzelio tai buvo peilis su asmens perbrėžtu kraujų, didelė tikimybė jog kraujas buvo užterštas įvairiais suplimentais iš įvairiu medžiagų ir skanavimas nebus tikslus, kuris atsakymas buvo teisingas su laikų kai policiją atvyko į jo namus po išgirdusio šurmulo iš kaimynų, bandant identifikuot kraują nepavyko tad didžiulė dalis buvo bandyt išskleist bet kokia informacija iš kaimynų būtent įvykio vietoje bei ką jie matė, iki šiol klausimas lieka neatsakytas dėl ko ir kas nužudė jo tėvus. Tad kerštas buvo pagrindinė manufaktūra kuria jisai kreipėsi ir to jisai vienas neskubėjo daryt, su laikų atėjo laikas kai pradėjo sekt informacija, stebėt senus laikraščius, klausinėt kaimynų, bei peržiūrėt šaltinius ar tai to įvykio ar kas ta diena įvyko, didžiausias šansas atrast žudiką buvo bandant atsimint kam skolingi, ką padarė jo tėvas ar mama ir dėl ko kažkas ieškojo ar tai keršto ar tiesos aplink visa faktą ar tėvai buvo nužudyti be jokio keršto ar tiesiog apvogt namus.
  Josephy Croswell (Emis_Sones) - gimęs šiaurės dalyje valstybės Pensilvanija, 1978 metais, Melianẽros gaujos vadas, išprusęs auto - moto technikoje bei skulptinge, geras debetinių bei kreditinų kortelių laužytojas, sistemų nardytojas bei naikintojas, asmuo į kuri kreiptųsi bet koks asmuo ieškantis sužlugdyt planus bei atskleist reikalinga informacija, gerai išgarsėjęs asmuo įvairiu žolės branchu pardavime. gyveno smarkiai išprusiusioj šeimoje, itin populiarioje, geriau žinomai už jos varanti pelną žolės ūkyje, buhalterijoje, tėvas gerai išpopulerėjęs už kokybiška ginkluotę pardavimuose, šeima mušanti reitingus bei rekordus, tad aišku ta sėkmė persikėlė kartu ir į Josephy kūną, žinodamas jog bus populiarus vien dėl jo šeimos pavardės, bei vardas kuris tuo metu buvo unikalus ir tikėtinai retas, moksluose sekėsi ganėtinai sudėtingai bet atėjus vienuoliktai klasėj pasirinko biologiją, fiziką, chemiją bei informacines technologijas kad išmoktu kodavimą kuris vėliau jam smarkiai padės užkalt biznį ir pasidaryt nemažą suma pinigų, tuose srityse jam sekėsi puikiai ir užbaigė paskutinius mokslo metus absoliučiai iš ace'ines rezultatus, koledžo atsisakė ir judėjo iškarto prie savo biznio deep web'e pardavinėjant paslaugas kad sukluptu kitus žmones ir pasidarydamas masinius pinigus kad galėtu pakraipyt kitu veidus, išskleist žiaurias tiesas, nuotraukas ir visa kita, tiksliau nebuvo žmogus kuris jaudinosi dėl to, jam buvo svarbu pinigai, reitingai, žolė ir beabejo ištekliai laikraščiuose, įvairiuose šaltiniuose ir visa kita. Populiarumas pramušė jo intensyvumą ir pasitikėjimą savimi, o ypač didžiuliai pinigai prasidėjo ateit į pro duris kai susitiko su trejais asmenimis kurie iki šiol žinomi vieni iš žiauriausiu ir korupcingu gaujos vadovu kuriems rupi tik savi žmonės, pinigai, šalavos ir t.t.
  Caron ,,Neal" Muleffa (Koala_Stonkus) - gimęs vakarų dalyje valstybės Pensilvanija, 1973 metais, Melianẽros gaujos vadas, išprusęs ginklų bei amunicijos pramonėje, žolės bei narkotikų prekyboje, arsonizmų bei smarkia žmogžudyste, žmogus su arsiu talentu žudyt ir už tai pasidaryt pelną, Augina viena iš smarkiausiai augančiu Tattoo Parlor biznių visoje Amerikoje, už tatuiruotes minimaliai per dieną pasidaro virš trijų ar keturių tūkstančiu per diena (ant blogos dienos), šeima nebuvo viena iš populiarųjų tuo metu, bet ganėtinai turtinga, tiksliau lengvai pravedanti jos sūnų pro darželį, mokyklą bei koledžą (kuri jis vos belankė) tikra tiesa, pro darželį problemų nebuvo lyg ir normalus vaikas ar tai eilinis, bet nežinojo koks demonas auga viduję, mokykloje buvo vienas iš labiau populiarių vaikų, avalynė bei apranga nebuvo eilinė o iš ties ganėtinai švari bei naują, prilaikė stilių, koledže pabuvo kelis mėnesius ar tai trys ar tai keturis skirtumo didelio nėra, paliko jog galėtu judėt dirbt į Mėsinę kurioje dirbo už above average atlygi, tai ne mažas bet kartu ir ne per didžiausias, bet jį tai tenkino, ten praleido metus su viršum užsidirbdamas pinigus kad galėtu pradėt planuot savo biznį kuris vėliau po dvejų ar arti trijų metų bus vienas iš populeriausių bei geriausių Tattoo parlerių visoje Amerikoje, jis to nežinojo, bet jis to tikėjosi. Ir kas gi buvo ?. Jo svajonė išsipildys vėliau jo gyvenime. Kada suaktyvėjo ir atjudėjo į gaujų pasaulį ?. Ta dieną kai jo pusbrolis Draxelis atjudėjo į jo tatuoruočių parlerį Mansville, ir kartu su Drexeliu, Caronas išjudėjo atkeršyt už savo krikštatėvį kartu Drexeliu tėvu, aktyvieji metai prasidėjo po 4 mėnesių išvykos ir atvykimo į Filadelfiją, susipažinimas su kitais broliais, su kuriais visas šeimos išlaikymas - palaikymas ir įvyko, Carono šeimą džiaugėsi jog Caronui smarkiai sekasi jo gyvenime, ar džiaugiasi kelių kuriuo jis eina ?. Atsakė : nė, bet jeigu jam tai patinka, jis iš to pasidaro pinigą, sugeba gyvent iš to ir neprisidirbt, mes už jį. Ir gyvenimas tik Caronui tesėsi ir gaujos veiklą iki šiol aktyvi ir nepasiduodanti.


  dq džimai bei gregorijau už grafiką </3 @Jimmy_Absolut ir @Greg_Slokittik
 4. Thanks
  Kentas__Mantas gavo reakcijąJimmy_Absolut Kam pakrito korta su Baikerių lyderio rinkimais?   
  Sveikinu naująjį sugražintos firmos direktorių. Graži analizė kaip visada, taip ir toliau!
 5. Haha
  Kentas__Mantas sureagavo į James_Splite - Geriausias LMG serverio žaidėjas   
  ►R E G I S T R A C I J A◄
  Jūsų V_P žaidime:James_Splite
  Ar būsite žaidime renginio metu?:Tikiuosi
  Kokia vietą tikitės užimti?:16
  Jūsų paskutinis pasisakymas:

   

  Palmių kraštai mėlynam vandenyne
  Kviečia atogrąžų saldūs kerai
  O tarp savanų smėlėtam žemyne
  Iš baobabų suręsti namai

  Kas ten gyvena, tikrai nežinojau
  Ir kokia žmonės ten kalba kalba
  Yra ten ir vyrų, ne vien tik beždžionės
  Koks Robinzonas – apsvaigo galva

     O Robi, Robi, Robi, kur gi tu leki?
     Na, pažvelk, kokia aš moteris puiki
     Gal tik neįdegus ir šiek tiek pilna
     Bet esu Europoj aš karšta

     Robi, Robi, lipk iš medžio pas mane
     Pasisveikink su europine ponia
     Tu atrodai toks sultingas, tavo kūnas raumeningas
     Tokį tik mačiau kine


  Šiltas baseinas, šaltas šampanas
  Glostė man kūną trečia jau diena
  O iš už palmės pati pastebėjau
  Akys dvi juodos stebėjo mane

