Jump to content

Extrime_Boy

Narys
 • Pranešimai

  573
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Apie Extrime_Boy

 • Rangas
  Randomas
 • Gimtadienis Rugsėjis 8

Profilio Informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Gyvenamoji Vieta
  Kiauleikiu Mafija.

Paskutiniai lankytojai

2.852 profilio peržiūros
 1. Prisistatau Vycka_Rycka

  Sveikas, malonu susipažinti. Sėkmės su IV, pareigomis ir šiaip gyvenime.
 2. Prisistatau Lukas_Nolasco

  Sveikas, malonu susipažinti Lukai. Sėkmės serveri ir už jo ribų,
 3. Anketos šablonas 1. Vardas_Pavardė/V_P: Extrime_Boy. 2.VVP nuoroda: Čia. 3.Kas yra Polcininkas(išsamiai)?: 1 iš dar 2 teisėsaugos sričių darbuotojas, kuris dirba kiekvieną dieną. Mūsų tikslas siūlyti, gelbėti, atgrobti, bei gaudyti pažeidėjus. 4.Trumpai apibūdinkite save: Ką žinau taip tai, esu komunikabilus, tvirto charakterio ir aktyvus žmogus. 5.Kodėl renkatės Policijos Departamentą vietoj kitų dviejų teisėsaugos firmų?: Naujas direktorius - nauji įspūdžiai. (/vt3) 6. Ar turite TeamSpeak3 programą?: Taip. 7. Ar esat susipažines/us su Policijos Departamento pagrindine informacija ir darbo taisyklėm?: Taip. 8.Ar turite Admin/VIP pareigas žaidime?: Taip, vip'ų komandos narys. 9.Kas yra Policijos Departamento pavaduotoja/s?: Aidas_Lithuania. 10. Jusu ateities vizija Policijos Departamento firmoj: Prižiūrėtojas, kad ir vartų. O galbūt ir pavaduotojo posto siekimas. Žinoma jei patiks praleisti laiką firmoje ir direktorius sutiks suteikti šansą :p.
 4. Tuninginiai - Algų sistema.

  Anketa Algų sistemos Jūsų Vardas_Pavardė: Extrime_Boy. Kiek pinigų turite gauti: 21000 + 15000 = 36000$. Įrodymai [Suskirstyti]: 1 ir 2
 5. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Extrime_Boy.2. Administratoriaus slapyvardis (Vardas_Pavardė): Masia_Mantas.3. Užblokavimo priežastis (čytinimas ir t.t.): Neleistinos programos.4. Įrodymai: https://imgur.com/a/9aVuekH.
 6. Pristatau Karka_Djd

  Sveikas, malonu susipažinti žaidime 28, bet šiaip 17. O aš ir galvoju kur nupūtė mano pirkinių maišelį :D.
 7. Prisistatau Powerful_Pain

  Sveikas, malonu susipažinti Deividai. Sėkmės siekiant antrojo direktoriaus posto.
 8. Pristatau Jokubas_Nas

  Sveikas, malonu susipažinti. Sėkmės su fūristų firmą ir šiaip, gyvenime.
 9. Tuninginiai - Rangų sistema

  Anketa norint įsirašyti į rangų sistemą:Jūsų Vardas_Pavardė: Extrime_Boy.Ar susipažinote su rangų sistema?: Taip. Ar viskas šiuo metu jums suprantama apie rangus?: Taip. Ar aktyviai stengsitės pildyti rangų sistemą?: Taip. Įrodymai, jog dirbate firmoje: Čia.
 10. Tuninginiai - Algų sistema.

  Anketa Algų sistemos Jūsų Vardas_Pavardė: Extrime_Boy. Kiek pinigų turite gauti: 3000 + 15000 = 18000$. Įrodymai [Suskirstyti]: 1 ir 2
 11. Pristatau Klecka_Yolo

  Sveikas, malonu susipažinti. Turbūt palinkėsiu tik sėkmės su S.W.A.T, firmą :p.
 12. Tuninginiai - Nuolatinė atranka.

  Anketa Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Extrime_Boy. Amžius: 14-etis. VVP nuoroda: Čia. Jūsų aktyvumas (Serveryje/TS3): Negaliu pasakyti įvairiai būna, tačiau galiu užtikrinti svarbiausiais momentais būsiu. Kodėl į tuninginiu firma: Ieškau ko nors įdomaus ir naujo, to labiau jei firmoje vyksta atranką į prižiūrėtojus. Kodėl gi nepabandžius, savąją laimę?;p Apie jus (Trumpai): Na pradėsiu nuo vardo, esu Modestas. Gana komunikabilus žmogus, tvirto charakterio, tad jei esu kažką užsibrėžęs tą norėsiu pasiekti. Išvardykite grobimo taisykles (minimumas 3 taisykles): Nenaudoti neleistinų programų, vartoti žolę laikų ir klausyti visų valdžios nurodymų. Kiek laiko reikia išdirbti firmoje?: 7 dienas. Sąvokos Monte_Gangga - Buvęs direktorių prižiūrėtojas, (DPKT). South_West - Esamas tuniunginių direktorius. Grobimas - Metas kai visi firmos darbuotojai yra susirinkę pokalbių programoje ,(TS) ir yra užgrobė tarkim hotelį, kazino ir t.t Treniruotė - Metas kai visus firmos darbuotojus apmoko firmos valdžia, pavaduotojai ir prižiūrėtojai. Slamvan - Vienas iš darbo inventorių, darbinė mašina. NDS - Nepageidaujamas darbuotojų sąrašas.
 13. Mechanikai - Atlyginimo sistema

  ANKETOS ŠABLONAS NORINT ATSIIMTI SUKAUPTĄ UŽDARBĮ: 1.Jūsų Vardas_Pavardė?: Extrime_Boy. 2.Kiek norite nusiimti sukaupto uždarbio?: 136.000$.
 14. Ieskau sultan mod.

  Sveikas, seniau naudojau galbūt patiks - modifikacija. Užtikrinu nesibugina ir t.t
 15. SWAT direktoriaus rinkimų apžvalga

  Sveikinimai naujajam S.W.A.T firmos direktoriui. Sėkmės pareigose.
×