Jump to content

Emilis_Kuris

Narys
 • Pranešimai

  49
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 1. Policijos Departamentas - Rangai

  1. V_P?: Emilis_Kuris 2. Kada įsidarbinote: 2019 06 06
 2. Peikiu Tautvis_Sama

  1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje:Emilis_Kuris2. Peikiamo asmens Vardas_Pavardė serveryje: @Tautvis_Sama3. Kodėl peikiate šį darbuotoją?: Pradėjo šaudyt iš niekur nieko nors aš esu teisėsaugoje ir sako gerai baigiu atrakinu ir vel toliau šaudo.4. Įrodymai (naudoti imgur.com, youtube.com):
 3. Peikiu Rokas_Kviestas

  1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Emilis_Kuris 2. Peikiamo asmens Vardas_Pavardė serveryje: @Rokas_Kviestas 3. Kodėl peikiate šį darbuotoją?: Nes bugino algą. 4. Įrodymai:
 4. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Emilis_Kuris Jūsų VVP: https://vvp.lmg.lt/zaidejas/Emilis_Kuris Kiek jums metų?: 12 Kodėl būtent pasirinkote Policijos departamentą?: Buvau dirbes policininku ankščiau ir man labai patiko šis darbas, tai noriu sugrįžti čia vėl. Kuo busite naudingas Policijos firmai?: Kaip ir sakiau esu dirbes policijoje tai manau turiu pakankamai patirties, taip pat jeigu pateksiu būsiu aktyvesnis. Jūsų nuomonę apie valdžios atstovus?: Kolkas nuomonė yra gera nes nesu sutikes nė vieno iš valdžios atstovo. Kiek laiko dirbsite Policijos firmoje?: Daugiau nei 7dienas. Kokie jūsų tikslai Policijos firmoje?: Padėti civiliams ir padaryti kad butu mažiau nusikaltėlių. Apibūdinkite save, savo pliusus bei minusus: mano pliusai yra: Esu draugiškas ir aktyvus. Mano minusai: Gal patys pamatysit. Išvardinkite grobimo taisyklės: Negalima naudoti VIP/ADMIN komandų (HEAL, VT.) netazint nešaudyt savų bei medikų, klausyti nurodymų. Kiek laiko praleidžiate serveryje?:2-4h Ar Policijos firmą gali daryti šturmus, izoliacija?: taip? Hotelis užgrobtas galima daryti /vt 2? Negalima. Kokiu komandų negalima naudoti grobimo metų?: VIP/ADMIN Ar galima rakinti dylerius, tuninginius, fūristus?: Taip tik ne LV rate. Ar galima fūristą tikrinti su priekaba?: Negalima. Galima tikrinti dylerius, tuninginius, fūristus?: Jaigu jie nesavo bazeja ar ne ant platformos. Sąvokos LSPD - Policininkų mašina. Lio_Soo - Policijos pavaduotojas. Aidas_Lithuania - Policijos direktorius. Veikla - Kai sukviečia visus darbuotojus ir kašką daro. "Num 4" mygtukas - Atidaro/Uždaro bazės vartus. "Num 6" mygtukas - Surakina žaidėja. /r - Parašo į darbo raciją. /bend - Parodo visus aktyvius bendradarbius. Situaciją 1. Policijos valdžia kviečia visus darbuotojus į bazę ir tu ignoruoji važinėji su transporto priemone, kas čia blogai?: Reikia klausyti valdžios nurodymu o ne ignoruoti. 2. Civilis kelia rida LV rate su nuosavu transportu ir jis turi 5 įtarimo lygius, ar tu ji gali rakinti bei tikrinti LV rate?: Negalima. Nebent jis bėga iš kaimelių į LV ratą.
 5. 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje:Emilis_kuris2. Įkalinimo/užtildymo priežastis:įžeidinėjimai3. Kaltininko Vardas_Pavardė serveryje:Carl_Morrelo4. Įrodymai (vaizdinė medžiaga):https://imgur.com/a/TdvfhTW5. Papeikimas kaltininkui (nuoroda):
 6. Aš patekau bet susisiekti per zaidimą niekaip negaliu nes esu banę 24h uz heal hack(aš jo tikrai nenaudojau)tai atbanins  12:28h 

 7. o butinas keybinder dyleriam?

   

 8. 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje:Emilis_Kuris2. Įkalinimo/užtildymo priežastis:free star3. Kaltininko Vardas_Pavardė serveryje:Matis_Mind4. Įrodymai (vaizdinė medžiaga): 5. Papeikimas kaltininkui (nuoroda):
 9. Emigruoju Emilis_Kuris

  1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Emilis_Kuris2. Kodėl renkatės šį Serverį?: Nes noriu isbandyt kaska naujo3. Bendrosios patirties (XP) nuotrauka (per „TAB“): https://imgur.com/ZRwDLPc4. Bendrosios informacijos nuotrauka (per /info): https://imgur.com/0e3CB9C5. Nuotrauka su emigravimosi tekstu:https://imgur.com/nM061Ub
 10. Emigruoju Emilis_Kuris

  1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Emilis_Kuris2. Kodėl renkatės šį Serverį?: Nes noriu isbandyt kaska naujo3. Bendrosios patirties (XP) nuotrauka (per „TAB“): https://imgur.com/ZRwDLPc4. Bendrosios informacijos nuotrauka (per /info): https://imgur.com/0e3CB9C5. Nuotrauka su emigravimosi tekstu:https://imgur.com/nM061Ub
×