Jump to content

Ren_White

Narys
 • Pranešimai

  346
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

3 Sekėjai

Apie Ren_White

 • Rangas
  ʀᴇɴᴄᴇ

Profilio Informacija

 • Lytis
  Vyras

Paskutiniai lankytojai

487 profilio peržiūros
 1. Atsiblokavimai nuo serverio sistemos

  1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): German_Pony2. Užblokavimo priežastis: Gyvybių hack naudojimas3. Užblokavimo aplinkybės, ką darėte prieš užblokavima: Buvau ts3, pareinu į žaidimą atsirandu toje vietoje kur kai prisijungi ir paspaudi sienoje užlipau ant dviračio ir žiūrių užblokuotas 24h.4. Įrodymai (Vaizdo įrašas/Nuotrauka): https://imgur.com/a/VtcEbnO
 2. Peikiant Pavaduotoją:1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Ren_White2. Kaltinamo Pavaduotojaus slapyvardis (Vardas_Pavardė): @Vycka_Rycka3. Jūsų kaltinimai: Pažiūrėkit kaip jis papeikimus tikrina, yra pilni įrodymai, jog darbuotojas padarė pažeidimus, tai užtenka darbuotojui porą žodelių paburti arba iš viso nieko neatrašyti į papeikimą tai Vycka visur atmesta, atmesta, atmesta.4. Vaizdinė medžiaga:
 3. Registracija, norint dalyvauti „Quizizz“ renginyje Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Ren_White Ar tikrai būsite 2018.12.26 19:00 TeamSpeak programoje, „Quizizz“ kanale?: TAIP Koks Jūsų slapyvardis bus „Quizizz“ renginyje (susigalvokite kokį norite) (maksimaliai 15 simbolių): Rence
 4. Unban Ignelis_Lol [Admin Ren_White]

  Sveikas štai užblokavimo tema, bei įrodymai už ką buvai užblokuotas.
 5. Unmute Ignelis_Lol

  Įrodymai už ką gavai mute - https://imgur.com/a/CG1YD8e
 6. Sukčiai ir čyteriai'' skiltyje galiojantis anketos šablonas, norint pateikti prašymą įrašyti žaidėją į ,,Sukčių ir čyterių sąrašą'': 1. Jūsų slapyvardis mūsų projekte (Vardas_Pavardė): Ren_White 2. Aš noriu pateikti prašymą įrašyti SUKČIŲ ar ČYTERĮ (teisingą atsakymą paryškinti) 3. Nusižengusiojo VVP profilis (nuoroda) arba slapyvardis (Vardas_Pavardė): Vilkas_Adidas 4. Konkretesnės priežastys, kodėl pateikiate prašymą įrašyti šį žaidėją: SPREAD 5. Vaizdinė medžiaga:
 7. Kodėl Ryan_Collins paliko S.W.A.T. direktorių?

  Turbūt būdamas šiose pareigose įrodei tai ką norėjai ir pasiekei savo tikslus. Sėkmės siekiant naujų tikslų, tikiuosi ateityje dar pamatysime tave kokiose nors pareigose!
 8. Sukčiai ir čyteriai'' skiltyje galiojantis anketos šablonas, norint pateikti prašymą įrašyti žaidėją į ,,Sukčių ir čyterių sąrašą'': 1. Jūsų slapyvardis mūsų projekte (Vardas_Pavardė): Ren_White 2. Aš noriu pateikti prašymą įrašyti SUKČIŲ ar ČYTERĮ (teisingą atsakymą paryškinti) 3. Nusižengusiojo VVP profilis (nuoroda) arba slapyvardis (Vardas_Pavardė): Jacksons_Huddy 4. Konkretesnės priežastys, kodėl pateikiate prašymą įrašyti šį žaidėją: Čytinimas, kproject. 5. Vaizdinė medžiaga: 6. Ar šis žaidėjas buvo užblokuotas (jei taip - pateikite užblokavimo apeliacijos nuorodą)?:
 9. [ČYTAS] Rico_Moris

