Jump to content

Kaunas_Cityy

Narys
 • Pranešimai

  76
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

2 Sekėjai

Apie Kaunas_Cityy

 • Rangas
  Dalyvis

Profilio Informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Gyvenamoji Vieta
  Kaunas
 • Interesai
  Moderatoriaus postas.

Paskutiniai lankytojai

325 profilio peržiūros
 1. Karolis_Basket užblokavo Kaunas_Cityy

  Penkiolikmeti mielas, ar pats supranti, ką čia rašai? Už šmeižtą viešoj erdvėj taip pat galima civilinę bylą iškelt
 2. Karolis_Basket užblokavo Kaunas_Cityy

  Karoli, aš gal senas, gal jau akys prastos... Prašau, pakomentuok, kurioje vietoje mane matai naudojantį žaidimą palengvinančias programas. Kai mane išmetė iš SWAT komandos, rimtai susimąsčiau apie savo veiklą serveryje. Tą dieną ir ištryniau visas nelegalias programas. Pasilikau tik WALLHACK ir memory2048 modifikacijas. O tau, Dovi, linkiu mažiau nesąmonių rašyti viešoje erdvėje, nes už grąsinimą susidoroti gali būti net baudžiamoji byla iškelta. Iš tavo pusės sulaukiau reketo. "500K ARBA NUSIUNČIU TĄ VIDEO KAIP TU ČYTINI DRAUGUI IR TAVE UŽBANINA". Tą pačią žinutę sulaukė ir Ignas.
 3. Karolis_Basket užblokavo Kaunas_Cityy

  Wow, Dovi. Labas. Aš niekam negrąsinau, ko nepasakyčiau apie tave :D Like what a hell, kodėl tiek heito sulaukiu?:DD Tą mašiną vairavo vienas iš keleivių su car czxczxc cheatais.
 4. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Kaunas_Cityy2. Administratoriaus slapyvardis (Vardas_Pavardė): Karolis_Basket3. Užblokavimo priežastis (čytinimas ir t.t.): Čytinimas.4. Įrodymai: https://imgur.com/a/aEikx1F
 5. Karolis_Basket užblokavo Kaunas_Cityy

  Labas vakaras. Nelabai supratau už ką buvau užblokuotas. Mašiną pataisė bičiulis, variklis dirba, dūmelis iš glušo rūksta. Nei handling, nieko nėra. Originaliai taip mašina važiuoja. Jaunimas, per daug heito. Ką jūs sau mąstot?
 6. Atsiblokavimai nuo serverio sistemos

  ANKETOS ŠABLONAS. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Kaunas_Cityy 2. Užblokavimo priežastis:Gyvybių hack 3. Užblokavimo aplinkybės, ką darėte prieš užblokavima: Užsėdau ant motarkės, jau galvojau važiuoti pas vieną klientą, staiga buvau nukeltas į spawn, truputi paėjau, gavau ban. Gal kas turi paaiškinimą, kodėl taip vyksta?? Jau ne pirmą kartą įsėdęs į mašiną gaunu ban, labai diorgina!! Jei nusimanot - susiekit su manim žaidime. Ačiū. 4. Įrodymai (Vaizdo įrašas/Nuotrauka):https://imgur.com/a/FrnQIoU
 7. Perku SULTAN

  Perkant tr. priemonę: (pildo temos autorius) 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Kaunas_Cityy 2. Jūsų norima tr. priemonė: NRG-500/SULTAN/TAHOMA/INFERNUSA 3. Orientacinė turto suma: 10,000,000 4. Vaizdinė medžiaga (patvirtinanti galimybę įsigyti): https://imgur.com/a/CxtBO9h 5. Komentaras (nebūtina): Domina rida, pageidautina stock. Pardavėjams (temos autoriui privaloma įkelti su viršuje esančia anketa): (pildo komentatoriai) 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): 2. Jūsų turima tr. priemonė: 3. Orientacinė turto suma: 4. Komentaras (nebūtina):
 8. Parduodu NRG-500

  Parduodant tr. priemonę: (pildo temos autorius) 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Kaunas_Cityy 2. Jūsų turima tr. priemonė: NRG-500 3. Orientacinė turto suma: 500,000 4. Vaizdinė medžiaga (būtina): https://imgur.com/a/mUOnN8C 5. Komentaras (nebūtina): Šiuo metu rida yra tokia, bet ties tuo yra intensyviai dirbama, greitu metu bus daugiau. Pirkėjams (temos autoriui privaloma įkelti su aukščiau esančia anketa): (pildo komentatoriai) 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): 2. Jūsų siūloma suma: 3. Jūsų turimos sumos nuotrauka (būtina viršijant 5 milijonus):
 9. Parduodu TAHOMA

