Jump to content

Benauskis_Niekadaa

Narys
 • Pranešimai

  90
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Apie Benauskis_Niekadaa

 • Rangas
  Dažnas dalyvis

Paskutiniai lankytojai

118 profilio peržiūros
 1. Giriu Kupati_Astron

  1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Benauskis_Niekada2. Giriamo asmens Vardas_Pavardė serveryje: @Kupatiz_Astronz3. Kodėl giriate šį darbuotoją?: Susikaupęs, mandagus rimtai žiūri į darbą savo ir greitai reguoja tikrai vertas kažko pasiekti firmoje.4. Paskutinis pasisakymas, linkėjimai: Sekmės.
 2. Reik draugui pagalbos

  1. Jūsų iškilusi bėda - Draugas negali sugalvoti normalaus samp vardo praso pagalbos 2. Kaip sprendėte šią bėdą - Visaip bet kai mes durni tai nesugalvojom 3. Vaizdinė medžiaga (nebūtina) -
 3. S.W.A.T. - Neaktyvumas/Palikimas

  Neaktyvumo anketa Jūsų Vardas_Pavardė: Benauskis_Niekada Kiek laiko būsite neaktyvus: Pasistengsiu kuo greičiau nes pats tiksliai nežinau. Priežastis: Nuėme admin tai be admin nesino žaist tai grįšiu kai nusipirksiu.
 4. Peikiu Benauskis_Niekada.

  Sveikas, aš žinau tik tokia taisyklę, kad negalima dėti itarymo mechanikui, kai tempia mašiną į vandenį bet ne, kai važiuoja kita kelio puse https://medal.tv/clips/20981766/d1337H3fSHbi ir dar tu bandei nuvažiuoti neklausei pareiguno isakymo.
 5. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Benauskis_Niekada2. Užblokuotojo slapyvardis (Vardas_Pavardė):@Deividas_Winstonas3. Užblokavimo priežastis: Serverio klaidų naudojimas savo labui4. Vaizdinė medžiaga: https://medal.tv/clips/20952565/8NohGdZwrq7q
 6. Benauskis_Niekada Banned Chrus_Napster

  nu nes pastebejau ir nebuvau durnas
 7. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Benauskis_Niekada2. Užblokuotojo slapyvardis (Vardas_Pavardė):@Chrus_Napster3. Užblokavimo priežastis: Apgaudinėjimas4. Vaizdinė medžiaga:
 8. S.W.A.T - Beta būrys

  1. Vardas_Pavarde: Benauskis_Niekada2. Įrodymai, kad dirbate S.W.A.T firmoje:
 9. Unban Benauskis_Niekada (ADMIN: Cry_Ozy)

  1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Benauskis_Niekada2. Administratoriaus slapyvardis (Vardas_Pavardė): Cry_Ozy3. Užblokavimo priežastis (čytinimas ir t.t.): Čytinimas4. Įrodymai: https://imgur.com/a/obRFid0
 10. Ieškau PD skinų

  Kokia tai modifikacija,[Transportas,enb,uniforma ar kt.]?: PD skinai » Vaizdinė medžiaga [Nebūtina]: » Komentaras, (trumpas aprašymas apie modifikaciją): Meskit ka turit
 11. Atsiblokavimai nuo serverio sistemos

  NKETOS ŠABLONAS. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Benauskis_Niekada 2. Užblokavimo priežastis: Car shoot naudojimas 3. Užblokavimo aplinkybės, ką darėte prieš užblokavima: isejau afk ir sugrizau masinoje kai sedejau g. 4. Įrodymai (Vaizdo įrašas/Nuotrauka):
 12. S.W.A.T. - Atranka į KOMANDĄ!

  Anketa, bei sąvokos : 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime, kiek metų : Benauskis_Niekada 13metų 2. Apibūdinkite save išoriškai " charakterio savybės " : Draugiškas, aktyvus, mandagus. 3. Jūsų aktyvumas, serveryje, teamspeak 3, bei forume : Visur nuo 5iki 14valandų. 4. Kiek laiko žadate išdirbti SWAT firmoje, atsakymai kaip ( Iki kiek direktorius išbus ir t.t, netraktuojami kaip atsakymai ) : Ilgiau, nei praeita kartą. 5. Jūsū info ir darbo patirties lenteles nuotraukas kelti per (imgur): https://imgur.com/a/HFesDTb 6. Išvardinkite visas serveryje esančias nusikalstamas firmas : Tune, Dylai, baikeriai, gaujiniai, furos 7. Ar grobimo metu galite šaudyti į nusikalstamos frakcijos atstovus, bei jos rakinti prie ligoninės : Ne 8. Kiek laiko galioja jūsų įrodymai ( Norint uždėti /ita ) : 30min 9. Per kiek laiko privalote atsakyti į " Swat papeikimai / pagyrimai " skiltį : 24h 10. Kokiose viešuose vietose galite surakinti žaidėjus, bei kokios tai vietos ir kur negalite jaigu neturi įtarimo : Miestelio ribose bet ne nusikalteliu bazese. 11. Ar galite lystį į baikerių bazę kai gaudote kokį nors nusikaltėlį : Ne 12. Ką atnešite į mūsų firma, ko tikites iš mūsų VALDŽIOS : Pozityvo ir pagalbos 13. Koks turi but tikras SWAT komandos narys?apibudinkit koks jų darbas ir kaip turetu elgtys.: Tikras SWAT turetu buti saunus drasus istvermingas malonus puikiai saugantis miestelius. 14. Ar susipažinote su atrankos taisyklemis ir reikalavimais? TAi taip Grobimas - Kai nusikalstomos grupuotės grobia pastatą ir praso ispirkos.Krata - Teisėsaugos frakcija vienoje iš lokalių rengia kratą prieš nusikalstama grupuotę ir ten ieško nelegalių prekių. Per tam tikrą laiką, nusikalstama frakcija turi išvalyti teisėsaugą, jeigu teisėsauga išvalyti - šie turi susimokėti 400.000EUR. Neišvalius teisėsaugos, nusikalstama frakcija, kuriai vyko krata, iš paskirtos lokales turi teisę atsiimti savo nelegalias prekes per tam tikrą laiką, per tą laiką teisėsaugos frakcija, prieš kuria paskelbtas nelegalių prekių atsiėmimas turi išvalyti nusikalstamos grupuotės darbuotojus. Atsiimti savo nelegalias prekes galima prieš tą teisėsaugos frakciją, kuri prieš tai vykdė kratą.Šturmas - Šturmas gali būtų pradėtas kai nusikalteliu bazeje yra 3 gaudomi asmenys. šturmas maksimaliai trunka tik 10min.Pasienis - Tiltas per kuri pervaziuoti turi sumoketi 200eur ir isvaziuosi is miestelių ribųTazer - Šaunamasis ginklas kuris šauna elektra su kuriuo pataikius į žmogų jis parkrent ant žemės nejuda 20sek.
 13. Benauskis_Niekada Banned Elve_Stroicik