  Sukčiai ir čyteriai'' skiltyje galiojantis anketos šablonas, norint pateikti prašymą įrašyti žaidėją į ,,Sukčių ir čyterių sąrašą'': 1. Jūsų slapyvardis mūsų projekte (Vardas_Pavardė): Ren_White 2. Aš noriu pateikti prašymą įrašyti SUKČIŲ ar ČYTERĮ (teisingą atsakymą paryškinti) 3. Nusižengusiojo VVP profilis (nuoroda) arba slapyvardis (Vardas_Pavardė): Rico_Moris 4. Konkretesnės priežastys, kodėl pateikiate prašymą įrašyti šį žaidėją: Neleistini veiksmai, čytinimas. 5. Vaizdinė medžiaga:
 10. Sukčiai ir čyteriai'' skiltyje galiojantis anketos šablonas, norint pateikti prašymą įrašyti žaidėją į ,,Sukčių ir čyterių sąrašą'': 1. Jūsų slapyvardis mūsų projekte (Vardas_Pavardė): Ren_White 2. Aš noriu pateikti prašymą įrašyti SUKČIŲ ar ČYTERĮ (teisingą atsakymą paryškinti) 3. Nusižengusiojo VVP profilis (nuoroda) arba slapyvardis (Vardas_Pavardė): Jasons_Huddy 4. Konkretesnės priežastys, kodėl pateikiate prašymą įrašyti šį žaidėją: Čytinimas 5. Vaizdinė medžiaga:
 11. Sukčiai ir čyteriai'' skiltyje galiojantis anketos šablonas, norint pateikti prašymą įrašyti žaidėją į ,,Sukčių ir čyterių sąrašą'': 1. Jūsų slapyvardis mūsų projekte (Vardas_Pavardė): Ren_White 2. Aš noriu pateikti prašymą įrašyti SUKČIŲ ar ČYTERĮ (teisingą atsakymą paryškinti) 3. Nusižengusiojo VVP profilis (nuoroda) arba slapyvardis (Vardas_Pavardė): Keltu_Karys 4. Konkretesnės priežastys, kodėl pateikiate prašymą įrašyti šį žaidėją: Apgaudinėjimai, sliekų siūlymas 5. Vaizdinė medžiaga: https://imgur.com/a/1tRYxoA 6. Ar šis žaidėjas buvo užblokuotas (jei taip - pateikite užblokavimo apeliacijos nuorodą)?:
 12. Sukčiai ir čyteriai'' skiltyje galiojantis anketos šablonas, norint pateikti prašymą įrašyti žaidėją į ,,Sukčių ir čyterių sąrašą'': 1. Jūsų slapyvardis mūsų projekte (Vardas_Pavardė): Ren_White 2. Aš noriu pateikti prašymą įrašyti SUKČIŲ ar ČYTERĮ (teisingą atsakymą paryškinti) 3. Nusižengusiojo VVP profilis (nuoroda) arba slapyvardis (Vardas_Pavardė): The_Bossas 4. Konkretesnės priežastys, kodėl pateikiate prašymą įrašyti šį žaidėją: Apgaudinėjimai, sliekų siūlymas. 5. Vaizdinė medžiaga: https://imgur.com/a/bFBiVNL 6. Ar šis žaidėjas buvo užblokuotas (jei taip - pateikite užblokavimo apeliacijos nuorodą)?:
 13. [Idėja] VIP'ams, ADMIN'ams, teisėsaugai.

  Yra jau serveryje kai žaidėjus turi virš 15 įtarimo jau praranda daugelį šių komandų kaip /ateles, /vt, /gydyti. Nemanau, jog reikia šį draudimą sugriežtinti. Aš esu prieš tavo idėją.
 14. P0RN0

  Visada įdomu paskaityti tokių žmonių blogus, nes iš jų galima tikėtis kažko įdomaus. Iš šio blogo galėjau daug ko pasimokyti, nes tu esi vienas iš mano autoritetų. Lauksiu sekančios dalies, jei tokia bus!
×