  Tai mano Robis, vis tiek jį pagausiu
  Ir pavaišinsiu šampano taure
  Aš jį nuprausiu, aprengsiu, priglausiu
  Ir į Europą pareisim drauge

     O Robi, Robi, Robi, kur gi tu leki?
     Na, pažvelk, kokia aš moteris puiki
     Gal tik neįdegus ir šiek tiek pilna
     Bet esu Europoj aš karšta

     Robi, Robi, lipk iš medžio pas mane
     Pasisveikink su europine ponia
     Tu atrodai toks sultingas, tavo kūnas raumeningas
     Tokį tik mačiau kine

   
 6. Haha
  Kentas__Mantas sureagavo į Azaza_Aza - Kas valdys plikius? Dviejų DP analizė į Fūristų direktorių   
  Oj seniuk sveikinu vel su diriku tikiuos viskas bus gerai ir susitarsim del pavo xDDDDDD
 7. Thanks
  Kentas__Mantas gavo reakcijąJimmy_Absolut GIPHY analizė į Transporterių direktorių   
  Sveikinimai Rope, nenuvilk DP ir DPP . Jimmy Graži,gerai sugalvota analize su tais gif's. 
 8. Thanks
  Kentas__Mantas gavo reakcijąJimmy_Absolut GIPHY analizė į Transporterių direktorių   
  Sveikinimai Rope, nenuvilk DP ir DPP . Jimmy Graži,gerai sugalvota analize su tais gif's. 
 9. Haha
  Kentas__Mantas sureagavo į Kornelijus_Black - Gatvės ir vėl bus saugios - radom FTB agentų direktorių!   
  Šaunu kad Kausas gryžo į pareigas sveikinu 
   
   
  Bet krc jei praxuras toliau nardys tai bus problėmu 
 10. Like
  Kentas__Mantas sureagavo į Paulius_Pestysis - [Idėja] iš baikeriu baro padaryti šaunia vietele.   
  Serverio idėjos“ skiltyje galiojantis anketos šablonas, norint pateikti idėją:
  1. Jūsų slapyvardis mūsų projekte (Vardas_Pavardė):Paulius_Pestysis
  2. Apie, ką susijusi Jūsų siūloma idėja? (trumpai):Iš baikeriu bazės padaryti lankoma vieta kurioje zaidejai galės susipažinti vieni su kitais. 
  3. Jūsų siūlomos idėjos aprašymas: tarkim baras galėtu veikti nuo 7 vakaro iki 10 vakaro . zaidejai ten galės ateit seip pasibut bei praleisti smagiai laika . o pvz dyleriai galės ten laisvai pardavinėti nelegalias medziagas (teisesauga ten ju negalės tikrinti , rakinti , bei sodinti i kalejima ), ir turbut reiketu jame atskiro kanalo kuriuoje grotu muzika :).
  4. Kuo ši idėja bus naudinga mūsų serveriui?: taigi serverio zaidejai galės pabendrauti su kitais lankomiausia vieta nebebutu bankas , apsauga galėtu saugoti bara nes apsauginiai mano nuomone serveryje neturi ka veikti ir taxi su transporteriais galėtu vezioti zmones i bara .
   
 11. Like
  Kentas__Mantas sureagavo į Nierka_Lol - Peikiu Jack_Evans fūristų pavaduotoją   

  Peikiant Pavaduotoją:
  1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė):Nerka_Lol
  2. Kaltinamo Pavaduotojaus slapyvardis (Vardas_Pavardė): @Jack_Evans
  3. Jūsų kaltinimai:Čytinimas, arba su nocolsai kiauriai dylų bazės vartus perėjo.
  4. Vaizdinė medžiaga:https://www.youtube.com/watch?v=hQE10_n8VQo&feature=youtu.be
   
 12. Haha
  Kentas__Mantas sureagavo į Jack_Evans - Peikiu Jack_Evans fūristų pavaduotoją   
  Sveikutis peikėjau. Pingas daro savo, prašome pateikti įrodymus su nufilmuotu mano pingu. Matosi, kad sustoju, stoviu ir vėl pradedu bėgioti. Nemanai, kad tai gali būti pingas? Kitą kartą žinosi. Cya
 13. Like
  Kentas__Mantas sureagavo į Rokiz_Cliford - [ARCHYVAS] 31`st Jefferson Bloods   


  2005 metais CIA (Central Intelligence Agency) likvidavo didžiausias iki tol veikusios Amerikos gaujos grupuote Jefferson Bloods gaują. Kuriai vadovavo Raymond Lee Washington. Jefferson Bloods gauja siautėjo Pietų Kalifornijoje. Puldinėjo,šaudė į nieko dėtus gyventojus taipogi platino nelegalias prekės vietiniams gyventojams. Iš nelegalių prekių buvo susiję - kvaišalai, žolė. Šios gaujos nariai buvo žinomi bene geriausiais kvaišalų turėtojais, jie turėjo sandeliuką kuriame buvo padedami ir paruoštos prekybai narkotinės medžiagos. Narkotinių medžiagų kainą siekia 30 milijonų JAV dolerių. 31`st Jefferson Bloodsgauja kvaišalus pirkdavo iš žinomų bei patikimų tekėjų, o žolė, augindavosi bei paruošdavo prekybai patys. Didelė narkotikų bei žolės prekyba veikė Kalifornijoje. Policijai 31`st Jefferson Bloods gauja jau buvo gerai žinoma ir ne kartą pakliuvę į jų rankas, Adrian Mata, juos visados ištraukdavo sausus, todėl iki šiol nei vienas nėra nuteistas. 31`st Jefferson Bloods žolė, geriausiai visame Kalifornijos kvartale veikianti bei ,,apdaužanti'' žolytė. Visi išdavikai, ar kitaip sakant kurie mėgdavo prasitarti policijai apie organizuojamus susitikimus, nelegalių prekių pardavimus, jie buvo lengvai surasti - skambutis į policijos nuovadą saviems, laikas, data kada buvo skambinta, telefono numeris. Pagal telefono numerį gaujos nariai sugebėdavo atsekti, todėl su ,,ožiais'' dažniausiai buvo susidorojama.
   
  Jos lyderiai buvo įkalinti 30 metu už grotu.Tačiau laisveje liko dalys šios grupuotes likučiai (Francisco Quiroz,Adrian Mata,Joseph Rondon).Pradėjo kurti nauja gauja "31`st Jefferson Bloodss".Kaip jau minėta, Adrian Mata naujajai gaujai ėmė vadovauti po to, kai buvo išgaudyta ir susodinta Norteños gaujos lyderiai.Adrian ambicijos buvo panašios į Raymondo – valdyti visos Kalifornijos prekybą kvaišalais.Adriano grupuotė daugiausia veikė Sakramente ir jo apylinkėse. Kiekvienas gaujos narys turėjo savo pareigas: vieni ieškojo narkotikų tiekėjų, kiti – klientų, treti platino mažesniais kiekiais – kiekvienas savo teritorijoje. Tiekėjų narkotinės medžiagos taip pat patenkindavo didesnių dozių mėgstančius žmonės t.y švirkštai, ,,ratai''. Kaip žinoma, tiekėjai visados atrasdavo kompromisą su 31`st Jefferson Bloods gaujos nariais, visada sutvardavo, nebuvo jokių nepatenkinamų minčių, ar ketinimų nebepardavinėti kvaišalų. 
   
  . Platinamų kvaišalų asortimentas buvo labai įvairus. Pardavėjai sugebėdavo patenkinti ir reikliausio kliento norus. Reikia heroino – prašom, pageidaujate „žolytės“ – jokių problemų, trokštate kokaino – tuoj bus. Teisėsaugos darbuotojai rengė pasalas, gaudydavo gaujos narius, bei pačius lyderius. Pavojingiausias pareigūnas buvo Leonard Kulta, šis bet ką padarytu, jog susodintu visą 31`st Jefferson Bloods gaują bei neleistu jiems plėsti savo rato toliau. Šis asmuo buvo korumpuotas, tačiau ne tai pusei, o savo, melagingais bei klastotais įrodymais bandantis apsidengti, bei susodinti Nortenos XIV gaujos narius, bei patį lyderį - Adrian Mata. Niekados nepavykdavo, visada atsirasdavo liūdininkų kurie tai neigdavo. Už liūdininkystė, Adrian Mata atsidėkodavo dosniai - 100 tūkstančių JAV dolerių, nes jais niekas netikėdavo, liūdininkais - visada. Tačiau vieną dieną besismaginantys ,,žolytė'' 31`st Jefferson Bloods gaujos nariai, buvo pranešti į policijos nuovadą, kaip teigia pranešime, jie grąsino nužudymais,  papjovimais ir kitais nebūtais dalykais. L.Kulta'i pavyko juos sugauti, jie buvo vieni iš Adrian Mata gaujos lyderio patikimesnių gaujinių, visada išleisdavo sukrauti į fūras kelias tonas narkotikų ir panašių dalykų.. Visus 3-is nuvežė į areštinę, prasidėjo ikiteisminis tyrimas. Jiems nustatyta 3 metų nelaisvė, už grąsinimus bei kraujyje rasto amfetamino.
   