  Nemeluok neišmetė aiškiai matosi, kad tu atsijungei. Klaida: tas pats kas ir kai dega automobilis ir tu nenori, kad jis sprogtu atsijungi ir prisijungi. P.S kai tu atsijungiai as pasiklausiau admins chate ar galiu banint uz toki dalyka ir man aurimas_q atsakė jei su nuosava buvo taip.
 14. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Benauskis_Niekada2. Užblokuotojo slapyvardis (Vardas_Pavardė): Elve_Stroicik3. Užblokavimo priežastis: Serverio klaidų naudojimas savo labui.4. Vaizdinė medžiaga: https://medal.tv/clips/20687925/J1wgPoggGfFM https://imgur.com/a/sIFUnZa
 15. S.W.A.T. - Atranka į KOMANDĄ!

  1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime, kiek metų :Benauskis_Niekada 13metų 2. Apibūdinkite save išoriškai " charakterio savybės " : Draugiškas, mandagus, linksmas, aktyvus. 3. Jūsų aktyvumas, serveryje, teamspeak 3, bei forume : Nuo 5 iki 14valandų per diena 4. Kiek laiko žadate išdirbti SWAT firmoje, atsakymai kaip ( Iki kiek direktorius išbus ir t.t, netraktuojami kaip atsakymai ) : Na šį kartą stengsiuosi ilgiau, nei praeita kartą. 5. Jūsū info ir darbo patirties lenteles nuotraukas kelti per (imgur): https://imgur.com/a/spsxGrM 6. Išvardinkite visas serveryje esančias nusikalstamas firmas : furitstai,dyleriai,gaujos,baikeriai,tune. 7. Ar grobimo metu galite šaudyti į nusikalstamos frakcijos atstovus, bei jos rakinti prie ligoninės : Ne 8. Kiek laiko galioja jūsų įrodymai ( Norint uždėti /ita ) : 30min 9. Per kiek laiko privalote atsakyti į " Swat papeikimai / pagyrimai " skiltį : 24 valandas. 10. Kokiose viešuose vietose galite surakinti žaidėjus, bei kokios tai vietos ir kur negalite jaigu neturi įtarimo : Miestelio ribose, bet ne nusikalteliu bazese. 11. Ar galite lystį į baikerių bazę kai gaudote kokį nors nusikaltėlį : Ne 12. Ką atnešite į mūsų firma, ko tikites iš mūsų VALDŽIOS : Atnešiu pagalbos pozityvo valdžia šauni. Gerai dirba savo darba ypač direktorius ir pavaduotojai. 13. Koks turi but tikras SWAT komandos narys?apibudinkit koks jų darbas ir kaip turetu elgtys.: Tikras SWAT turetu buti saunus drasus istvermingas malonus puikiai saugantis miestelius. 14. Ar susipažinote su atrankos taisyklemis ir reikalavimais? Daug kartu. Grobimas - Kai nusikalstomos grupuotės grobia pastatą ir praso ispirkos. Krata - Teisėsaugos frakcija vienoje iš lokalių rengia kratą prieš nusikalstama grupuotę ir ten ieško nelegalių prekių. Per tam tikrą laiką, nusikalstama frakcija turi išvalyti teisėsaugą, jeigu teisėsauga išvalyti - šie turi susimokėti 400.000EUR. Neišvalius teisėsaugos, nusikalstama frakcija, kuriai vyko krata, iš paskirtos lokales turi teisę atsiimti savo nelegalias prekes per tam tikrą laiką, per tą laiką teisėsaugos frakcija, prieš kuria paskelbtas nelegalių prekių atsiėmimas turi išvalyti nusikalstamos grupuotės darbuotojus. Atsiimti savo nelegalias prekes galima prieš tą teisėsaugos frakciją, kuri prieš tai vykdė kratą. Šturmas -Šturmas gali būti pradėtas tik tuo atveju, jeigu nusikalstamų grupuočių bazėje(ar kitoje šturmo vietovėje) yra 3 gaudomi asmenys. šturmas maksimaliai trunka tik 10min. Pasienis - Tiltas per kuri pervaziuoti turi sumoketi 200eur ir isvaziuosi is miestelių ribų Tazer - Šaunamasis ginklas kuris šauna elektra su kuriuo pataikius į žmogų jis parkrent ant žemės nejuda 20sek.
×