  Parduodant tr. priemonę: (pildo temos autorius) 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Kaunas_Cityy 2. Jūsų turima tr. priemonė: Stock tahoma. 3. Orientacinė turto suma: 2-3mln 4. Vaizdinė medžiaga (būtina): https://imgur.com/a/DHERkjF 5. Komentaras (nebūtina): Šiuo metu rida yra tokia, bet ties tuo yra intensyviai dirbama, greitu metu bus 10k. Pirkėjams (temos autoriui privaloma įkelti su aukščiau esančia anketa): (pildo komentatoriai) 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): 2. Jūsų siūloma suma: 3. Jūsų turimos sumos nuotrauka (būtina viršijant 5 milijonus):
 10. Golden_Lama užblokavo Jos_Qua

  Užblokuotas buvai ne dėl šaudymo.
 11. Parduodu SULTAN

  1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Kaunas_Cityy2. Jūsų siūloma suma: 1,000,0003. Jūsų turimos sumos nuotrauka (būtina viršijant 5 milijonus): Labas. Susisiek su manim žaidime. Nupirksiu.
 12. Peikiant Administratorių:1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Kaunas_Cityy2. Kaltinamojo Administratoriaus slapyvardis (@Vardas_Pavardė): @Jos_Qua3. Peikimo priežastis: Piktnaudžiavimas ADMIN privilegijomis, kenkimas serveriui.4. Įrodymai(Vaizdinė medžiaga/nuotrauka): http://www.lmg.lt/forumas/topic/666899-golden_lama-užblokavo-jos_qua/
 13. Peikiu Golden_Lama

  Labas vakaras, gerbiamieji. Žaidėjo elgesys yra neadekvatus ir nepateisinamas. Turėtų būti baudžiamas ne Golden_Lama, o pats Jos_Qua. Gero savaitgalio. http://www.lmg.lt/forumas/topic/666899-golden_lama-užblokavo-jos_qua/
 14. Golden_Lama užblokavo Jos_Qua

  Labas vakaras, gerbiamieji. Norėčiau pasidalinti savo patirtimi apie šį žaidėją. Pradėkim nuo to, kad nėra paslaptis, jog padedu žmonėm su event'u (t.y. nemokamai suvežioju). Tai buvo eilinis ramus savaitgalio vakaras, galvojau ką naudingo galima nuveikti, taigi, sumąsčiau porai žaidėjų padėti įvykdyti easter event. Mums besišvaistant po miestelius prisikabino Jos_Qua. Iš pradžių pirmame miestelyje tris kartus buvo sušaudytas mūsų automobilis, vieną kartą pavyko jį išsaugoti pabėgant į kitą miestelį. Dabar paaiškinsiu, kodėl žaidėjas buvo užblokuotas būtent už kenkimą serveriui. Tris kartus, Jos_Qua naudojant žaidimą palengvinančias programas įsiteleportavo į mūsų automobilį ir jį suboomino naudodamas administratoriaus privilegijas, t. y. /boom komandą (apgailestauju, bet video medžiagos neturiu, viskas vyko netikėtai.) Galų gale, mums važiuojant pro pagrindinį miestelį, jis vėl įsiteleportavo į mūsų automobilį, jį susprogdino naudojant /boom komandą ir pradėjo šaudyti į vieną iš mano bičiulių. (Persiokiojimas bei šaudymas vyko ir prieš tai). Mano draugas apsauginis, nepasimetęs bandė jį surakinti, bet netyčia surakino mane. Jos_Qua mano bičiulį nušovė, o tada pasinaudodamas savo admin privilegijomis matydamas mane surakintą išspyrė iš serverio. Apibendrinus - pakenkė man bei dar dviems asmenims. Aš sėdau valandai į cypę, o mano bičiuliai liko neįvykdę velykų evento. Taip pat pridursiu, jog šis žaidėjas yra NEADEKVATUS. Prisegu dar porą nuotraukų: https://imgur.com/a/IcTa13u Mano akimis, serveryje norisi taikos ir ramybės, todėl, šis žaidėjas turėtų būti baudžiamas administratoriaus statuso draudimu.
 15. Peikiant Administratorių:1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Kaunas_Cityy2. Kaltinamojo Administratoriaus slapyvardis (@Vardas_Pavardė): @Juoda_Gyvate3. Peikimo priežastis: Termitas.4. Įrodymai(Vaizdinė medžiaga/nuotrauka):http://www.lmg.lt/forumas/topic/666868-audisimtas-užblokavo-juodagyvate/
×