  Bet sugauti gaujos nariai kalėjimuose įvesdavo savas taisykles, darydavo ką tik nori, nebijodavo nei mirti. Mušėsi su kitos gaujos nariais, kalėjimo prižiūrėtojais. Labiausiai Jefferson Bloods nemėgstama grupuotė yra ,,Crips'', 31`st Jefferson Bloods gaujos narių nemažai sėdi kalėjime iš seniau, todėl jų yra ganėtinai daugiau nei ,,Sureños'' gaujos narių, todėl dažniausiai įvesdavo tokia taisyklė; vergauji arba būni užmuštas.
   
  Gauja buvo nesustabdoma, bet visiems ateina savas laikas. Ši gauja grįžta su dideliu trenksmu, parodyti teisėsaugai, bei kitoms gaujoms kur jos vieta ir ko reikia iš tikro bijoti. Todėl prasitęsiam savo ribas į kaimelius, čia parodysim ką iš tiesų Nortes veikia gaujų gyvenime, bei jų pačius veiksmus, už kuriuos neatsakysim. Keletą metų „31`st Jefferson Bloods“ praktiškai veikė nebaudžiami, nors žudė priešininkus tiesiog gatvėje.Įbauginti nukentėjusieji ir liudininkai nedavė parodymų.Gaujos nariai darėsi vis arogantiškesni, išsiskyrė apranga, turėjo gražius namus, tapo žinomi miesto visuomenei, naktinių klubų publikai, iš kitų gaujų išsiskyrė romantiška aura. Apie penkerius metus Kalifornijos piliečiai kentė „31`st Jefferson Bloods“ terorą. Ilgainiui policija ėmėsi „31`st Jefferson Bloods“, be to, su jais galutinai suvesti sąskaitas nutarė ir konkuruojanti Crips grupuotė. Policija areštavo kelis gaujos aukšto rango nusikaltėlius po policininko, žinomo radijo laidų vedėjo ir kelių gangsterių žmogžudysčių. Įtakingi „31`st Jefferson Bloods“ gavo įvairias bausmes. Kiti gaujos nariai arba paliko Kaliforniją, arba buvo nužudyti saviškių ar priešininkų. 
   
  Atėjo ta diena, kai gaujos lyderis Adrian Mata turėjo pasitraukti dėl labai svarbaus dalyko - tėvo mirties, jis negalėjo atsigauti kelis mėnesius, vis galvodavo apie savo tėvą. Todėl šis nusprendė, jog savo gyvenime niekados neprasidės su gaujomis, pradės uždarbiauti. Tėvo mirtis jam labai pakenkė, atrodė, jog jis buvo našlaitis, nes mama juo nesirūpindavo. Buvo užsilikusi kompensacija iš narkotinių medžiagų platinimo - 3 milijonai JAV dolerių, jis dalis pervedė savo buvusiems gaujos nariams. Tačiau ne piniguose laimė būdavo, bent jau tuo momentu. Pradėjo ieškotis darbo svetainėse. Susirado - autobusų vežiotojo darbą, darbas jam padėdavo nusiraminti, ir bent kažkiek atplūsti nuo vienišumo. Po gan trumpo laiko, nusprendė kažką pakeisti savo gyvenime, jis pakeitę - nuėjo į ką tik atsidariusią mafiją tuo tarpu, slėpdavo savo tapatybę, nes jai atskleidus būtų nemažai ketinimų susidoroti. Tačiau suprato, jog mafijos irgi ne jam. Po gana ilgo laiko subūręs vėl tą pačią ,,chebrą'' jis nusprendė vėl atkurti gaują pavadinimu 31`st Jefferson Bloods.
   
   Adrian Mata (Rokiz_Cliford) -PALIKO 09/03-
  Adrian Mata (Rokiz_Cliford) - gimė 1986m. Amerikoje, Kalifornijos mieste. Adrian Mata gyveno globos namuose iki 16 metų iki tol žinomi jo tik mažo mąsto nusikaltimai; kaip vagystės, vogtų mašinų detalių pardavinėjimas. Vėliau susibūrė į dar didesnį draugų būry nei buvo prieš tai, Adrian Mata kas dieną vis žiaurėjo ir pagarsėjo kaip žiauraus mąsto nusikaltėlis kuriam galėjo pamaišyti tik policininkai, tačiau ir tai prasidėdavo policininkų klausimais, vėliau teismais, tačiau iš jų išeidavo visada ,,sausas'', buvo papirkinėjami teismo darbuotojai, kurie vykdydavo nuosprendžius. Adrian Mata įkūrė 31`st Jefferson Bloods gaują, kurioje buvo naujokai arba dideli nusikaltėliai kurie buvo pažengę ir žinojo kas yra gauja, o kurie buvo tik pradininkai ir žinojo ką gaujos veikia apskritai gyvenime. Įkūręs gaują, susilaukė daug prašymų iš žmonių, kurie norėjo patekti į gaujos gretas ir kartu veikti bei progresuoti su jais. Adrian Mata žinomas kaip gaujos galva, kuris dažniausiai spręsdavo didelės ir iškilusias problemas, kurios galėjo gaują tiesiog sunaikinti. Pažinojo visus policininkus, teisėjus ir panašaus dalyko dirbančius žmonės, todėl savo gaujinių subinės iš teismo ar policijos komisariato ištraukti buvo lengva.
  Francisco Quiroz (Anotonio_Escobar) 
  Francisco Quiroz (Antonio_Escobar) gimė 1987m. Šiaurės Amerikoje, Los Angelo mieste, tėvai išgyveno siaubą, neturėjo pinigų ant maisto, pragyveno ,,košmarą''. Tėvas buvo rastas negyvas mašinoje perdozavęs narkotikų, o motina vienišė ir sunkiai pragyvenanti. Tačiau pats mokėsi puikiai, todėl šis po tam tikro laiko įstojo į policijos akademiją, kuriame vykdavo praktikos lavint policininko sugebėjimus ir panašius dalykus.. Eidavo metai, o kiekvieną dieną policininko darbas tampa tikra ,,šikna''. Francisco Quiroz susituokęs su žmona susilaukė vaikų, gyveno name už kurį pasiėmė paskolą. Policininko darbas mažai apmokamas bei varganas, nes kiekviena diena su lyg tampa tau pavojingesnė nei paprastų civilių. Atėjo ta diena kai buvo pranešta į racija, jog pravažiuos stambio masto narkotiniai kroviniai, už jų suėmimą buvo atsakingas Francisco Quiroz, bei keli pašaliniai policininkai. Sustabdęs gaujos narius sužinojo, jog šie yra geriausia Kalifornijos gauja, pasivadinus 31`st Jefferson Bloods, kuri nepastoja jiems kelio. Francisco Quiroz buvo pasiūlyta prisijungti į jų gretas, šis sutiko ir pasirašė kontraktą, jog atstovaus 31`st Jefferson Bloods gaujai. Francisco Quiroz palikęs darbą, bei perėjas į gaujos gretas, sugebėjo ,,pasikelti'' ant pinigų, bei išlaikyti šeimą, žmoną bei vaikus apgaudinėdavo jog iki šiol dirba policininku ir gauna lengvatas už puikiai atlikta darbą. Francisco Quiroz vertino draugystę ir pasitikėjimą, atidavė visą save gaujų pasauliui. Jam buvo pasiūlyta tapti gaujos lyderių, šis sutiko, nes gaujos ir jų gyvenimas jam buvo tarsi širdies palaima. 
   

   Joseph Rondon (Anonyms_Noname)
  Joseph Rondon (Anonyms_Noname) JAV pilietis gimęs Niujorko mieste 1993 metais. Tėvas buvo verslininkas, motina ,,pamestinukė'' kuri dažniausiai ieškodavo kitų vyrų meilės. Joseph Rondon tėvas augino nuo pat mažens iki 17-iolikos metų, kol nepradėjo pats suktis gyvenime ir bandyti savyje taipogi užauginti verslininką. Joseph Rondon visko turėdavo, jam nieko netrūkdavo, tačiau ko jam labiausiai trūko ir buvo gaila - mamos, jis jos nebuvo matęs savo akyse, užaugino iki poros metukų ir paliko šeimą, išskridus į Turkijos šiltuosius kraštus. Tėvas susirado kitą mamą, kuri jam neatstojo jam kaip tikrosios mamos, jis jos nemylėjo. Joseph Rondon mokėsi universitete, po kurio laiko jį metė, ir bandė suktis gyvenime, kad galėtu pats pragyventi už savo uždirbtus pinigus. Praėjus keliems metams internete susibendravo su vienu iš 31`st Jefferson Bloods gaujos narių, kuris apsimėtė esąs jo bendraamžius draugas, tačiau tai buvo apgaulė prisivilioti jį ir atimti pinigus ar kitus brangius dalykus. Susitike Joseph Rondon pamatė, jog jis ne vienas, o su raudona atributika keli žmonės, praėjęs pro juos, nieko nepagalvojo, jog iš tų žmonių yra jo ,,bendraamžis'' pažįstamas. Priėjęs ir paklausęs vienas iš 31`st Jefferson Bloods gaujos, ar čia tikrai jisai ir įsodinę į mašiną išsivežė. Vėliau su bloods gaujos lyderių buvo sutartas kontraktas, kuriame privalėjo pasirašyti arba būtų buvęs nušautas, nes žinojo jų bazės lokacija, neturėjęs kito pasirinkimo Joseph Rondon pasirašė kontraktą, nutraukus ar kitaip kontraktą atsisakės, jis nedelsiant būtų buvęs ieškomas visuose šalyse ir būtų buvęs nušautas. Tačiau kontrakto nutraukimo nebuvo, jis pasirinko gaujos kelią. Joseph Rondon buvo atsidavęs gaujom. Po metų, jo pozicija pasikeitė iš paprasto gaujinio į lyderio poziciją kuris valdė 31`st Jefferson Bloods gaują.
  Edwin Anguiano (Steponas_Kairys) 
  Edwin Anguiano (Steponas_Kairys) - gimė 1994m. Los Angelo mieste, Amerikoje. Mokėsi mokykloje iki aštuntos klasės, viena iš mėgstamiausių pamokų buvo tikyba. Edwin Anguiano tikėjo į Dievą labiausiai iš klasės, dėkodavo už maistą, drabužius ir panašius elementarius dalykus, ką Dievas jam galėjo suteikt. Užaugo paprastoje šeimoje. tėvai dėl sūnaus būsenos buvo susirūpinę, žadėjo vesti pas psichologą. Pabaigęs aštuntą klasė, išėjo į profesinio ūgdymo mokyklą, mokėsi ižinerija. Metė ir pačią ,,profkes'' mokyklą ir perėjo į kunigystės darbą, kuris jam labiausiai patiko iš visų pasiūlytų, nes galėjo būti dar arčiau Dievo ir vesti mišias visiems tikinčiams Dievu. Vesdavo ir vestuvės, kurios buvo suplanuotos iškilmingai bei su geru specialistu - kunigu Edwin Anguiano. Vestuvių planuotojas buvo Joseph Rondon, kuris esąs gaujos 31'st Jefferson Bloods lyderis. Pravedęs visą vestuvių ceremonija, Edwin Anguiano buvo sumokėta premija už gerą vestuvių pravedimą, bei buvo pasiūlyta prisijungti į 31'stJefferson Bloods gretas, šį pasiūlymą greit pasvarstęs, pakvietimą priėmė, bei tapo 31'st Jefferson Bloods gaujos nariu - kunigu. O už pasirodymą 31'st Jefferson Bloods gaujoje buvo gerai apmokama, pinigai jam buvo tarsi antras tikėjimas.


 14. Like
  Kentas__Mantas sureagavo į Reg_Ret - Čyteris Lauriss_Samper   
  1. Jūsų slapyvardis mūsų projekte (Vardas_Pavardė): Reg_Ret
  2. Aš noriu pateikti prašymą įrašyti SUKČIŲ ar ČYTERĮ (teisingą atsakymą paryškinti)
  3. Nusižengusiojo VVP profilis (nuoroda) arba slapyvardis (Vardas_Pavardė): https://vvp.lmg.lt/zaidejas/lauriss_samper
  4. Konkretesnės priežastys, kodėl pateikiate prašymą įrašyti šį žaidėją: Naudojo tb.kick'ą
  5. Vaizdinė medžiaga: 

  6. Ar šis žaidėjas buvo užblokuotas (jei taip - pateikite užblokavimo apeliacijos nuorodą)?: Ne
 15. Haha
  Kentas__Mantas gavo reakcijąAaaa_Aaa Medikų direktoriaus rinkimų laureatai   
  Sveikinu Naują medikų direktorių, būtinai ateisiu į medikus. @Aaaa_Aaanenusimink seniuk, kaip 2 vietos nugalėtojui turėtų duoti pavaduotoją. Gaila aš negalėjau dir rinkimuose dalyvaut. Btw graži analizė, tikrai matosi darbo įdėta. @Jimmy_Absolut
 16. Haha
  Kentas__Mantas sureagavo į Edward_Harrell - Medikų direktoriaus rinkimų laureatai   
  negavau drk, išvysit medikų pavaduotojo pareigose iksde. Džiaugiuosi, kad patekau tarp kandidatų.. Atvirai, visiškai nesitikėjau ir net keista, kad gavau šansą bent tarp jų atsirasti. Zjbs, kad Gasolis gavo pareigas, nes vis dėl to, laiko stoka būtų tiesiog nukirtusi firmą ir + mano medinių bajerių, ne kiekvienam naujokui suprast, nes anketoje rašiau, kad labiau atsižvelgčiau į naujokus. Sėkmės, sveikinu @Aida_Swag
 17. Like
  Kentas__Mantas sureagavo į Mode_Kurk - Medikų direktoriaus rinkimų laureatai   
  kur malbaroo su aaaaaaaa? lempiskiausi rinkimai kol kas. analize gera, sprendimas - ne.
  Anyways - gl naujam drk
 18. Haha
  Kentas__Mantas sureagavo į BlueN - Medikų direktoriaus rinkimų laureatai   
  Graži analižė , bet tikrai nuomonė apie tave bloga, bet kada nors susibendrausime
 19. Like
  Kentas__Mantas sureagavo į Kenny_Silver - Medikų direktoriaus rinkimų laureatai   
  sveikinimai gasoliui,siek tiek gaila aaaa, mldc biciukas =]
  grazi analize Nojau.
 20. Like
  Kentas__Mantas sureagavo į Rokas____Prodrifter - Medikų direktoriaus rinkimų laureatai   
  Sėkmės pareigose Gasoli, bei tikėjausi pamatyti Aaa direktoriaus poste.
 21. Haha
  Kentas__Mantas gavo reakcijąAaaa_Aaa Medikų direktoriaus rinkimų laureatai   
  Sveikinu Naują medikų direktorių, būtinai ateisiu į medikus. @Aaaa_Aaanenusimink seniuk, kaip 2 vietos nugalėtojui turėtų duoti pavaduotoją. Gaila aš negalėjau dir rinkimuose dalyvaut. Btw graži analizė, tikrai matosi darbo įdėta. @Jimmy_Absolut
 22. Confused
  Kentas__Mantas sureagavo į Jimmy_Absolut - Medikų direktoriaus rinkimų laureatai   

  Wow! Tokio gausaus dalyvių skaičiaus senai nemačiau, man patinka! Daugumai pasirodė lengvas kabliukas tas testas, tačiau įsigilinus labiau - daugelis nusivils. Raudonai nuspalvinta teksto spalva reiškia patekimą į kitą etapą, pilka - atmetimą. Nieko nelaukę - skrolinam žemyn!
  ROUND ONE
  AIRIS_DELFINAS - Delfino testukas buvo vienas paprasčiausių, jis užpildė greičiausiai. Pildydamas į direktoriaus postą turėtum stengtis nedaryti gramatinių klaidų, o čia - lengviausios atrankos tipe tu jų darai tikrai per daug. Nepatiko atsakymai, kad būtum bosas, o ne lyderis, tikiuosi, kad su laiku suprasi, kuo skiriasi bosas nuo lyderio. Taip pat nepatiko ir tas, kad darbuotojams svarbiau premijos, o ne įdomumas - tai tik parodo, kokią prastą tu surinktum komandą. Ir aplamai, direktoriaus postui esi tikrai nepasiruošęs, tavo reputacija man visiškai nežinoma, kiek esu dirbęs su tavimi Medikų firmoje pas Gregą, ten pasirodei keistas tipas, kuris negali nustovėti vietoje. Sėkmės kitą kartą.
  OBA_MAA - Šio kandidato testas buvo šiek tiek panašus į pirmojo kandidato, man taip pat nepatiko atsakymai su bosu bei premijomis. Tačiau šis pildantysis turi nemažai patirties, yra serverio veteranas, jam Medikų firma yra pažįstama gan gerai. Oba, suintrigavai mane, tad patenki į kitą etapą!
  DEDE_GRAFAS - Bandyk kitą kartą, nepatekai, nes neturi 500 Medikų bendrosios patirties.
  LAURIS_HUD - Labas, gangsteiri, visiškai nesitikėjau tavo kandidatavimo į šį direktoriaus postą! Žinant tavo asmenybę, man būtų labai įdomumu pamatyti, kaip vadovauji tokiai firmai (nemeluoju!) Teste nepasivedei, atsakei taip, kaip ir reikia, nors vienam atsakyme parašei du žodžius, tačiau ten klydo visi ir už tai nusprendžiau nebausti. Turi daug patirties žaidime, Medikų firmos bendrosios patirties turi virš 3000, tai kodėl gi nepabandžius eiti toliau? Susitiksim apklausoje!
  BLUE_NIKE - Teste neatsakei į klausimą kiek dienų išbūsi poste, dėl šito jau galima tave atmesti, tačiau neatmesčiau, jei tik man atrodytum tinkamas kandidatas. Prieš kelias dienas negražiais žodžiais atsiliepei apie mane ir mano darbą, nevertini kitų pastangų, mano akimis esi dar nesubrendęs, tikrai nenorėčiau dirbti su tokiu žmogumi kaip tu, nepyk, viliuosi, kad su laiku situacija tarp mūsų pasitaisys, tačiau dėl to tau reikės įrodyti savo vertę.
  AURIS_GASOL - serverio veteranas bei ex komandos narys, kuris šių rinkimų konkurencijos lygį pakėlė kaip reikiant. Grįžai į serverį prieš kokį mėnesį ar du, tačiau jame reiškiesi aktyviai, tavęs pilna visur, nesi tas senbuvis, kuris pasirodo tada, kai vyksta atrankos į aukštus postus. Pro plauką praslydai su Medikų bendrąja patirtimi, jos pas tave tik 511, tačiau tai atitinka reikalavimus. Testo atsakymai puikūs, beveik taip pat būčiau atsakęs aš pats. Matau tavyje norą vadovauti ir vėl sugrįžti į aukštesnes pareigas, todėl pasišnekučiuosim apklausos etape!

  MARCELO_EDGA - nesitikėjau anketos iš tavęs, bent jau į šį postą. Su visa derama pagarba turiu atmesti tave, 16 minučių aktyvumas per savaitę bei 4h 32min aktyvumas per mėnesį tiesiog kalba patys už save. Teste įžvelgiau pasitikėjimą, tačiau koją pakišo aktyvumas, tikriausiai pats supranti, kad taip rizikuoti negaliu, nors tavimi pasitikiu labiau nei kai kuriais direktoriais.
  DOVIS_NESAKYSIU - panaši istorija kaip ir su Aurimu - į serverį grįžai nesenai, tačiau jame stipriai bei aktyviai reiškiesi, tavęs pilna visur. Teste nesusimovei, Medikų patirties bei bendrų pasiekimų turi užtektinai, keliu tave į kitą etapą!
  PAULIUS_ROKC - gan stiprus kandidatas, kuris demonstruoja neblogą aktyvumą. Viska būtų gerai, jei ne testas, kuriame privėlei daug gramatinių klaidų. Blogiausia yra tai, kad neatsakei, kiek dienų planuoji prabūti poste, dėl to turiu tave atmesti, viliuosi, kad kitą kartą būsi atidesnis.
  JACK_STRONG - esi įrašytas JPL, todėl iš karto turiu tave atmesti, tikėkimės, kad kitą kartą pasiseks labiau.
  WHITE_MOON - neatitinki atrankos reikalavimų - su 0 bendrosios Medikų darbo patirties tikrai negausi direktoriaus posto.
  AUGIS_DASH - sunku tai rašyti, tačiau esi atmestas dėl testo atsakymų pažeidimų - daug kur atsakei ne vienu žodžiu, apmaudu.
  AAAA_AAA - Tikriausiai niekada nesuprasiu, kodėl pasirinkai tokį slapyvardį, direktoriaus slapyvardis neturėtų būti pirmųjų abėcėlės raidžių kombinacija (čia tik tarp kitko). Teste pasirodei puikiai, tačiau nesupratau paskutinės dalies, kur parašei paspauskite, nes ten nėra jokios nuorodos. Tavo aktyvumas ir patirtis šioje firmoje tiesiog pavydėtina, todėl nieko nelaukęs perkeliu tave į kitą etapą!
  DOVYDAS_MALBAROO - dar vienas užkietėjęs medikas, dėl kurio rinkimai tik įdomesni! Teste pasirodei puikiai, išsiskyrei iš kitų pasirinktu rašymo stiliumi. Patirties Medikuose apstu, klausimas kyla tik dėl aktyvumo bei motyvacijos. Norėdamas labiau sužinoti apie tavo tikslus bei patį tave - keliu į kitą etapą!
  NIKE_BIRD - deja, šį kartą tau nepasisekė - neatsakei į klausimą kiek dienų išbūsi pareigose, taip pat, kiti kandidatai buvo per daug stiprūs, kad galėčiau tave perkelti į kitą etapą.
  LAURISS_SAMPER - labas, Lauri! Kažkaip tikėjausi, kad galiu išvysti tavo anketą. Teste pasirodei gerai, turi visko ko reikia. Planavau į kitą etapą prakišti vieną naujoko statusą turintį žaidėją, todėl tau nusišypsojo sėkmė - pasirinkau tave!

  DOVIS_NETAS - bičiuli, 0 bendrosios patirties Medikų firmoje? Na jau ne...
  KARO_WANTED - perspektyvus veteranas, kuris padarė grubią klaidą, ne laiku paspaudęs rodyti kas redagavo.
  JUSTAS_BUMERX - viskas būtų puiku, jei ne 466 bendrosios Medikų patirties, deja...
  IGNAS_EOX - labas, Ignai, gaila, tačiau turiu tave atmesti dėl to, kad kai kuriuose atsakymuose panaudojai daugiau nei vieną žodį.
  DRAGON_BALL - atmestas, kadangi nenurodei skype kontaktų, kas yra privaloma.
  AZUOLAS_KIRMINAS - atmestas dėl tokios pačios priežasties kaip ir pastarasis - nėra skype kontaktų, reikia juos pateikti atrankos metu, būtent tada yra laikas ir vieta, o ne tada, kada norėsi tu.
  LUKAS_SQUAD - baisiai baisiai patyręs žaidėjas, kuris rimto posto kaip direktorius dar nėra regėjęs akyse. Tavo asmenybė išraiškinga, esi charizmatiškas, optimizmo nestingantis jaunuolis. Manau būtum tinkamas variantas šiam postui, kodėl nepabandžius laimės kitame etape?
  BAIKERIS_NOTE - labas, šį kartą tave turiu atmesti, kadangi nesugebėjai laiku redaguoti testo, linkiu sėkmės kitą kartą!
  MARTINEZ_RODRIGUEZ - neatsakei į klausimą apie išbuvimą, taip pat kai kur atsakei daugiau nei vienu žodžiu, dėl to esi pašalintas iš rinkimų.
  AUDI_SIMTAS - keturi žiedai neprasisuko, deja, šį kartą nepasisekė, nes neatsakei į klausimą kiek dienų žadi išbūti poste.
  MRKAS_MANTAS - per mažai bendrosios Medikų darbo patirties, better luck next time!
  AURELIJUS_KEZAS - Aurelijau, tau labai trūksta vadovavimo patirties, šį kartą tave pralenkė kokiais keturiais kartais stipresni varžovai, kurie turi žymiai daugiau reputacijos, patikimumo bei vadovavimo patirties.
  DAREK_OGO - su visa derama pagarba, atleisk, tačiau tikrai negaliu patikėti žmogui Medikų firmos, kurios jis nemyli. Niekaip neįsivaizduoju tavęs Medikų direktoriumi, po pastarosios kadencijos man tik dar labiau aišku, kad Medikai ne tau. Ačiū už kandidatūrą.
  PIJUS_ESCORT - būtum perskaitęs taisykles - sėdėtum kitam etape, dabar atsakymai ilgesni nei vieno žodžio, deja...
  DEIVIDUXZ_YOLO - Deividai, nuoširdžiai atsiprašau, jei tai būtų pavaduotojo rinkimai - būtum rimtas kandidatas į postą. Dabar, kai rinkimai vyksta į direktoriaus postą, taip stipriai rizikuoti negaliu. Kiti konkurentai yra labiau patyrę ir patikimesni nei tu. Pasirodei gerai, tačiau stipresni ėmė viršų.
  EWAN_GOMEZ - testas padarytas gerai, patiko beveik visi atsakymai. Pagrindinė problema yra ta, kad tau dar nėra laikas direktoriui. Mano galva esi dar nesubrendęs tokiam postui, dažnai elgiesi kaip mažas vaikas, tavo charakteris yra gan sunkus, aš noriu tokio direktoriaus, su kuriuo man būtų lengva bendradarbiauti. Prisiminus Ainaro praktiką į Mechanikų direktoriaus postą, tu ten ją trukdei kaip reikalas - neklausei nurodymų, įžeidinėjai, keikeisi, susidarė toks jausmas, kad tau dėmesio trūkumas. Nepyk, tikiuosi su laiku paneigsi mano žodžius.
  JAMES_SPLITE - testukas geras, atsakymai neprasti, viskas kaip ir tvarkoj. Didelį galvos skausmą kelia tavo praeitas Medikų pavaduotojo postas, dėl kurio esu abejingas. Tačiau velniop visus mūsų pykčius, noriu tave išvysti kitame etape, tikiuosi, kad rasim bendra kompromisą.
  OMIS_ZEKAS - 266 bendrosios Medikų patirties - neatitinki atrankos normatyvų.
  ERIS_CLIATH - tikrai nebūsiu tas DP, kuris po vienos nesėkmingos kandidatūros suteikia šansą kituose rinkimuose. Viskas turi nusistovėti, nemanau, kad priėmei teisingą sprendimą užpildydamas į šį postą iš karto po Taxi direktoriaus rinkimų. Apgalvok savo tikslus ir planus, susigyvenk su idėjom bei firma. Sėkmės kitą kartą.
  MODIS_DIFFORD - kad ir kaip norėtum posto - neturi pakankamai bendrosios Medikų patirties kandidatūrai.
  EIMYS_RACING - ta pati situacija kaip ir su Eriu - po vienos nepasisekusios kandidatūros bandai laimę kitur. Man tokio žmogaus nereikia. ačiū, tačiau ne šį kartą.
  EDWARD_HARRELL - jaučiu neprašovei su atranka ir pataikei būtent ten, kur ir tau vieta. Turi visko ko reikia, susitiksim kitame etape!

  ROUND TWO
  Antrame etape atrankos dalyviai turėjo atsakyti į 15 klausimų raštu skype apklausoje.
  KLAUSIMAI:
  OBA_MAA - per tris dienas nepriėmei į skype, todėl turiu tave atmesti.
  LAURIS_HUD -  ironiška, į skype atrašei tada, kai jau analizėje buvau parašęs, kad nepriėmei į draugus ir neatsakei klausimų, tačiau, kaip pats rašei, tau pasisekė - patikrinai skype laiku! Jaučiu viskas vyko ekspromtu, nes laiko tau atsakyti į klausimus teko mažiausiai, kiti dalyviai turėjo apie vieną dieną pasiruošimui. Apklausoj nepamačiau didelio užsidegimo. Antram klausime manęs irgi neįtikinai. Vėliau paminėjai, kad Medikų firma išsiskiria tuo, kad labiausiai iš Neutralių padeda Nusikalstamoms, tačiau čia ir yra kabliukas. Mano akyse tu esi blogiukas, o Medikų firmai reikia įvairiapusiškos asmenybės, kuris galingas visose srityse. Būtent Medikų firmą galima išnaudoti bendradarbiaujant su visomis firmomis. Kaip ir Auris paminėjai motyvacijos sėmimąsi iš draugų bei darbuotojų. Šaunu, kad mokytum darbuotojus analizuoti grobimų užimamas vietas, nepamiršti paminėti ir keybinderio. Gan siauras mąstymas 6 klausime, kuriame iškeli Nusikalstamas grupuotes, tačiau po reformų Medikų reikia ne tik grobimuose, bet ir nelegaliose lenktynėse, reketuose, įsiveržimuose ir panašiai, per daug apsistoji ties grobimais. Idėjų skiltyje esi toks pat silpnas kaip ir Auris, nieko įdomaus ir intriguojančio neišvydau. Vizija nebloga, tačiau turiu pastebėjimą. Rašai, kad tavo eroje svarbiausi būtų naujokų mokymai, tačiau apklausoje visiškai neatskleidei idėjų, net neįsivaizduoju kaip pas tave plūstų naujokai, paprasčiausiai gali nebūti didelio susidomėjimo, automatiškai tavo visa vizija nueitų šuniui ant uodegos. 14 klausime pasirodei labai silpnai, pademonstravai gan siaurą mąstymą, čia galėjai išsiplėsti žymiai daugiau. Na ir paskutiniame klausime neįtikinai manęs, kad esi geresnis už kitus. Tikiuosi aštrius žodelius priimsi kaip motyvaciją, tačiau šiuo metu tau dar nėra laikas direktoriui arba visai ne ta sritis. Mano nuomone Nusikalstamose atsiskleistum daug geriau, neįsivaizduoju tavęs kaip Medikų direktoriaus. Ačiū už dalyvavimą!
  Žaidėjo atsakymai:
  AURIS_GASOL - kandidatas, iš kurio tikėjausi stipriausios apklausos atsakymų. Rašai, kad čia tau yra puiki proga dėl visiškai kitokios rinkimų metodikos, jog rašymas nėra tavo stiprioji pusė. Šiaip džiaugiuosi už tave, man patinka tokie žaidėjai, kurie nuodugniai apskaičiuoja visus galimus įvykius ir rizikas, įvertina savo šansus, nepildo ten, kur mato, kad tai ne jam. Intriguoja ir tai, kad šis postas būtų tau pirmasis kaip direktoriaus, manau pirmasis direktorius kiekvienam yra neužmirštamas bei įsimintinas, tai suteikia daug motyvacijos bei įdomumo. Šaunu, jog ketvirtam klausime puikiai atsakei apie motyvaciją, patiko, kad motyvacijos ieškotum drauguose, manau tai svarbus ramstis gyvenime. Penktam klausime paminėjai, kad iš darbuotojų išmoktum kūrybingumo, tai svarbu direktoriui, tačiau negalima pamiršti, kad kūrybingas turi būti ir pats direktorius, ypač kai tai yra Neutrali firma. Rašai apie discipliną, kas yra būtina tokioje firmoje kaip Medikai. Gan protingai mąstai - bandysi sutarti su stipriausia firma serveryje - Fūristais, kiti kandidatai dažniausiai pasirenka Neutralias firmas ar Teisėsaugą. Auriui labai trūksta kūrybingumo, idėjų skiltyje jis yra vienas silpniausių kandidatų, tačiau turi gerą viziją ir žino, ko reikia firmai bei jos darbuotojams. Reziumė - kandidatas stiprus, nes žino veiksmų planą, supranta Medikų darbo svarbą ir ko reikia darbuotojams. Minusai - originalumo stoka, nelabai įtikinai, kad tu esi vertesnis šio posto nei kiti.
  Žaidėjo atsakymai:
  DOVIS_NESAKYSIU - skype kontaktuose tave turėjau, ten pateikiau klausimus, tačiau per tris dienas į juos nesugebėjai atsakyti.
  AAAA_AAA - vienas aktyviausių kandidatų, kurio tikslas serveryje - Medikų direktorius. Būtų žiauriai strange jei būtum nepildęs į šį postą, o į kokį kitą, juk pats kandidatas paminėjo - Medikų firmoje dirba jau nuo žiemos, čia yra jo pirmasis darbas, pirmasis pavaduotojas, firmos direktoriaus kėdė - jo svajonė. Tokio kandidato kaip Aaaa_Aaa man ir reikia - užsidegusio, pastovaus ir aktyvaus. Baisiai baisiai patiko sakinys, kad motyvacijos semtumeisi iš pačios firmos, manau tai parodo tavo subrendimą vadovo galvoje. Vėliau radau prie ko prisikabinti - rašai, kad nemokintum darbuotojų to, ko jie nenori, tačiau manau tai yra labai svarbi detalė. Jei jiems nepatinka - tegul išeina iš firmos. Darbuotojams iš pradžių gali nepatikti tavo dėstomos mintys, veiksmai, idėjos, mokymai, tačiau su laiku tai atsiperka. Jei darbuotojas nenorės laikytis disciplinos, ar tokį žaidėją laikysi? Iš tavo atsakymų supratau, kad laikytum. Patiko tavo idėjos su budėjimo stotelėmis, manau tai puiki mintis, tai padėtų suvienyti kitas firmas, tačiau įdomu ar serverio žaidėjai noriai į jas vyktų. Sekanti idėja su grobimais irgi patiko, tai būtų puiku motyvacija darbuotojams tobulėti lygių sistemoje. Firmos vizija optimistinė, iškeli gerai praleistą laiką, pozityvumą, teigiamas emocijas. Apklausą pabaigei paprastai ir užtikrintai.
  Žaidėjo atsakymai:
  DOVYDAS_MALBAROO - mano akimis subrendęs žaidėjas, kuris yra pasiryžęs užimti rimtą postą mūsų serveryje. Tiesą sakant man nepatinka, jog tik grįžus į serverį bandai šauti į direktoriaus pareigas, tačiau tavo pasiekimai ir rezultatai praeitame Medikų pavaduotojo poste šiek tiek motyvuoja mane patį. Gan siaurai atsakei į trečią klausimą, čia galėjai išsiplėsti daugiau ir papasakoti plačiau. Keista, kad iš darbuotojų stengsiesi išmokti pastovumo, nemanau, kad Medikų firmoje dauguma žaidėjų dirbs ilgiau nei dvi savaites, būtent darbuotojai turėtų iš tavęs semtis pastovumo. Esi vienas iš ne daugelio, kuris išskiria bendradarbiavimą su Neutraliomis firmomis, rašai, kad visada ieškosi kompromiso tarp juodos ir baltos, kad nesivelsi į Teisėsaugos ir Nusikalstamų nesutarimus. Idėjų skiltyje pasirodei nei gerai, nei blogai. Pirmas dvi idėjas pavadinčiau tiesiog įprasta forumo dalimi, tai nėra idėjos. Trečia idėja irgi nepatiko, skatintum konkurenciją tarp darbuotojų, bet tikriausiai konkurencija pasibaigtų pykčiais ir nesutarimais, firmoje aura būtų neigiama, nemanau, kad tai gera mintis. Patiko idėja su patikromis, norėčiau, kad tai būtų įgyvendinta. Visiškai pritariu, kad aklai skirstyti darbuotojus grobimuose tam tikrai pusei nėra išeitis, čia ir pravestų patikros. Įsiminiau tavo sakinius apie toleranciją ir tinkamą pasiruošimą, tai labai svarbu Medikų firmoje. Apibendrindamas apklausos etapą galiu teigti, kad pasirodei gan gerai, vertinčiau stipriu septynetu.
  Žaidėjo atsakymai:
  LAURISS_SAMPER - tikriausiai nejauku būti tarp tokių stiprių kandidatų naujoko statusą turinčiam žaidėjui, tačiau tai tau turėtų pridėti patirties, pasitikėjimo savimi ir žinoma - daugiau motyvacijos siekti tikslų. Neskaičius apklausos atsakymų ir taip aišku - kol kas tavo šansai yra žemiausi, kadangi kiti kandidatai yra patikimesni, daugiau vadovavimo patirties turintys variantai. Apklausoje paminėjai Grego Medikų era, kurioje aš ėjau pavaduotojo pareigas. Atsimenu tave ir tavo pastangas, tačiau rašymas, kad patiko direktoriavimas ir tai paskatino tave užpildyti į šį postą yra nelogiškas, nes jau praėjo daugiau nei 6 mėnesiai. Trečiame klausime pademonstravai siaurų mąstymą, paminėjai tik banaliausią darbą - gydymą bei didelį uždarbį. Prajuokino sakinys, kad iš darbuotojų išmoktum greičiau gydyti, nemanai, kad jei jau kandidatuoji į tokios firmos direktorių, turėtum tą puikiai atlikti? Idėjų skiltyje neparodei nieko naujo, vaistinėlių sistema buvo naudojama pas tą patį Greg_Slokittik. Gan siaura firmos vizija, kuri nesuteikia pasitikėjimo tavimi, manęs nesudomina ir neiškelia tavęs akyse. Paminėjai, kad didžiausias sunkumas būtų darbuotojų nesuvaldymas, tai tik parodo, kad pats nesi pasiruošęs postui, nesijauti užtikrintai, nepasitiki savo jėgomis, bijai suklysti. Apklausoje pasirodei vidutiniškai, pritrūkai idėjų, jaučiasi nepasitikėjimas, noras apeiti kliūtis. Manau, kad tau reikėtų daugiau vadovavimo patirties, šiuo metu pasirinkdamas tave rizikuočiau per daug.
  Žaidėjo atsakymai:
  LUKAS_SQUAD- nesugebėjai priimti į skype draugus per tris dienas, būtum buvęs stiprus varžovas kitiems.
  JAMES_SPLITE - su praėjusiu gimtadieniu! Direktoriaus postas būtų gan nebloga dovana, kaip manai? Traukiam karštus apklausos atsakymus iš orkaitės. Antrame klausime įspūdžio nepadarei, visiškai neįtikinai manęs, kodėl nori šios firmos vadžių. Trečiam klausime irgi gan silpnai pasirodei, nors ir paminėjai, kad darbas išsiskiria dėl veiklų gausos. Ketvirtame klausime neatsakei į klausimo antrą dalį, ten turėjai parašyti, kaip motyvuotum savo darbuotojus. Idėjų - nerasta. Apklausoje nedaugžodžiauji, pagrinde išskiri naujokus, daugelyje sakinių teigi, kad duotum daug šansų pasireikšti naujokams. Rašai, kad didžiausia problema firmoje būtų rutina, nors pats prieš tai rašei, kad Medikų firmoje kaip niekur kitur gausų veiklų. Sakiniai prasilenkia su logika, pats rašai, kad bandytum rutiną įveikti įnešdamas kažko naujo, nors idėjų pas tave nėra. Apibendrinant anketą - sunku skaityti dėl didelio gramatinių klaidų skaičiaus, firmos vizija pavyzdinga, bet labai jau silpna. Idėjų trūkumas, neaiškūs sprendimai ir tikslai. Ačiū už dalyvavimą, tačiau kandidato tave pralenkė dviems ar trimis ratais šiose lenktynėse.
  Žaidėjo atsakymai:
  EDWARD_HARRELL - charizmatiškas ir linksmas bičiukas, kuris privertė nusišypsoti tikrai ne vieną. Sudomino žaidėjo užsispyrimas ir tikslo siekimas. Pirmus tris klausimus įveikei puikiai, kaip ir kiti kandidatai paminėjai, kad šioje firmoje gausų veiklų, dėl kurių ji šiek tiek išsiskiria iš kitų frakcijų. Ketvirtam klausime atskleidei, kad esi kantrus, bet taip ir neatsakei į klausimą. Galėčiau ir vėl prisikabinti prie idėjų trūkumo, originalumo trūkumo ir panašiai, tačiau neturiu noro ir nematau prasmės - galbūt su laiku atsirastų idėjos, tačiau tai loterija arba tiesiog kas būtų, jeigu būtų. Firmos vizijos neatskleidei, tik parašei firmos šūkį - kilti, kilti, kilti! Apie darbuotojus pasakai, kad svarbiausia yra gera reakcija bei reagavimas - visiškai pritariu. Na, kaip ir pats sakei - laimės geriausias.
  Žaidėjo atsakymai:

  ROUND THREE
  Žiauriai konkurencingi rinkimai, kuriuose priimti tinkamą sprendimą - labai sunku. Daug perspektyvių kandidatų teko atmesti ne savo noru, teko susilaukti daug pagyrų už naują rinkimų metodiką - ačiū už tai! Į kitą etapą patenka Auris_Gasol, Aaaa_Aaa, Dovydas_Malbaroo, Edward_Harrell. Net neįsivaizduojat, kaip aš jus norėčiau visus pamatyti Medikų firmoje, tokios skirtingos, bet kartu perspektyvios asmenybės, kurios galėtų iškelti Medikų firmą į aukštumas. Ketvirtąją vietą skiriu Edwardui. Atleisk man, tačiau renku ne pagal asmenybę, o pagal anketą. Kiti varžovai apklausoje pasirodė žymiai stipriau nei tu, tu išsiskiri savo užsispyrimu, noru gauti bei pasiekti tikslą, tačiau kiti turi idėjų, jie žino, ko reikia firmai, jie mato firmos viziją taip kaip įsivaizduoju aš. Manau, kad nemokėtum susigyventi su tam tikrais naujais pasikeitimais ateityje. Net neįsivaizduoji, kaip norėčiau tave pamatyti pavaduotojo pareigose, man vis dar trūksta pasitikėjimo tavimi, nors tikrai žinau, kad gali nuverst ne vieną kalną. Sulauk savo progos, tikiu tavimi. Smagioji dalis - loterija. Visi trys kandidatai žiauriai stiprūs ir visi verti šių pareigų. Trečią vietą skiriu po pertraukos grįžusiam visiški nepažįstamam asmeniškai žaidėjui - Dovydui. Dovydai, pagrindinė priežastis dėl ko negavai direktoriaus posto - grįžimas po pertraukos, neaiški reputacija, aktyvumo ir pasitikėjimo stoka. Pasirodei rinkimuose gerai, suteikei daug konkurencijos kitiems, tačiau šį kartą šiek tiek pritrūko. Nenusivilk, toliau rodyk pastangas ir galiu prižadėti - pasiseks! Aaaa_Aaa ir Auris_Gasol. Be galo sunku, vienas yra užkietėjęs medikas, o kitas patyręs ir motyvuotas žaidėjas, kuris tikslų siekia jau ilgai. Aaaa_Aaa - nuoširdžiai tavęs atsiprašau, bijau tave paskirti direktoriaus postui, nes tau dar šiek tiek trūksta vadovavimo patirties. Būdamas Medikų pavaduotoju šiek tiek pasivedei su tuo čyterio incidentu, taip pat Marius ne pačiais geriausiais žodžiais atsiliepė apie tave. Aš į tai atsižvelgiau, bet tai tikrai nenulėmė galutinio rezultato. Esi be galo ryžtingas ir drąsus žaidėjas, jaunas, tačiau tikslo siekiantis žaidėjas. Labai tikiuosi, kad tau motyvacijos nenumušiu, kad ir toliau sieksi tikslo, didžiausios sėkmės ir šilčiausi linkėjimai į tavo kiemą! Šių rinkimų nugalėtojas - Auris_Gasol. Auri, neskubėk švęsti, prieš tai rimtai pagalvok apie savo varžovus, kiekvieną iš jų siūlyčiau išmėginti pavaduotojo pareigose. Auri, susilaukei didžiausio palaikymo iš LMG komandos narių, turėjai palaikymo ir iš direktorių komandos, tačiau tai nėra svarbiausia. Tavyje matau gerą lyderį, kuris firma rūpinsis kaip savo vaikais. Tu žinai, ko nori firmos darbuotojai, tu žinai, ko reikia Medikų firmai. Labai tikiuosi kad ir toliau demonstruosi gerą aktyvumą ir motyvaciją. Viliuosi Medikų firmos darbuotojus išvysti ne tik grobimuose, bet ir šturmuose, okupacijose, susišaudymuose, protestuose, įsiveržimuose, reketuose, nelegaliose lenktynėse ir panašiai. Dedu dideles viltis į tave, linkiu pasitikėjimo ir noro iškelti firmą į aukštumas!
  Jei Auris neišbus direktoriaus kėdėje 14 kalendorinių dienų - direktorių gaus Aaaa_Aaa.
  Pasimėgaujam saulės spinduliais ir einam švęst naujojo Medikų direktoriaus pergalės!

   
 23. Like
  Kentas__Mantas sureagavo į Dylan_Ganja - [Idėja] Padaryti serveryje kiekviename miestelyje po bankomatą.   
  „Serverio idėjos“ skiltyje galiojantis anketos šablonas, norint pateikti idėją:
   
  1. Jūsų slapyvardis mūsų projekte (Vardas_Pavardė): Dylan_Ganja
  2. Apie, ką susijusi Jūsų siūloma idėja? (trumpai): Serveryje iš viso yra 4 miesteliai, ir kiekviename miestelyje pastatyti po vieną bankomatą kodėl? Atsakymas apačioje.
  3. Jūsų siūlomos idėjos aprašymas: Serveryje atsiradus bankomatams svarbos neprarastų ir bankas, nes bankomatuose galės tik nusiimti pinigus, o pasidėti galės tik banke. Dar papildomas bankomatas manau praverstų ir kalėjime kodėl? Pvž: atsisėdi į kalėjimą, nėra kas veikti ir užsimanai pažaisti monetą, bet neturi pinigų šiuo metu rankose - visi banke, tai praverstų bankomatas, nors ir nelabai logiška bankomatas kalėjime - bet čia SA:MP. 
  4. Kuo ši idėja bus naudinga mūsų serveriui?: Paprastiems žaidėjams be privilegijų/su privilegijomis bus paprasčiau nusiimti turimus pinigus. 
 24. Haha
  Kentas__Mantas sureagavo į Karoo_Wanted - Giriu Greg_Slokittik   
  1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Grego_Fanas
  2. Giriamo Pavaduotojaus slapyvardis (Vardas_Pavardė): @Greg_Slokittik
  3. Pagyrimo aplinkybės: Čiūvelis labai aktyvus, man patinka kaip jis vadovauja, jis labai griežtas, tarsi koks tėvas, serverio baudėjas, labai daug veiklų daro, manę ir Sapkų giria, kad gerai dirbam ir davė penegų, noriu daugiau tokių pavaduotojų! (Nejuokaujant)
  4. Vaizdinė medžiaga:https://imgur.com/a/SHlEnUl
 25. Like
  Kentas__Mantas sureagavo į Ignas_Eox - [Idėja] Forumo galerija.   
  1. Jūsų slapyvardis mūsų projekte (Vardas_Pavardė): Ignas_Eox
  2. Apie, ką susijusi Jūsų siūloma idėja? (trumpai): Forumo galerija.
  3. Jūsų siūlomos idėjos aprašymas: Na, manau kad geriau padarytų kad galerijoj keliant/komentuojant nuotraukas ir pnš. nekiltų pranešimų kiekis.
  4. Kuo ši idėja bus naudinga mūsų tinklapiui?: Nebebus floodų nuo nesamoningiausių nuotraukų ir pnš. 
  Soriukas jei jau buvo pasiūlytą šį įdėją.
×